پمپ استخر دیانا DIANA | قیمت خرید عمده

دسته بندی:

پمپ استخر دیانا DIANA

پمپ تصفیه دیانا از تجهیزات استخری می باشد که توسط کمپانی در چین ساخته و تولید شده است. این پمپ ها می توانند هم تراز پمپ های پنتاکس سری CS می باشد. پمپ تصفیه استخری دیانا نسبت به بقیه پمپ ها بسیار مقرون به صرفه تر و دارای کیفیت بسیار بالایی می باشند. شرکت خوارزم سازه نمایندگی پمپ های تصفیه استخری دیانا را دارد و شما می توانید تمامی مدل های مختلف این پمپ تصفیه را با قیمت بسیار مناسب از نمایندگی خوارزم سازه خریداری کنید و همچنین خیالتان بابت اصل بودنش راحت باشد. برای استعلام قیمت و دریافت کاتالوگ مدل های مختلف پمپ تصفیه استخری دیانا DIANA از نمایندگی پمپ دیانا در تهران با کارشناسان ما تماس بگیرید.

پمپ استخر دیانا DIANA

پمپ تصفیه ۲ اسب استخری دیانا

 • این پمپ تصفیه استخری دارای استرینر سرخود می باشد و همچنین کاملا بی صدا و بسیار پر قدرت است.
 • دارای بدنه ضد کلر و ضد خوردگی شفت این پمپ تمام استیل می باشد که مقاومت بالایی در برابر اسید و کلر دارد.
 • جنس بدنه پمپ از چدن می باشد.
 • توان موتور این پمپ ۱۵۰۰ وات می باشد.
 • قدرت این موتور ۲ اسب بخار می باشد.
 • این پمپ در حالت تک فاز تولید و عرضه می شود.

قیمت پمپ استخر دیانا

پمپ تصفیه استخری ۱.۵ اسب بخار دیانا

 • پمپ ۱.۵ اسب بخاری دیانا دارای استرینر سرخود و بی صدا و بسیار پر قدرت می باشد.
 • جنس بدنه این پمپ ضد کلر می باشد و جنس شفت این پمپ نیز استیل است که دارای مقاومت بالایی در برابر کلر و اسید می باشد.
 • این پمپ مخصوص تصفیه آب استخر های عمومی و خصوصی و جکوزی ها است.
 • قدرتش ۱.۵ اسب بخار است.
 • توان این مدل از پمپ دیانا ۱۱۰۰ وات است.
 • این مدل از پمپ استخری دیانا تک فاز تولید و روانه بازار می شود.

 

از جمله اجزای اصلی پمپ تصفیه استخر دیانا

 • مجرای اصلی ورودی آب
 • مجرای خروجی پمپ
 • فیلتر
 • پروانه
 • موتور
 • موگیر و یا صافی

بخش های مهم پمپ تصفیه استخر دیانا می باشند.

پمپ های استخری دیانا در مدل های مختلف و از نظر سرعت در دوحالت تک سرعته و دوسرعته تولید و ساخته می شوند. برای انتخاب پمپ تصفیه مناسب باید به میزان حجم آب استخر، ابعاد استخر و نوع استخر و میزان استفاده از آن دقت بسیار زیادی داشته باشید تا در هنگام استفاده دچار پشیمانی نشوید.

پمپ های تصفیه استخری دیانا از نوع استرینر دار می باشند و در حالت کلی می توان به این نکته اشاره کرد که همه پمپ های تصفیه استخری باید دارای استرینر باشند و در صورت نداشتن صافی باید این قطعه جدا خریداری شود و بر روی پمپ تصفیه نصب گردد.

 

 

کاربران گرامی، برای کسب اطلاع از نصب ایزوگام تهران وارد لینک شوید.

 

 

 

نحوه انتخاب و خرید انواع مدل های پمپ دیانا

پمپ تصفیه استخری یکی از مهم ترین و کار آمد ترین قسمت های تجهیزات استخر می باشد و به طوری که به پمپ تصفیه قلب استخر نیز گفته می شود. نحوه کارکرد این پمپ های تصفیه دیانا بدین صورت می باشد که: آب را از کاسه استخر با استفاده از حفره های موجود میکشند و آب را از قسمت های مختلف مانند استرینر فیلتر و … در آخر از دستگاه کلر زن عبور می دهند و دوباره آب را به داخل کاسه استخر پمپاژ می کنند. مهم ترین قسمت های یک پمپ تصفیه استخری موگیر و استرینر آن می باشد که باید از جنس چدن یا پلاستیک بسیار قوی باشد.

جنس مقاوم استرینر به این دلیل است تا بتواند شاخ و برگ و ذرات ریز و درشت و همچنین تمام آلاینده های فیزیکی را از آب جدا کند. در صورت باقی ماندن این موارد نام برده در آب هر یک احتمال دارد به پروانه و موتور پمپ آسیب وارد کنند. پمپ تصفیه استخری دیانا از نوع گریز از مرکز با همان سانتریفیوژ همراه با الکتروموتور کوپل مستقیم است. از این سیستم برای به حرکت در آوردن آب استخر استفاده می کنند.

 

نحوه محاسبه و انتخاب پمپ تصفیه دیانا مناسب با استخر

محاسبه حجم آب

در اول برای محاسبه ی حجم آب یک محاسبه هندسی می باشد که بدین صورت است که برحسب شکل و عمق استخر محاسبه خواهد شد.نکته مهم این است که حجم استخر برای محاسبه پمپ استخر دیانا DIANA برحسب متر مکعب و با گالن محاسبه می شود.

محاسبه حجم گردش آب

بعد از اینکه حجم استخر مشخص شد باید نرخ تعویض آب استخر را مشخص کنید.

استخر های خانگی و عمومی :      هر شش ساعت یکبار

انواع آموزشی و تمرینی :    هر چهار ساعت یکبار

استخر های عمومی کودکان :        هر دوساعت یکبار

انواع درمانی :                 هرنیم ساعت یکبار

جکوزی:                              هر بیست دقیقه تا نیم ساعت یکبار

محاسبه هد مورد نیاز پمپ دیانا

مهم ترین مرحله برای انتخاب پمپ تصفیه دیانا محاسبه هد مورد نیاز آن می باشد. که برای این کار در اول باید فشار دینامیکی کل را محاسبه کنید. منظور از فشار مکانیکی این است که پمپ دیانا تا چه ارتفاعی قدرت دارد با در نظر گرفتن تمام اتلافات و انرژی اصطحلاک موجود در لوله پمپاژ کند. را مشخص کنید. در واقع مقاومتی که در مسیر گردش آب از خروجی استخر تا ورود مجدد آن به استخر با در نظر گرفتن سیستم لوله کشی و تجهیزات در مدار تصفیه ایجاد می شود. هر چه فشار دینامیکی در اب استخر بالاتر باشد باید از پمپ تصفیه دیانا قوی تری استفاده کنید. در پی افزایش قدرت پمپ باید از لوله های بزرگتر و تجهیزات قوی تر استفاده کنید. دبی و هد در استخر ها به هم وابسته اند و با هم باید تغییر کنند.

 

برای محاسبه فشار دینامیکی کل پمپ چهار کام وجود دارد
 • محاسبه طول کل لوله های موجود در مدار تصفیه
 • برآورد فشار مکش استاتیک پمپ
 • محاسبه افت فشار اتصالات سیستم لوله کشی
 • برآورد افت فشار ناشی از تجهیزات

انتخاب پمپ دیانا

در حال حاضر با محاسبه دقیق موارد بیان شده در بالا و محاسبه دبی و هد مورد نیاز می توانید پمپ تصفیه مورد نظر خود را انتخاب کنید. شما می توانید با استفاده از کاتالوگ پمپ diana نمونه مورد نظر خود را با توجه به دبی و هد محل مورد نظرتان انتخاب کنید. پمپ تصفیه استخر دیانا به دلیل داشتن کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب دارای طرفداران بسیاری می باشد. می توانید پمپ تصفیه دیانا را با قیمت بسیار مناسب از نمایندگی خوارزم سازه خریداری کنید.

انتخاب فیلتر

سایز فیلتر مورد نظر مستقیم به سایز و قدرت پمپ تصفیه استخر بستگی دارد و باید مطابق آن انتخاب شود. زمانی که فیلتر انتخاب شده نسبت به پمپ تصفیه کوچک تر باشد، فشار زیادی به پمپ تصفیه وارد خواهد شد، که باعث صدمه دیدن موتور پمپ تصفیه می شود. توصیه می شود دبی فیلتر را به گونه ای انتخاب کنید تا بتواند دبی خروجی پمپ را از خود عبور دهد.

در نظر کرفتن سایر ملاحظات

این مورد شامل دیگر موارد می باشد که هنگام نصب باید به آنها توجه شود.

   

کاتالوگ پمپ diana

تمامی مدل های مختلف پمپ تصفیه دیانا در کاتالوگ پمپ diana این برند درج شده است و شما می توانید تمام مشخصات مدلهای مختلف پمپ تصفیه دیانا را در کاتالوگ مشاهده کنید تا شما را در انتخاب صحیح کمک کند. کاتالوگ پمپ های تصفیه استخری دیانا در نمایندگی خوارزم سازه موجود می باشد شما می توانید برای خرید انواع مدل های مختلف پمپ تصفیه دیانا که در کاتالوگ پمپ diana ثبت شده اند با نمایندگی خوارزم سازه در تماس باشید.

 

کاربرد پمپ تصفیه دیانا

 • تقویت فشار برای سیالات غیر خورنده
 • پمپ مصارف صنعتی
 • مصارف کشاورزی
 • پمپ های تصفیه استخری

 

ویژگی و مزایای پمپ تصفیه دیانا

 • دارای الکتروموتور کم صدا و پر بازده می باشند
 • شفت استنلس از جنس استیل بسیار مقاوم در برابر خوردگی کلر و آب های شور می باشد.
 • این پمپ ها مصرف انرژی کمتری دارند
 • مقاوم در برابر نفوذ آب و آبند هستند
 • مقاوم در برابر افزایش دمای موتور
 • دارای پروانه خاص از جنس برنج و دارای سیل مکانیکی با طول عمر بسیار بالا می باشند.

 

هدف تولید پمپ های تصفیه استخری دیانا

پمپ های تصفیه استخری دیانا تک پروانه سانترفیوژ می باشند. این پمپ ها با استفاده از تکنولوژی پیشرفته و روز دنیا توانسته اند محصولات بسیار با کیفیت بالا و بی صدا تولید کنند و وارد بازار کنند. پمپ های تصفیه دیانا دارای طرفداران بسیار زیادی به دلیل کیفیت بالا می باشند. این پمپ ها دارای تمامی استاندارد های لازمه می باشند. که بعد از آزمایش های متوالی و پی در پی توانسته اند این استاندارد ها را کسب کنند. پمپ های تصفیه دیانا در سراسر جهان بسیارشناخته شده می باشد. معمولا پمپ های تصفیه استخری دیانا به صورت تک فاز تولید می شوند ولی در برخی موارد برای برخی جاها در حالت سه فاز نیز ساخته می شود.

جنس بدنه پمپ های دیانا از چدن می باشد وجنس پروانه این پمپ های تصفیه از برنج  و همچنین جنس مکانیک این پمپ ها سرامیک ، گرافیت می باشد. جنس شفت پمپ تصفیه استخر دیانا استیل است.

پمپ تصفیه استخری دیانا

مهم ترین ویژگی های پمپ های تصفیه دیانا

از مهم ترین ویژگی های مورد بیان پمپ های تصفیه استخری دیانا می توان به کم صدا و در حالت کلی بی صدا بودنشان اشاره کرد. نوع جنس بدنه و پوسته این پمپ ها معمولا از چدن می باشد که در برابر عوامل مختلف دارای مقاومت بسیار بالایی می باشند. این جنس بدنه بسیار مهم می باشد زیرا از پمپ در برابر خوردگی محافظت می کند.

جنس پروانه پمپ های استخری دیانا نیز از نوع بسیار مقاوم در برابر خوردگی می باشد. پمپ های تصفیه استخری باید به گونه ساخته شوند که دارای آبند کامل باشند. برای انتخاب نوع درست پمپ تصفیه استخری دیانا باید به عواملی مانند، فاصله بین موتور خانه تا عمیق ترین قسمت استخر دقت زیادی داشته باشید. تمامی افت های فشار ناشی از تجهیزاتی مانند، موگیر ، صافی، مبدل حرارتی و … باید با دقت بسیاری در نظر داشته باشید. اگر به تمامی موارد بیاد شده دقت کنید می توانید مناسب ترین پمپ تصفیه را برای محل مورد نظر خود انتخاب کنید.

 

هد و دبی پمپ تصفیه دیانا

محاسبه هد و دبی برای انتخاب پمپ استخر دیانا DIANA به دو عامل بستگی دارد، افت فشار و حجم آب استخر و ابعاد استخر . باید در هنگام خرید پمپ تصفیه استخری به عواملی مانند نوع فیلتر و جنس تجهیزات پمپ تصفیه دقت بسیار زیادی کنید.

 

مشخصات صافی پمپ تصفیه دیانا

صافی پمپ های تصفیه دیانا ضد خوردگی و بسیار مقاوم می باشند تا بتوانند راندمان و کارایی پمپ را بالا ببرند. قطر سوراخ های روی صافی نباید از یک هشتم اینچ بزرگتر باشد. مجموع مساحت تمامی سوراخ ها با هم باید ۱۰ برابر مساحت مقطع لوله ورودی موگیر باشد. با داشتن همچین مساحتی افت فشار بسیار کاهش پیدا می کند. مدت کارکرد موگیر بسیار زیاد می شود تا قبل از اینکه نیاز به تمیز کردن داشته باشد.

 

قیمت پمپ دیانا

به دلیل نوسانات موجود در بازار قیمت تمامی تجهیزات استخری و همچنین پمپ های تصفیه دارای نوسان زیادی می باشد و شما می توانید برای اطلاع از قیمت تمامی مدل های پمپ استخر دیانا DIANA با کارشناسان نمایندگی خوارزم سازه در ارتباط باشید و در صورت داشتن هرگونه سوالی می توانید با مشاوران فروش مطرح کنید تا شما را به بهترین نحو ممکنه راهنمایی کنند.

  

سفارش و خرید پمپ استخر دیانا DIANA

قیمت تمامی پمپ های تصفیه استخری دیانا در نمایندگی خوارزم سازه کاملا به روز می باشد. پمپ های استخری دیانا در نمایندگی خوارزم سازه شامل تخفیف های ویژه و گارانتی می باشند. نمایندگی خوارزم سازه بهترین قیمت را برای پمپ های تصفیه استخری دیانا در نظر گرفته است.

برای انتخاب مدل درست پمپ تصفیه دیانا از کاتالوگ پمپ diana می توانید از نمایندگی خوارزم سازه دریافت راهنمایی کنید. کلیه محصولات و تجهیزات استخری در نمایندگی خوارزم سازه دارای گارانتی می باشند، تا شما با اطمینان کامل خریدتان را انجام دهید.

به این پست امتیاز دهید

دیدگاه ها

اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مطالب مرتبط

مشاوره و تماس تلفنی
مشاوره و تماس تلفنی

برای مشاوره و استعلام قیمت جهت تخفیف ها از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید

تماس با کارشناس
لیست قیمت
ارسال لیست اقلام

برای مشاوره و استعلام قیمت جهت تخفیف ها از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید

ارسال لیست در واتس آپ
f

مزیتهای ما برای مشتریان

 • قیمت بهتر و مطمئن اطمینان شما افتخار ماست

 • ارسال به موقع سریعتر و ارزانتر

 • خرید مستقیم از کارخانه تضمین کیفیت متریال

 • تنوع محصول و برند هر آنچه شما میخواهید

مزیتهای ما برای تامین کنندگان

 • عرضه مستقیم به مصرف کننده

 • دیده شدن کنار رقبا باما بهتر دیده شوید

 • امکان سفارش 24 ساعته هر زمان که شما میخواهید

 • بازاریابی و ثبت نام تولید محتوای رایگان

تماس با کارشناس