پمپ استخر هایوارد | لیست قیمت خرید مستقیم

دسته بندی:

پمپ استخر هایوارد

پمپ های استخری از تجهیزات الزامی استخر بوده و در انواع برند ها و مدل ها به تولید می رسند. در این مقاله به توضیح در رابطه با پمپ استخری هایوارد می پردازیم. برای مشاهده کاتالوگ و استعلام قیمت پمپ تصفیه استخری هایوارد با نمایندگی پمپ هایوارد در تهران، تحت عنوان خوارزم سازه تماس بگیرید.

پمپ استخر هایوارد

زمانی که یک استخر ساخته می شود مهم ترین تجهیزات برای آن، انتخاب یک پمپ مناسب برای تصفیه آب استخر می باشد. ممکن است تصور خیلی ها این باشد که هرچه پمپ بزرگ تر باشد می تواند مناسب تر و بهتر باشد. ولی انتخاب پمپ بزرگ تر برای استخر علاوه بر هزینه های اضافی که در بر دارد، باعث می شود تا به فیلتر استخر هم فشار وارد شود و در پی آن احتمال آسیب دیدگی در آن و یا عدم فیلتراسیون مناسب آب استخر افزایش پیدا کند. باید در انتخاب و تعیین پمپ مناسب استخر که بتواند آب استخر را در بازه های زمانی تعیین شده سیرکوله کرده و بعد از عبور از مدار تصفیه بتواند دوباره آب را به استخر برگرداند، دقت بسیاری شود.

قیمت پمپ استخر هایوارد

محاسبات پمپ استخر

قدم اول، محاسبه حجم استخر

اولین مرحله برای تعیین نوع پمپ استخر بررسی میزان حجم آب استخر می باشد. که این کار با محاسبات ساده هندسی و با توجه به عمق و شکل استخر انجام خواهد شد. زمانی که عمق نقاط مختلف استخر با هم فرق داشته باشد میانگین آنها برای محاسبه حجم استخر در نظر گرفته می شود. حجم استخر را معمولا بر حسب متر مکعب و یا گالن محاسبه می کنند. برای مشاهده کاتالوگ و استعلام قیمت پمپ تصفیه استخری هایوارد با نمایندگی پمپ هایوارد در تهران، تحت عنوان خوارزم سازه تماس بگیرید.

قدم دوم، محاسبه حجم گردش آب

بعد از تعیین حجم استخر باید تعیین شود که آب استخر در چه زمان هایی باید تعویض شود

 • استخر های عمومی و خانگی، هر ۶ ساعت یکبار
 • انواع آموزشی و تمرینی، هر ۴ ساعت یکبار
 • استخر های عمومی کودکان، هر ۲ ساعت یکبار
 • انواع درمانی، هر نیم ساعت یکبار
 • جکوزی، هر بیست دقیقه تا نیم ساعت یکبار

نرخ جریان گردش آب استخر معمولا با متر مکعب بر ساعت و یا گالن بر دقیقه محاسبه می شود.

قدم سوم، محاسبه هد مورد نیاز پمپ

مهم ترین بخش در انتخاب پمپ برای استخر محاسبه درست هد مورد نظرآن استخر است و باید فشار کل دینامیکی پمپ تعیین شود. منظور از فشار دینامیکی کل پمپ به این معنی است که ، پمپ مایع مورد نظر را تا چه ارتفاعی با در نظر گرفتن تمام انرژی های تلف شده و انرژی اصطحلاک موجود در لوله می تواند پمپاژ کند.

فشار دینامیکی، در واقع بیانگر کل مقاومتی است که در مسیر گردش آب از خروجی استخر تا ورود مجدد آن به استخر که بعد از عبور از سیستم لوله کشی و تجهیزات قرار گرفته در مدار تصفیه استخروجود دارد. لوله ها،  اتصالات، زانوها و در حالت کلی تمام تجهیزات مدار تصفیه همگی مقاومتی ایجاد می کنند تا آب به راحتی نتواند عبور کند، برای رفع این مشکل از فشار دینامیکی که می تواند نیاز پمپ را تامین کند استفاده می شود.

هرچه میزان مقاومت بیشتر باشد باید فشار دینامیکی هم افزایش یابد که در نتیجه نیاز به پمپ بزرگ تر و قوی تر دارید. افزایش سایز پمپ می تواند باعث افزایش سایز لوله های مسیر تصفیه هم شود. هد و دبی به هم وابسته هستند و باید باهم تغییر سایز  داشته باشند.

قدم چهارم، انتخاب پمپ می باشد

با دانستن هد و دبی مورد نیاز پمپ، پس اطلاعات کافی درباره انتخاب پمپ مناسب برای استخرهای متفاوت وجود دارد. تمامی شرکت های معتبر سازنده پمپ و همین طور شرکت هایوارد جداول و منحنی هایی دارند که می توانند پمپ مورد نظربرای تامین  فشار و دبی خواسته شده را نشان دهد. مثال اگر یکی از پمپ های برند هایوارد را مد نظر بگیرید و پمپ مورد نظر دبی ۴۲ گالن بر دقیقه را با هد ۴۷ فوت تامین می کند. بر اساس جداویل تعیین شده توسط شرکت هایوارد می توان متوجه شد که این پمپ بین دو رده۳/۴ اسب بخار و ۱ اسب بخار قرار می گیرد.

قدم پنجم، انتخاب فیلتر

سایز فیلتر انتخاب شده برای استخر به سایز پمپ استخر بستگی مستقیم دارد. در صورتی که فیلتر نسبت به پمپ انتخاب شده کوچک تر باشد، فشار زیادی به پمپ وارد می شود. فیلتر کوچک در این جا به معنی مقاومت بالا در برابر جریان خروجی پمپ می باشد. در نتیجه فیلتر کوچک می تواند منجر به آسیب دیدگی موتور پمپ و حتی خود فیلتر شود. توصیه می شود که دبی فیلتر به صورتی انتخاب شود که بتواند به راحتی دبی خروجی پمپ را از خود عبور دهد.

قدم ششم، در نظر داشتن سایر ملاحظات

در اینجا ما فرض را بر این گذاشتیم که مواردی مانند، آبنها، فواره، جکوزی، گرمایش خورشیدی ویا سیستم های نظافتی داخل آب وجود ندارد و یا در حال کار نبودند. در صورتی که این موارد وجود داشته باشند باید دبی مورد نیاز آنها هم به دبی پمپ اضافه شود.

 

بهترین پمپ های تصفیه استخر

انتخاب پمپ تصفیه مناسب در بین برند های مختلف کار بسیار دشوار و سختی می باشد ولی برند هایوارد یکی از برند های معتبر و با کیفیت می باشد که می توانید انواع مدل های آن را از شرکت تولیدی خوارزم سازه با قیمت تضمینی و به قیمت در به کارخانه خریداری کنید. برای مشاوره انتخاب پمپ مناسب برای استخرتان می توانید با کارشناسان خوارزم سازه در ارتباط باشید تا شما را راهنمایی کنند.

 

علت نیاز به پمپ در استخر

پمپ استخر همانند سایر تجهیزات در استخر ضروری و واجب است که یکی از وسایل حیاتی استخر می باشد. می توان گفت عمر استخر به این دستگاه بستگی دارد.

گردش آب استخر

پمپ استخر باعث به گردش در آمدن آب استخر شده و از راکد ماندن آن جلوگیری می کند. این کار می تواند تضمین کند که آب برای مدت زمان طولانی راکد و یک جا نمی ماند. در پایان نیز آب بعد از عبور از تجهیزات فیلتراسیون استخر مجدد به استخر باز گردانده می شود.

تمیز ماندن آب استخر

پمپ با کیفیت علاوه بر انتقال آب به جاهای مختلف، می تواند بقایا و آلاینده ها و ذرات ریز و آلودگی های موجود در استخر که به سیستم فیلتراسیون آسیب می رساند، را فیلتر می کند و جدا کند. تمام آلاینده ها در سبدی که در جلوی پمپ استخربه نام استرینر است جمع آوری می شود. بهترین پمپ استخر، پمپی است که یک سبد در جلوی پمپ داشته باشد، تا بتواند نگه داری و نظافت استخر را به یک کار راحت و آسان تبدیل کند. علاوه بر این کارها می تواند به مواد شیمیایی در استخر کمک کند تا بازده بالاتری داشته باشند.

تعمیر و نگه داری کمتر استخر

پمپ که وسیله ای برای این است که آلاینده ها را از استخر جدا کند و از راکد ماندن آب در استخر جلوگیری کند در صورت نبود پمپ آب راکد می ماند و زباله ها در آب شناور می شوند. در این صورت تمیز کردن آب استخر بسیار دشوار و وقت گیر است. با داشتن پمپ مناسب دیگر نیازی نیست نگران تمیز کردن استخرتان باشید. همچنین با پمپ توزیع مواد شیمیایی به طور صحیح و مداوم انجام می شود.

 

ویژگی های یک پمپ استخر مناسب 

با داشتن پمپ با کیفیت و مناسب استخر می توانید زمان کمتری را برای مراقبت از استخر خود در نظر بگیرید. و وقت بیشتر را برای لذت بردن از استخرتان صرف کنید. پمپ خوب و مناسب باید قدرت این را داشته باشد که بدون نیاز و توجه مداوم، کل حجم استخر را چندین بار در یک دوره ۲۴ ساعته تمیز کند. طول عمر پمپ ۸ تا ۱۲ سال می باشد و در زمان تعویض باید به ویژگی های پمپی که قصد خریدش را دارید بسیار دقت کنید، تا بتواند تمام نیاز های استخر شما را تامین کند. برای مشاهده کاتالوگ و استعلام قیمت پمپ تصفیه استخری هایوارد با نمایندگی پمپ هایوارد در تهران، تحت عنوان خوارزم سازه تماس بگیرید.

 

معرفی بهترین پمپ تصفیه آب

پمپ استخر هایوارد

یکی از برترین و معتبرترین برند تولید کننده تجهیزات استخر، سونا و جکوزی می باشد که ساخته شده توسط شرکت آمریکا می باشد، که اکنون توسط کشور های دیگر نیز ساخته می شود. یکی از پیشرفته ترین و پیشروترین و خلاق ترین شرکت تولیدی تجهیزات استخری است. شرکت هایوارد هدفش این است که استفاده کنندگان از تجهیزاتش در استخرهایشان، بابت استخر و تجهیزاتش نگرانی نداشته باشند و نهایت استفاده را کنند، و تمام فعالیت های آنها به روشن و خاموش کردن دستگاه ها ختم شود.

این شرکت یکی از پر فروش ترین شرکت ها در جهان می باشد که تمام تجهیزاتش و پمپ های تصفیه آب این شرکت دارای کیفیت بسیار بالا می باشند، برای تهیه تجهیزات هایوارد باید بودجه بالایی در نظر داشته باشید، تولیدی خوارزم سازه تمام تجهیزات این کمپانی و پمپ های تصفیه هایوارد را با قیمت مناسب به فروش می رساند. پمپ های هایوارد دارای مدل های مختلف هستند که می توانید کاتولوگ تمام انها را از خوارزم سازه دریافت کنید.

 • پمپ استخر هایواردSp1580TL
 • هایوارد Sp3215EE
 • پمپ استخر هایوارد SP3230EE
 • هایوارد SP2607* 10

نمایندگی پمپ هایوارد

ویژگی پمپ هایوارد

‌‌پمپ استخر هایوارد سری HW دارای بدنه ضد زنگ و مجهز به استرینر می باشند، جنس این پمپ ها از فایبر گلاس بسیار مقاوم است. این سری از پمپ هایوارد دارای صدای بسیار پایین می باشد که می تواند مزیت مهم برای ایجاد محیطی آرام دراستخر باشد.

از مزایای این سری از پمپ هایوارد می توان به مصرف بسیارکم میزان انرژی الکتریکی اشاره کرد. که این ویژگی می تواند پمپ هایوارد را با بقیه پمپ ها جدا کند و این پمپ تک فاز می باشد. برای انتخاب پمپ مناسب هایوارد برای استخر، قدرت پمپ ، حجم استخر، فاصله تا موتور خانه، و نوع فیلتر شنی باید مورد بررسی قرار بگیرد.

ویژگی کلی پمپ های تصفیه استخری هایوارد، بدنه ترمو پلاستیکی بسیار مقاوم ، عدم فرسایش در برابر کلر و عوامل خورنده موجود در آب، جهت سیرکوله آب استخر، دارای استرینر، الکترموتور با درجه حفاظت محیطی IP55 و عایق حرارتی F با تمام این امکانات می تواند در آب دریا نیز کار کند. که شرکت خوارزم سازه نمایندگی فروش این پمپ استخری را دارد.

 

لیست کاتالوگ پمپ هایوارد 

پمپ تصفیه استخر  SUPER PUMP

 • در قدرت های ۱ تا ۲.۵ اسب بخار ارائه می گردد.
 • قابل استفاده در استخر های خصوصی و عمومی، جکوزی ها، حوضچه های آب سرد
 • این پمپ دارای پروانه و بدنه ضد زنگ و از جنس پلیمر تقویت شده است.
 • مجهز به استرینر از جنس فایبرگلاس مقاوم است.
 • مقاوم در برابر فشار کار بالا و حرارت بالا
 • قادر است آب استخر را تا ارتفاع ۳ متر بالاتر از آب استخر پمپاژ کند.
 • تک فاز می باشد و طبیعتا مصرف برقش پایین است.

پمپ تصفیه استخر  SUPER PUMP II

 • در قدرت ۱ تا ۳ اسب بخار عرضه می شود
 • در استخر های عمومی و خصوصی ، جکوزی ها، حوضچه های آب سرد مورد استفاده قرار می گیرد.
 • استرینر آن از جنس فایبرگلاس مقاوم است
 • بدنه و پروانه این پمپ ضد زنگ و از جنس پلیمر تقویت شده است.
 • قابلیت مکش آب تا ارتفاع ۳ متر
 • کم صدا و راندمان بالا
 • دارای پیچ تخلیه برای تعمیر و نگهداری

پمپ تصفیه استخر POWER-FLO

 • این پمپ ها با موتور ۴/۳ تا ۱ H ارائه می شوند
 • مناسب برای پکیج های تصفیه، استخر های آماده، گرمکن های برقی، حوضچه های آب سرد، استخر های کوچک و جکوزی ها مورد استفاده قرار می گیرد.
 • این پمپ ها کمترین میزان  مصرف انرژی و بیشترین راندمان را در کار خود دارند.
 • کم صدا و کم حجم هستند.
 • جنس بدنه پمپ تصفیه ضد زنگ است، و مجهز به استرینر از جنس فایبرگلاس مقاوم است.
 • این پمپ ها تک فاز هستند.

پمپ تصفیه استخر  HCP

 • در انواع استخر های کوچک ‌ جکوزی ها استفاده می شود.
 • با دوام و دارای طول عمر زیاد و مقاومت زیاد در برابر مواد شیمیایی
 • موتور این پمپ دو سرعته می باشد و ۷۰ درصد در مصرف انرژی صرفه جویی می شود
 • این پمپ بدنه ضد زنگ و دارای استرینر سرخود از جنس فایبرگلاس
 • کم صدا و مقاومت بالا در برابر مواد شیمیایی
 • در دو نوع تک فاز و سه فاز موجود می باشد.

مدل های پمپ های تصفیه آب استخر شرکت هایوارد بسیار زیاد است که شما می توانید تمام انها را در کاتالوگ پمپ هایوارد موجود این شرکت مشاهده کنید و در انتخابشان با کارشناسان شرکت خوارزم سازه در ارتباط باشید تا شما را راهنمایی کنند.

 

قیمت پمپ استخر هایوارد

در نتیجه انتخاب درست، اگر دنبال خرید پمپ برای استخرتان هستید باید کیفیت و هزینه را مد نظر قرار دهید تا راحت تر بتوانید انتخاب کنید. متخصصان ما در شرکت نمایندگی پمپ هایوارد خوارزم سازه مشاوره های تخصصی و راهنمایی های مناسبی به خریداران پمپ استخر ارائه می کنند. همچنین می توانید برای خرید پمپ استخر با هر نوع برند به خصوص پمپ هایوارد با مشاوران فروش ما در تماس باشید. برای مشاهده نحوه کارکرد و بازدهی پمپ باید به موارد درج شده در کاتالوگ پمپ هایوارد دقت شود.

 

نمایندگی پمپ هایوارد

شما می توانید انواع مدل های مختلف پمپ های استخری برند هایوارد را از نمایندگی پمپ هایوارد خوارزم سازه خریداری کنید، به دلیل اینکه نمایندگی این شرکت می باشند قیمت در نمایندگی پمپ هایوارد خوارزم سازه پایین می باشد به دلیل اینکه دست واسطه ها از میان حذف شده است. برای مشاهده کاتالوگ و استعلام قیمت پمپ تصفیه استخری هایوارد با نمایندگی پمپ هایوارد در تهران، تحت عنوان خوارزم سازه تماس بگیرید.

شما می توانید جهت خرید و مشاوره با ما در تماس باشید. نصب و راه اندازی این پمپ ها نیاز به نیروی متخصص دارد می توانید از ما در خواسته نیرو برای نصب کنید، در هر شهری که باشید می توانید از مجموعه ما خرید کنید و محصول خریداری شده  برای شما در اولین فرصت ارسال می شود.

      

به این پست امتیاز دهید

دیدگاه ها

اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مطالب مرتبط

مشاوره و تماس تلفنی
مشاوره و تماس تلفنی

برای مشاوره و استعلام قیمت جهت تخفیف ها از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید

تماس با کارشناس
لیست قیمت
ارسال لیست اقلام

برای مشاوره و استعلام قیمت جهت تخفیف ها از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید

ارسال لیست در واتس آپ
f

مزیتهای ما برای مشتریان

 • قیمت بهتر و مطمئن اطمینان شما افتخار ماست

 • ارسال به موقع سریعتر و ارزانتر

 • خرید مستقیم از کارخانه تضمین کیفیت متریال

 • تنوع محصول و برند هر آنچه شما میخواهید

مزیتهای ما برای تامین کنندگان

 • عرضه مستقیم به مصرف کننده

 • دیده شدن کنار رقبا باما بهتر دیده شوید

 • امکان سفارش 24 ساعته هر زمان که شما میخواهید

 • بازاریابی و ثبت نام تولید محتوای رایگان