نحوه نصب و اجرا ایزوگام استخر باغ

دسته بندی: ,

ایزوگام استخر باغ

ایزوگام استخر باغ یکی از مهم‌ترین مراحلی است که در پروسه ساخت استخر، انجام می‌شود. تفاوتی ندارد قصد استفاده از ایزوگام استخر باغ  یا  استخرهای کشاورزی و یا خانگی را داشته باشید. در هر صورت برای جلوگیری از نشتی و فرسودگی دیواره‌های استخرها، این مرحله ضروری است. امروزه ایزوگام‌ها در انواع مختلفی وجود دارند و به سادگی می‌توانید بهترین طرح‌های ایزوگام برای استخر باغ را بیابید. در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا از قیمت ایزوگام استخر باغ ، نصب ایزوگام استخر باغ و اجرا ایزوگام استخر باغ بیشتر بدانید.

 

 

برای دریافت مشاوره جهت خرید ایزوگام استخر باغ  با کارشناسان خوارزم سازه تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس: 09308424173

09308424173

 

 

ایزوگام استخر باغ

به صورت کلی برای جلوگیری از خوردگی دیواره‌های استخرها و همچنین نشتی، لازم است از انواع روش‌های ایزوگام استفاده گردد. ایزوگام استخر باغ نسبت به استخرهای معمولی، نیاز به دقت و ظرافت بیش‌تری دارد. این محصول اگر به صورت اصولی و صحیح نصب گردد، بهترین کارایی را خواهد داشت. امروز پر طرفدارترین محصولات موارد طرحدار هستند. ایزوگام‌های طرحدار رنگی بوده و از نظر کاربرد کاملا مشابه با موارد عادی خواهند بود. در خوارزم سازه بهترین طرح‌ها ارائه می‌شود.

 

 

قیمت ایزوگام استخر باغ

قیمت ایزوگام استخر باغ رنج‌های متفاوتی دارد. در واقع برای تعیین قیمت، فاکتورهای متعددی باید در نظر گرفته شود. برخی از این فاکتورها می‌توانند شامل، نوع ایزوگام استخر باغ، تعداد لایه‌های ایزوگام، رنگ و مواد اولیه به کار رفته در ایزوگام استخر ، متراژ استخر، مقدار ایزوگام مصرف شده، تعداد افراد استخدام شده و… باشند. برای این‌که قیمت‌های مناسبی را دریافت کنید، پیشنهاد می‌کنیم حتما از نمایندگی‌های معتبر خرید نمایید.

 

"قیمت

قبل اجرا ایزوگام استخر باغ چه مواردی باید کنترل شوند؟

قبل از اجرا ایزوگام استخر باغ ، لازم است نکاتی مهم بررسی گردد. در ادامه این نکات و نحوه بررسی آن‌ها را می‌توانید بخوانید. به صورت کلی قبل از هرگونه تصمیم برای ایزوگام ، لازم است شرایط محیط را تحلیل نمایید. مهم‌ترین موارد شامل، خصوصیات خاک و آب‌های زیرزمینی می‌شود.

 

خصوصیات خاک

قبل از شروع عملیات، ابتدا لازم است خاک منطقه مورد نظر را بررسی کنید. فاکتورهایی که لازم است بررسی شوند شامل، فشار هیدرواستاتیک و مواد شیمیایی موجود در آن می‌باشد. دلیل بررسی این موارد،  این است که عایق رطوبتی با بیشترین فشار هیدرواستاتیک کار کند و در صورت وجود ترکیبات شیمیایی در خاک، دچار خوردگی نشود. دلیل دیگر عدم واکنش ترکیبات خاک با مواد شیمیایی کودها یا ترکیبات سیمانی است. با انجام چند آزمایش در این حوزه متوجه خواهید شد که خاک رس کمتر تحت فشار هیدرواستاتیک قرار می‌گیرد.

 

آب‌های زیر زمینی

یکی از قوانین بین‌المللی ساختمان‌ها این است که در مجاورت تمامی آب‌های زیرزمینی از عایق رطوبتی استفاده گردد. ارزیابی آب های زیرزمینی باید زمانی انجام شود که میزان آن در حداکثر خود باشد.

نکات نهایی که قبل از ایزوگام استخر لازم است به آن‌ها توجه نمایید، شامل چه مواردی می‌شود؟

اگر استخر تازه ساخته شده باشد، باید حتما مقداری زمان برای خشک شدن کامل آن اختصاص داده شود.

قبل از آغاز هرگونه عملیات، لازم است تمامی آلودگی‌ها برطرف شوند. معمولا برای پاکسازی از فشارهوای بالا استفاده می‎‌گردد.

گاهی برای افزایش مقاومت در برابر رطوبت، از موادی خاص استفاده می‌گردد. این مواد می‌توانند بر بهبود کیفیت بتن و افزایش عمر استخر تاثیر گذار باشند.

ایزوگام تنها یکی از روش‌های عایقکاری استخر محسوب می‌شود. امروزه تنوع روش‌ها بالا بوده و می‎‌توانید با توجه به انتظارات‌تان یکی از آن‌ها را انتخاب نمایید.

در عایق کاری استخر می‌بایست به قابلیت عایق در برابر خوردگی نیز توجه نمود. برای ایزوگام استخر ، ممکن است گاهی برگ‌های گیاهان داخل آب افتاده باشد و همین موضوع منجر به تغییر حالت آب گردد و تغییرات اسیدی یا قلیایی وجود بیاید.

 

نصب ایزوگام استخر

حتی اگر بهترین طرح‌های ایزوگام برای استخر را انتخاب نمایید، نحوه نصب آن نیز بسیار مهم می‎‌باشد. اولین نکته، انتخاب افراد متخصص برای نصب ایزوگام است. با انتخاب افراد مبتدی، مطمئن باشید کارایی لازم را از ایزوگام‎‌تان دریافت نخواهید کرد. قبل از نصب نیز لازم است یک سری نکات رعایت گردد  و تمامی مراحل به صورت اصولی و حرفه‌ای انجام  شود.

در ادامه مراحل نصب ایزوگام استخر را بررسی می‌کنیم:

 

تمیز کردن محل عایق‌کاری برای نصب ایزوگام

سطحی که قرار است ایزوگام استخر باغ روی آن نصب گردد، لازم است کاملا تمیز باشد. پس در ابتدا سطح مورد نظر کاملا خشک و تمیز می‌گردد، تا عملیات نصب آغاز گردد. البته لازم است بدانید، ایزوگام تنها برای استفاده روی سطوحی خاص مناسب است و برای سطوح چوبی، سرامیکی و فلزی انتخاب مناسبی نیست.

 

اجرای زیرسازی برای ایزوگام استخر

زیرسازی نیز یکی از مهم‌ترین مراحل نصب محسوب می‌شود. برای زیرسازی از مواد مختلفی استفاده می‌شود که شامل قیر یا پرایمر هستند. زیرسازی به منظور یکپارچه و یکنواخت کردن سطح انجام می‌شود.

 

اندازه گیری محل

اندازه‌ گیری محل مورد نظر نیز از جمله مراحل نصب  محسوب می‌شود. پس از اندازه گیری، نشانه‌گذاری نیز انجام خواهد شد.

 

آغاز نصب

تمامی موارد فوق، فعالیت‌های پیش از شروع نصب محسوب می‌شدند. پس از آماده کردن محل مورد نظر، رول‌ها باز شده و نصب آغاز می‌گردد.

 

حرارت‌دهی

حرارت‌دهی یکی از مراحل خیلی حساس محسوب می‌گردد. اگر در این مرحله فرد نصاب از دانش و مهارت کافی برخوردار نباشد، تمام زحمات شما هدر خواهد رفت. حرارت باید با درجه استانداردی به ایزوگام وارد شود، اگر کمتر از میزان استاندارد باشد، ایزوگام نچسبیده و اگر بیشتر باشد، به بافت‌های زیرین آسیب وارد خواهد شد.

 

بندکشی

بندکشی لبه‌های عایق اهمیت بسیاری دارد. این مرحله، آخرین مرحله از روش اجرای ایزوگام است. به چسباندن لبه‌های عایق باید توسط حرارت، بندکشی گفته می‌شود. هر کدام از لبه‌ها به اندازه 10 سانتیمتر روی یکدیگر قرار می‌گیرند.

 

خلاصه مطلب

ما در این مطلب، در رابطه با ایزوگام استخر باغ، بهترین‌ طرح‌های ایزوگام برای استخر باغ، قیمت ایزوگام استخر باغ، نصب ایزوگام استخر باغ و اجرا ایزوگام استخر باغ، با شما صحبت کردیم. برای اجرا و نصب ایزوگام استخر، لازم است فعالیت‌هایی  پیش از اجرا انجام شود که به آن‌ها نیز اشاره گردید. در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتری در رابطه با انواع ایزوگام استخر دارید، می‌توانید با خوارزم سازه تماس بگیرید. علاوه بر این با انتخاب ما می‎‌توانید بهترین طرح‌های ایزوگام استخر باغ، را دریافت نمایید.

 

 

برای دریافت مشاوره جهت خرید ایزوگام استخر باغ  با کارشناسان خوارزم سازه تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس: 09308424173

09308424173

 

 

مطالب مرتبط

ایزوگام ستاره طلایی دلیجان

ایزوگام سپهر گستر دلیجان

ایزوگام استخر باغ

3/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه ها

اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مطالب مرتبط

مشاوره و تماس تلفنی
مشاوره و تماس تلفنی

برای مشاوره و استعلام قیمت جهت تخفیف ها از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید

تماس با کارشناس
لیست قیمت
ارسال لیست اقلام

برای مشاوره و استعلام قیمت جهت تخفیف ها از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید

ارسال لیست در واتس آپ
f

مزیتهای ما برای مشتریان

  • قیمت بهتر و مطمئن اطمینان شما افتخار ماست

  • ارسال به موقع سریعتر و ارزانتر

  • خرید مستقیم از کارخانه تضمین کیفیت متریال

  • تنوع محصول و برند هر آنچه شما میخواهید

مزیتهای ما برای تامین کنندگان

  • عرضه مستقیم به مصرف کننده

  • دیده شدن کنار رقبا باما بهتر دیده شوید

  • امکان سفارش 24 ساعته هر زمان که شما میخواهید

  • بازاریابی و ثبت نام تولید محتوای رایگان

تماس با کارشناس