ایزوگام الماس شرق

ایزوگام الماس شرق

الماس شرق به عنوان یکی از بهترین ایزوگام های تولیدی در کشور توسط کارخانه ایزوگام الماس شرق تولید می شود. کارخانه ای که با استفاده از کارشناسان مجرب و باتجربه کلیه محصولات تولیدی را مورد ارزیابی و سنجش قرار می دهد و بهترین نوع ایزوگام را از جهت کیفیت در دسترس مشتریان قرار می دهد.

 

شرکت خوارزم سازه به عنوان یکی از نمایندگی های کارخانه الماس شرق در زمینه فروش این ایزوگام البته همراه با نصب در خدمت شما مشتریان عزیز است. شما می توانید انواع ایزوگام فویل دار و دیگر انواع عایق های رطوبتی تولیدی در این کارخانه را از این شرکت خریداری کنید.

 

 

جهت شناخت انواع ایزوگام های تولید شده در کارخانه الماس شرق و همین طور کیفیت این عایق های رطوبتی با کارشناسان خوارزم سازه تماس حاصل فرمایید

شماره تماس: 46018960- (021)

09124712355

 

 

کارخانه ایزوگام الماس شرق
کارخانه ایزوگام الماس شرق

 

از ایزوگام الماس شرق در چه سازه هایی استفاده می شود؟

باید عرض کنیم که از انواع عایق الماس شرق در موارد بسیاری از جمله عایق کاری دیوارها، پشت بام، سرویس بهداشتی، پی ساختمان، حمام و غیره می توان استفاده کرد.

بعلاوه، از این عایق رطوبتی در شمار زیادی از سازه ها و ساختمان ها همچون پارکینگی طبقاتی، سردخانه ها،‌کانال های آبیاری، لوله های آب، مرغداری ها، سردخانه ها و مخازن آب نیز استفاده می شود.

 

 

انواع ایزوگام تولیدی در کارخانه ایزوگام الماس شرق

باید عرض کنیم که انواع ایزوگام تولیدی در کارخانه عایق رطوبتی الماس شرق از جهت مواد اصلی به کار رفته در ساخت و تولید آن ها در دو نوع مختلف تقسیم بندی می شود.

در ادامه این نوشته در ضمن معرفی این دو نوع ایزوگام به ذکر توضیحاتی در رابطه با این ایزوگام های تولیدی در این کارخانه می پردازیم.

 

 

ایزوگام دمیده الماس شرق

در تهیه و ساخت ایزوگام دمیده تولید شده در کارخانه الماس شرق از قیر دمیده شده استفاده می شود. باید عرض کنیم که طول عمر و همین طور کیفیت این عایق رطوبتی در مقایسه با نوع دیگر آن در سطح پایین تری قرار دارد.

از میان مواد به کار رفته در ساخت و تهیه ایزوگام دمیده می توان از پلاستیک پشت لایه ایزوگام، پلی استر، گونی پلاستیک، مواد APP از نوع درجه یک اشاره کرد.

لازم به ذکر است که پس از تهیه قیر دمیده شده این محصول جهت تولید ایزوگام به عنوان محصول نهایی وارد دستگاه خط تولید می شود.

 

 

کارخانه

 

 

ایزوگام پلیمری کارخانه الماس شرق

قیر خالص مهم ترین مواد به کار رفته در تولید ایزوگام پلیمری در کارخانه الماس شرق است. البته دقت داشته باشید که این کارخانه در تولید ایزوگام پلیمری از قیر باکیفیت تر و مرغوب تری در مقایسه با ایزوگام دمیده استفاده می کند.

 

 

 

برای اطلاع از لیست قیمت انواع ایزوگام های الماس شرق می توانید با مشاوران خوارزم سازه تماس حاصل فرمایید

لیست قیمت ایزوگام الماس شرق

بحث قیمت از جمله مباحث بسیار مهمی است که در زمان خرید انواع عایق رطوبتی الماس شرق از شرکت خوارزم سازه به عنوان نمایندگی کارخانه الماس شرق در الویت قرار دارد.

قبل از خرید و فروش انواع عایق رطوبتی الماس شرق از طریق نمایندگی معتبر خوارزم سازه می توانید از لیست قیمت ایزوگام الماس شرق مطلع شوید.

در واقع، کافیست با مشاوران شرکت خوارزم سازه تماس حاصل فرمایید تا شما را از لیست قیمت عایق الماس شرق با نصب مطلع کنند.

علاوه بر این، شرکت خوارزم سازه به عنوان نمایندگی ایزوگام های تولید شده در شهرستان دلیجان نیز فعالیت دارد و در صورت تمایل به خرید ایزوگام های تولیدی در دلیجان نیز آماده خدمت گذاری به شما مشتریان گرامی است.

لازم به ذکر است که لیست قیمت عایق رطوبتی الماس شرق متفاوت با توجه به مواردی همچون نوع و جنس ایزوگام خریداری شده متفاوت است.

 

 

 نصب عایق رطوبتی الماس شرق با پرسنل خبره خوارزم سازه

تیم خوارزم سازه با بهترین و خبره ترین پرسنل نصاب در خدمت شماست. تیم نصاب این شرکت کار نصب عایق الماس شرق را بعد از خرید و فروش آن به بهترین شکل ممکن برایتان انجام می دهند. به نحوی که شما رضایت بالایی از نحوه انجام کار داشته باشید . نارضایتی وجود نداشته باشد.

 

 

برای دریافت اطلاعاتی در مورد قیمت انواع عایق های رطوبتی الماس شرق با کارشناسان خوارزم سازه تماس حاصل فرمایید

شماره تماس: 46018960- (021)

09124712355

 

 

مطالب مرتبط 

فروش و نصب ایزوگام در کرج

بهترین ایزوگام بازار چیه؟

قیمت ایزوگام آذربام

مقایسه انواع ایزوگام

فروش و نصب ایزوگام در کرج

ایزوگام طرح دار

بهترین ایزوگام بازار چیه؟

ایزوگام دلیجان

فروش و نصب ایزوگام در کرج

ایزوگام الماس شرق

چگونه می توانم از لیست قیمت ایزوگام الماس شرق اطلاع پیدا کنم؟ 

از طریق تماس با مشاوران خوارزم سازه می توانید از قیمت فروش ایزوگام الماس شرق مشهد با نصب مطلع شوید.

آیا شرکت خوارزم سازه به عنوان نمایندگی کارخانه ایزوگام الماس شرق و همین طور کارخانه های ایزوگام دلیجان فعالیت دارد؟ 

بله. از طریق تماس با مشاوران خوارزم سازه می توانید از کیفیت و همین طور قیمت این ایزوگام ها از جمله ایزوگام فویل دار اطلاع حاصل کنید.

انواع ایزوگام الماس شرق از جهت مواد اصلی به کار رفته در تولید آن ها به چند دسته تقسیم بندی می شود؟ 

انواع ایزوگام الماس شرق را از جهت مواد اصلی می توان در دو دسته پلیمری و دمیده قرار داد.

 

 

مطالب مرتبط

تماس با مشاورین ما