قیمت قیرگونی در تهران + اجرا با مصالح + دستمزد

دسته بندی:

لیست قیمت قیرگونی در تهران

قیمت قیرگونی در تهران با توجه به نوسانات در بازار فروش متغیر است. برای اطلاع از آخرین لیست قیمت قیرگونی سرویس بهداشتی و آشپزخانه، پشت بام و کف ساختمان با مصالح درجه یک و گارانتی نامه 10 ساله می توانید با کارشناسان شرکت خدمات ساختمانی خوارزم سازه ارتباط برقرار کنید. اجرا قیرگونی ساختمان با استفاده از بهترین دستگاه ها و توسط تکنسین های مجرب شرکت خدمات ساختمانی خوارزم سازه انجام می شود.

 

اطلاع از جدیدترین لیست قیمت قیرگونی پشت بام، قیرگونی کف ساختمان، قیرگونی سرویس بهداشتی و قیر گونی آشپزخانه به صورت مستقیم با شرایط فوق العاده قطعا یک فرصت متفاوت برای متقاضیان عایق کاری ساختمان در تمامی مناطق تهران به شمار می رود.

 

جهت اطلاع از قیمت و هزینه دستمزد قیرگونی ساختمان با کارشناسان خوارزم سازه تماس حاصل فرمایید

شماره تماس: 46018960 – (021)

09124712355

 

 

ارزان ترین قیمت قیرگونی در تهران

قیمت قیرگونی در تهران با توجه به روش اجرا، میزان مهارت عایق کار و هم چنین کیفیت مواد اولیه قیر مورد استفاده تعیین می شود. قیرگونی بخش های مختلف ساختمان به منظور درزگیری و عایق بندی جهت جلوگیری از نفوذ رطوبت و آب انجام می شود.

اطلاع از آخرین قیمت قیرگونی در تهران به صورت مستقیم از طریق کارشناسان مرکز خوارزم سازه بدون هیچ گونه محدودیتی به صورت کاملا شفاف امکان پذیر است. قیمت های قیرگونی با توجه به فاکتور هایی نظیر روش اجرا و رعایت استاندارد های اجرا قیرگونی تعیین می شود.

نرخ اجرا قیرگونی یک لایه و دولایه در بخش های مختلف ساختمان های مسکونی، اداری یا تجاری متفاوت است. اما می توان گفت که شرکت خوارزم سازه امکان اجرا قیرگونی استاندارد ساختمان با مناسب ترین و کم ترین قیمت ممکن را فراهم کرده است.

قیمت قیرگونی در تهران و در مرکز خوارزم سازه با دیگر شرکت های فعال در این حوزه متفاوت است. این قیمت با توجه به حذف واسطه ها و قیمت دهی به مشتری بر اساس تعرفه های تعیین شده برای مشتریان قطعا نرخی رقابتی است.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مرکز فروش قیر و گونی در تهران وارد شوید.

 

قیمت قیرگونی در تهران

روش های اجرا قیرگونی کف ساختمان

قیرگونی کف ساختمان از روش های متداول به منظور عایق بندی و مقاوم سازی بنا به شمار می رود. در صورت اجرا اصولی این روش باید شاهد افزایش عمر بنا و هم افزایش مقاومت سازه های ساختمانی بود.

قیرگونی کف ساختمان از تغییر شکل ظاهری بنا جلوگیری می کند. در نتیجه این روش را باید به عنوان یکی از بهترین و در عین حال باصرفه ترین روش های مقاوم سازی ساختمان به شمار آورد.

ترکیب فایبرگلاس و حصیر با قیر، ترکیب اولیه قیرگونی است. این ترکیب به عنوان یکی از ترکیبات های بسیار قوی در برابر رطوبت شناخته می شود. استفاده از قیرگونی در سطوح مختلف یک ساختمان، نقش مهمی در کاهش آسیب های ناشی از ورود رطوبت و آب به بنا دارد.

 

روش قیرگونی کف ساختمان با در نظر داشتن یک عامل بسیار مهم، یعنی عمر ساختمان انتخاب می شود. کارشناس و نصاب قیرگونی با در نظر گرفتن این موضوع، از روش قیرگونی سنگین یا قیرگونی سبک استفاده می کند.

استفاده از قیرگونی کف ساختمان برای پوشش این سطح باعث مدیریت هزینه های مالی می شود. در نتیجه این روش به عنوان یک گزینه کاملا رقابتی به شمار می آید. کارشناسان شرکت خدمات ساختمانی خوارزم سازه امکان ارائه آخرین لیست قیمت قیرگونی در تهران به مشتریان را فراهم کرده اند.

 

برای کسب اطلاع از بهترین ایزوگام بازار می توانید با وبسایت خوارزم سازه در این مقاله همراه باشید.

 

قیرگونی در تهران

 

قیمت اجرا قیرگونی دولایه پشت بام

قیرگونی پشت بام روش فوق العاده مطلوبی در حوزه عایق بندی به شمار می آید. این روش با توجه به هزینه های مقرون به صرفه و مدت زمان کوتاه جهت اجرا در پشت بام گزینه مناسبی برای ساختمان های مسکونی، تجاری، اداری و غیره است.

انجام روش قیرگونی پشت بام در فصل تابستان با توجه به گرما هوا و وجود شرایط ایده آل برای تثبیت عایق کاری ساختمان توسط کارشناسان خوارزم سازه به مشتریان پیشنهاد می شود.

قرارگیری یک لایه گونی در سطح پشت بام بین مراحل قیرکاری، باعث مقاوم شدن قیر و در نتیجه عدم نیاز به تعمیر آن پس از یک دوره زمانی کوتاه می شود. قیرگونی پشت بام یکی از انواع روش ها در ایزولاسیون سطح ساختمان به شمار می آید که عمدتا با هزینه ای مقرون به صرفه تر از انواع دیگر عایق کاری همراه است.

 

استفاده از انواع گونی درجه یک در قیرگونی پشت بام باعث حفظ کیفیت قیر و هم چنین طول عمر قیرکاری می شود. اطلاع از بهترین و ارزان ترین قیمت قیرگونی در تهران به صورت آنلاین و رایگان از طریق شرکت خوارزم سازه امکان پذیر است.

ایزوگام چسبی دلیجان می توانند در کنار روش قیرگونی برای سطوح مختلف جهت عایق بندی اصولی به کارگرفته شوند.

 

برای کسب اطلاع از شرایط خرید و قیمت ایزوگام جنت دلیجان با ما در خوارزم سازه همراه باشید.

 

لیست قیمت قیرگونی با مصالح و گارانتی 10 ساله

لیست قیمت قیرگونی با مصالح در هر یک از شرکت ها با توجه به نوسانات موجود در بازار و کیفیت مواد استفاده شده متفاوت است. شرکت خدمات ساختمانی خوارزم سازه امکان دریافت آنلاین لیست قیمت قیرگونی با مصالح را برای تمامی متقاضیان فراهم کرده است.

 

 

قیمت قیرگونی کف ساختمان 15/000
قیمت قیرگونی پشت بام 15/000
قیمت قیرگونی با مصالح استعلام لحظه ای
قیمت قیرگونی سرویس بهداشتی 18/000
قیمت قیرگونی آشپزخانه 18/000

 

کاربران گرامی،‌ برای کسب اطلاع از قیمت نصب ایزوگام با ما در خوارزم سازه همراه باشید.

 

ارزان ترین لیست قیمت قیرگونی در مجموعه خوارزم سازه با توجه به تعداد لایه های مورد استفاده به مشتریان ارائه می شود. مصالح استاندارد و درجه یک از تاثیرگذارترین عوامل برای افزایش طول عمر قیرگونی محسوب می شود.

کارشناسان شرکت خوارزم سازه دقیق ترین لیست قیمت قیرگونی با مصالح درجه یک در کنار گارانتی نامه 10 ساله را در اختیار مشتریان در سطح تهران قرار می دهند. قیمت قیرگونی در تهران هم چون سایر مراکز کشور بر اساس آخرین تعرفه های تعیین شده، مشخص می شود.

 

 

هزینه قیرگونی در تهران

 

قیرگونی سرویس بهداشتی با بهترین قیمت در تهران

قیرگونی سرویس بهداشتی در انواع یک لایه و دولایه با بهترین مصالح و در مدت زمانی بسیار کوتاه توسط کارشناسان عایق کاری شرکت خوارزم سازه انجام می شود.

توجه به ضخامت حداقل 30 سانتی برای عایق کاری و قیرگونی سرویس بهداشتی از جمله نکاتی است که باید به آن اشاره کرد. اجرا مراحل قیرگونی در مدت زمان بسیار کوتاه از جمله مزایا این روش در مقایسه با سایر روش های عایق کاری به شمار می رود.

برای اطلاع از ارزان ترین قیمت قیرگونی در تهران امکان ارتباط با مشاورین خوارزم سازه برای مشتریان فراهم شده است. قیرگونی سرویس بهداشتی به صورت یک لایه یا دولایه جهت افزایش طول عمر عایق و عدم نفوذ آب انجام می شود.

 

قیرگونی در بین هر یک از روش های عایق کاری و پوشش سطوح، به عنوان یکی از گزینه های مقرون به صرفه شناخته می شود.  اما نکته مهمی که باید به آن اشاره کرد، چسبندگی بالا در روش قیرگونی سرویس بهداشتی است. چسبندگی مناسب در کنار ضخامت بسیار زیاد، قیرگونی را به یک اولویت برای پوشش کف سرویس بهداشتی تبدیل می کند.

 

برای کسب اطلاع از شرایط و هزینه های انجام ایزوگام استخر با ما در خوارزم سازه همراه باشید.

 

 

انجام قیرگونی در تهران

کاربران گرامی،‌ برای کسب اطلاع از قیمت قیر بشکه ای با ما در خوارزم سازه همراه باشید.

اجرا اصولی قیر گونی یک لایه آشپزخانه

قیرگونی آشپزخانه با در نظر داشتن استاندارد های موجود و توجه به قیمت فوق العاده رقابتی و ارزان انجام می شود.

تعداد لایه های قیرکاری با توجه به فاکتور های مختلفی تعیین می شود. در بین این فاکتور ها، میزان رطوبت یا نفوذ آب در محیط آشپزخانه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

انتخاب یک لایه برای قیر گونی آشپزخانه با توجه به عدم وجود رطوبت بسیار زیاد در این محیط مناسب است.

اما در صورت تشخیص کارشناس قیر گونی آشپزخانه، می توان از دولایه قیرگونی برای افزایش کیفیت این عایق کاری استفاده کرد.

 

اجرا اصولی قیر گونی آشپزخانه قطعا در مقایسه با اجرا ایزوگام، باعث آب بندی هر چه بهتر لوله های فاضلاب و ماشین لباسشویی در آشپزخانه می شود.

قیر گونی آشپزخانه هم چنین می تواند از نفوذ آب و رطوبت در هر یک از سطوح آشپزخانه جلوگیری کند. 

 

کاربران گرامی برای دانلود مطالب این صفحه به صورت پی دی اف کلیک کنید.

 

خلاصه مطلب

در این مقاله تمامی موارد پیرامون عایق سازی ساختمان یا قیرگونی را برای شما عزیزان توضیح دادیم، توجه داشته باشید که شرایط و نحوه عایق سازی هر بخش از خانه با دیگری متفاوت می باشد، برای مثال فرایند که در طی عایق سازی سقف طی می شود با فرایندی که برای عایق سازی آشپزخانه باید طی شود به طور کامل متفاوت می باشد.

  • امروزه افرادی که در این زمینه در حال فعالیت هستند این این خدمت را به باقی افراد ادامه می دهند طیف گسترده ای را برای خدمات خود در نظر گرفته اند، اگر قصد ساختمان سازی را دارید و برای صرفه جویی در هزینه ها به دنبال کمترین هزینه هستید استفاده از خدمات شرکت خوارزم سازه را به شما توصیه می کنیم.
  • با استفاده از خدمات قیرگونی در این شرکت می توانید با کمترین هزینه اقدام به عایق سازی ساختمان خود نمایید، علاوه بر این مواردی که در فرایند انجام اینکار استفاده می شود بالاترین سطحی کیفی را دارا می باشد و خیال شما را به هر از هر جهت برای انجام یک عایق سازی با کیفیت راحت خواهد کرد..

 

جهت دریافت مشاوره های تخصصی در حوزه عایق بندی ساختمان با قیرگونی با کارشناسان مرکز خوارزم سازه تماس حاصل فرمایید

شماره تماس: 46018960- (021)

09124712355

 

 

مطالب مرتبط 

 اینورتر کردن تاور

هزینه اورهال تاور کرین

1/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه ها

اشتراک در
اطلاع از

6 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

سلام، لیست قیمت قیرگونی در تهران رو از کجا باید دریافت کنم؟

سلام، برای دریافت قیمت روز قیرگونی در تهران باید با شماره درج شده در سایت خوارزم سازه تماس بگیرید.

سلام، میخواستم بدونم هزینه انجام قیرگونی در تهران برای عایق سازی کمتر خواهد بود یا ایزوگام

سلام، بستگی به متراژ و نوع مصالح قیمت قیرگونی در تهران متغیر می باشد اما به طور کلی هزینه این کار نسبت به ایزوگام کمتر است.

سلام، میخواستم بدونم هزینه قیرگونی ساختمان با هزینه قیرگونی سرویس بهداشتی تفاوت داره؟

سلام، قیمت قیرگونی به حسب متراژ حساب میشه و در صورت یکسان بودن مواد اولیه خیر تفاوتی در هزینه ها وجود ندارد.

مطالب مرتبط

مشاوره و تماس تلفنی
مشاوره و تماس تلفنی

برای مشاوره و استعلام قیمت جهت تخفیف ها از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید

تماس با کارشناس
لیست قیمت
ارسال لیست اقلام

برای مشاوره و استعلام قیمت جهت تخفیف ها از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید

ارسال لیست در واتس آپ
f

مزیتهای ما برای مشتریان

  • قیمت بهتر و مطمئن اطمینان شما افتخار ماست

  • ارسال به موقع سریعتر و ارزانتر

  • خرید مستقیم از کارخانه تضمین کیفیت متریال

  • تنوع محصول و برند هر آنچه شما میخواهید

مزیتهای ما برای تامین کنندگان

  • عرضه مستقیم به مصرف کننده

  • دیده شدن کنار رقبا باما بهتر دیده شوید

  • امکان سفارش 24 ساعته هر زمان که شما میخواهید

  • بازاریابی و ثبت نام تولید محتوای رایگان