معرفی انواع پشم سنگ و قیمت خرید با تخفیف

دسته بندی:

پشم سنگ

 انواع پشم سنگ جهت مصارف مختلف و با قیمتی عالی و استثنایی از طرف شرکت خوارزم سازه خدمت شما دوستان عزیز مصرف کننده عرضه می شود. با وجود تخفیف های باورنکردنی ارائه شده از طرف این شرکت برای خرید این عایق ساختمانی می توانید تجربه خریدی لذت بخش را داشته باشید.

 

در رابطه با برند انواع پشم سنگ نیز باید خدمت شما مشتریان گرامی عرض کنیم که این برندها از بهترین و با کیفیت ترین برندهای موجود در بازار بوده که خرید آن ها نتیجه ای به جز رضایت شما را در پی ندارد. پس با وجود این دو مورد مهم یعنی قیمتی خاص و استثنایی و همین طور خرید باکیفیت ترین و بهترین برند پشم سنگ خود را از این امتیازات محروم نفرمایید.

 

 

برای اطلاع از قیمت دقیق و به روز انواع محصول پشم سنگ با کارشناسان خوارزم سازه تماس حاصل فرمایید

شماره تماس: 09308424173

09308424173

 

 

لیست قیمت انواع پشم سنگ و کاربرد آن

توضیحاتی کلی در رابطه با پشم سنگ

آیا چیزی در رابطه با پشم سنگ این عایق صوتی و همین طور حرارتی پر کاربرد می دانید؟ باید عرض کنیم که پشم سنگ همواره به عنوان یکی از پرکاربردترین عایق ها در مقابل صدا و یا حرارت در دنیا شناخته شده است.

با خرید و استفاده از این عایق که به وسیله سنگی به نام بازالت تولید و در دسترس مصرف کنندگان قرار می گیرد می توانید مصرف انرژی را تا حد بسیار زیادی کاهش دهید و از مزایای آن بهره مند شوید.

البته همه این امتیازات در صورتی عاید شما می شوید که از بهترین و شناخته شده ترین شرکت ها و نمایندگی های معتبر اقدام به خرید و تهیه این عایق صوتی و حرارتی کنید.

شرکت هایی که با قیمت هایی خاص و باورنکردنی باکیفیت ترین و بهترین اجناس را خدمت شما مشتریان عزیز ارائه می کنند و لبخند رضایت را به روی لب های شما می آورند.

 

 

برای اطلاع از لیست قیمت نصب ایزوگام در تهران بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

مهم ترین مزیت های خرید پشم سنگ در قیاس با دیگر عایق های مشابه چیست؟

شاید این پرسش در ذهن شما هم مطرح شود که خب خرید پشم سنگ چه امتیازات مهم و کلیدی را می تواند برای من به عنوان یک خریدار به دنبال داشته باشد؟

در پاسخ باید خدمت شما یاران همیشه همراه عرض کنیم که پشم سنگ به عنوان عایقی فوق العاده بی نظیر و خاص مقاومتی عالی در مقابل در مقابل آتش از خود نشان می دهد که این واقعاً‌ می تواند در زمان آتش سوزی بنا قابل توجه باشد.

مورد بسیار مهم دیگر این که استفاده از این عایق صوتی و حرارتی عالی مانند موارد مشابه آن ضرری برای محیط زندگی موجودات مختلف حال چه انسان و چه حیوانات را در پی ندارد.

در مجموع اطمینان داشته باشید که خرید و کاربرد این عایق صوتی و حرارتی در انواع ساختمان ها و بناها چیزی به جز فایده و خودداری از هدر رفت انرژی عاید شما نمی شود.

البته این موضوع مهم را فراموش نکنید که برند و نحوه خرید این عایق و کسب اطلاعاتی دقیق و موثق در رابطه با این دو مورد و همچنین جنس این عایق صوتی و حرارتی پرکاربرد نیز از اهمیت زیادی برخوردار است و نباید از آن غافل شد.

 

برای کسب اطلاعات درباره ایزوگام پشم شیشه ایران وارد شوید.

 

لیست قیمت انواع پشم سنگ و کاربرد آن  

قیمت انواع پشم سنگ های موجود در بازار براساس موارد مهمی از جمله کیفیت جنس با یکدیگر متفاوت هستند.

البته باز هم از توجه به این موضوع غافل نشوید که این قیمت ها به صورت تقریبی خدمت شما عرض می شوند و افزایش یا کاهش قیمت دلار بر روی قیمت های اعلام شده تأثیری اساسی دارد.

براساس نیاز مصرف کنندگان و خریداران انواع عایق رطوبتی و صوتی مختلفی در کارخانجات تولید و در دسترس مردم قرار می گیرد که در اینجا سعی در آشنایی شما با این انواع پشم سنگ در کنار ارائه اطلاعاتی در رابطه با قیمت آن ها را برای شما داریم.

 

 

اولین مورد- نوع لوله ای

پشم سنگ لوله ای به عنوان یکی از انواع عایق صوتی و حرارتی در سایزها و قطرهای مختلفی جهت استفاده در حوزه صنعت و تأسیسات ساختمانی تولید می شود.

در رابطه با قیمت نوع لوله ای پشم سنگ نیز باید خدمت شما عرض کنیم که قیمت این محصول براساس ضخامت آن متفاوت است.

به این معنا که، برای خرید پشم سنگ لوله ای با ضخامت چهار سانت و به ازای هر متر باید مبلغی برابر با 69 هزار تومان را پرداخت کنید.

یا این که در صورت تمایل به خرید پشم سنگ لوله ای با ضخامت 3 و نیم سانت پرداخت مبلغی برابر با 14 هزار توان برای هر متر الزامی است.

 

 

دومین مورد- نوع لحافی

پشم سنگ لحافی نیز یکی دیگر از انواع این محصول کاربردی و مهم است که می توانید آن را در بهترین کیفیت ممکن از شرکت خوارزم سازه آن هم با قیمتی فوق استثنایی خریداری کنید.

قیمتی که در هیچ کدام از نمایندگی های ارائه شده دهنده این محصول نمی توانید نظیر آن را پیدا کنید.

اگر قصد عایق کاری کف، دیوارها و یا سقف محل کار یا زندگی خود را دارید این نوع عایق حرارتی و صوتی می تواند برای شما بهترین باشد.

البته از ذکر این نکته مهم نیز غافل نشویم که از عایق پشم سنگ لحافی در کوره سازی ها و حتی پالایشگاه ها هم استفاده می شود.

در رابطه با لیست قیمت پشم سنگ لحافی باید عرض کنیم که این نوع از پشم سنگ براساس ضخامت تولیدی و دانستیه ها در رنج بین 15 تا 18 هزار تومان خدمت متقاضیان و مصرف کنندگان ارائه می شود.

 

 

سومین مورد- نوع تخته ای

یکی دیگر از انواع پشم سنگ های موجود در بازار که می توانید از طریق شرکت معتبر و به نام خوارزم سازه برای خرید آن در بهترین قیمت و کیفیت ممکن اقدام کنید نوع تخته ای آن است.

از آن جایی که با خرید پشم سنگ تخته ای می توانید از آن در موارد مختلفی از جمله انواع صنایع استفاده کنید لذا تقاضا برای خرید آن زیاد است.

در رابطه با قیمت پشم سنگ تخته ای باید خدمت شما عرض کنیم که این عایق صوتی و حرارتی را می توانید در بالاترین کیفیت جنس از نمایندگی از رنج قیمت 19 هزار تومان تا 68 هزار تومان خریداری بفرمایید.

البته دقت داشته باشید که این قیمت اعلام شده ثابت نیست و به دلیل نوسانات بازار امکان تغییر آن حتی از روزی تا روز دیگر وجود دارد.

اما نگران نباشید اطلاع از قیمت قطعی از طریق کارشناسان ما در این رابطه امکان پذیر است.

 

 

چهارمین مورد- نوع پتویی

از دیگر انواع عایق پشم سنگ می توان از نوع پتویی به عنوان یکی از شناخته شده ترین نوع پشم سنگ است.

در رابطه با موارد استفاده این نوع پشم سنگ هم باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که کاربردهای زیادی را می توان برای  عایق پتویی در صنایع تولیدی مختلف در نظر گرفت که قابل توجه هستند.

قیمت پشم سنگ نوع پتویی از رنج قیمت حدود 12 هزار تا 50 هزار تومان بر طبق ضخامت و همین طور نوع دانسیته می تواند متغیر باشد.

 

 

پنجمین مورد- نوع فله ای

نوع لحافی یکی دیگر از انواع پشم سنگ های تولیدی در کارخانجاتی با برندهای مختلف است که می توانید به صورت مستقیم و با قیمتی باورنکردنی از نمایندگی معتبر آن در استان تهران خریداری و مورد مصرف قرار دهید.

در رابطه با کاربرد این نوع از پشم سنگ نیز باید عرض کنیم که این مورد را می توان بهترین گزینه ممکن برای استفاده در فضاهایی دانست که به اندازه کافی صاف نبوده و شکل خاصی هم ندارند.

در مورد قیمت این نوع از پشم سنگ خدمتتان عرض کنیم که در مقایسه با دیگر انواع از قیمت کمتری برخوردار بوده و نیاز به پرداخت هزینه بالایی برای تهیه آن نیستید.

 

 

انواع پشم سنگ

 

 

بهترین برند پشم سنگ کدام است؟ 

سؤالی که شاید برای شما خریداران و مشتران عزیز مطرح شده این است که خب از میان انواع برندهای پشم سنگ موجود در بازار کدام یک از بقیه بهتر بوده و کیفیت بالاتری دارد؟ 

این سؤال از مهم ترین سؤال هایی است که برای هر خریدار مطرح می شود و یافتن جوابی دقیق برای آن مساوی با داشتن خریدی هر چه بهتر و رضایت بخش تر است. 

پاسخ این سؤال را به راحتی می توانید از بهترین و خبره ترین کارشناسان خرید و فروش این محصول بخواهید. 

 

 

خرید پشم سنگ از نمایندگی ها چه مزیت هایی دارد؟

خرید انواع پشم سنگ از نمایندگی ها آن هم نمایندگی هایی بسیار معتبر و شناخته شده می تواند با مزیت های زیادی برای شما همراه باشد.

اول از همه این که فرصت خریدی استثنایی با بهترین قیمت و کیفیت برای مشتری فراهم می شود.

دوم این که، خرید شما با ضمانت نامه کتبی همراه است و همین موضوع خیالتان را از داشتن بهترین تجربه خرید راحت می کند.

سوم این که، کارشناسان و متخصصان حاضر در نمایندگی های فروش می توانند با ارائه بهترین و کامل ترین اطلاعات در رابطه با جنس مورد نیاز شما جهت خرید در خدمتتان باشند و هر آن چه را که باید خدمت شما توضیح دهند.

چهارمین مورد مهم این که، خرید شما از درب کارخانه و بدون واسطه انجام می شود و از این رو قیمتی به مراتب بهتر و پایین تر را پرداخت می کنید.

 

 

آیا خرید انواع پشم سنگ از نمایندگی ها با ضمانت خرید همراه است؟

موردی که به مراتب برای شما مشتریان عزیز در زمان خرید انواع پشم سنگ از اهمیت بالایی برخوردار است گارانتی یا همان ضمانت خرید است.

بسیاری از مشتریان به دنبال خرید جنسی با ضمانت خرید بالا هستند و می خواهند خیالشان از بابت کیفیت جنس خریداری شده به مراتب راحت باشد.

در رابطه با این موضوع باید مورد مهمی را خدمت شما عرض کنیم و آن هم این که خرید انواع محصولات پشم سنگ از شرکت خوارزم سازه با گارانتی و ضمانت نامه برای شما مشتری عزیز همراه است.

از این رو، خیالتان از بابت جنس خریداری شده و محصولی که با بهترین قیمت خریداری کرده اید راحت باشد.

 

 

برای اطلاع از لیست ایزوگام ارزان قیمت تهران بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

آیا می توانم برای نصب انواع پشم سنگ از نمایندگی های معتبر اقدام کنم؟

به جز بحث خرید انواع پشم سنگ از نمایندگی های معتبر کار نصب آن نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.

در واقع، در صورت عدم استفاده از افرادی خبره و کاردان در زمینه نصب پشم سنگ در مکان مورد نظر این امر می تواند مشکلاتی را برایتان به وجود آورد.

در نتیجه، در صورت تمایل به نصب انواع پشم سنگ از تیم نصاب نمایندگی که از آن خرید می کنید از حرفه ای بودن نصاب ها و این که کار را کاملاً‌ بدون هیچ ایرادی برای شما انجام می دهند اطمینان حاصل فرمایید.

اما این موضوع مهم را فراموش نکنید که در صورت استفاده از نمایندگی معتبر هیچ مشکلی از بابت نصب با کیفیت و حرفه ای آن برای شما دوست عزیز وجود ندارد.

 

 

هزینه نصب پشم سنگ تخته ای، پتویی و انواع دیگر به چه صورت است؟

موضوع مهم دیگر در رابطه با نصب انواع پشم سنگ هزینه پرداختی برای آن است. بعد از خرید یکی از انواع پشم سنگ نوبت به نصب آن می رسد.

اولین معیار مهم به جز حرفه ای بودن نصاب ها برای مشتریان قیمت پرداختی برای نصب پشم سنگ است.

در واقع، مشتری به دنبال استفاده از نصاب هایی است که در کنار انجام کاری با کیفیت قیمت بسیار مناسبی را نیز دریافت کنند.

قیمتی که در مقایسه با دیگر نمایندگی ها پایین تر و منطقی تر به نظر می رسد.

اگر به دنبال اطلاع از بهترین و مناسب ترین قیمت نصب انواع پشم سنگ تخته ای، پتویی، لحافی و انواع دیگر هستید می توانید از نمایندگی های معتبر در این رابطه اقدام بفرمایید.

 

 

هزینه خرید پشم سنگ بدون نصب به چه صورت است؟

افراد و مشتریان زیادی هستند که قصد خرید از نمایندگی های معتبر بدون نصب محصول در مکان مورد نظرشان را دارند.

اما سؤالی که در اینجا مطرح می شود این است که در صورت عدم تمایل به نصب پشم سنگ این موضوع در قیمت پرداختی برای آن نیز تأثیر دارد یا خیر؟

در جواب باید عرض کنیم که در صورت خرید پشم سنگ بدون نصب به مراتب قیمت پایین تری را پرداخت می کنید.

البته همین قیمت هم در صورت خرید از بهترین نمایندگی در استان تهران باز هم پاین تر بوده و شرایطی عالی برای خریدی رضایت بخش برای شما دوست عزیز فراهم می شود.

 

 

برای اطلاع از لیست قیمت ایزوگام درب کارخانه بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

فروش انواع پشم سنگ به تمام نقاط تهران و حومه

از آن جایی که متقاضی خرید انواع پشم سنگ از تمام نقاط تهران و حومه زیاد است نمایندگی معتبر و شناخته شده این محصول کار فروش و ارسال آن را به تمام نقاط این شهر و اطراف آن انجام می دهد.

از این رو، جای هیچ نگرانی در این رابطه برای مشتریان وجود ندارد و هدف اصلی رفاه حال مشتری و کسب رضایت آن ها در نظر گرفته شده است.

 

 

آیا می توانم برای خرید انواع پشم سنگ از نمایندگی معتبر اقدام کرد؟

سؤال مهمی که شاید پاسخگویی به آن در این نوشته خالی از لطف نباشد این است که آیا برای خرید تمام انواع پشم سنگ می توان از نمایندگی معتبر آن در استان تهران اقدام کرد یا خیر؟

در جواب باید عرض کنیم که بله این امکان برای شما مشتری گرامی فراهم شده است و شما می توانید هر یک از انواع پشم سنگ مورد نیاز را از نمایندگی معتبر سفارش داده و خریداری فرمایید.

 

 

به چه صورت می توانم برای خرید پشم سنگ اقدام کنم؟

خرید انواع پشم سنگ برای مشتریان از نمایندگی خوارزم سازه به صورت های مختلفی امکان پذیر است.

در واقع، شما دوست عزیز هم می توانید به صورت حضوری و هم به شکل آنلاین اقدام فرمایید.

به این صورت که، با ورود به سایت ما سفارش مورد نظرتان را در سامانه ثبت می فرمایید تا به درخواست شما برای خرید با نصب و بدون نصب رسیدگی شود.

البته قبل از هر گونه اقدامی برای خرید برای داشتن خریدی بهتر و مناسب تر با مشاوران و کارشناسان ما مشورت بفرمایید و اطلاعات جزئی تری را در رابطه با پشم سنگ مورد نیاز از آن ها جویا شوید.

 

 

فروش عمده انواع پشم سنگ از نمایندگی های معتبر 

دوست عزیز در صورت تمایل به خرید عمده این عایق حرارتی و صوتی می توانید از طریق نمایندگی معتبر این محصول در استان تهران اقدام فرمایید. 

نمایندگی های معتبر و فعال این محصول در استان تهران می توانند با ارائه بهترین نوع محصول حتی به صورت عمده در خدمت شما مشتریان گرامی باشند. 

در رابطه با قیمت فروش عمده هم باید عرض کنیم که جای هیچ گونه نگرانی هم از بابت این موضوع وجود ندارد و می توانید با کمترین و مناسب ترین قیمت این محصول را از نمایندگی فروش عمده در شهر استان خریداری کنید.

 

 

چه عواملی بر روی قیمت انواع پشم سنگ تأثیر دارند؟ 

شاید این سؤال برای شما هم مطرح شده باشد که در زمان خرید انواع پشم سنگ چه عواملی بر روی پرداخت قیمت کمتر یا بیشتر برای آن تأثیر دارند؟ 

در جواب باید عرض کنیم که از میان مهم ترین عوامل اثرگذار بر روی قیمت انواع پشم سنگ می توان از کیفیت جنس خریداری شده و همین طور کاربرد آن نام برد. 

دو مورد بسیار مهم که در زمان تهیه این عایق رطوبتی از نمایندگی معتبر باید به آن توجه لازم را مبذول دارید. 

 

 

جهت آشنایی با بهترین نوع پشم سنگ موجود در بازار با کارشناسان خوارزم سازه تماس حاصل فرمایید

شماره تماس: 09308424173

09308424173

 

 

مطالب مرتبط 

ایزوگام گلبام شرق

ایزوگام بام گستر دلیجان

ایزوگام پشم شیشه ایران

ایزوگام الماس شرق

معرفی انواع پشم سنگ و قیمت خرید با تخفیف

به این پست امتیاز دهید

دیدگاه ها

اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مطالب مرتبط

مشاوره و تماس تلفنی
مشاوره و تماس تلفنی

برای مشاوره و استعلام قیمت جهت تخفیف ها از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید

تماس با کارشناس
لیست قیمت
ارسال لیست اقلام

برای مشاوره و استعلام قیمت جهت تخفیف ها از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید

ارسال لیست در واتس آپ
f

مزیتهای ما برای مشتریان

  • قیمت بهتر و مطمئن اطمینان شما افتخار ماست

  • ارسال به موقع سریعتر و ارزانتر

  • خرید مستقیم از کارخانه تضمین کیفیت متریال

  • تنوع محصول و برند هر آنچه شما میخواهید

مزیتهای ما برای تامین کنندگان

  • عرضه مستقیم به مصرف کننده

  • دیده شدن کنار رقبا باما بهتر دیده شوید

  • امکان سفارش 24 ساعته هر زمان که شما میخواهید

  • بازاریابی و ثبت نام تولید محتوای رایگان

تماس با کارشناس