بازسازی آپارتمان + طراحی مدرن 2024 با کمترین هزینه | kharazmsaze

دسته بندی:

خدمات بازسازی آپارتمان با مطرح ترین طراحان

بسیاری از مالکان خانه به دنبال دریافت خدمات بازسازی آپارتمان از سوی شرکت‌های ارائه دهنده این خدمات هستند، اما نمی‌دانند که به کدام شرکت‌ها باید مراجعه کنند. بازسازی آپارتمان در واقع یک سری تعمیرات و اقدامات مرمتی است که براساس عمر آن، خدمات مربوط به بازسازی با قیمت متفاوتی قابل دریافت است.

 بازسازی آپارتمان قدیمی در چند مرحله صورت می‌گیرد و وقتی که متخصصین بازسازی خانه برای بازدید به محل مورد نظر سر می‌زنند، ابتدا هزینه‌های مورد نظر را در اختیار شما قرار خواهند داد. از آنجا که بازسازی آپارتمان باید توسط تیم بازسازی مجرب صورت بگیرد ، وصیه ما به شما این است که خدمات بازسازی آپارتمان را از شرکت خوارزم سازه با داشتن سال‌ها سابقه در امر بازسازی ساختمان دریافت کنید.

منظور از بازسازی آپارتمان چیست؟

شاید بسیاری از مالکان خانه تصور کنند که بازسازی آپارتمان همان نوسازی است. اما بازسازی و نوسازی دو دنیای متفاوت هستند. خدمات بازسازی آپارتمان بسته عمر بنا متفاوت خواهد بود. برای بازسازی آپارتمان تلاش بر این است که کمترین میزان تغییر در ظاهر ساختمان صورت بگیرد.

اما نوسازی به این صورت است که یک خانه یا ساختمان قدیمی به کلی تخریب و تعمیر شود و تغییرات زیادی بر روی آپارتمان صورت می‌گیرد. بازسازی خانه و نوسازی آن می‌تواند با یکدیگر انجام شوند و همه چیز بستگی به نظر مشتری خواهد داشت.

برای بازسازی آپارتمان یک سری مجوزها باید از سوی مالکان خانه اخذ شود و در واقع رعایت اصول بازسازی آپارتمان نیز بسیار اهمیت دارد. چنانچه در بازسازی منزل این اصول رعایت نشود،  حتماً خانه در آینده با مشکلاتی مواجه خواهد شد. بسیاری از افراد زمانی که از بازسازی نام برده می‌شود، به دنبال نوسازی نیز هستند. در واقع دوست دارند فضای قدیمی منزل خود را تغییر دهند و المان‌های جدیدی را وارد فضای آپارتمان خود کنند.

دریافت خدمات بازسازی آپارتمان باعث می‌شود که ارزش آپارتمان برای فروش و اجاره بیشتر شود. بازسازی آپارتمان قدیمی باعث می‌شود که نورپردازی قوی‌تری در ساختمان ایجاد شود و مصرف انرژی به صورت بهینه باشد. به علاوه نوسازی آپارتمان باعث تقویت سازه در مقابل بلایای طبیعی و تحمیل خسارت‌های احتمالی کمتر خواهد شد.

اگر می خواهید بدانید نمای رومی چیست؟ و چرا در ایران محبوبیت دارد؟ وارد لینک شوید.

منظور از بازسازی آپارتمان چیست؟

نکات مهم هنگام دریافت خدمات بازسازی آپارتمان

صاحبان خانه که به دنبال دریافت خدمات بازسازی آپارتمان هستند، قبل از هر چیز باید به نکات زیر توجه کنند:

برای اخذ مجوز اقدام کنید

قبل از شروع بازسازی آپارتمان قدیمی مهم‌ترین چیزی که باید به آن توجه داشته باشید، این است که براساس محل زندگی و محدوده اجرای پروژه، درخواست مجوز دهید. اغلب برای انجام صحیح کار رعایت استانداردهای حفظ ایمنی برای جلوگیری از عوامل تهدید کننده اخذ می‌شوند.

زمانی که برای مجوز درخواست می‌دهید، ممکن است نیاز به پرداخت هزینه داشته باشید. براساس پروژه بازسازی احتمالاً برای دریافت مجوز به نقشه‌ها یا سایر برنامه‌های رسمی نیاز خواهید داشت.

از طراحی‌ها و سبک‌های جذاب الهام بگیرید

اگر بازسازی آپارتمان با انگیزه تعمیر یا آماده سازی برای فروش باشد، باید تصور کنید که فضای کامل شده به چه شکلی خواهد بود یا چه سبک و روندی برای یک خریدار احتمالی جذاب می‌باشد. توجه به این نکته در افزایش رضایت از اجرای پروژه و دریافت خدمات بازسازی آپارتمان بسیار مهم است.

میزان بودجه خود را تعیین نمایید

قبل از آغاز پروژه تعیین کنید که چه مقدار پول برای بازسازی آپارتمان خود دارید. در واقع باید اطمینان حاصل کنید که بودجه پروژه از ابتدا تا انتها به طور دقیق در نظر گرفته شده است. اگر بخواهید برای بازسازی حمام، آشپزخانه و دیگر قسمت‌های منزل اقدام کنید، قطعاً باید هزینه بیشتری را مد نظر قرار دهید.

جته دریافت خدمات اجرای نمای رومی ساختمان با انواع مصالح بر روی لینک کلیک کنید.

مراحل دریافت خدمات بازسازی آپارتمان

چنانچه مایل به دریافت خدمات بازسازی آپارتمان باشید، بازسازی آپارتمان در کنار نوسازی بهترین اقدام است، چراکه باعث می‌شود که سازه ساختمان قوی‌تر شود و ظاهر آن نیز بهبود یابد. مراحل بازسازی آپارتمان شامل موارد زیر می‌باشد:

 مرحله اول

مهم‌ترین بخش در بازسازی آپارتمان دیوارهای فرسوده و قدیمی است. دیوارهای حمال اصلاً نباید تخریب شود و این یکی از قوانین بازسازی آپارتمان است، چرا که وزن آپارتمان روی این دیوارها سوار شده است.

در این بخش باید دیوارهای نمدار و خراب تراشیده و گچ‌های ساییده شود تا با آجر برسد. در این مرحله باید سفیدکاری به درستی صورت بگیرد و دیوارها ظاهر جدید داشته باشند.

مرحله دوم

هنگام دریافت خدمات بازسازی آپارتمان بازسازی سرویس‌ها بسیار مهم است. در واقع حمام و دستشویی دو بخش مهم منزل هستند که معمولاً دیوارهای آنها درگیر نم می‌شود. این نم اگر به دیواره‌های مجاور نفوذ کند، بسیار دردسرساز می‌شود. در بازسازی آپارتمان قدیمی معمولاً از قیرگونی یا ایزوگام برای دیوارهای دستشویی و حمام استفاده می‌کنند.

مرحله سوم

گام سوم برای بازسازی آپارتمان بخش آشپزخانه است که نقش مهمی در دکوراسیون داخلی منزل دارد. امروز بسیاری از آشپزخانه‌ها به سبک جزیره ساخته می‌شوند و همین امر باعث می‌شود که منزل بزرگتر دیده شود و زیبایی‌ آن چند برابر شود.

 اگر قصد بازسازی منزل خود را دارید، ابتدا تیم متخصص از شما می‌پرسند که آیا می‌خواهید محل آشپزخانه را تغییر دهید یا نه. علاوه بر این در مورد عایق کاری کف نیز باید صحبت کنید.

مراحل دریافت خدمات بازسازی آپارتمان

مرحله چهارم

سقف‌ها و ستون‌ها مراحل بسیار حساسی در بازسازی آپارتمان هستند و با دقت زیادی نسبت به مقاوم سازی آنها صورت گیرد. معمولاً سقف بخش‌هایی که به وسیله سرما و گرما دچار ترک ریختگی شدند، باید مرمت شوند. از سوی دیگر اگر منزل به صورت ویلایی و یا آپارتمان در طبقه آخر باشد، نیاز به عایق مناسب برای پشت بام می‌باشد.

مرحله پنجم

یکی دیگر مراحل بازسازی آپارتمان قدیمی ایجاد سقف کاذب است. اگر قصد دارید سقف خانه خود را بالاتر ببرید، می‌توانید طرح قدیمی سقف را تخریب کرده و از یک سقف کاذب ظریف استفاده کنید.

مرحله ششم

پنجره‌ها نقش بسیار مهمی در کاهش هزینه‌های گرمایش و سرمایش و برق دارند. بنابراین بهتر است که هزینه مناسب برای پنجره‌ها در نظر بگیرید و عایق صوتی خانه را افزایش دهید.

خدمات بازسازی آپارتمان قدیمی

باسازی آپارتمان‌های قدیمی باعث می‌شود که حال و هوای خانه عوض شود و تأثیر بسیار چشمگیری در روحیه افراد خانه دارد. در حال حاضر هزینه بازسازی خانه و بازسازی نمای ساختمان‌های قدیمی بسیار زیاد است.

برای بازسازی آپارتمان‌های قدیمی ابتدا باید دیوار، کفپوش و دیگر قسمت‌ها ترمیم شوند و سپس بازسازی صورت گیرد. تغییراتی که اتفاق می‌افتد شامل تعویض کاشی و سرامیک، کابینت و دیوار است. از آنجا که عدم بازسازی آپارتمان قدیمی می‌تواند خسارت‌های زیادی به بار بیاورد، بنابراین باید این بودجه برای تعمیرات آن اختصاص داده شود تا از خسارات بیشتر در آینده جلوگیری نمایید.

در هنگام بازسازی آپارتمان‌های قدیمی نورپردازی فضا مهم‌ترین اصل است. بنابراین شما باید صفر تا صد بازسازی آپارتمان خود را به یک تیم متخصص بسپارید. تیم مهندسی خوارزم سازه به صورت تخصصی در زمینه بازسازی و تعمیر آپارتمان‌های قدیمی در حال فعالیت می‌باشد و می‌توانید آپارتمان‌های قدیمی خود را به آپارتمان مدرن تبدیل نمایید.

لذا در صورتی که قصد اعمال تغییرات کافی در آپارتمان خود دارید، می‌توانید از طریق شماره‌های درج شده در صفحه اصلی با تیم مهندسی ما تماس بگیرید و تعمیرات و بازسازی آپارتمان خود را به ما بسپارید.

جهت بازسازی سقف خانه توسط شرکت خوارزم سازه وارد لینک شوید.

خدمات بازسازی آپارتمان کوچک

بازسازی آپارتمان کوچک یکی دیگر از روش‌های مرمت بنا است که باید به صورت اصولی انجام شود. طراحی این ساختمان‌ها باید به صورتی باشد که فضا را بزرگتر از آنچه می‌باشد نشان دهد. شاید شما هم آپارتمان‌هایی را مشاهده کنید که فضای ساختمان کمتر از متراژ اصلی دارند. حتی برخی از ساختمان‌ها وجود دارند که متراژ آنها بیشتر چیزی است که به نظر می‌آید.

بعلاوه رنگ و متریال دو فاکتور بسیار اساسی هستند که می‌تواند فضای آپارتمان کوچک را بزرگتر نشان دهد. به عنوان مثال برای بازسازی دیوارها و سقف آپارتمان باید از رنگ روشن مثل رنگ سفید استفاده کنید. بنابراین باید بازسازی به صورت بهینه انجام شود و نقش و طرح استاندارد برای آن در نظر بگیرید.

خدمات بازسازی آپارتمان در تهران

خدمات بازسازی آپارتمان در تهران

در حال حاضر با توجه به شرایط اقتصادی و بالا رفتن قیمت آپارتمان بهترین روش این است که برای بازسازی اقدام نمایید، چراکه با کمترین قیمت می‌توانید به زیباسازی و بازسازی خانه خود کمک کنید. برای دریافت خدمات بازسازی آپارتمان باید توجه داشته باشید که در خانه قدیمی باید متدها و روش‌های جدیدی پیاده شود.

چنانچه مایل به دریافت خدمات بازسازی آپارتمان هستید، می‌توانید با شرکت خوارزم سازه به عنوان بهترین شرکت بازسازی خانه در تهران در ارتباط باشید تا با رعایت استانداردها و اجرای متدهای مدرن به بهترین شکل برای بازسازی آپارتمان شما اقدام کنند.

از این رو برای دریافت خدمات مربوط به بازسازی آپارتمان می‌توانید با کارشناسان ما از طریق شماره‌های در صفحه اصلی در ارتباط باشید تا اطلاعات لازم را در ارتباط با مراحل دریافت خدمات بازسازی آپارتمان قدیمی در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

 

خلاصه مطالب

دریافت خدمات بازسازی آپارتمان یکی از بهترین روش‌هایی است که می‌توانید از طریق آن به زیباسازی آپارتمان خود کمک کنید، چرا که در شرایط حال حاضر و بالا رفتن قیمت خانه بهترین روش برای ایجاد تغییر در خانه، بازسازی آن است. اما قبل از هر چیز شما باید اصول و نکاتی را مدنظر قرار دهید تا مراحل اجرای بازسازی به طور استاندارد انجام شود.

در این مقاله سعی کردیم در ارتباط با مراحل و همچنین نحوه دریافت خدمات بازسازی آپارتمان قدیمی نکاتی را ارائه کنیم. چنانچه شماعزیزان نیازمند دریافت خدمات بازسازی آپارتمان از سوی تیم متخصص و مهندسان کارآزموده خوارزم سازه هستید می‌توانید با کارشناسان این مجموعه در ارتباط باشید تا اطلاعات لازم را به شما عزیزان ارائه کنند.

 

 برای دانلود pdf مقاله کلیک کنید.

 

به این پست امتیاز دهید

دیدگاه ها

اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مطالب مرتبط

مشاوره و تماس تلفنی
مشاوره و تماس تلفنی

برای مشاوره و استعلام قیمت جهت تخفیف ها از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید

تماس با کارشناس
لیست قیمت
ارسال لیست اقلام

برای مشاوره و استعلام قیمت جهت تخفیف ها از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید

ارسال لیست در واتس آپ
f

مزیتهای ما برای مشتریان

  • قیمت بهتر و مطمئن اطمینان شما افتخار ماست

  • ارسال به موقع سریعتر و ارزانتر

  • خرید مستقیم از کارخانه تضمین کیفیت متریال

  • تنوع محصول و برند هر آنچه شما میخواهید

مزیتهای ما برای تامین کنندگان

  • عرضه مستقیم به مصرف کننده

  • دیده شدن کنار رقبا باما بهتر دیده شوید

  • امکان سفارش 24 ساعته هر زمان که شما میخواهید

  • بازاریابی و ثبت نام تولید محتوای رایگان

تماس با کارشناس