قیمت ورق یونولیت 3 سانتی + لیست خرید عمده

دسته بندی:

قیمت ورق یونولیت 3 سانتی

یکی از ورق های یونولیت که در ساختمان سازی و صنایع مختلف، کاربردهای بسیاری دارد، ورق یونولیت 3 سانتی است. از این ورق یونولیت در ساخت دیوار ها و سقف برای عایق سازی استفاده می شود. علاوه بر این، از این نوع یونولیت، برای ساخت سردخانه، ساخت استودیو صدا برداری و … نیز استفاده می شود. قیمت ورق یونولیت 3 سانتی، تحت تاثیر عوامل مختلفی همچون: شرکت و برند تولید کننده، مواد اولیه و …. قرار گرفته و متغیر می باشد.

شما عزیزان اگر تصمیم دارید تا این نوع از یونولیت را خریداری کنید، بهتر است که ابتدا به خوبی با آن و کاربردهایش آشنا شوید. سپس، طبق سایز و تراکمی که می خواهید، آن را خریداری نمایید. برای آشنایی با قیمت ورق یونولیت 3 سانتی و اطلاع از نحوه خرید آن، در ادامه مقاله با ما همراه باشید. ما در ادامه مقاله هر آن چیزی که باید در رابطه با این نوع از یونولیت بدانید را، به طور کامل و مفصل بریا شما متقاضیان گرامی، بیان خواهیم کرد.

یونولیت 3 سانتی چیست و چه کاربردهایی دارد؟

همان طور که در بخش اولیه مقاله بیان شد، شما عزیزان، پیش از خرید و اطلاع از قیمت ورق یونولیت 3 سانتی، باید در رابطه با خود این محصول اطلاعاتی به دست آورید. ورق یونولیت 3 سانتی، امروزه جز پر فروش ترین یونولیت ها است که دارای اندازه های مختلفی است. در واقع، هر یک از افراد می توانند بر اساس نیاز خود، اندازه این ورق را به تولید کننده سفارش دهند. تولید کننده نیز، طبق نیاز مشتری، این ورق را تولید کرده و به فروش می رساند. یونولیت 3 سانتی، در برابر سرما، گرما، رطوبت، سر و صدا و …. بسیار مقاوم است. به همین دلیل، می توان گفت که این یونولیت، کاربردهای فراوانی در صنایع مختلف، دارد که برخی از مهم ترین این کاربردها، شامل موارد زیر می باشند.

این یونولیت در عایق سازی دیوار، سقف ساختمان ها و … کاربرد دارد.

یونولیت 3 سانتی برای پر کردن بتن و صرفه جویی در مصرف فوم بتن، مصرف می گردد.

این یونولیت برای عایق سازی کف ساختمان ها جهت سیستم های گرمایشی، کاربرد دارد.

از این نوع یونولیت برای بسته بندی کالاهای حجیم و حساس استفاده می شود.

از این یونولیت 3 سانتی، برای عایق سازی سالن های اجتماعی، سالن های بزرگ تئاتر و… استفاده می گردد.

لازم به ذکر است تا بدانید که علاوه بر کاربردهای بیان شده، شما عزیزان می توانید از یونولیت 3 سانتی برای عایق سازی سردخانه های زیر صفر، نیز به خوبی استفاده کنید. اما، در زمان استفاده حتما از افراد متخصص کمک بگیرید تا فرایند عایق سازی به درستی انجام شود.

بهترین نوع یونولیت سقفی ایران کدام است؟ برای کسب اطلاع روی لینک آبی رنگ کلیک کنید؟

یونولیت 3 سانتی چیست و چه کاربردهایی دارد؟

برای مشاهده لیست قیمت ورق یونولیت ۵ سانتیروی لینک آبی رنگ کلیک کنید.

بنر یونولیت دیواری

قیمت ورق یونولیت 3 سانتی چقدر است؟

هم اکنون که به طور کامل با این نوع از یونولیت آشنا شدید، ممکن است سوال کنید که قیمت ورق یونولیت 3 سانتی چقدر است؟ و یا سوال کنید که قیمت ورق یونولیت 3 سانتی تحت تاثیر چه عواملی قرار دارد؟ در پاسخ به این گونه سوالات باید برای شما عزیزان بیان کنیم که قیمت این نوع از یونولیت، تحت تاثیر عوامل بسیاری، کاهش یا افزایش می یابد. برخی از مهم ترین این عوامل، شامل: تراکم آن، ضخامت آن، مواد اولیه به کار گرفته شده، شرکت تولید کننده، هزینه های حمل و نقل و …. می باشند. بنابراین، با توجه به این عوامل، می توان گفت که این محصول، قیمت ثابتی ندارد و مدام در حال تغییر است. اما، به طور میانگین می توان گفت که قیمت ورق یونولیت 3 سانتی، تحت تاثیر عوامل بیان شده، به شرح زیر می باشد:

 

ابعاد ضخامت تراکم قیمت
100*200  سانتی متر 3  سانتی متر P6 تماس بگیرید
100*200  سانتی متر 3  سانتی متر  P8 تماس بگیرید
100*200  سانتی متر 3  سانتی متر P10 تماس بگیرید
100*200  سانتی متر 3  سانتی متر P17 تماس بگیرید
100*200  سانتی متر 3  سانتی متر  P21 تماس بگیرید
100*200  سانتی متر 3  سانتی متر P25 تماس بگیرید
100*200  سانتی متر 3  سانتی متر P30 تماس بگیرید
100*200  سانتی متر 3  سانتی متر P35 تماس بگیرید
100*200  سانتی متر 3  سانتی متر P40 تماس بگیرید
100*200  سانتی متر 3  سانتی متر P50 تماس بگیرید
100*200  سانتی متر 3  سانتی متر P60 تماس بگیرید

 

لازم به ذکر است تا بدانید که قیمت های بیان شده، برای امروز هستند و ممکن است تا زمان خرید شما، آن ها کمی افزایش یابند. لذا، اگر تصمیم به خرید دارید، بهتر است که با شرکت های فروشنده و یا کارخانه ها، ارتباط برقرار کنید. در این صورت می توانید اطلاعات کاملی در رابطه با قیمت ورق یونولیت 3 سانتی به دست آورید. اما، اگر قصد دارید که یونولیت را در سایزهای مختلف همچون: ورق یونولیت 5 سانتی، 10 سانتی و … بخرید، می توانید مقاله زیر را به خوبی مطالعه کنید.

برای اطلاع از قیمت یونولیت دیواری 10 سانتی، بر روی لینک زیر کلیک کنید.

نحوه خرید یونولیت 3 سانتی چگونه است؟

شما عزیزان متقاضی خرید ورق یونولیت 3 سانتی، پس از آشنایی کامل با این محصول و قیمت آن، بهتر است بدانید که چگونه باید آن را خریداری کنید. شما عزیزان برای خرید این محصول، می توانید به بازارهای فروش مراجعه کرده و این ورق را خریداری کنید. اگر نمی توانید و یا آشنایی با این بازار ندارید، می توانید با نمایندگی های مجاز تماس گرفته و از آن ها این ورق را بخرید. اما، اگر بنا به هر دلیلی، نتوانستید به بازار فروش مراجعه نمایید و یا با نمایندگی های مجاز تماس بگیرید، می توانید به سایت های معتبری همچون: خوارزم سازه مراجعه کنید.

برای مشاهده قیمت یونولیت سقفی روی لینک آبی رنگ کلیک نمایید.

خرید یونولیت 3 سانتی از خوارزم سازه

شما عزیزان با خرید از خوارزم سازه، می توانید با حذف واسطه ها و به طور مستقیم از کارخانه ورق یونولیت 3 سانتی را بخرید. در این صورت، می توانید با کیفیت ترین محصول را با کمترین هزینه تهیه کنید. فراموش نکنید که اگر تعداد زیادی از این محصول را به صورت عمده تهیه کنید، می توانی تخفیف بسیاری را شامل حال خود کنید. اما، اگر قصد خرید این یونولیت را با تعداد کم دارید، نگران نباشید. زیرا، قیمت محصولات خوارزم سازه، در عین حال که کیفیت بسیار بالایی دارند، قیمت کمتری نیز دارند. در واقع، شما می توانید با کیفیت ترین محصولات را با کمترین قیمت از ما خریداری کنید. برای اطلاع از قیمت ورق یونولیت در سایزهای مختلف، می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید.

از کجا یونولیت بخریم؟ برای آشنایی با بهترین مراکز خرید یونولیت با ما همراه باشید.

خرید یونولیت 3 سانتی از خوارزم سازه

برای مشاهده لیست قیمت یونولیت ۲۰ سانتی روی لینک آبی رنگ کلیک کنید.

مشاوره خرید قیمت ورق یونولیت 3 سانتی

زمانی که قصد خرید یونولیت 3 سانتی را دارید ابتدا باید تمامی ابعاد هرید خود را بررسی نمایید به طور مثال پرسش های زیر را در ابتدا پاسخ دهید:

 ورق یونولیت 3 سانتی را برا یچه استفاده ای نیاز دارید؟

برای استفاده از ورق یونولیت 3 سانتی، ابهاد مورد نیاز ما چقدر است؟ و ..

همچنین در زمان خرید به شرکت های سودجو و سامانه های که محصولات بی کیفیت ارائه می دهند توجه نمایید و با اطمینان خرید کنید.

با پاسخ اول به این پرسش ها می توانید خریدی مطمن و به صرفه تر داشته باشید. جهت مشاوره و خرید یونولیت با قیمت ارزان می توانید با مشاورین و متخصصین خوارزم سازه تماس گرفته و خریدی مطمن داشته باشید.

برای  کسب اطلاع از قیمت یونولیت به صورت آنلاین روی لینک آبی رنگ کلیک نمایید.

خرید مستقیم یونولیت

خلاصه مطلب

ما در این مقاله سعی داشتیم تا شما عزیزان را به طور کامل و مفصل با قیمت ورق یونولیت 3 سانتی و نحوه خرید این محصول، آشنا کنیم. به یاد داشته باشید که اگر قصد خرید این محصول را دارید، بهتر است که به سایت هایی مراجعه کنید که با حذف واسطه ها، محصولات خود را با قیمت ارزان تری به فروش می رسانند. برای خرید هر یک از محصولات ساختمانی اعم از انواع یونولیت، شما عزیزان می توانید با همکاران ما در واحد فروش خوارزم سازه، ارتباط برقرار کنید. برای برقراری ارتباط با ما می توانید با شماره ما تماس گرفته و یا در زیر این مقاله برای ما کامنت بگذارید. همکاران ما در هر ساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما می باشند.

 

برای دانلود پی دی اف مقاله، اینجا کلیک کنید. 

 

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاه ها

اشتراک در
اطلاع از

2 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

الان شیت یونولیت 3 سانت چنده؟

چنل روبیکا یا جای دیگه ندارید که قیمت هرروز فوم 3 سانت ببینیم مقایسه کنیم؟

مطالب مرتبط

مشاوره و تماس تلفنی
مشاوره و تماس تلفنی

برای مشاوره و استعلام قیمت جهت تخفیف ها از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید

تماس با کارشناس
لیست قیمت
ارسال لیست اقلام

برای مشاوره و استعلام قیمت جهت تخفیف ها از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید

ارسال لیست در واتس آپ
f

مزیتهای ما برای مشتریان

  • قیمت بهتر و مطمئن اطمینان شما افتخار ماست

  • ارسال به موقع سریعتر و ارزانتر

  • خرید مستقیم از کارخانه تضمین کیفیت متریال

  • تنوع محصول و برند هر آنچه شما میخواهید

مزیتهای ما برای تامین کنندگان

  • عرضه مستقیم به مصرف کننده

  • دیده شدن کنار رقبا باما بهتر دیده شوید

  • امکان سفارش 24 ساعته هر زمان که شما میخواهید

  • بازاریابی و ثبت نام تولید محتوای رایگان

تماس با کارشناس