قیر بشکه ای صادراتی

دسته بندی:

قیر بشکه ای صادراتی

 کشور ایران دارای رتبه هفتمین صادر کننده و چهارمین تولید کننده قیر در جهان بین کشور ها میباشد. قیر از  فرآورده های نفتی محسوب میشود و در پالایشگاه ها به سر انجام میرسد. از این ماده به صورت کلی به دلیل چسبندگی و عدم نفوذ پذیری که دارد در صنایع ایزوگام، عایق سازی، آسفالت و.. استفاده مبشود. از آنجایی که کشور ما در رابطه با فرآورده های نفتی جزو بزرگ ترین تولید کنندگان در دنیا محسوب میشود؛ یکی از محصولات صادراتی ما قیر است. برای صادرات این ماده سیاه رنگ باید قیر را به صورت بشکه ای و در اندازه های متفاوت برای صادرات و فروش آماده کرد. قیر بشکه ای صادراتی به دلیل این که همیشه در بازار مشتریان خاص خودش را دارد جزو صنایع پر سود محسوب میشود. به دلیل وجود انواع قیر و انواع بشکه های صادراتی مانند: قیر 60/70 صادراتی، قیر 85/25 صادراتی و…قیمت هر تن قیر صادراتی متفاوت محسوب میشود.

کارایی قیر

قیر به عنوان یکی از فرآورده های نفتی در پالایشگاه ها بوجود می آید. از قیر در صنعت جاده سازی، ایزوگام، عایق بندی و… استفاده میشود که با توجه به نیاز روز افزون انسان ها برای فراهم کردن دسترسی و آرامش میتوان از صنعت قیر به عنوان یکی از پر سود ترین صنایع و بازار ها نام برد. این ماده سیاه رنگ و تیره با توجه به دما و فشاری که به آن وارد میشود انواع متفاوتی دارد و ویژگی های منحصر به فردی از خود نشان میدهد.

بیشترین مصرف قیر در جاده سازی و آسفالت است و در جایگاه بعد عایق سازی است. حدود 85 الی 90 درصد از مصارف قیر خرج آسفالت و جاده سازی میشود. در عایق کاری از قیر برای جلوگیری از از عبور رطوبت و ترک ها در پشت بام ها، حمام و… اسفاده میشود. بخش جدید هم در عایق کاری به نام عایق الکترونیکی به وجود آمده است که بنیان اصلی این ایزوگام و عایق هم قیر است.

قیمت هر تن قیر صادراتی

خرید قیر بشکه ای صادراتی

به مانند هر محصول دیگری اگر قصد خرید قیر بشکه ای صادراتی را داشته باشید شناسایی یک مرجع معتبر و که محصول مورد نظر شما را به قیمت درب کارخانه به شما ارائه می دهد اصلی ترین مورد است که قبل از خرید باید صورت بپذیرد؛ شما می توانید از شرکت های بزرگ و معتبری که نماینده بسیاری از تولید کننده های داخلی هستند خرید خود را انجام دهید.

شرکت مصالح ساختمانی خوارزم سازه به عنوان یکی از قدیمی ترین و معتبر ترین نمایندگان تولید کنندگان موارد اولیه و ساخت و ساز همواره یکی از معتبر ترین گزینه ها برای خرید عمده قیر صادراتی بوده و هست، شما برای خرید قیر بشکه ای صادراتی خوارزم سازه می توانید با ورود به سایت این شرکت و برقرااری تماس با شماره 09308424173 تماس حاصل فرمایید و اقدام به ثبت سفارش کنید.

انواع قیر صادراتی و ویژگی های آن ها

قیر 70/60 صادراتی

قیر 70/60 یکی از محبوب ترین و پرمصرف ترین محصولات شرکت های تولید قیر صادراتی محسوب میشود. این نوع از قیر معمولا در صنعت ساختمان سازی و عایق کاری سطوح داخلی و خارجی ساختمان و املاک مورد استفاده قرار می گیرد؛ به دلیل وجود این ویژگی کیفیت مطلوب قیر شل ارائه شده توسط شرکت ها بسیار حائز اهمیت است و از هزینه های استهلاکی مانند: تعمیر، بازسازی و… جلوگیری میکند.

قیر 25/85 صادراتی

برای تهیه  این نوع از قیر، باید قیر خالص را با یک حلال مشخص مانند نفت سفید یا بنزین تا زمانی که به حلالیت مطلوب برسد مخلوط می شود. به صورت کلی از قیر مخلوط به شکل محسوس در انواع مختلف آسفالت های پوششی به دلیل خاصیت چسبندگی بالایی که دارد استفاده می شود.

جهت کسب اطلاع از قیمت قیر بشکه ای کرج روی لینک مربوطه کلیک کنید.

قیر 15/90 یا قیر سفت کارتنی 

به دلیل وجود تفاوت در آب و هوای مناطق دنیا، برای عایق بندی سقف ها و سایر مصارف احتیاج به قیر با مشخصات و ویژگی های مختلف است تا ما بتوانیم قیر مورد نظر خود را انتخاب کنیم. دو نوع قیر که برای اکثر مردم بیشتر شناخته شده است؛ قیر سفت (90/15) و قیر شل (60.70) است. با ترکیب این دو نوع قیر با درصد های متفاوت، می توان نفوذ پذیری و سختی قیر را با توجه به آب و هوای منطقه مورد نظر تغییر داد و به قیر و مجصول مورد نظر رسید. 

قیر امولوسیون

قیر امولسیون از اختلاط قیر ، آب و مواد امولسیونی در پالایشگاه وجود می آید . با توجه به خواصی که از  قیر و آب می شناسیم ، این دو ماده در شرایط معمولی با هم مخلوط نمی شوند و به دلیل چگالی های مختلف از هم جدا می شوند به همین دلیل از امولوسیون ها استفاده میکنند. امولسیون کننده ها معمولاً نمکی قلیایی هستند و  از اسیدهای آلی یا نمک آمونیوم هستند امولسیون کننده ها محلول این دو را با هم به وجود می آورند . یکی از قابلیت های مثبت این نوع قیر، آلودگی کم تر آن در مقایسه با سایر قیرها است و همچنین به دلیل غیر قابل اشتعال بودن حلال آن (آب) ، خطر آتش سوزی در هنگام انتقال قیر کم تر میشود.

در مناطق گرم سیر و شرجی ، باید از قیر (90/25) بیشتری استفاده شود تا در صورت افزایش دما ، قیر ثابت بماند و حرکت نکند.

نحوه نصب و اجرای قیرگونی

قیرگونی یک لایه: در مرحله اول یک لایه قیر ،بعد روی آن یک لایه گونی و دوباره روی آن یک لایه قیر ریخته می شود.

قیرگونی دو لایه: ابتدا یک لایه قیر ، سپس روی آن یک لایه گونی و دوباره یک لایه قیر و بعد روی آن یک لایه گونی و در آخر یک لایه قیر ریخته می شود.

قیرگونی سه لایه: در مرحله اول یک لایه قیر و روی آن یک لایه گونی به همین شکل، دو مرحله دیگر یک لایه قیر و یک لایه گونی در مرحله چهارم یک لایه قیر ریخته می شود.

لیست قیمت مستقیم کارخانه قیر تنی

برای اطلاع از قیمت قیرگونی در تهران کلیک کنید.

قیمت قیر بشکه ای صادراتی

قیمت قیر بشکه ای صادراتی و عوامل تاثیر گذار بر قیمت قیر بشکه ای به عوامل و جریانات گسترده ای بستگی دارد. اولین عامل تاثیر گذار در قیمت قیر بشکه ای صادراتی به قیمت روز ارز و دلار بستگی دارد و عامل بعد از آن قیمت روز بشکه خالی که جهت بسته بندی قیر مورد استفاده قرار میگیرد و تحت تاثیر قیمت ارز و قیمت ورق آهن که ماده اولیه ساخت هر بشکه میباشد بستگی دارد. از عوامل دیگر میتوان به قیمت حمل و نقل قیر اشاره کرد که به نسبت تورم و میزان تقاضا و فصل صادرات متغیر میباشد. مهمترین و اصلی ترین عامل تاثیر گذار و تعیین کننده در قیمت قیر بشکه ای صادراتی، قیمت روز قیر میباشد که آن هم تحت تاثیر عواملی چون میزان تقاضا و میزان تولید و نیز قیمت ارز میباشد. بعد از بیماری کرونا به صورت کلی قیمت نفت و قیر افت محسوسی پیدا کرد.

برای اطلاع از قیمت قیر بشکه ای کلیک کنید.

فروش قیر صادراتی بشکه ای

محموله های شرکت های تولید کننده قیر بصورت پالت شده و در بشکه های فولاد ضد زنگ بسته می شوند و برای صادرات از مرزهای زمینی و دریایی به گمرکات مختلف مرزی ارسال می شوند و توسط شرکت های صادر کننده آماده صادر شدن میشوند. کنترل کیفیت قیر صادراتی ایران توسط سازمان ملی استاندارد در گمرکات کشور چک می شود و بر اساس قوانین صادرات در گمرکات کشور در این زمینه  آماده اجرا و پخش می شود. تولیدکنندگان قیر صادراتی در کشور برای اینکه بتوانند قیر صادر کنند، ملزم به داشتن و اجرای روش های مشخص شده هستند.

برای دانلود مطالب این صفحه به صورت پی دی اف کلیک کنید.

خلاصه مطلب

قیر از فرآورده های پالایشگاهی نفت محسوب میشود و ایران جزو برترین تولید کنندگان و صادر کنندگان قیر در جهان است. از قیر در جهت جاده سازی و آسفالت و عایق کاری استفاده میشود که با توجه به نوع استفاده انواع متفاوتی دارد.  نوسانات قیمت قیر بشکه ای صادراتی بستگی به عوامل مختلفی مانند قیمت ارز و تقاضا دارد که با توجه به این عوامل، روزانه قیمت قیر دچار تغییرات میشود. تیم خوارزم سازه با داشتن متخصصین مجرب در تلاش است که شما را به صورت آنلاین، حضوری و تلفنی یاری بکند.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه ها

اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مطالب مرتبط

مشاوره و تماس تلفنی
مشاوره و تماس تلفنی

برای مشاوره و استعلام قیمت جهت تخفیف ها از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید

تماس با کارشناس
لیست قیمت
ارسال لیست اقلام

برای مشاوره و استعلام قیمت جهت تخفیف ها از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید

ارسال لیست در واتس آپ
f

مزیتهای ما برای مشتریان

  • قیمت بهتر و مطمئن اطمینان شما افتخار ماست

  • ارسال به موقع سریعتر و ارزانتر

  • خرید مستقیم از کارخانه تضمین کیفیت متریال

  • تنوع محصول و برند هر آنچه شما میخواهید

مزیتهای ما برای تامین کنندگان

  • عرضه مستقیم به مصرف کننده

  • دیده شدن کنار رقبا باما بهتر دیده شوید

  • امکان سفارش 24 ساعته هر زمان که شما میخواهید

  • بازاریابی و ثبت نام تولید محتوای رایگان

تماس با کارشناس