قیمت عرضه و فروش مستقیم پوکه معدنی قروه

دسته بندی:

پوکه معدنی قروه

پوکه معدنی قروه، یکی از مرغوب‌ترین پوکه‌های موجود در کشور است که در استان کردستان استخراج می‌شود. این پوکه مانند پوکه‌های دیگر برای خود خواص و ویژگی‌هایی مختلفی دارد که منجر به محبوبیت آن‌ در میان نمونه‌های مشابه شده است. در حال حاضر پوکه معدنی قروه به عنوان یکی از مرغوب‌ترین مصالح ساختمانی کشور به شمار می‌آید که شما جهت خرید آن‌ها می‌توانید با افراد متخصص در این زمینه صحبت کنید. زیرا کسب اطلاعات بیشتر در مورد مصالح ساختمانی خود منجر به انتخاب دقیقی خواهد شد. حال ما در ادامه قصد داریم در مورد قیمت خرید پوکه معدنی قروه و کاربردهای ساختمانی آن صحبت کنیم.

 

پوکه معدنی قروه و مشخصات آن

پوکه  معدنی، سنگ‌ریزه‌هایی هستند که بر اثر فعالیت آتش‌فشان‌ها به وجود آمدند. آن‌ها وقتی گذاره‌های آتش‌فشانی به سطح زمین می‌رسند سرد شده و به صورت دانه‌هایی با تخلخل بالا درست می‌شوند. این دانه‌ها ممکن است کوچک یا بزرگ باشند که در اصطلاح علمی به آن پومیس می‌گویند.

دانه‌های پوکه معدنی سبک وزن هستند و در هر متر مکعب حدود 500 الی 700 کیلوگرم جرم دارند. دوام و استحکام پوکه‌های معدنی قروه بسیار زیاد است و می‌توانند دمای 1342 تا 760- را تحمل کنند. به همین دلیل آن‌ها در برابر تغییرات زیاد دما مقاوم هستند و به راحتی منقبض و منبسط نمی‌شوند. این سبک دانه‌ها عایق حرارت و برودتی می‌باشند و در بخش‌های مختلف ساختمان‌سازی شهرهای بزرگ و آپارتمان‌های مرتفع به عنوان عایق استفاده می‌شوند. البته خوب است بدانید که استفاده از پوکه معدنی قروه به عنوان عایق صدا نیز به کار گرفته می‌شود. زیرا در آن‌ها به دلیل وجود تخلخل‌های زیادی قادر هستند صدا را در درون خود خنثی کنند و از انتشار آن‌ها در طرف مقابل دیوار خودداری کنند.

پوکه ساختمانی قروه خاصیت ضد حشره و موریانه دارد. به همین دلیل استفاده از آن‌ حشرات و حیوانات موذی را از محل زندگی شما دور می‌کند. در صورتی که شما این پوکه را با سیمان ترکیب کنید، قابلیت نگهداری آب آن به دشت بالا می‌رود. به طوری که می‌تواند در برابر هر گونه آسیب‌های طبیعی مانند سیل، باران و غیره مقاوم باشد. با وجود این که مشخصات پوکه معدنی قروه زیاد است، اما قیمت آن بسیار ارزان می‌باشد. حال شما برای خرید پوکه معدنی قروه می‌توانید به بخش مصالح ساختمانی خوارزم سازه مراجعه کنید. در این بخش با مشاهده قیمت پوکه معدنی قروه می‌توانید آن‌ها را به راحتی سفارش دهید.

بهترین تولید کننده پوکه معدنی قروه

قروه در واقع نام یکی از شهرستان‌های استان کردستان است که در آن مرغوب‌ترین پوکه معدنی تولید می‌شود. بنابراین قروه برگرفته از نام شهرستانی است که در آن پوکه‌های با کیفیتی تولید می‌شود. در حال حاضر در استان کردستان 20 تولید کننده پوکه معدنی وجود دارد که در میان آن‌ها سبک دانه معدنی قروه از شهرت بالایی برخوردار است و خریداران زیادی در سراسر کشور دارد. کیفیت، دوام و قیمت پوکه معدنی قروه محبوبیت این مصالح ساختمانی را بالا برده است که شما می‌توانید آن‌ را به راحتی در سایت خوارزم سازه تهیه کنید.

خوب است بدانید که در هر کدام از این معادن، پوکه‌هایی با ذرات مختلف تولید می‌شوند که رنگ هر کدام از آن‌ها نیز متفاوت است. مثلا رنگ پوکه‌های معدنی قروه به رنگ سیاه، خاکستری یا قرمز هستند. بدین طریق که از آن‌ها می‌توانید در صنعت ساختمان‌سازی و ساخت سازه‌های عمرانی استفاده کنید. اندازه ذرات آن نیز بین 1 الی 100 میلی‌متر است.

این تولیدکنندگان پوکه معدنی محصولات خود را به صورت مستقیم نیز عرضه می‌کنند که قیمت تمام شده آن‌ها نیز می‌تواند برای شما ارزان شود. لذا اگر قصد کسب اطلاعات بروز در مورد انواع پوکه‌های معدنی قروه دارید می‌توانید به بخش خدمات ساختمانی خوارزم سازه مراجعه کنید.

 

انواع پوکه قروه موجود در بازارهای کشور و کاربرد آن‌ها

در حال حاضر در قروه چند نوع پوکه معدنی تولید می‌شود که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم:

 

پوکه سیاه:

پوکه سیاه نوعی پوکه معدنی قروه است که از معادن روباز استخراج می‌شود. استفاده از آن بسیار رایج است. به طوری که در ساختمان‌سازی و دیوار چینی از آن‌ها استفاده می‌کنند. بیشترین کاربرد پوکه معدنی سیاه قروه به شیب بندی پشت‌بام‌ها و بین طبقات ساختمان مربوط می‌شود که دوام و درجه سختی آن‌ها را نیز بالا می‌برد. پوکه سیاه، کاربرد زیادی در تصفیه‌خانه‌ها جهت تصفیه آب و فاضلاب شهری دارد. به دلیل عایق بودن آن‌ها در برابر گرما و سرما، در تونل‌ سازی‌ها نیز به کار می‌روند. هم‌چنین تغییرات دما نمی‌تواند آن‌ها را منبسط و منقبض کند. سبک بودن پوکه‌های سیاه قروه خطر ریزش تونل را نیز به حداقل می‌رساند. این پوکه‌های معدنی زیبایی خاصی دارند. به همین دلیل از آن‌ها به عنوان سنگ لاشه به ابعاد 30 الی 80 سانتی‌متری استفاده می‌کنند.

 

پوکه عدسی:

پوکه عدسی قروه یکی از انواع پوکه‌های تولیدی قروه است که ابعاد دانه‌های آن بین 10 الی 15 سانتی‌متر متغیر است. وزن آن‌ها در هر متر مکعب حدود 550 تا 650 کیلوگرم است. از پوکه‌های عدسی قروه معمولا در ساخت بلوک‌های سبک دیواری، سقفی و غیره استفاده می‌کنند. شما جهت سفارش و خرید آن‌ها می‌توانید به بخش مصالح ساختمانی خوارزم سازه مراجعه کنید. البته با درج آن‌ها در صفحه اول سایت نیز به همراه شماره تلفن و استان محل زندگی خود می‌توانید منتظر تماس کارشناسان این سایت باشید.

 

پوکه نخودی:

پوکه نخودی یکی از سنگ‌ریزه‌هایی است که اندازه ذرات آن بین 5 الی 10 میلی‌متر می‌باشد. عمدترین مزیت این پوکه‌ها نسبت به مصالح ساختمانی مشابه آن سبک وزن بودن آن‌ها است که در عین حال از استحکام بالایی نیز برخوردار هستند. معمولا هر متر مکعب پوکه‌ معدنی معمولی بین 750 الی 800 کیلوگرم وزن دارد. در حالی که وزن پوکه معدنی نخودی قروه 500 تا 600 کیلوگرم است. بنابراین استفاده از آن‌ها در ساخت طبقات مختلف و بین آن‌ها بسیار مناسب است.

 

پوکه ماسه‌ای:

ریزترین پوکه‌های معدنی قروه، پوکه ماسه‌ای است که در آن اندازه سبک دانه‌ها بین 0 تا 5 میلی‌متر می‌باشد. این پوکه‌ها نسبت به پوکه‌های ماسه‌ای معمولی حدود 100 کیلوگرم در هر متر مکعب سبک‌تر هستند (حدود 800 الی 900 کیلوگرم در هر متر مکعب وزن دارند). بنابراین خرید پوکه معدنی قروه ماسه‌ای برای آن دسته از خریدارانی که به دنبال تهیه پوکه‌های سبک وزن هستند، بسیار مناسب می‌باشد. در حال حاضر از سبک دانه معدنی قروه ماسه‌ای بیشتر برای تولید بلوک‌های سقفی، دیواری و تیغه‌ای استفاده می‌کنند. هم‌چنین از آن‌ها برای ساخت بتن سبک و پر کردن سطح لوله‌ها بهره می‌برند.

 

عرضه مستقیم پوکه معدنی قروه به قیمت کارخانه

معمولا سبک دانه معدنی قروه به دلیل سبک وزن بودن نسبت به پوکه‌های معدنی مشابه طرفداران زیادی دارند. در ساخت آپارتمان‌های بزرگ نیز باید از ملاتهای سبک وزن، مقاوم و با استحکام استفاده کنند که این محصولات می‌توانند گزینه خوبی برای آن‌ها باشند. به همین دلیل این نوع سبک دانه در شهرهای بزرگ خریداران زیادی دارد. حال اگر شما نیز قصد دارید آن را به قیمت کارخانه بخرید می‌توانید به صورت آنلاین آن را در شرکت بازرگانی خوارزم سازه سفارش دهید. این شرکت می‌تواند ضمن عرضه مستقیم پوکه‌های معدنی به صورت فله‌ای، آن‌ها را در بسته‌بندی‌های مختلفی ارائه دهد. زیرا در برخی از شهرها به دلیل ازدحام بالا نمی‌توان مصالح ساختمانی را به صورت فله‌ای خریداری کرد. به همین دلیل آن‌ها را به صورت بسته‌بندی‌شده در اختیار خریداران قرار می‌دهند تا به راحتی استفاده کنند.

در پوکه معدنی قروه بسته‌بندی‌شده آن‌ها را در کیسه‌های مختلفی قرار می‌دهند. این روش مزایا زیادی نسبت به روش فله‌ای دارد. زیرا در آن شما می‌توانید کیسه‌ها را به راحتی جابجا کنید و وزن آن‌ها را بدانید. تعداد کیسه‌ها را می‌توانید بشمارید و متوجه شوید که چه تعدادی از کیسه‌های سبک دانه معدنی قروه را به فروش رسانده‌اید. همچنین در این روش آن‌ها را می‌توانید به راحتی در سراسر کشور عرضه کنید و هیچ‌گونه نگرانی در مورد تردد و جابجایی آن‌ها نداشته باشید.

سایت خوارزم سازه نیز در جهت تامین نیاز مشتریان خود و جلب رضایت آن‌ها انواع پوکه‌های معدنی قروه را به صورت فله‌ای و بسته‌بندی‌شده به سراسر کشور عرضه می‌کند. لذا برای این کار تنها کافی است شما با کارشناسان آن در تماس باشید و سفارشات خرید پوکه معدنی قروه خود را در این سامانه ثبت کنید.

 

نحوه خرید پوکه معدنی قروه در سایت خوارزم سازه

شما برای خرید پوکه معدنی قروه می‌توانید به صفحه اصلی آن مراجعه کنید و با درج اقلام مورد نیاز خود به همراه شماره تلفن و استان محل زندگی، آن‌ها را در سریع‌ترین زمان ممکن تهیه کنید. در صورتی که تمایل داشته باشید انواع پوکه‌های معدنی موجود در سایت خوارزم سازه را مشاهده کنید و سپس سفارش خرید ثبت کنید می‌توانید به بخش مصالح ساختمانی خوارزم سازه مراجعه کنید. البته این شرکت بازرگانی علاوه بر سبک دانه‌های معدنی تمام مصالح مورد نیاز برای ساخت و سازهای مختلف را تهیه می‌کند. در واقع این شرکت از شروع تا پایان ساختمان‌سازی و پروژه‌های عمرانی می‌تواند به شما کمک کند. هم‌چنین سابقه طولانی در ارائه خدمات برای نگهداری و تعمیر ساختمان‌ها دارد. خوب است بدانید که این شرکت برای حمایت از خریداران عمده خود تخفیف‌ ویژه‌ای را برای آن‌ها در نظر گرفته است.

 

قیمت پوکه معدنی قروه در تهران و شهرستان‌ها

خریداران زیادی در شهر تهران وجود دارند که تمایل دارند لیست ارزان‌ترین قیمت پوکه معدنی قروه را فراهم کنند. سپس با در نظر گرفتن آن‌ها به صورت عمده یا جزئی سفارش خرید دهند. قیمت پوکه معدنی قروه به صورت کلی برای تمام خریداران عزیز در سراسر کشور یکسان است. اما با توجه به این که طول مسافت جابجایی آن‌ها یکسان نیست در نهایت قیمت پوکه معدنی قروه برای همه خریداران متفاوت می‌باشد. به همین دلیل بهتر است قبل از خرید آن با کارشناسان فروش سایت خوارزم سازه در تماس باشید تا ضمن به دست آوردن اطلاعات بروز در مورد قیمت پوکه معدنی قروه، هزینه جابجایی آن‌ها را نیز برآورد کنید.

خوب است بدانید که این شرکت بازرگانی قادراست پوکه‌های شما را با ارزان‌ترین قیمت به سراسر کشور ارسال کند آن‌ها را در کمترین زمان ممکن در اختیار شما قرار دهد. البته شما برای کسب اطمینان بیشتر می‌توانید در ابتدا قیمت آن‌ها مقایسه کنید و سپس سفارش خرید دهید.

 

به این پست امتیاز دهید

دیدگاه ها

اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مطالب مرتبط

مشاوره و تماس تلفنی
مشاوره و تماس تلفنی

برای مشاوره و استعلام قیمت جهت تخفیف ها از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید

تماس با کارشناس
لیست قیمت
ارسال لیست اقلام

برای مشاوره و استعلام قیمت جهت تخفیف ها از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید

ارسال لیست در واتس آپ
f

مزیتهای ما برای مشتریان

  • قیمت بهتر و مطمئن اطمینان شما افتخار ماست

  • ارسال به موقع سریعتر و ارزانتر

  • خرید مستقیم از کارخانه تضمین کیفیت متریال

  • تنوع محصول و برند هر آنچه شما میخواهید

مزیتهای ما برای تامین کنندگان

  • عرضه مستقیم به مصرف کننده

  • دیده شدن کنار رقبا باما بهتر دیده شوید

  • امکان سفارش 24 ساعته هر زمان که شما میخواهید

  • بازاریابی و ثبت نام تولید محتوای رایگان

تماس با کارشناس