پمپ استخر هپی Happy | قیمت خرید مستقیم

دسته بندی:

پمپ استخر هپی Happy

پمپ های استخری انواع مختلفی داشته و برندهای گوناگون به تولید و عرضه آن ها می پردازند. یکی از این انواع پمپ استخری هپی بوده که در زیر به تفصیل به تشریح آن می پردازیم. برای استعلام قیمت و دریافت کاتالوگ پمپ تصفیه استخری هپی Happy از نمایندگی پمپ هپی در تهران با شماره کارشناسان خوارزم سازه در ارتباط باشید.

پمپ استخری هپی

پمپ استخری یکی از مهم ترین تجهیزات اساسی هر استخری و جکوزی می باشد. که نقش مهمی در سیستم گردش آب استخر ها و جکوزی دارد. روش کار پمپ استخری هپی بدین صورت است که، پمپ آب را از کاسه استخر و محفظه هایی که برای مکش در نظر گرفته شده به داخل میکشد، این عمل با سیرکولاسیون آب و با عبور از استرینر و موگیر و فیلتر و دیگر عوامل تصفیه استخری باعث می شود تا از راکد ماندن آب جلوگیری شود و زمانی که آب استخر راکد بماند مکانی مناسب برای رشد باکتری ها و قارچ ها و… می باشد. بعد از تصفیه و تمیز شدن آب پمپ تصفیه آب را دوباره با استفاده از سیستم برگشت به داخل کاسه استخر پمپاژ می کند. در صورتی که استخری از پمپ تصفیه هپی استفاده نکند آب استخر با گذر زمان کدر و بد رنگ و بد بو خواهد شد. که دیگر مکان مناسبی برای شنای شناگر ها نخواهد بود.

اجزای مهم پمپ تصفیه استخری هپی

 • مجرای اصلی ورودی آب
 • مجرای خروجی پمپ
 • فیلتر
 • موتور
 • پروانه
 • صافی

 

انواع پمپ تصفیه استخری

پمپ های تصفیه به دو دسته استرینر دار و فاقد استرینر تقسیم می شوند. قابل ذکر است که تمام پمپ های تصفیه استخری باید دارای استرینر باشند و در صورت نداشتن استرینر باید جداگانه خریداری و نصب شود. استرینر در واقع سبد و صافی می باشد که اجسام موجود در آب را به دام می اندازد تا وارد پروانه پمپ نشوند چون در صورت رسیدن به پروانه باعث آسیب رساندن به پروانه و در نهایت باعث خرابی پمپ تصفیه می شوند.

قیمت پمپ استخر هپی

نکاتی که قبل از نصب پمپ تصفیه استخری هپی باید رعایت شود

پمپ های تصفیه استخری باید حتما دارای استرینر و یا موگیر باشند و در صورت نداشتن این قطعه باید آن را جداگانه خریداری کنید. جنس استرینر پمپ تصفیه استخری پلاستیک فشرده مقاوم و یا چدن می باشد. باید دارای مقاومت بسیار بالایی در برابر مواد جامد و شاخ و برگ درختان و سایر مواد موجود در آب استخر داشته باشد تا موارد بیان شده آسیبی به استرینر وارد نکنند.

 

مزیت خرید پمپ تصفیه استخری هپی Happy از نمایندگی

یکی از مهم ترین و اساسی ترین ویژگی هایی که پمپ تصفیه استخر هپی دارا می باشد، در هنگام کار کرد صدای بسیار کمی دارند و دارای کیفیت بالا و راندمان کاری بالایی می باشند، وهمچنین قیمتشان بسیار اقتصادی است.  

جنس بدنه پمپ تصفیه هپی بسیار مقاوم می باشد و در برابر کلر و مواد شیمیایی و مواد خورنده مقاومت بالایی دارد تا دچار خوردگی و ساییدگی نشود. پروانه پمپ تصفیه استخری هپی از نوع بسیار مقاوم در برابر ساییدگی و خوردگی می باشد. تا در زمان فعالیت پره هایش دچار مشکل و شکسته نشوند.

در زمان خرید انواع پمپ تصفیه استخری باید تمام افت فشار ها را در مسیر لوله کشی در نظر بگیرید. تجهیزاتی که در سیستم تصفیه باعث افت فشار می شوند شامل، موگیر، صافی، گرمکن افت فشار اتصالات، می باشند. شما باید پمپ تصفیه استخری هپی را با توجه به استخرتان و نوع استفاده از آن انتخاب کنید تا راندمان کاری بالایی داشته باشد.

 

قیمت پمپ تصفیه هپی برای استخری و جکوزی

زمان احداث استخرتان مهم ترین نکته ای که باید به آن دقت داشته باشید، انتخاب پمپ تصفیه مناسب با محل مورد نظرتان می باشد. پمپ تصفیه انتخابی شما باید بتواند بدون بروز مشکلی سیستم گردش آب استخرتان و همچنین تصفیه آب استخر را انجام دهد.

برخی از مردم به غلط بر این عقیده می باشند که هرچه سایز این تجهیزات بیشتر باشد گردش آب را با کیفیت بالا انجام می دهد. اما این تفکر کلا اشتباه می باشد که نه تنها باعث هزینه اضافی می شود بلکه باعث می شود به سیستم فیلتر پمپ تصفیه استخری فشار زیادی وارد شود و آسیب ببیند. باید مدل مناسب از پمپ تصفیه استخری هپی خریداری کنید تا بتواند در بازده زمانی مناسب آب را سیرکوله کند و بعد از تصفیه کامل آب آن را دوباره به استخر برگرداند.

قیمت انواع پمپ های استخری هپی به دلیل نوسانات زیاد ارز در حال تغییر می باشد و همچنین قیمت مدل های مختلف پمپ تصفیه هپی باهم فرق دارند.  شما می توانید برای اطلاع از قیمت روز پمپ تصفیه هپی با مجموعه خوارزم سازه در ارتباط باشید، قیمت پمپ تصفیه هپی در مجموعه خوارزم سازه بسیار مقرون به صرفه تر از فروشندگان دیگر می باشد. برای انتخاب مدل درست پمپ تصفیه هپی می توانید از مشاوران خوارزم سازه دریافت راهنمایی کنید. شما با خرید پمپ های تصفیه هپی از نمایندگی می توانید هم کالای با کیفیت و هم با قیمت مناسب داشته باشید تا در هنگام استفاده دچار پشیمانی نشوید.

 

پمپ تصفیه استخری هپی

پمپ تصفیه استخری هپی ساخت کشور چین می باشد که در کشور ایران و دیگر کشور های جهان دارای طرفداران بسیاری می باشد. این شرکت در زمان کوتاه توانسته موفقیت خوبی در جهان کسب کند. موفقیت این برند برای این است که هپی با حسن نیت و ابتکار و نوآوری مشغول به فعالیت و تولید و عرضه پمپ ها تصفیه شده است.  هپی در اول کار خود مشغول به تولید پمپ های آب شهری بوده است. بعد از گذر زمان و با بکارگیری تکنولوژی های پیشرفته توانسته برای مصارفی مانند، آبیاری و کشاورزی و استخری پمپ تولید و عرضه بازار کند . پمپ تصفیه هپی از جمله تجهیزات بسیار عالی قابل عرضه در مجموعه خوارزم سازه می باشد. این پمپ می تواند برای حجم بالا در آب استخر بسیار مناسب باشد.

بدنه پمپ تصفیه هپی پلیمری بوده که بسیار مقاوم است. شفت این پمپ از جنس استینلس استیل مقاوم است. همچنین جنس سیل مکانیکی پمپ تصفیه هپی سرامیک و گرافیت می باشد. این پمپ دارای قطع کن حرارتی داخلی می باشند و در حالت دو فاز و تک فاز برای مصارف خانگی و صنعتی و عمومی تولید و روانه بازار می شوند.  پمپ تصفیه هپی قابلیت کارکرد به طور دائمی و پیوسته را دارد. عمق مکش پمپ های تصفیه هپی حداکثر ۸ متر و حداکثر دمای مجاز برای کارکرد این پمپ تصفیه ۶۰ درجه سانتی گراد می باشد. در شرکت خوارزم سازه تمامی مدل های پمپ تصفیه هپی به فروش می رسد.

 

انواع مختلف پمپ های تصفیه استخر هپی Happy

 • مدل پمپ هپی پروانه محیطی
 • پمپ هپی خودمکش و با جتی
 • مدل پمپ پروانه بشقابی
 • پمپ هپی سانتریفیوژ
 • انواع پمپ هپی دو پروانه

 

انواع مدل های پمپ استخر هپی Happy

 • پمپ آبی هپی تک فاز دو اسب
 • هپی تک فاز یک اسب بشقابی
 • پمپ هپی تک فاز یک و نیم اسب جتی
 • هپی تک فاز یک اسب دو پروانه
 • لجن کش ۱.۸ اسب تک فاز ۲ اینچ کاتردار
 • پمپ هپی تک فاز دو اسب  دو اینچ استخر
 • هپی کفکش استیل تک فاز ۱۱ متری
 • پمپ هپی کفکش ۱.۵ اسب تک فاز ۲ اسنچ
 • هپی تک فاز یک اسب استیل جتی

 

پمپ هپی مدل QB80 ،QB60

این پمپ های هپی برای پمپاژ آب های تمیز و عاری از هر گونه ذرات جامد و مواد خورنده ، مواد شیمیایی و… مورد استفاده قرار میگیرد. برای استعلام قیمت و دریافت کاتالوگ انواع پمپ تصفیه استخری هپی Happy از نمایندگی پمپ هپی در تهران با شماره کارشناسان خوارزم سازه در ارتباط باشید.

 

مشخصات پمپ های هپی مدل QB80، QB60
 • جنس پروانه این پمپ از چدن می باشد
 • جنس بدنه این مدل از پمپ هپی چدن بسیار قوی می باشد.
 • سایز ورودی و خروجی این مدل از پمپ هپی ۱ اینچ است.
 • قدرت موتور پمپ هپی مدل QB60  دارای ۰.۵ اسب است.
 • همچنین قدرت موتور پمپ هپی QB80  دارای ۱ اسب است.
 • هد پمپ هپی مدل ۶۰ : ارتفاع ۳۵ متری می باشد با وزن ۵ کیلوگرم است.
 • فشار تولیدی مدل ۸۰ حداکثر ۶۰ متر می باشد و وزن آن حداکثر ۹۰ کیلوگرم است.
 • هر دو مدل های پمپ هپی بیان شده تک فاز می باشند.
 • ولتاژ ورودی هر دوی آنها ۲۲۰ ولت است.

 

پمپ هپی بشقابی مدل CPM158، CPM130

این نوع از پمپ های هپی بشقابی عملکرد شبیه پمپ های سانتریفیوژ را دارند. این پمپ های تصفیه نیز برای آب های تمیز و به دور از هر گونه آلودگی مانند مواد جامد و شیمیایی و خورنده بسیار مناسب می باشد. برای مصارفی مانند افزایش فشار آب در مصارف خانگی مناسب است.

 

مشخصات پمپ استخر هپی M158، CPM130
 • جنس بدنه این مدل از پمپ های هپی چدن می باشد
 • جنس پروانه این مدل از پمپ های هپی برنج می باشد.
 • برق ورودی این مدل از پمپ های هپی تک فاز ۲۲۰ ولت است.
 • سایز ورودی و خروجی هر دو شان ۱ اینچ است.
 • جنس شفت این پمپ تصفیه استیل مقاوم است.
 • این پمپ ها بسیار باکیفیت و دارای صدای بسیار کمی می باشند.

 

کاتالوگ پمپ هپی

تمام مشخصات مدل های مختلف پمپ هپی در کاتالوگ این برند درج شده است، که شما می توانید با مطالعه آن بهترین پمپ را متناسب با نیازتان انتخاب کنید. کاتالوگ پمپ هپی در خوارزم سازه موجود می باشد و شما می توانید در مجموعه خوارزم سازه مشاهده کنید و در صورت نیاز به راهنمایی مشاوران فروش این مجموعه شما را یاری می کنند.

نمایندگی پمپ هپی

پمپ هپی SJET-100B

این مدل از پمپ های تصفیه هپی از نوع خودمکش استیل با قدرت ۱ اسب می باشند. دارای بدنه ای از جنس استینلس استیل و پروانه دیفیوز آن از جنس پلیمر با مقاومت بالا و این پمپ تک فاز ۲۲۰ ولت می باشد. هد حداکثر این پمپ ۴۵ متر و حداکثر آبدهیش ۶۰ لیتر در دقیقه می باشد. سایز اتصالات دنده ای آن ۱ اینچ است . ساختار و تولید این پمپ ها به صورتی می باشد که توانایی مکش هوا از طریق لوله های مکش را داشته باشند. که با این عمل می توانند هوا و سیال را با هم پمپاژ کنند.

 

پمپ استخر هپی Happy مدل HCT-26S

پمپ هپی مدل HCT-26S از نوع بشقابی استیل دارای پروانه و بدنه پمپ بسیار مقاوم از جنس استینل استیل می باشند. برای انتقال آب در سیالات به نسبت رقیق تر با خورندگی ملائم بدون وجود ذرات جامد مناسب می باشند. قدرت این مدل از پمپ هپی ۱ اسب بخار است و حداکثر فشار تولیدی در این مدل از پمپ تصفیه هپی ۲۶ متر و حداکثر دبی آن ۱۵۰ لیتر در دقیقه می باشد. سایز اتصالات ورودی و خروجی این مدل از پمپ تصفیه هپی ۱ اینچ می باشد. ولتاژ مورد استفاده در این پمپ تک فاز ۲۲۰ ولت می باشد.

 

پمپ هپی دو پروانه 2HCP

این مدل از پمپ های هپی دارای دو پروانه از نوع بشقابی هستند. قدرت های پروانه های این مدل از پمپ هپی ۱، ۱.۵، ۲، ۳ اسب بخار می باشد و برق ورودی این پمپ تک فاز است. پروانه های این پمپ از جنس برنجی می باشد و بدنه آن از جنس چدن مقاوم است. این مدل از پمپ هپی دارای فشار نسبتا بالاتری هستند که به همین دلیل آبدهی بالایی دارند. مناسب برای استفاده در مجتمع های مسکونی بزرگ هستند.

    

سخن آخر

پمپ های هپی ساخته شده توسط کمپانی در کشور چین می باشند و دارای مدل های بسیار گوناگون برای مصارف مختلف می باشند. برای استعلام قیمت و دریافت کاتالوگ پمپ تصفیه استخری هپی Happy از نمایندگی پمپ هپی در تهران با شماره کارشناسان خوارزم سازه در ارتباط باشید.

پمپ های هپی به دلیل داشتن کیفیت بالا و قیمت پایین دارای طرفداران بسیار زیادی می باشد. انواع مختلف پمپ های هپی در بالا نام برده شده است که تنها جزوی از آنها می باشد و  شما می توانید با استفاده از کاتالوگ هپی مدل مناسب پمپ تصفیه را برای استخر تان انتخاب کنید. تنوع پمپ های هپی بسیار زیاد و متنوع می باشد. با سفارش پمپ هپی از نمایندگی کالای اصل خریداری می کنید و هم با قیمت بسیار مناسب پمپ تصفیه مناسب با محل مورد نظرتان را خواهید داشت.

به این پست امتیاز دهید

دیدگاه ها

اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مطالب مرتبط

مشاوره و تماس تلفنی
مشاوره و تماس تلفنی

برای مشاوره و استعلام قیمت جهت تخفیف ها از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید

تماس با کارشناس
لیست قیمت
ارسال لیست اقلام

برای مشاوره و استعلام قیمت جهت تخفیف ها از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید

ارسال لیست در واتس آپ
f

مزیتهای ما برای مشتریان

 • قیمت بهتر و مطمئن اطمینان شما افتخار ماست

 • ارسال به موقع سریعتر و ارزانتر

 • خرید مستقیم از کارخانه تضمین کیفیت متریال

 • تنوع محصول و برند هر آنچه شما میخواهید

مزیتهای ما برای تامین کنندگان

 • عرضه مستقیم به مصرف کننده

 • دیده شدن کنار رقبا باما بهتر دیده شوید

 • امکان سفارش 24 ساعته هر زمان که شما میخواهید

 • بازاریابی و ثبت نام تولید محتوای رایگان

تماس با کارشناس