کلر زن ایماکس emaux | لیست قیمت

دسته بندی:

کلر زن ایماکس emaux

کلرزن ها دستگاهی بسیار مناسب برای از بین بردن انواع میکروب ها و قارچ های موجود درون آب می باشند. کلرزن های ایماکس در استخر های مختلف و جکوزی ها برای ضدعفونی کردن آب استخر مورد استفاده قرار می گیرند. این نوع پمپ های تزریق می توانند آب استخر ها با ظرفیت های مختلف کم و زیاد را گندزدایی کنند. کلر زن های خطی ایماکس نسبت به کلرزن های مایع دارای قیمت پایین تری می باشند. برای استعلام قیمت پمپ کلر زن نمکی خطی اتوماتیک ایماکس emaux با کارشناسان مجموعه تولیدی خوارزم سازه و نماینده کلرزن های خطی تماس بگیرید.

 

کلر زن ایماکس emaux

کلرزن ایماکس دارای کلرزن خطی و کلرزن قرصی می باشد، و تمامی این کلرزن ها توسط شرکت ایماکس ساخته شده است. این کمپانی یکی از معروف ترین تولید کننده های تجهیزات تصفیه استخر و جکوزی می باشد. تمامی محصولات تولید شده توسط شرکت ایماکس تحت لیسانس استرالیا می باشد. شرکت ایماکس در کشور های دیگر هم نمایندگی دارد، در کشور هایی مانند هنگ کنگ و چین نیز نمایندگی دارد. در این سال ها تمام تجهیزات ایماکس وارد ایران شده اند، در کشور ما پمپ های تزریق ایماکس به دلیل کیفیت بالا و طول عمر زیادی که دارند طرفداران بسیار زیادی در بین مجریان و سازندگان دارندگان استخر ها دارند.

کلرزن ایماکس که به صورت دستی ساخته شده است، برای تزریق کلر در آب استخر های عمومی و خصوصی و جکوزی و حوضچه های آب سرد به کار می رود. کلر مورد استفاده در کلرزن های خطی از نوع قرصی است، که باید درون محفظه دستگاه قرار داده شود. در دستگاه های کلرزن های خطی ایماکس می توانید با استفاده از پیچ موجود بر روی کلرزن دوز تزریق کلر آنها را تنظیم کنید. کلرزن ها اصلی ترین مرحله برای تصفیه و ضدعفونی آب استخر می باشند. با ورود کلر به آب استخر می توانید از رشد جلبک و قارچ و در کل تمام موارد بیماری زا جلوگیری کنید.

کلرزن های ایماکس در دو حالت تولید و عرضه بازار می شوند:

 • کلر زن خطی CL
 • کلرزن نمکی  SSC

برای خرید و اطلاع از قیمت هر یک از کلرزن های ایماکس می توانید با کارشناسان خوارزم سازه در تماس باشید.

 

مشخصات کلر زن ایماکس

 • کلرزن های ایماکس در حالت کلی دارای ۱ سال گارانتی و ۵ سال خدمات پس از فروش می باشند.
 • این دستگاه ها از سری کلرزن های خطی می باشند، که با استفاده از قرص کلر کار می کنند.
 • از ویژگی های خیلی مهم کلرزن های خطی ایماکس این است که کلر در آب استخر به صورت یکدست در تمام آب استخر پخش می شود.
 • از مهم ترین مزایای کلر زن های خطی همین ویژگی بیان شده می باشد که نسبت به کلرزن شناور روش کار بهتری دارند.
 • کلرزن خطی ایماکس در خط لوله تصفیه استخر و جکوزی نصب می شود.

قیمت کلر زن ایماکس

کلر زن ایماکس چیست

استخر های شنا محل تفریح بسیاری از افراد می باشند، که برای ورزش کردن و تفریح بسیار مورد استفاده قرار میگیرد. شرط داشتن استخر خوب و مفید سالم و پاکیزه نگه داشتن آب استخر می باشد. استخر های شنا علاوه بر نیاز به پمپ تصفیه و فیلتر به ماده شیمیایی دیگری نیاز دارند تا آب استخر را ضدعفونی کند که کلر نام دارد. کلر را با استفاده از دستگاهی به نام کلرزن به آب استخر اضافه می کنند. با استفاده از دستگاه کلرزن های ایماکس می توانید به راحتی و بدون دغدغه ای آب استخرتان را ضدعفونی کنید.

انواع روش مختلف و دستگاه های کلرزنی های متفاوتی برای اضافه کردن کلر به آب استخر وجود دارد. کلرزن های خطی نیز از این دسته دستگاه ها می باشند که با پیشرفت تکنولوژی امروزه این دستگاه ها را داخل سیستم لوله کشی و یا فیلتراسیون استخر متصل می باشد. جایگزین مناسب برای سیستم تزریق کلر با دوزینگ پمپ ها کلرزن های خطی هستند.

کلرزن های خطی دارای تنوع بسیار بالایی می باشند و در ظرفیت های مختلف تولید می شوند.

 

روش کار کلر زن های خطی ایماکس

کلرزن های خطی که باید با توجه به مشخصات استخر مانند حجم آب استخر و ابعاد استخر و نوع استفاده از استخر انتخاب شوند دارای ظرفیت های متفاوتی می باشند، و در ۴ مدل تولید می شوند. ظرفیت محفظه کلرزن های خطی متفاوت می باشد. و طریقه کار این دستگاه ها بدین صورت است که قرص را داخل محفظه پلاستیکی کلرزن خطی قرار می دهید و در مسیر برگشت آب استخر از این دستگاه استفاده می شود.

بعد از قسمت فیلتر قرار داده می شود و با استفاده از درجه روی دستگاه تا حدودی می توانید مقدار تزریق کلر را تنظیم کنید. از کلرزن ها باید به عنوان آخرین دستگاه برای ضدعفونی کردن آب استخر استفاده کنید. برای استعلام قیمت پمپ کلر زن نمکی خطی اتوماتیک ایماکس emaux با کارشناسان مجموعه تولیدی خوارزم سازه و نماینده کلرزن های خطی تماس بگیرید.

 

محاسن استفاده از کلرزن

 • عدم تماس کلر با پوست
 • توزیع یکسان و یکدست کلر در آب استخر می باشد.

 

راهنمای انتخاب کلرزن خطی ایماکس

کلرزن خطی روش بسیار مناسب و کارآمدی برای گندزدایی و تصفیه آب استخر های عمومی و خصوصی و همچنین جکوزی ها و استخر های خانگی می باشد. این دستگاه ها توانایی ضدعفونی کردن آب استخر تا ظرفیت ۶۰۸۰۰۰ لیتر را دارند. لوله کشی سیستم کلرزنی خطی در دوصورت انجام می شود. برای استعلام قیمت پمپ کلر زن نمکی خطی اتوماتیک ایماکس emaux با کارشناسان مجموعه تولیدی خوارزم سازه و نماینده کلرزن های خطی تماس بگیرید.

 

ویژگی مهم کلرزن های خطی ایماکس

 • دارای ظرفیت های متفاوت برای کلرزنی ، با ظرفیت ۲ کیلوگرمی و ۴ کیلو گرمی موجود می باشند.
 • از کلرزن به صورت خطی و این لاین و غیر خطی و آفلاین استفاده می شود.
 • سایز قرص مورد استفاده در کلرزن های خطی ایماکس ۱ تا ۳ اینچ می باشد.
 • بدنه کلرزن های خطی ایماکس پلاستیکی مقاوم با کیفیت بالا و قابل اطمینان برای کارهای سنگین می باشند.  
 • در مسیر لوله کشی و تصفیه آب استخر قرار داده می شوند
 • نصب کلرزن های خطی ایماکس بسیار راحت و آسان بوده و دارای کاربری بسیار بالایی می باشند.
 • قیمت بسیار مناسب در مقایسه با نوع کلریناتورمایع دارند

سایر مشخصات کلر زن خطی ایماکس

 • شما نمی توانید کلرزن خطی را جایگزین سیستم تصفیه آب استخر کنید. چون از این روش صرفا برای ضدعفونی آب و از بین بردن باکتری ها و عوامل بیماری زا استفاده می کنند.
 • استفاده از دستگاه کلرزنی خطی می تواند تا حدود زیادی در شفاف سازی آب استخر دخالت داشته باشد.
 • سایز اتصالات در کلرزن های خطی ایماکس ۱.۵ اینچ می باشد.  
 • به دلیل نوسانات بسیار بالایی که قیمت کلرزن های خطی ایماکس دارند،  شما می توانید برای اطلاع از قیمت روز این دستگاه ها با مجموعه خوارزم سازه در تماس باشید و همچنین برای انتخاب درست صحیح کلرزن خطی ایماکس می توانید از مشاوران فروش در خواست راهنمایی کنید تا شما را در انتخاب درست راهنمایی کنند.
 • دستگاه های کلرزن خانگی با ورزشی و استخر های عمومی کاملا متفاوت می باشند.

 

فرق بین کلر زن خطی و غیر خطی ایماکس

هر دو این دستگاه ها کارایی یکسانی دارند و تنها تفاوت این دو دستگاه با هم در محل نصب کلرزن ها می باشد و در صورتی که جای مناسب و کافی برای نصب کلرزن خطی وجود نداشته باشد، کلرزن غیر خطی را نصب می کنند. معمولا در استخر های قدیمی در حال تعمیر جای کافی برای قرار دادن دستگاه کلرزن خطی وجود ندارد به همین منظور از کلرزن غیر خطی و یا آفلاین استفاده می کنند.

 

 

کاربران گرامی، برای کسب اطلاع از نصب ایزوگام تهران وارد لینک شوید.

 

 

کلر زن خطی ایماکس مدل CL-01

این مدل از کلر زن خطی emaux دستگاهی بسیار مناسب برای ضدعفونی آب استخر ها عمومی و استخر های انواع واحد های مسکونی و تفریحی می باشند، که در ظرفیت ۲ کیلوگرمی موجود می باشد. کلرزن های خطی ایماکس مدل CL-01   در مسیر تصفیه آب استخر قرار می گیرند، و نمیتوانید این دستگاه را جایگزین پمپ تصفیه آب استخر کنید و این کلرزن دارای ۱ سال گارانتی و ۵ سال خدمات پس از فروش می باشد. این کلرزن در کشور چین تحت لیسانس استرالیا ساخته می شوند.

 

گارانتی کلر زن های ایماکس

تمامی محصولات شرکت ایماکس دارای گارانتی ۱ سال و خدمات پس از فروش ۵ ساله می باشند. شرکت خوارزم سازه یکی از معتبرترین فروشندگان کلرزن های ایماکس می باشد قیمت در مجموعه خوارزم سازه بسیار پایین تر از فروشندگان دیگر می باشد و شما می توانید برای اطلاع از قیمت کلرزن های ایماکس با کارشناسان خوارزم سازه در تماس باشید.

 

معرفی کلرزن های نمکی ایماکس

کلرزن های نمکی ایماکس در سه سری مختلف و متفاوت تولید می شوند. که با توجه به حجم استخر های مختلف خصوصی و عمومی ساخته می شوند. یکی از روش های بسیار مفید برای گندزدایی آب استخر استفاده از کلرزن نمکی می باشد. فرایند الکترولیز در روش کلرزنی نمکی باعث پاکسازی آب استخر می شود.

 

نحوه کار با کلرزن نمکی ایماکس

روش کار کلرزن نمکی ایماکس بدین صورت می باشد که آب از محلول نمکی با استفاده از سلول الکتریکی عبور می کند.  دراین  مرحله کلرید سدیم و یا نمک محلول در آب استخر به گاز کلر تبدیل می شود و به همین طریق آب را ضدعفونی می کند.

 

از مزایای مهم روش کلرزنی نمکی ایماکس

نصب بسیار آسان این دستگاه و همچنین عدم نیاز به تزریق کلر، و دارای ماندگاری بالا حاصل از تجزیه نمک ، تحت کنترل بودن مقدار تزریق در این روش و در نتیجه داشتن آب استخر شفاف و بدون بو و بدون رنگ از جمله ویژگی های مثبت کلرزن نمکی ایمکس می باشد.

کلرزن نمکی ایمکس یکی از پرفروش ترین و پر طرفدارترین محصولات شرکت ایماکس در کل جهان می باشد. کارایی کلرزن نمکی ایماکس بیشتر از بقیه دستگاه های کلرزنی می باشد. برای استعلام قیمت پمپ کلر زن نمکی خطی اتوماتیک ایماکس emaux با کارشناسان مجموعه تولیدی خوارزم سازه و نماینده کلرزن های خطی تماس بگیرید.

کلر زن نمکی ایماکس

ویژگی کلرزن های نمکی ایماکس

کلرزن های نمکی در سه مدل مختلف تولید و روانه بازار می شوند. امروزه هدفی مهم برای جلوگیری از ورود کلر به آب برای ضدعفونی استخر وجود دارد. استفاده از کلرزن نمکی برای جلوگیری از آلوده شدن استخر های روباز و استخر های رو بسته و برای گندزدایی آب به صورت چشم گیر افزایش پیدا کرده است. عواملی که باعث کیفیت بالای کلرزن های ایماکس شده است، ماندگاری بالا، توانایی بالایی برای تحت کنترل نگهداشتن شرایط و همچنین بدون بو بودن آب در در این روش است.

از مهم ترین ویژگی های کلرزن نمکی ایماکس می توان به سازگار و دوست دار بود این دستگاه با محیط زیست اشاره کرد. طبیعی ترین و به روز ترین روش ها برای گندزدایی آب استخر استفاده از کلرزن نمکی ایمکس می باشد. کلر زن های نمکی ایماکس دارای کیفیت بسیار بالا و طول عمر زیادی هستند. نمایشگر کلرزن نمکی دیجیتالی بوده و از این طریق می توانید کنترل کلرزن را مشاهده و انجام دهید.

 

فشار کاری کلرزن نمکی 

حداکثر فشار کاری در کلرزن نمکی ۲.۵ بار می باشد. این دستگاه مناسب برای استخر های ۴۵ تا ۱۱۰ متر مکعب می باشد. دارای توان ۱۰۰ تا ۳۰۰ وات است. ساخت کشور چین و تحت لیسانس استرالیا می باشند. کلرزن های نمکی نیاز به حمل و جابه جایی کلر را ندارند

این پمپ های تزریق ایماکس دارای سیم کشی منحصر به فردی می باشند، که باعث نصب راحت و آسان آنها می شود. سیم اتصال به زمین در کلرزن های نمکی ایماکس باید از همان ابتدای کار وصل شده باشد. چون در غیر این صورت خطر ابتلا به برق گرفتگی و حتی در برخی موارد تخریب دستگاه وجود دارد، و در این صورت خارج از گارانتی می شوند.

شما می توانید کلرزن های نمکی ایماکس را با قیمت بسیار مناسب از مجموعه خوارزم سازه خریداری کنید. تمامی پمپ های تزریق ایماکس در خوارزم سازه با قیمت پایین تر از بقیه فروشندگان له فروش می رسد.

 

کلرزن های نمکی ایماکس مینی

 • مناسب برای استخر هایی با ابعاد کوچکتر مانند استخر های خانگی به ابعاد حداکثر ۷۰ متر مکعب می باشد.
 • این دستگاه از جدیدترین و بروز ترین کلرزن های نمکی است.
 • نگهداری و کاربری این مدل راحت و کم هزینه است.
 • این کلرزن دارای سنسور برای هشدار به موقع پایان سل است.
 • کلرزن نمکی مینی ایماکس دارای عمر طولانی می باشد.
 • بدون نیاز به کلر برای ضدعفونی آب استخر است.
 • سایز اتصالات در این مدل ۱، ۱.۲، تا ۲ اینچ می باشد
 • ساخت کشور چین و تحت لیسانس استرالیا است
 • دارای گارانتی ۱ ساله می باشد.

 

از جمله دیگر محصولات برند ایماکس

 • فیلتر شنی استخری ایماکس
 • پمپ استخر ایماکس
 • فیلتر کارتریجی استخری ایماکس
 • پکیج تصفیه استخری ایماکس

محصولات برند ایماکس بسیار فراوان می باشد و تنها بخش کوچکی از آنها در بالا بیان شده است.

 

قیمت کلرزن های نمکی و خطی emaux

در حال حاضر در کشورمان با نوسانات قیمت تمامی محصولات روبه رو هستیم و شما می توانید برای اطلاع از قیمت انواع کلرزن های ایماکس با کارشناسان فروش مجموعه خوارزم سازه در تماس باشید تا شما را به خوبی راهنمایی کنند. قیمت انواع مدل های دستگاه کلرزنی در خوارزم سازه بسیار مناسب تر از بقیه فروشندگان می باشد.

کیفیت تمامی محصولات این شرکت به حدی بالا می باشد که نیاز به تعریف نمی باشد و طرفداران بسیار زیادی دربین تاسیس کنندگان انواع استخر ها دارد. برای استعلام قیمت پمپ کلر زن نمکی خطی اتوماتیک ایماکس emaux با کارشناسان مجموعه تولیدی خوارزم سازه و نماینده کلرزن های خطی تماس بگیرید.       

به این پست امتیاز دهید

دیدگاه ها

اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مطالب مرتبط

مشاوره و تماس تلفنی
مشاوره و تماس تلفنی

برای مشاوره و استعلام قیمت جهت تخفیف ها از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید

تماس با کارشناس
لیست قیمت
ارسال لیست اقلام

برای مشاوره و استعلام قیمت جهت تخفیف ها از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید

ارسال لیست در واتس آپ
f

مزیتهای ما برای مشتریان

 • قیمت بهتر و مطمئن اطمینان شما افتخار ماست

 • ارسال به موقع سریعتر و ارزانتر

 • خرید مستقیم از کارخانه تضمین کیفیت متریال

 • تنوع محصول و برند هر آنچه شما میخواهید

مزیتهای ما برای تامین کنندگان

 • عرضه مستقیم به مصرف کننده

 • دیده شدن کنار رقبا باما بهتر دیده شوید

 • امکان سفارش 24 ساعته هر زمان که شما میخواهید

 • بازاریابی و ثبت نام تولید محتوای رایگان

تماس با کارشناس