پمپ استخری کریپسول | قیمت خرید پخش

دسته بندی:

پمپ استخری کریپسول

پمپ استخری کریپسول، آب را از طریق دریچه های موجود در کف استخر همراه با گریل ها و یا اسکیمر مکش نموده، و با ایجاد فشار زیاد آب را از تجهیزاتی مانند، صافی، فیلتر تصفیه استخر، تجهیزات گند زدایی و سیستم گرمایشی عبور میدهد و در آخر آب زلال و پاکیزه را از طریق نازل ها مجددا به استخر پمپاژ می کند. در این صورت پمپ تصفیه می تواند آب استخر را با سرعت محاسبه شده و متناسب با تجهیزات موجود تصفیه کند. جهت تهیه پمپ استخری کریپسول میتوانید با مشاوران ما در خوارزم سازه تماس حاصل فرمایید.

برای اطلاع از قیمت پمپ استخری پنتاکس روی لینک مربوطه کلیک کنید.

پمپ استخری کریپسول

پمپ های تصفیه کریپسول برای از بین بردن آلودگی در انواع استخر ها و جکوزی ها و حوضچه های آب بکار می روند. برای تهیه پمپ استخری کریپسول باید به موارد زیر توجه کرد. این موارد شامل موگیر، جنس بدنه، مقاومت پمپ، دما و فشار و … میباشد.

موگیر یا استرینر پمپ تصفیه استخری کریپسول

وظیفه موگیر گرفتن ذرات و آلاینده ها ریز و درشت از آب استخر تا اندازه ی ۱ تا ۲ میلیمتر می باشد. این ذرات می تواند شامل مو، شاخ و برگ درختان و انواع جامدات موجود در آب استخر باشد. پمپ های تصفیه استخری استرینر را همراه خود دارند و در درون پمپ تصفیه وجود دارند.

موگیر یا استرینر پمپ تصفیه استخری کریپسول

جنس بدنه پمپ استخری کریپسول

جنس عمده پمپ های تصفیه استخری اکثرا پلیمر و پلاستیک هستند. مواد به کار برده بر روی بدنه پمپ ها پلیمر بوده که جنس مواد به کاربرده شده بسیار مهم می باشد، زیرا در هنگام گندزدایی در آب استخر و عبور آلاینده ها نمی توانند آسیبی به پلیمر وارد کنند. در حالی که در پمپ های دیگر جنس بدنه چدنی می باشد و در برابر خوردگی و ساییدگی مقاومت ندارند. جنس پروانه در پمپ های تصفیه استخری معمولا پلاستیک و یا پلیمر می باشد و جایگزین برنز و برنج شده اند و مانند بدنه پمپ ها در برابر خوردگی و ساییدگی مقاومت بالایی دارند. جنس شفت در پمپ های تصفیه استخر استیل ۳۱۶ می باشد که خاصیت ضد خوردگی دارند.

مقاومت پمپ استخری کریپسول در برابر کلر و ناخالصی های استخر

یک پمپ تصفیه استخری به دلیل مواد به کار برده در آن دارای خاصیت ضد خوردگی بوده و مقاومت بسیار بالایی در برابر کلر و ناخالصی های استخر دارد.

دما و فشار کارکرد پمپ استخری کریپسول

از ویژگی های دیگر پمپ های تصفیه استخری دمایی است که پمپ در آن دما می تواند کار کند، که معمولا بین ۰ تا ۶۰ درجه سانتی گراد می باشد. فشار کاری در یک پمپ تصفیه استخری حداکثر ۲.۵ بار می باشد. و حداکثر هد برای این فشار کاری ۲۵ متر است که فشار مناسبی برای استخر است.

برای اطلاع از قیمت پمپ استخری هایواتر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

چند نکته مهم برای انتخاب پمپ تصفیه استخر کریپسول

دبی پمپ تصفیه استخر بر حسب فیلتر محاسبه می شود. بعد از محاسبه دبی نوبت به محاسبه هد می رسد، که هد هم با توجه به فاصله پمپ تا موتور خانه محاسبه می شود، و عواملی نیز دخالت دارند که شامل، تعداد اتصالات در لوله کشی که باعث افت فشار می شوند و همچنین اختلافات ارتفاع موتور خانه استخر نیز در آن دخالت دارد. هد پمپ بر حسب فاصله پمپ تا موتور خانه محاسبه می شود. برای استعلام قیمت و کاتالوگ پمپ تصفیه استخری کریپسول از نمایندگی پمپ کریپسول با کارشناسان خوارزم سازه تماس بگیرید. 

نکات مهم برای نصب پمپ های تصفیه استخری کریپسول

 • اختلاف کف موتور خانه استخر تا کف عمیق ترین قسمت استخر معمولا باید ۲ متر در نظر گرفته می شود، تا فشار آب بر روی پمپ سوار شود.
 • باید در هنگام نصب پمپ استخر فاصله مطمئنی از فیلتر شنی تا پمپ قرار دهید تا از ریزش آب فیلتر بر روی پمپ جلوگیری شود.
 • از اتصالات ۹۰ درجه در فضای مابین فیلتر و پمپ تا حد امکان کمتر استفاده کنید.

راهنمای خرید پمپ تصفیه استخری کریپسول

پمپ تصفیه کریپسول ساخت کشور اسپانیا می باشد. این شرکت یک برند معتبر و شناخته شده و معروف در زمینه تجهیزات استخردر سراسر جهان می باشد.این برند یکی از برند های بسیار معتبر تاسیسات استخر در سراسر جهان می باشد. بدنه دستگاه های کریپسول از جنس ترموپلاستیک می باشد که در برابر فرسایش و عوامل خورنده بسیار مقاوم است. این محصولات یکی از مهم ترین تجهیزات تصفیه آب استخر است. پمپ استخری کریپسول برای از بین بردن کلیه مواد و ذرات ته نشین شده در آب استخر بسیار مناسب می باشد. با توجه به اجزای سازنده این پمپ استخری فرایند جذب و فیلتراسیون را با قدرت بسیار بالا و به بهترین نحوه ممکن انجام میدهد.

برای بهتر به گردش در آوردن و تصفیه بهینه آب استخر خرید پمپ کریپسول بهترین گزینه برای انتخاب برای انتخاب شما می باشد. همه پمپ های تصفیه این برند دارای استرینر سرخود هستند این بدین معنا می باشد که، از ورود ذرات معلق موجود در آب به داخل پمپ تصفیه و همچنین آسیب رسانی به بدنه و پره های پمپ جلوگیری می کند. پمپ های تصفیه کریپسول دارای مدل های بسیار مختلفی هستند که در بالا نام بعضی از آنها بیان شده است.

برای اطلاع از قیمت پمپ استخر لئو روی لینک مربوطه کلیک کنید.

کاتالوگ پمپ استخری کریپسول

کریپسول یکی از برند های بسیار مشهور می باشد که بنیان گذار این برند در کشور اسپانیا می باشد. این برند با توجه به پمپ های تصفیه خود بسیار مشهور شد و تجهیزات کریپسول امروزه مخاطبان و طرفداران زیادی دارند. این برند دارای گواهی های معتبر جهانی می باشد، که به همین دلیل توانست روز به روز پیشرفت چشمگیری داشته باشد. برند کریپسول با توجه به تلاش بی وقفه توانسته است، با استفاده از تجربه های خود محصولات کاربردی تری را هم تولید و عرضه کند.

شما می توانید در کاتالوگ پمپ کریپسول تمامی مدل های مختلف از پمپ هاس تصفیه اش را مشاهده کنید و مشخصاتشان را مورد مطالعه قرار دهید، تا بتوانید نمونه مناسب با استخر و یا جکوزی خود را خریداری کنید تا در هنگام استفاده دچار پشیمانی نشوید. برای استعلام قیمت و کاتالوگ پمپ تصفیه استخری کریپسول از نمایندگی پمپ کریپسول با کارشناسان خوارزم سازه تماس بگیرید. 

قیمت پمپ استخری کریپسول

قیمت پمپ استخری کریپسول بر اساس دبی پمپ و آبدهی و نوع و مدل پمپ و همچنین جنس اجزای سازنده اش، قیمت های متفاوتی دارد. شما می توانید برای اطلاع از قیمت انواع مدل های پمپ تصفیه کریپسول با کارشناسان خوارزم سازه در ارتباط باشید.

ویژگی محصولات مختلف پمپ استخری کریپسول

این پمپ ها همانند دیگر پمپ های تصفیه، معمولا با حجم دبی بالا تولید می شوند. ارتفاع کارکرد کم این پمپ ها از مهم ترین ویژگی های آنها می باشد. پمپ های تصفیه کریپسول که نمونه کوچکی از دستگاه های تولیدی این برند هستند، توانسته اند بخش عمده از نیاز مردم به نظافت استخر و جکوزی را تامین کنند.

به دلیل برخورداری از عایق حرارتی کلاس F برای محافظت از پمپ در برابر داغ شدن بیش از حد استفاده می شود. مجهز بودن این پمپ ها به کلاس حفاظتی IP55 یکی از ویژگی های کاربردی این محصول می باشد. این قابلیت می تواند از خرابی و آسیب رسیدن به پمپ در برابر نوسانات جلوگیری کند. محدوده کارکرد این پمپ ها در دمای ۰تا ۶۰ درجه سانتی گراد می باشد.

از ویژگی های قابل رویت پمپ های تصفیه کریپسول، طراحی استاندار، وزن و حجم مناسب، و کار کرد و راندمان عالی، می توان نام برد. پمپ های کریپسول به دلیل قیمت مناسب پمپ استخری کریپسول و کیفیت بسیار بالا و سابقه ی تولید طولانی مورد استقبال مردم قرار گرفته اند. برند کریپسول از همان اول توانسته اعتماد مردمی را به خود جلب کند، به این ترتیب رفته رفته بر طرفدارانش اضافه شده است.

برای اطلاع از قیمت پمپ استخر دیانا روی لینک مربوطه کلیک کنید.

اجزای موجود در پمپ های استخری کریپسول

برای اینکه پمپ های تصفیه کریپسول توانایی از بین بردن تمام ذرات موجود در آب استخر و حوضچه های کوچک و همچنین در برخی مدل ها برای از بین بردن ذرات مضرر در آب دریا را داشته باشد، لازم است تا قطعات مطلوب و با کیفیت در ساختارش به کار برده شود.

اجزای موجود در پمپ های استخری کریپسول

از جمله قطعات که باید در پمپ های کریپسول دارای کیفیت بالا باشند، الکتروموتور، شافت، پروانه و استرینر است. نکته مهم وجود استرینر در پمپ های تصفیه بسیار مهم حیاتی می باشد چون در صورت عدم موجود در پمپ، ذرات معلق موجود در آب استخر از پمپ عبور می کنند. قطعه ی دیگر و زیادی در ساختار پمپ تصفیه وجود دارد که دارای اهمیت بسیار بالایی می باشد، مانند فیلتر شنی است که در طراحی مدل های مختلف از پمپ های تصفیه اهمیت بالایی دارد، لازم است در هنگام خرید پمپ تصفیه به مشخصات فیلتر موجود در پمپ دقت زیادی داشته باشید.

بررسی برخی از مدل های پمپ استخری کریپسول

برای بررسی مدل های پمپ تصفیه کریپسول باید به نکات مهمی توجه داشت که در ذیل به مقایسه مدل های مختلف آن میپردازیم.

پمپ استخری کریپسول سری KSV

اولین گزینه که در مدل های مختلف کریپسول که معرفی می شود، سری KSV است. این مدل دارای شفت استیلی می باشد که می تواند یکی از دلایل مقاومتش به حساب آید. همچنین دارای پروانه های مختلفی از جنس نوریل هستند که این مساله هم باعث مقاومتشان می شود. هرچه قطعات داخلی پمپ تصفیه دارای مقاومت بالا تری باشد با خیال مطمئن تری می توانید از آنها استفاده کنید. اتصالات این گونه پروانه ها را با استفاده از تجهیزات ضد زنگ انجام می گیرد.

این مدل دارای صفحه لمسی برای کنترل سیستم کارکرد و دور موتور می باشد. به دلیل اینکه دور متغییر دارد، می توان به وسیله صفحه کنترلی میزان دور موتور را بر روی عدد مورد نظر تنظیم کرد. این مسئله باعث تفاوت با مدل های دیگر کریپسول می شود.

اندازه اتصالات ورودی و خروجی در این مدل از پمپ تصفیه کریپسول ۲ اینچ می باشد. بدنه این پمپ ها از ترموپلاستیک می باشد. برای مقاومت بیشتر در برابر ضربات احتمالی فایبرگلاس را هم برای تقویت به آن اضافه کرده اند. طراحی این مدل از پمپ کریپسول به حدی پیشرفته است که باز و بسته کردن درب استرینر به راحتی و آسانی ممکن است.

پمپ استخری کریپسول سری OK

در این مدل از پمپ های تصفیه کریپسول شاهد بدنه از جنس ترموپلاستیک هستیم. استفاده از ترموپلاستیک در بدنه پمپ های تصفیه باعث شده است که بتوانید به دور از هر گونه نگرانی از خوردگی از آنها برای از بین بردن ذرات ریز و درشت و مواد جامد موجود در آب ورودی استخر استفاده کنید. در صورتی که اگر از پمپ های تصفیه با بدنه چدنی استفاده کنید امکان خورده شدن و زنگ زدن آنها وجود دارد. این پمپ نیز دارای استرینر خودکار می باشد، که این امکان باعث شده احتمال آسیب رسیدن به پمپ و پروانه را به حداقل برساند. در واقع اجازه ورود به قطعاتی که احتمال گیر کردن در صافی استرینر را دارند را نخواهد داد.

پمپ استخری کریپسول سری KSE

این سری از پمپ های کریپسول نیز جنس بدنه بیرونی آنها از ترموپلاستیک همرا با فایبرگلاس می باشد. حجم دبی محاسبه شده در یک ساعت این پمپ ها در خروجی آنها بیش از ۲۱ متر مکعب است، و هد خروجی از این پمپ ها نهایتا ۵ متر می باشد. این مدل از پمپ های کریپسول تک فاز هستند و با برق ۲۲۰ ولت کار می کنند. کاربرد این پمپ ها معمولا در استخر های خانگی است زیرا ابعاد کم و توان پایین تری این مدل از پمپ های کریپسول دلیلی بر کارکرد آنها در محیط های خانگی است. حفاظت محیطی این پمپ ها در درجه بالا می باشد، که از مزایای مهم این مدل از پمپ های کریپسول می باشد.

پمپ استخری کریپسول سری CK

این مدل از پمپ های کریپسول دارای قدرت بالایی برای تصفیه آب استخر ها میباشد و همچنین می توان برای آب دریا هم از این پمپ استفاد کرد که توانایی تصفیه آب را به بهترین شکل ممکنه از هر گونه مواد اضافی ذرات مختلف دارا می باشد.

پمپ استخری کریپسول سری CK

میزان حجم دبی آن در طی یک ساعت برابر با ۱۴ متر مکعب و همچنین هد حداکثر آن نیز ۱۴ متر می باشد. موتور این پمپ با ظرفیت ۱ کیلو وات بر ساعت دارای راندمان بسیار بالا نسبت به تصفیه کردن آب ورودی به استخر عمل می کند.

پمپ استخری کریپسول مدل KAP

این سری از پمپ های کریپسول دارای تعداد ورودی و خروجی بیشتر نسبت به دیگر مدل های این برند هستند، و همچنین حجم دبی بالاتر و بسیار قوی تر دارند، دارای سه ورودی و سه خروجی هستند که می تواند مهم ترین ویژگی این مدل باشد. شما می توانید از این مدل پمپ تصفیه در شهر های ساحلی نیز استفاده کنید، چون می تواند تمام ذرات و مواد موجود در آب دریا را هم تصفیه کند.

توان کارکرد این پمپ، بین ۲ تا ۴ کیلو وات است. که با توجه به توان بالا می تواند در مدت طولانی هم کار کند. در واقع می توان تمام حجم آب استخر بزرگ شخصی و با عمومی را با استفاده از پمپ از هر گونه مواد و ذرات اضافی خالی کرد.

خلاصه مطلب:

برند کریپسول یکی از معروف ترین برند های شناخته شده می باشد که بنیان گذار آن در کشور اسپانیا است. کریپسول دارای مدل های بسیار متنوع از پمپ های تصفیه می باشد و به دلیل ویژگی های خاصی که دارند و کیفیت بالا و قیمت مناسب در بین عموم طرفداران زیادی دارند. این محصول دارای کاتالوگ اختصاصی برای مدل های خود می باشد.

تمامی مدل ها همراه با ویژگی هایشان در کاتالوگ پمپ کریپسول این برند درج شده است، شما می توانید تمامی مدل های پمپ تصفیه کریپسول را از نمایندگی پمپ کریپسول خوارزم سازه خریداری فرمایید، همچنین می توانید برای دریافت راهنمایی و استعلام قیمت پمپ استخری کریپسول با کارشناسان نمایندگی پمپ کریپسول خوارزم سازه با شماره های درج شده در تماس باشید.

برای دانلود این مطلب به صورت PDF روی لینک زیر کلیک کنید.

 

به این پست امتیاز دهید

دیدگاه ها

اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مطالب مرتبط

مشاوره و تماس تلفنی
مشاوره و تماس تلفنی

برای مشاوره و استعلام قیمت جهت تخفیف ها از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید

تماس با کارشناس
لیست قیمت
ارسال لیست اقلام

برای مشاوره و استعلام قیمت جهت تخفیف ها از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید

ارسال لیست در واتس آپ
f

مزیتهای ما برای مشتریان

 • قیمت بهتر و مطمئن اطمینان شما افتخار ماست

 • ارسال به موقع سریعتر و ارزانتر

 • خرید مستقیم از کارخانه تضمین کیفیت متریال

 • تنوع محصول و برند هر آنچه شما میخواهید

مزیتهای ما برای تامین کنندگان

 • عرضه مستقیم به مصرف کننده

 • دیده شدن کنار رقبا باما بهتر دیده شوید

 • امکان سفارش 24 ساعته هر زمان که شما میخواهید

 • بازاریابی و ثبت نام تولید محتوای رایگان

تماس با کارشناس