پمپ استخری پنتاکس | قیمت خرید عمده

دسته بندی:

پمپ استخری پنتاکس

از مهم ترین تجهیزات مورد استفاده در انواع استخرها، پمپ های استخری و کلر زن ها می باشند. در این مقاله به توضیح در رابطه با پمپ استخری پنتاکس می پردازیم. برای استعلام قیمت و دریافت کاتالوگ انواع پمپ تصفیه استخری پنتاکس با شماره تماس کارشناسان خوارزم سازه در ارتباط باشید.

پمپ استخری پنتاکس

پمپ تصفیه استخر پنتاکس یکی از پر فروش ترین و معتبر ترین پمپ های تصفیه در ایران می باشد، که در سه سری وینر، سی اس، سی اچ تولید و عرضه بازار می شوند . این پمپ استخری نسبت به بقیه پمپ ها بسیار مقرون به صرفه تر است. از این محصول برای استخر های ۳۸۰ متر مکعب استفاده می کنند. بدنه پمپ تصفیه پنتاکس از چدن می باشد. بسته به ابعاد می توان در جکوزی ها و استخر ها از آنها استفاده کرد. از ویژگی بسیار مهم این پمپ ها می توان به هد کم و آبدهی بسیار بالای آنها اشاره کرد.

نماینده رسمی فروش انواع پمپ های پنتاکس در تهران و سایر شهرها  مجموعه خوارزم سازه می باشد. شما می توانید برای خرید و یا مشاهده کاتالوگ این پمپ با کارشناسان تولیدی خوارزم سازه در ارتباط باشید. تا پمپ تصفیه مناسب محا خود را خریداری کنید.

 

مشخصات کلی پمپ های پنتاکس

پمپ های پنتاکس یکی از شناخته ترین پمپ ها در تصفیه آب استخر و جکوزی و حتی آب نما ها هستند. مدل های مختلفی از پمپ های پنتاکس در دو حالت سه فاز و تک فاز تولید می شوند. توان آن ها ۲۹۰۰ دور در دقیقه می باشد. از این پمپ بیشتر در استخر های خصوصی و خانگی استفاده می کنند. پمپ های پنتاکس دارای هد کم با دبی بالا می باشند. پمپ های پنتاکس از لحاظ هد و دبی در بین دو گروه پمپ های سیر کولاتور و پمپ های آب قرار می گیرند. این بدین معنا می باشد که از نظر هد، بیشترین هد نسبت به هد سیر کوله و دبی بیشتر نسبت به پمپ آب دارند.

با استفاده از این پمپ دیگر در مدار فیلتراسیون و گردش آب استخر و یا جکوزی نیازی به ایجاد فشار زیاد نمی باشد و هد ایجاد شده توسط پمپ پنتاکس فقط برای غلبه بر افت فشار و تجهیزات استخر مانند فیلتر گرمکن، کلرزن و … است. بهترین پارامتر برای انتخاب پمپ پنتاکس دبی آن می باشد. زیرا برای داشتن آبی تمیز و با کیفیت متناسب با انتخاب درست پمپ باید متناسب با دبی باشد. در استخر های خانگی نیاز به روشن بودن دائمی پمپ تصفیه نیست.

اما لازم به ذکر است که خاموش و روشت کردن پمپ پنتاکس در فاصله بسیار کم به پمپ آسیب وارد می کند. بهترین تایم برای کارکرد پمپ تصفیه پنتاکس بین ۶ تا ۱۲ ساعت برای استخر های خانگی می باشد. و حداقل ۶ ساعت باید زمان استراحت برای پمپ در نظر بگیرید.

قیمت 

قیمت پمپ تصفیه استخر پنتاکس نسبت به رقبای آمریکایی و چینی و … بسیار مناسب تر است. و همچنین حداقل طول عمر بسیار مناسبی نیز دارند. به دلایل ذکر شده طرفداران زیادی در ایران دارند . یکی از مزایای بسیار مهم  پمپ پنتاکس که باعث می شود طرفداران بیشتری داشته باشد، در دسترس بودن تجهیزات و لوازم یدکی و جانبی پمپ پنتاکس می باشد.

این پمپ بدون وجود استرینر است. در صورتی که می خواهید از این پمپ برای تصفیه آب استخر استفاده کنید باید استرینر جداگانه و مجزا خریداری کنید و در مسیر ورودی آن نصب کنید. برای آسان کردن نظافت استرینر و صرفه جویی اقتصادی می توانید از یک استرینر با ظرفیت مناسب بر روی خط اصلی لوله استفاده کنید.

 

نصب پمپ های پنتاکس

در زمان نصب و بهره برداری از پمپ های پنتاکس باید دقت داشت که روشن بودن پمپ بدون گردش آب باعث افزایش دمای پروانه و پوسته پمپ شده و در مواردی این عمل می تواند به پروانه آسیب وارد کند. کارکرد پمپ پنتاکس بدون آب موجب آسیب شدید و جدی رساندن به سیل آبندی پمپ و همچنین بوش های الکتروموتور آن می شود. به همین دلایل باید پمپ را به روش درست هواگیری کرده و باید از وجود آب در پمپ مطمئن شوید.    

 

پمپ تصفیه استخر چیست

پمپ تصفیه استخر از تجهیزات بسیار مهم در هر استخر می باشد که برای داشتن آب تمیز و شفاف و زلال باید از این دستگاه استفاده شود، علاوه بر آن استخر برای به گردش در آمدن آب به این سیستم حیاتی احتیاج دارد. این محصول با استفاده از سیر کوله کردن آب در بازه های زمانی مختلف، که با توجه به نوع و کاربرد استخر بازه های زمانی مشخص می شود، پس از عبور آب از استرینر و سپس فیلتر شنی آب استخر شفاف می شود و همچنین از راکد ماندن آب جلوگیری می شود. این دستگاه یکی از مهم ترین تجهیزات استخر است که وظیفه چرخش آب استخر را بر عهده دارد. پمپ های تصفیه معمولا در دو حالت تک فاز و سه فاز تولید می شوند.

قیمت پمپ استخری پنتاکس  

پمپ تصفیه استخر پنتاکس مدلCS

این مدل از پمپ پنتاکس مدل CS یکی از انواع پمپ های پنتاکس ایتالیا است. این مدل از پمپ های پنتاکس در دو حالت تک فاز و سه فاز تولید می شوند. توان این پمپ ها ما بین ۱ تا ۵.۵ اسب بخار است. هد این مدل پمپ در مدل های آن ۱۲ تا ۲۱ متر است. محدوده دبی مدل ها ۱۸ تا ۹۶ متر مکعب بر ساعت است، سایز دهانه ورودی و خروجی ۲ تا ۴ اینچ است. حداکثر فشار کاری ۶ بار و حداکثر دمای کارکرد پمپ ها ۹۰ درجه می باشد.

این مدل از پمپ های پنتاکس توانایی جابه جایی آب با دبی بالا و هد کم را دارند. از پمپ ها در، سیستم های سیرکوله، کشاورزی و تصفیه استخر ها استفاده می کنند. پمپ ها دارای ویژگی های خاصی می باشند و به دلیل داشتن این ویژگی ها قابل استفاده در سیستم های آبرسان خانگی و بوستر پمپ ها نمی باشند.

 

پمپ ۱ اسب ، ۲ اینچ استخری پنتاکس

این مدل به صورت بشقابی پنتاکس از جمله پمپ های سری CS  هستند. ویژگی این پمپ ها خروجی ۲ اینچ و همچنین حجم بالای آبدهی آنها می باشد. به دلیل بشقابی بودن صدای بسیار کمتری نسبت به مدل های دیگر دارند. دارای شفت استیل ضد زنگ، پروانه برنجی و مکانیکی سیل سرامیکی هستند. و همچنین دارای محافظ حرارتی به منظور جلوگیری از ورود جریان برق در هنگام داغ شدن پمپ است. از این پمپ برای تصفیه آب استخر و جکوزی و یا در مصارف کشاورزی می توان از آنها استفاده کرد. هد حداکثر این پمپ ۱۲ متر و همچنین حداکثر دبی آن ۱۸ متر مکعب بر ساعت است.

 

 

کاربران گرامی، برای کسب اطلاع از قیمت قیر بشکه ای وارد لینک شوید.

 

 

پمپ استخر پنتاکس مدل CH

پمپ استخری پنتاکس مدل CH  جزو پمپ های سانتریفیوژ چدنی ۲ اینچ  پنتاکس ایتالیا می باشند. این مدل از پمپ های پنتاکس در دو حالت تک فاز و سه فاز تولید و عرضه می شوند. پمپ های پنتاکس دارای هد قابل قبول و دبی زیاد می باشند که کاربرد های بسیار در سیستم انتقال آب در صنعت، کشاورزی، آتشفشانی و استخر ها دارند. این مدل از پمپ های پنتاکس دارای قدرت ۱.۵ تا ۵.۵ اسب بخار هستند.

محدوده هد تعیین شده ۲۴.۵ تا ۳۷ متر است و میزان دبی آن ۳۰ تا ۴۲ متر مکعب بر ساعت است. جنس پوسته این پمپ چدن، پروانه آن نیز چدن  یا استیل و یا برنز می باشد. ویژگی های کامل این مدل از پمپ های تصفیه پنتاکس در کاتالوگ آنها ثبت شده است که قبل از خرید باید به طور کامل مطالعه کنید. تا نمونه درست ‌و مطمئن را خریداری کنید.

 

 پمپ تصفیه استخر پنتاکس مدل CB

پمپ مدل CB از پمپ های پنتاکس دارای دو پروانه می باشند که می تواند فشار خوبی را برای سیستم هایی که به فشار بالا نیاز دارند را تامین کند، و همچنین آبدهی مطلوبی هم دارند. از این پمپ ها بیشتر در مصارف خانگی استفاده می شود. جنس پروانه این پمپ ها برنج و یا نوریل و پوسته آنها چدنی می باشد. این سری از پمپ های پنتاکس هم دارای کاتالوگ هستند که باید حتما در هنگام خرید مطالعه کنید و می توانید تمام مدل های مختلف پنتاکس را از نمایندگی خوارزم سازه خریداری کنید.

 

انواع پمپ های خانگی پنتاکس

بدون شک پمپ های پنتاکس به دلیل مقرون به صرفه بودن و ساخته شده توسط شرکت های ایتالیایی و همچنین به دلیل کیفیت بالا که دارند می توانند جزو بهترین پمپ های خانگی باشند. با وجود پمپ داب این پمپ توانسته نظر مشتریانش را به خود جلب کند. برای انتخاب بهترین پمپ خانگی می توانید با کارشناسان مجموعه در تماس باشید که تمامی شماره تماس ها در پایین درج شده است. تنوع پمپ های خانگی پنتاکس بسیار بالا می باشد از این در انتخاب خود باید بسیار دقت داشته باشید. برای استعلام قیمت و دریافت کاتالوگ انواع پمپ تصفیه استخری پنتاکس با شماره تماس کارشناسان خوارزم سازه در ارتباط باشید.

 

درباره شرکت پنتاکس

شرکت پنتاکس یکی از معتبر ترین شرکت ها در زمینه تولید پمپ ها آب می باشد. از جمله ویژگی های این پمپ ها کیفیت بسیار بالای آنها و مقرون به صرفه بودنشان می توانیم اشاره کنیم. پمپ های پنتاکس یکی از محبوب ترین پمپ ها در ایران است. این پمپ ها بسیار پر طرفدار بوده و جایگاه ویژه ای در بین رقبای خود دارد. که دلیل این موضوع کیفیت بسیار بالا پمپ های استخریش و همچنین مقرون به صرفه بودن پمپ هایش است.  پمپ پنتاکس امروزه دارای مدل های متنوعی می باشد که قابل استفاده در محیط های مختلف است.

شما می توانید برای خرید پمپ های پنتاکس سفارش خود را به نمایندگی خوارزم سازه دهید تا پمپ مناسب محل شما را تحویلتان دهند.

 

گواهی نامه کیفیت

برند پنتاکس از جمله شرکت هایی می باشد که فقط به تولید پمپ فکر نمیکند، بلکه دغدغه سازندگان این پمپ های پنتاکس ساخت پمپ هایی می باشد که کمتر به محیط زیست آسیب برسانند و کیفیت بسیار بالایی داشته باشند. تا کنون توانسته گواهی کیفیت UNI EN ISO9001  را دریافت کند. برای استعلام قیمت و دریافت کاتالوگ انواع پمپ تصفیه استخری پنتاکس با شماره تماس کارشناسان خوارزم سازه در ارتباط باشید.

انواع پمپ های پنتاکس

 • پمپ پنتاکس خانگی
 • پمپ پنتاکس کف کش
 • بوستر پمپ پنتاکس
 • پمپ پنتاکس شناور

 

خرید پمپ های پنتاکس

این محصولات جزو برند های بسیار معروف برای تولید پمپ های استخری است. این پمپ ها با گردش آب در سیستم فیلتراسیون استخر آب استخر شما را از هر گونه آلودگی تمیز نگه میدارند و می توانید اطمینان حاصل فرمایید که استخر شما از هر گونه جلبک و باکتری و مواد جامد در امان است. قیمت این پمپ ها بسیار مناسب می باشند. از ویژگی های بسیار مهم پمپ های پنتاکس طول عمر بالای آنها است که سال های زیادی می توانند با کیفیت بسیار بالا کار کنند. با خرید این پمپ ها  نیازی به کارهای دیگر برای تصفیه آب لستخر ندارید. با توجه به قیمت پایینی که دارند خرید این پمپ ها را پیشنهاد می کنیم.

 

راه های تشخیص پمپ پنتاکس اصل

به اطلاع مشتریان عزیز می رسانیم که پمپ های پنتاکس دارای تنوع بالا می باشند. به دلیل اینکه پمپ های پنتاکس جزو بهترین پمپ ها هستند، در این میان سودجویانی در بازار اقدام به فروش پمپ های پنتاکس تقلبی می کنند. روند کار اینها به این صورت است که روی پمپ های چینی مشابه پنتاکس را به آنها پلاک کاملا تقلبی پنتاکس را می چسبانند، و به نام پمپ پنتاکس به فروش می رسانند. لازم به ذکر است که تشخیص پمپ پنتاکس اصل برای عموم و همچنین خبرگان این صنعت بسی مشکل است. لذا باید دقت کنید این محصول را از نمایندگی های معتبر در سطح کشور خریداری کنید.

پمپ پنتاکس اصل شامل، مدل، لیبل محصول، نام کشور سازنده، شماره سریال محصول می باشد، شما با خرید از مجموعه خوارزم سازه می توانید با خیال راحت خرید کنید چون تمامی پمپ های این مجموعه اصل می باشد.

 

کاتالوگ پمپ تصفیه استخری پنتاکس

پمپ پنتاکس یکی از معروف ترین پمپ های تصفیه در داخل ایران می باشد. که پمپ های خانگی این برند بسیار معروف می باشند. پمپ های پنتاکس در بیش از ۱۰۰ کشور دیده می شود که این موضوع خود نشان دهنده کیفیت و محبوبیتشان و موفقیت آنها است. پنتاکس با به کار گیری جدید ترین تکنولوژی  ساخت پمپ در اروپا توانسته حریف قدر برای رقبای خود باشد. برای استعلام قیمت و دریافت کاتالوگ انواع پمپ تصفیه استخری پنتاکس با شماره تماس کارشناسان خوارزم سازه در ارتباط باشید.

 

گارانتی پمپ های پنتاکس در مجموعه خوارزم سازه

گارانتی انواع مدل های پمپ های پنتاکس در تولیدی خوارزم سازه اعمال می شود. شما می توانید در هنگام خرید کارت گارانتی را از خوارزم سازه دریافت کنید. برای استعلام قیمت و دریافت کاتالوگ انواع پمپ تصفیه استخری پنتاکس با شماره تماس کارشناسان خوارزم سازه در ارتباط باشید.

 

به این پست امتیاز دهید

دیدگاه ها

اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مطالب مرتبط

مشاوره و تماس تلفنی
مشاوره و تماس تلفنی

برای مشاوره و استعلام قیمت جهت تخفیف ها از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید

تماس با کارشناس
لیست قیمت
ارسال لیست اقلام

برای مشاوره و استعلام قیمت جهت تخفیف ها از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید

ارسال لیست در واتس آپ
f

مزیتهای ما برای مشتریان

 • قیمت بهتر و مطمئن اطمینان شما افتخار ماست

 • ارسال به موقع سریعتر و ارزانتر

 • خرید مستقیم از کارخانه تضمین کیفیت متریال

 • تنوع محصول و برند هر آنچه شما میخواهید

مزیتهای ما برای تامین کنندگان

 • عرضه مستقیم به مصرف کننده

 • دیده شدن کنار رقبا باما بهتر دیده شوید

 • امکان سفارش 24 ساعته هر زمان که شما میخواهید

 • بازاریابی و ثبت نام تولید محتوای رایگان

تماس با کارشناس