قیمت روز پمپ استخری ایمکس

دسته بندی:

پمپ استخری ایمکس

یکی از مهم ترین قطعات مورد استفاده در هر استخر و جکوزی، پمپ تصفیه آب آن می باشد. پمپ های تصفیه آب استخر انواع و برندهای مختلفی داشته و هرکدام قابلیت های مختلفی دارند. در این مقاله به شرح پمپ های تصفیه آب استخر ایمکس می پردازیم. برای استعلام قیمت و دریافت کاتالوگ پمپ تصفیه استخری ایمکس از نمایندگی پمپ ایمکس با شماره تماس کارشناسان خوارزم سازه در ارتباط باشید.

پمپ تصفیه آب استخر ایمکس

مشخصات کلی پمپ های تصفیه آب استخر ایمکس

پمپ های تصفیه آب استخر ایمکس در ۱۱ مدل وجود دارند، E- super power -SC -SB -SN- ST -SS -SD -SE – AFS  از مدل های مختلف پمپ های تصفیه ایمکس هستند.

در تمامی مدل های پمپ های ایمکس دارای استرینر متصل به بدنه پمپ هستند. به غیر از مدل های، AFS_ SD_ SR .مدل های مختلف پمپ های تصفیه ایمکس دارای قابلیت تامین دبی از ۶ تا ۱۴۵ متر مکعب و توان پرتاب آب به میزان ۲۶ متر را دارند. اکثرا پمپ های تصفیه ایمکس دارای بدنه از جنس پلیمری ABS  تقویت شده با الیاف شیشه هستند. و تنها مدل SE از جنس چدن تولید شده است.

از پمپ های تصفیه آب ایمکس می توان برای تصفیه استخر، جکوزی، حوضچه های آب سرد، حوضچه های ماهی و… استفاده کرد. الکتروموتور های به کار رفته در موتور های پمپ های تصفیه ایمکس، از نوع ۲ پل ۳۰۰۰ دور در دقیقه می باشند.

نمایندگی پمپ ایمکس

خرید پمپ تصفیه آب ایمکس

در هنگام خرید پمپ تصفیه ایمکس باید به چند نکته خیلی مهم توجه شود. میزان حجم آب استخر، قدرت پمپ ، فاصله پمپ تا موتورخانه، نوع فیلتر شنی به کار گرفته شده، که اولین قدم برای خرید پمپ مناسب برای تصفیه آب استخر مشخص کردن موارد بیان شده می باشد. شرکت خوارزم سازه نمایندگی معتبر پمپ های تصفیه استخری ایمکس را دارد. به همین دلیل قیمت پمپ استخری ایمکس در این مجموعه پایین می باشد.

در هنگام خرید باید با توجه به دبی و هد و ارتفاع پمپ تصفیه استخر ایمکس که در جدولی در کاتالوگ پمپ ایمکس  تنظیم شده است انتخابتان را انجام دهید.

قبل از انتخاب باید مشخصات تک تک پمپ ها که در کاتالوگ پمپ ایمکس درج شده اند را بررسی کنید.

پمپ های تصفیه شرکت ایمکس دارای گارانتی ۱ ساله و با قیمت ارزان تا گران در نمایندگی خوارزم سازه به فروش می رسند.

این پمپ ها در مدل های تک فاز و سه فاز و با الکتروموتور ها با توان های مختلف  عرضه می شود.

در برخی از پمپ های موجود در بازار مانند پمپ های ایمکس، دارای یک لایه صافی لایه ای هستند که برای جدا کردن خارو خاشاک، برگ و مواد جامد و مو و پرز و سایر مواد موجود در آب استفاده می شوند.

 

کاتالوگ پمپ ایمکس

تمام اطلاعات مربوط به مدل های مختلف پمپ استخری ایمکس در داخل کاتالوگ پمپ ایمکس درج شده است، زمان خرید باید به تمام موارد و ویژگی های درج شده در کاتالوگ دقت زیادی کنید تا از خرید خود پشیمان نشوید و بازدهی کار شما بالا باشد.

 

 

کاربران گرامی، برای کسب اطلاع از نصب ایزوگام تهران وارد لینک شوید.

 

 

مدل های پر مصرف این پمپ، SC .SB. EPH. SPH 

این مدل از پمپ های تصفیه استخر ایمکس به دلیل مصرف کمتر انرژی و توان بالا در آبدهی های مختلف اقتصادی تر و پر مصرف تر از بقیه مدل های ایمکس هستند.

 

پمپ استخر چیست

پمپ اساسا قلب سیستم گردش آب استخر و تصفیه آن می باشد. آب را از طریق دریچه های موجود می کشد و آن را از طریق صافی به داخل پمپ استخر انتقال می دهد، و بعد از تصفیه آب به طور کامل، آن را دوباره از طریق لوله های برگشت به داخل استخر پمپاژ می کند. این پمپ های تصفیه استخر دارای سه قطعه بسیار مهم هستند، موتور، پروانه و استرینر هستند. کارکرد این پمپ ها با نیروی الکتریکی می باشد، و از این رو مدل های کم مصرف پمپ های تصفیه بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

پمپ های تصفیه استخر باید در محلی نصب شوند که دور از رطوبت بوده و همچنین باید در محیط باز که هوا بتوان در موتور درحال رفت و آمد داشته باشد نصب شود، و نباید در محیط های بسته و داخل محفظه نصب شود. در غیر این صورت پمپ تصفیه خیلی زود خراب می شود.

 

بهترین زمان برای کارکرد پمپ های ایمکس

دو عامل است که بهترین زمان برای کارکرد پمپ های تصفیه را مشخص می کند. تقاضای مواد شیمیایی و هزینه انرژی

از آنجایی که نور خورشید در استخر های رو باز موجب از بین رفتن کلر می شود، از این سو دستگاه تصفیه در این محیط ها بیشتر باید روشن باشد چون مقدار کلر کاهش پیدا می کند و آب دچار آلودگی شده و احتیاج به تصفیه دارد و دستگاه کلرزن به وسیله پمپ تصفیه کار می کند، از این سو باید پمپ تصفیه را روشن کرد، که در این صورت باید پمپ تصفیه در روز فعال باشد نه در شب.

این عامل باعث می شود تا مصرف برق در طول روز بیشتر شود ، که با در نظر گرفتن این دو عامل باید زمان بندی مناسبی برای فعالیت پمپ تصفیه تنظیم کرد، تا بازده ایده آل را داشته باشد. باید به این نکات دقت شود که اگر پمپ در طول شب روشن باشد مصرف برق کمتر بوده و همچنین اگر میزان کلر موجود در آب دارای غلظت مناسب باشد می توانید زمان فعالیت پمپ را کاهش دهید.

 

انواع پمپ های تصفیه ایمکس

پمپ های تصفیه ایمکس به دو دسته تقسیم می شوند

استرینر دار، که در واقع پمپی می باشد که یک سبد صافی که به آن استرینر گفته می شود در قسمت جلوی پمپ قرار دارد. آب قبل از ورود به پمپ از این صافی عبور می کند، تا تمام مواد جامد و آلاینده ها موجود در آب استخر توسط سبد به دام انداخته شوند، تا به پمپ و پروانه آسیب وارد نشود.

 

بررسی پمپ های مدل های مختلفی از برند ایمکس

پمپ تصفیه آب استخر ایمکس مدل E power

این پمپ تصفیه ایمکس در دو مدل، متغییر و ثابت تولید می شود و نیز مدل متغییر این پمپ خود در سه نوع ۱.۵ ،۲، ۳ اسب و با قابلیت تغییر دور از ۹۰۰ تا ۳۴۰۰ rpm تولید می شوند. نام تجاری این پمپ EVP  و سایز اتصال در این پمپ ۲.۵ و ۲ اینچ است. سیستم کنترل این پمپ از نوع با قابلیت برنامه ریزی و زمان بندی و همچنین دارای نمایشگر برای نمایش نوع و حالت کارکرد و دور موتور می باشد.

مدل ثابت پمپ E power که نام تجاری این مدل EPH  است. با سه توان ۲و ۳ و۴ اسب بخار و با دبی حداکثر ۵۰ ، ۴۲، ۳۶ متر مکعب بر ساعت تولید می شود. این پمپ در دو نوع سه فاز و تک فاز تولید می شود، که فقط نوع تک فاز آن در ایران موجود می باشد. سایز اتصال ورودی در این پمپ ۲.۵ و همچنین سایز خروجی ۲ اینچ است.

پمپ تصفیه آب استخر ایمکس سری  Super power  

این سری از پمپ های تصفیه استخر ایمکس  در دو نوع دور متغییر و ثابت تولید می شود. نوع دور متغییر این مدل در ظرفیت ۱.۵ اسب بخار با دبی حداکثر ۲۶ و هد حداکثر ۲۰ متر است. نام تجاری این مدل SVP است. این پمپ قابلیت تغییر دور از ۱۵۰۰ تا ۳۴۰۰ rpm  را دارد. پمپ دور ثابت این مدل با نام تجاری SPH تولید می شود. و توان ۰.۷۵ تا ۳  اسب بخار و با حداکثر دبی ۳۲ متر مکعب بر ساعت و همچنین حداکثر هد تا ۲۱ متر ارتفاع تولید و عرضه می شود. الکتروموتور های این پمپ از نوع ۲ پل ۳۰۰۰ دور با کلاس عایقبندی حرارتی F هستند.

این نوع از پمپ های تصفیه ایمکس دارای پروانه پلی فنیلن اکساید PPO  و همچنین سبد استرینر پلی پروپلین و دارای بدنه ABS  تقویت شده با الیاف شیشه می باشند.

پمپ تصفیه استخر سری SS

 پمپ تصفیه ایمکس سری SS برای برای استخر های کوچکتر و جکوزی ها می توان استفاده کرد، این پمپ دارای هد پایین و حداکثر تا ۱۲ متر است. این مدل از پمپ تصفیه ایمکس با الکتروموتور ۳۰۰۰ دور تک فاز تولید می شود، دارای دبی حداکثر ۱۸ متر مکعب بر ساعت می باشد و همچنین سایز اتصالات ورودی و خروجی این پمپ ۱.۲ و ۱ اینچ با استرینر ورودی می باشد.

پمپ تصفیه آب استخر ایمکس مدل SC  

پمپ های تصفیه استخری ایمکس مدل SC  دارای استرینر و بدنه ای از جنس پلیمر هستند، که این پمپ در ۸ ظرفیت از ۰.۵ تا ۲ اسب بخار و با حداکثر دبی ۲۴ متر مکعب بر ساعت و هد آن ۱۸ متر ستون آب و دارای الکتروموتور ۳۰۰۰ دور تک فاز تولید و عرضه می شود. سایز اتصالات ورودی و خروجی این مدل پمپ ۱.۵ اینچ می باشد. این مدل از پمپ های ایمکس جزو پر فروش ترین پمپ هایش می باشد. شما می توانید تمام مدل های پمپ های تصفیه ایمکس را از مجموعه خوارزم سازه با قیمت بسیار مناسب خریداری کنید.

پمپ تصفیه استخری ایمکس مدل SR

این مدل از پمپ های تصفیه استخر بدون استرینر می باشد، که در ۴ ظرفیت از ۱ تا ۳ اسب بخار تولید و عرضه می شود. مشخصات این پمپ از نظر نمودار بسیار شبیه SB می باشد. سایز ورودی و خروجی این پمپ ۲ اینچ است.

پمپ تصفیه استخری ایمکس مدل SB

این مدل از پمپ های تصفیه ایمکس دارای استرینر می باشد. دور موتور این پمپ ۳۰۰۰ RPM و در ۴ ظرفیت از ۱ تا ۳ اسب بخار و توان موتور با حداکثر دبی ۳۰ متر مکعب بر ساعت و هد حداکثر ۱۹ متر ارتفاع تولید و عرضه می گردد. سایز اتصالات ورودی و خروجی این مدل پمپ ایمکس ۲ اینچ است. این مدل از پمپ های ایمکس دارای ششفت و سیل مکانیکی آب بندی می باشد.

این مدل از پمپ های تصفیه ایمکس جزو پر فروش ترین پمپ های این شرکت است.

قیمت پمپ استخری ایمکس

عوامل موثر بر روی قیمت پمپ استخری ایمکس

عواملی که می تواند بر روی قیمت مدل های مختلف پمپ تصفیه ایمکس تاثیرگذارد

این پمپ ها مدل و انواع مختلفی دارند که از ارزان ترین گرفته تا گران ترین موجود می باشد و عوامل موثر بر قیمت پمپ استخری ایمکس :

 • قدرت الکتروموتور
 • جنس بدنه پمپ
 • جنس شفت
 • نوع استرینر
 • جنس پروانه
 • مدل پمپ

تمامی موارد ذکر شده می تواند بر روی قیمت پمپ استخری ایمکس تاثیر مستقیم داشته باشد. این پمپ های تصفیه ایمکس به دلیل داشتن قیمت ارزان و کیفیت بسیار بالا در بین مصرف کنندگان بسیار شناخته شده است و طرفداران بسیار زیادی دارند.

 

برند ایمکس

این برند علاوه بر پمپ های تصفیه استخری دارای محصولات دیگر و تجهیزات استخری می باشد مانند، پمپ استخر، فیلتر کارتریجی ، فیلتر شنی، کلر زن استخر و … مجموعه ای از تجهیزات موجود در این برند هستند.

 

نمایندگی پمپ ایمکس

شما می توانید تمام مدل های پمپ های تصفیه ایمکس موجود در ایران را از تولیدی خوارزم سازه تهیه و خریداری کنید. این مجموعه نمایندگی پمپ ایمکس را دارند به همین دلیل شما می توانید با قیمت بسیار مناسب پمپ تصفیه ایمکس را خریداری کنید، تمام مشخصات مدل های مختلف در کاتالوگ این برند ثبت شده و شما با مطالعه کاتالوگ پمپ ایمکس می توانید پمپ مورد نظرتان را با دریافت راهنمایی از کارشناسان خوارزم سازه خریداری کنید.

برای اطلاع از قیمت پمپ استخری ایمکس با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید. با خیال راحت از نمایندگی پمپ ایمکس خوارزم سازه خرید خود را انجام دهید.

پمپ های تصفیه استخری ایمکس دارای یکسال گارانتی می باشند. این پمپ ها ساخت کشور چین و تحت لیسانس استرالیا هستند. شما می توانید از هر کجای کشور اقدام به سفارش پمپ های تصفیه ایمکس از خوارزم سازه کنید.

به این پست امتیاز دهید

دیدگاه ها

اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مطالب مرتبط

مشاوره و تماس تلفنی
مشاوره و تماس تلفنی

برای مشاوره و استعلام قیمت جهت تخفیف ها از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید

تماس با کارشناس
لیست قیمت
ارسال لیست اقلام

برای مشاوره و استعلام قیمت جهت تخفیف ها از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید

ارسال لیست در واتس آپ
f

مزیتهای ما برای مشتریان

 • قیمت بهتر و مطمئن اطمینان شما افتخار ماست

 • ارسال به موقع سریعتر و ارزانتر

 • خرید مستقیم از کارخانه تضمین کیفیت متریال

 • تنوع محصول و برند هر آنچه شما میخواهید

مزیتهای ما برای تامین کنندگان

 • عرضه مستقیم به مصرف کننده

 • دیده شدن کنار رقبا باما بهتر دیده شوید

 • امکان سفارش 24 ساعته هر زمان که شما میخواهید

 • بازاریابی و ثبت نام تولید محتوای رایگان

تماس با کارشناس