خرید سیمان پرتلند تیپ دو با 10% تخفیف

دسته بندی:

قیمت سیمان تیپ 2

در مصالح مورد استفاده برای ساخت و ساز، سیمان بسیار پرکاربرد می باشد. این محصول انواع مختلفی داشته و هر نوع کاربرد متفاوتی دارد. سیمان تیپ 2 یکی از پرکاربردترین انواع سیمان می باشد که با کیفیت و قیمت مناسب تری برای ساختمان سازی را به خود اختصاص داده است.برای استعلام قیمت فروش سیمان تیپ 2 آنلاین و خرید از کارخانه سیمان فروشی با نرخ روز سیمان با کارشناسان خوارزم سازه تماس بگیرید.

سیمان پرتلند تیپ دو

سیمان ها ماده چسبنده ای می باشند که وظیفه چسباندن ذرات  را به هم دارند که منجر به ساخته شدن قطعه ای مستحکم و مقاوم می شوند. این سیمان می تواند شامل چسب ها  از جمله چسب های مایعی شود که برای چسباندن قطعات سنگ و یا سنگ به فلزات استفاده می شود. با نمونه ای از چسب های سیمان آجر های نسوز را به داخل کوره می چسبانند و خاصیت این چسب ها چسباندن آجر به دیواره داخلی کوره می باشد. انواع چسب هایی از سیمان در مصارف گوناگون مورد استفاده قرار میگیرد که نمونه ای از آن در دندانپزشکی کاربرد دارد. سیمان ماده تشکیل دهنده و اصلیش سنگ آهک و خاک رس می باشد.

سیمان از ترکیب اکسید کلسیم همان آهک با سایر اکسید ها مانند، اکسید آلومینیوم، اکسید سیلیسیم، اکسید آهن ، اکسید منیزیم و سایر اکسید های قلیایی که میل به ترکیب شدن با آب را دارند و در مجاورت هوا و در زیر آب می توانند به مرور زمان سخت و سفت شوند و مقاومت نهایی بدست آورند.

سیمان می تواند جزو مصالح مقاوم باشد. به طور کلی سیمان جزو مصالح خیلی مهم در ساخت و ساز می باشد که استفاده انبوهی از این ماده حیاتی در ساختمان سازی اصوذت می گیرد. میتواند ترکیب های متفاوتی داشته باشد ولی اصولا جزو ملات های آبی محسوب می شوند. در گذشته های دور این ماده حیاتی را با استفاده از ترکیب خاکستر آتش فشان ها و خاک آجر و آب نوعی آهک آبی درست میکردند که خاصیت سفت شدن و به مقاومت رسیدن و فشار پذیری را داشت. سازه هایی را با استفاده از این ترکیب ساخته اند که مقاومت بسیار بالایی داشت که حتی هنوز هم هستند.

نرخ روز سیمان

مراحل ساخت سیمان تیپ دو

مواد اولیه برای تولید سیمان‌

مواد اولیه سیمان پرتلند و یا همان سیمان معمولی سنگ آهک و خاک رس می باشد. در تولید سیمان از مواد خامی استفاده می شود که دارای اکسید کلسیم و ترکیبات آلومینوسیلیکات ها می باشند. برای خرید سیمان از کارخانه تولید کننده خوارزم سازه همین حالا با شماره 09308424173 تماس بگیرید. این مجموعه لیست قیمت را با نرخ روز سیمان در اختیار شما قرار می دهد.

استخراج مواد از معادن مواد اولیه سیمان

معادن مواد اولیه سیمان که شامل سنگ آهک و خاک رس و سنگ گچ می باشد به صورت رو باز می باشد. برای استخراج مواد اولیه بخصوص سنگ آهک با استفاده از دینامیت و یا چال زدن این کار انجام می شود. سپس مواد اولیه استخراج شده را با کامیون به داخل کارخانه حمل می کنند و در انجا دپو می کنند تا مراحل بعدی انجام شود.

خرد کردن مواد اولیه

توسط سنگ شکن های متحرک و یا ثابت پرسه خرد کردن انجام می شود که باید در زمان خرد کردن اولیه نیز این مواد را با هم باید مخلوط شوند.

مخلوط کردن اولیه و ذخیره سازی

قبل از عمل آسیاب کردن مواد خرد شده انجام شود. و راهی قسمتی برای آسیاب شدن شوند در داخل سالنی ذخیره می شوند تا هم مواد خرد شده با هم مخلوط شوند و ترکیب اولیه صورت گیرد ،مواد در این سالن آماده برای آسیاب اولیه و همچنین این سالن وظیفه ذخیره مواد خرد شده را دارد.

خشک کردن مواد اولیه

در برخی از کارخانجات به دلیل شرایط آب و هوایی که دارند و باران زا بودنشان مواد اولیه ای که استخراج میکنند دارای رطوبت می باشد. که استفاده از این مواد به صورت خیس امکان ندارد باید عمل خشک شدن انجام شود سپس مراحل بعدی صورت گیرد.

پودر کردن مواد مخلوط خام

در روش خشک تولید سیمان تیپ دو ابتدا مواد باید در آسیاب های مواد خام گلوله ای و یا آسیاب های مواد غلطکی کاملا خرد شوند و با هم ترکیب شوند تا تبدیل به ماده ای شوند که آماده برای پختن و داخل کوره رفتن باشد. مرحله بعد تنظیم مواد خام می باشد که در این مرحله مقدار مواد و کم و زیادشان را تنظیم میکنند. این مواد برای مرحله بعد وارد سیلویی می شوند که این سیلو وظیفه ذخیره مواد اولیه را هم دارد.

عمل مهمی که برای تولید کلینکر مرغوب مهم می باشد و همین طور برای عملکرد خوب کوره میباشد،  یکنواخت و به طور مساوی بودن و همگن  مواد آماده برای کوره که خوراک کوره می باشد است. پیش گرم کن، در این مرحله مواد آماده برای خوراک کوره اول به صورت اولیه  گرم می شوند در کوره ها تا سپس پخته شوند.

کوره های دوار

قسمت اصلی پختن مواد اولیه کلینکر در کوره صورت می گیرد و باعث می شود تا مواد به خوبی و به صورت یک نواخت با هم مخلوط شوند. کوره مخصوص تولید کلینکر استوانه ای شکل می باشد. طول و قطر این کوره بسته به مقدار و ظرفیت کارخانه برای تولید سیمان دارد. هر چه میزان تولید کارخانه بیشتر باشد طول و قطر کوره هایش بیشتر می باشد. برای خرید سیمان از کارخانه و استعلام قیمت نرخ روز سیمان با ما در ارتباط باشید.

خنک کن

ماده ای که از کوره های مواد اولیه خارج میشود ماده اصلی تولید سیمان می باشد که کلینکر نام دارد. کلینکر خروج شده از کوره دمای بسیار بالای ۱۰۰۰تا ۱۲۰۰ درجه را دارد. به دلیل اینکه بازیابی و جابه جایی این کلینکر خارج شده از کوره بسیار مشکل می باشد، باید این کلینکر را سرد کرد تا جابه جا کردن آن ممکنه شود. این کلینکر برای تشکیل کریستال های کلینکر و بالا رفتن مقاومت شان نیز باید سرد شوند.

سیلوی کیلینکر

 • باید ماده اصلی و اساسی سیمان بعد از تولید در سیلو هایی ذخیره شود تا اماده آسیاب دوباره شوند
 • کلینکر ذخیره شده را آسیاب می کنند و از آسیابش سیمان آماده می شود.
 • سپس باید سیمان تولید شده را در سیلو ها ذخیره شوند تا آماده بارگیری و بسته بندی شوند،
 • این سیمان ها هم به صورت فله ای و هم به صورت بسته بندی شده به فروش می رسد.
 • بسته بندی این سیمان ها در بسته های پروپیلن ۵۰ یا ۲۵ کیلویی می باشد.
 • در برخی جاها از این سیمان به صورت فله ای استفاده می شود.

 

کاربرد اصلی سیمان به طور کلی

کار اصلی سیمان هیدرولیکی بر اساس فرایند هیدراتاسیون می باشد، که به این معنا می باشد که در زمان مخلوط با آب سفت و سخت می شود. سیمان ها با توجه به مواد تشکیل شده و حرارت پختشان ویژگی های متفاوتی دارند و در زمان مخلوط شدن با آب به مرور زمان سفت و سخت می شوند. ماهیت سیمان باعث می شود تا بتواند در برابر ضربات و حملات شیمیایی نفوذ ناپذیر باشد. به این دلیل برای ساخت سازه هایی که در مجاورت آب و یا غوطه ور شدن در آب هستند بسیار مناسب می باشد.

سیمان تیپ دو در تمام مراحل ساختمان سازی مورد استفاده قرار میگیرد بر اساس ویژگی هایی که دارند در موارد خاص مورد استفاده قرار می گیرند، برای ساخت ملات بنایی، برای ساخت بتن ساختمان سازی، لایه های زیرین فنداسیون، در حالت کلی هرجایی را که نگاه می کنید اثری از این ماده گران بها خواهید یافت. سیمان ها بر اساس مقاومت های مختلف در جاهای دیگر نیز استفاده می شوند.

برای ساخت پل ، سدها ، لوله های آبی و فاضلابی، جدول های، سنگ فرش های خیابان ها و … می باشد. ماده اصلی ساخت دوغاب، برای پر کردن و ترمیم شکاف های روی دیوار و کف منزل، برای ساخت بلوک های سیمانی، در ساخت جاده ها و مسیر های پیاده روی استفاده می شود. برای خرید سیمان از کارخانه تولید انواع سیمان ها با شماره 09308424173 تماس بگیرید.

 

مزایای استفاده از سیمان

 • کار با این ماده هیدرولیک بسیار راحت و آسان می باشد.
 • سیمان تیپ دو گیرش سریع دارد و خیلی زود سخت می شود و به مقاومت مطلوبش دست پیدا می کند.
 • این سیمان ضد آب می باشد و برای سازه های داخل آب هم می توان استفاده کرد.
 • بعد از یک ساعت سفت و سخت می شوند و قابل استفاده می باشد.
 • زمان گیرش این سیمان را می توان با افزودن آب گرم تسریع کرد، و با آب سرد می توان عقب انداخت.

قیمت سیمان آنلاین

خواص سیمان مرغوب

 • قدرت چسبندگی بالا
 • قابلیت تنظیم گیرش
 • انعطاف پذیری بالا
 • حالت خمیری مناسب
 • مقاومت بالا در برابر رطوبت
 • قابلیت اجرا و ترکیب با مصالح ساختمانی دیگر

برای اطمینان از کیفیت سیمان باید در مراحل مختلف آزمایش و نمونه برداری هایی صورت گیرد تا سیمان با کیفیت دست مشتری برسد.برای خرید سیمان از کارخانه و استعلام قیمت نرخ روز سیمان با ما در ارتباط باشید.

 

خرید سیمان تیپ دو از کارخانه

این سیمان بر اساس استاندارهای تعیین شده تولید می شود. این سیمان برای کاهش ترک خوردگی ناشی از حرارت از سیلیکات تری کلسیم و آلومینات تری کلسیم استفاده می شود. سیمان های کم حرارت برای کاهش ترک و انقباض بیش از حد بسیار مناسب می باشد.

این نوع سیمان از نظر حرارت هیدراتاسیون و مقاومت در برابر حملات سولفاتها در حد متوسط قرار دارد. مقاومت فشاری سیمان نوع دو کمتر از تیپ یک می باشد. این سیمان کندتر از تیپ یک سفت و سخت می شود. این سیمان در زمان گیرش حرارت کمتری از خود دارد. از این محصول می توانید در بتن ریزی حجیم استفاده کنید. تا در هنگام گیرش بتن حرارت کمتری از خود ایجاد کند.

تا حجم بتن ریزی محدود نشود. این سیمان در محیط های آبی و خاکی که حاوی یون سولفات در حد متوسط باشد قابل استفاده می باشد. از سیمان تیپ دو برای بتن ریزی در هوای گرم استفاده می کنند. مصرف این سیمان برای محیط هایی که حاوی یون کلر و سولفات به طور هم زمان در محیط های حاوی غلظت زیاد سولفات می باشد اصلا توصیه نمی شود. این سیمان برای بتن ریزی در هوای سرد مناسب نمی باشد به دلیل سرعت پایین هیدراتاسیون نباید استفاده شود.

 

کاربرد سیمان پرتلند تیپ دو

سیمان تیپ دو را می توان در سازه هایی با حجم بزرگ مانند پایه های بزرگ، تکیه گاه ها، دیوار های نگه دارنده سنگین از این سیمان استفاده می شود. استفاده از این سیمان باعث کاهش افزایش دما در بتن می شود. هنگامی که بتن ریزی در هوای گرم صورت می گیرد از این بتن ریزی استفاده می شود.برای خرید سیمان از کارخانه و استعلام قیمت نرخ روز سیمان با ما در ارتباط باشید.

کاربرد های عمومی مخصوصا ساخت بتن آماده

 • ساخت های حجیم مانند سد های وزنی
 • بتن ریزی و اندود کاری در هوای گرم
 • مورد استفاده برای بتن هایی که حرارت هیدراتاسیون متوسط نیاز دارند
 • لوله های بتنی، کانال های آبیاری، فنداسیون ها، کانال های آب و فاضلاب
 • ستون ها ، بدنه ، سیلو ها، دال های بتن مسلح و …
 • ایده آل برای صنعت بتن پیش ساخته

 

ویژگی های سیمان تیپ دو

 • مقاوم در برابر حملات سولفات ها به ویژه در آبهای زیر زمینی که حاوی مقدار کمی سولفات و شوره زار می باشند.
 • مناسب برای بتن ریزی در هوای گرم به ویژه استفاده در بتن ریزی های حجیم مورد استفاده قرار می گیرد.
 • بالا بودن دوام بتن به ویژه در شرایط نا مطلوب محیطی
 • جلوگیری از ترک خوردن به علت گرمای هیدراتاسیون پایین

این سیمان با  آب و سنگدانه های مناسب ترکیب شده که باعث روانی بتن و افزایش مقاومت در فرایند زمانی می شود. این سیمان به دلیل اینکه استاندارد های تایید شده ای دارد باعث گیرش در خمیری شده و با گذشت زمان سفت و سخت می شود و به مقاومت نهایی خود می رسد. برای خرید سیمان از کارخانه و استعلام قیمت نرخ روز سیمان با ما در ارتباط باشید.

 

نکات مهم هنگام خرید سیمان تیپ دو از کارخانه

 • داشتن تاییدیه از مرکز ملی استاندارد ایران
 • ساخته شده از مصالح آهکی، رس ، سیلیس و اکسید های معدنی در دمای بین ۱۴۰۰ تا ۱۵۰۰
 • در قیمت این سیمان آنلاین عواملی تاثیر گذار می باشند
 • درجه ساخت و نام برند تولید کننده
 • تعداد سیمان درخواستی و نوع بسته بندی
 • نوع وسیله حمل و نقل
 • تحویل درب کارخانه یا مکان مشتری

این سیمان تیپ دو دارای تاییده می باشد. نگه داری و انبار سیمان ها به صورت فله و کیسه ای باید طبق استاندارد های تعریف شده باشد. از نمونه های مراحل مختلف تولید سیمان باید نمونه برداری صورت گیرد نمونه گیری از، محل تسمه نقاله و لوله انتقال سیمان به سیلو، محل تخلیه سیمان از سیلو ، نمونه برداری از انبار سیمان فله، نمونه برداری از انبار سیمان کیسه ای ، نمونه برداری از محموله سیمان کامیون و آزمایش های لازم بر روی آنها انجام شود تا سیمان با کیفیت تولید شود. شرکت خوارزم سازه تاییده کیفیت سیمان را به مشتریانش ارائه می دهد ذخیره و انبار سیمان ها طبق استاندارد هایی تعیین شده انجام می شود.

 

قیمت و نرخ روز سیمان تیپ 2 

قیمت فروش سیمان تیپ 2 آنلاین بر اساس عوامل زیر می تواند متغییر باشد.

 • کارخانه تولید کننده
 • نرخ روز ارز برای خرید سیمان
 • قیمت مواد اولیه
 • نحوه تولید
 • نحوه استخراج مواد اولیه
 • عرضه و تقاضای بازار
 • شرایط اقتصادی کشور
 • نوسانات بازار مسکن

بر اساس تک تک عوامل می تواند قیمت فروش سیمان در نوسان باشد از این رو برای اطلاع از قیمت فروش سیمان تیپ دو آنلاین با تولیدی خوارزم سازه در ارتباط باشید تا شما را از قیمت فروش این سیمان آنلابن مطلع کنند قیمت بیان شده برای سیمان تیپ 2 آنلاین توسط کارشناسان خوارزم سازه قیمت کارخانه می باشد پس اطمینان داشته باشید که قیمت فروش گفته شده پایین تر از بازار می باشد.

خرید سیمان از کارخانه

قیمت فروش سیمان و قیمت روز سیمان تیپ 2

قیمت فروش انواع سیمان ها مخصوصا سیمان تیپ دو با توجه به عواملی که در بالا ذکر شد بسیار متغییر می باشد، تولیدی خوارزم سازه این سیمان را به قیمت درب کارخانه به فروش می رساند ‌ قیمت فروش سیمان آنلاین در خوارزم سازه پایین تر از بقیه فروشنده ها می باشد به دلیل اینکه پای واسطه در میان نمیباشد و خود از کارخانه این سیمان را بفروش می رساند. برای کسب اطلاعات درباره قیمت فروش سیمان تیپ 2 آنلاین می توانید با کارشناسان مجرب این مجموعه عظیم در ارتباط باشید، همچنین میتوانید سیمان خریداری شده را با هزینه حمل کم تحویل بگیرید.

 

به این پست امتیاز دهید

دیدگاه ها

اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مطالب مرتبط

مشاوره و تماس تلفنی
مشاوره و تماس تلفنی

برای مشاوره و استعلام قیمت جهت تخفیف ها از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید

تماس با کارشناس
لیست قیمت
ارسال لیست اقلام

برای مشاوره و استعلام قیمت جهت تخفیف ها از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید

ارسال لیست در واتس آپ
f

مزیتهای ما برای مشتریان

 • قیمت بهتر و مطمئن اطمینان شما افتخار ماست

 • ارسال به موقع سریعتر و ارزانتر

 • خرید مستقیم از کارخانه تضمین کیفیت متریال

 • تنوع محصول و برند هر آنچه شما میخواهید

مزیتهای ما برای تامین کنندگان

 • عرضه مستقیم به مصرف کننده

 • دیده شدن کنار رقبا باما بهتر دیده شوید

 • امکان سفارش 24 ساعته هر زمان که شما میخواهید

 • بازاریابی و ثبت نام تولید محتوای رایگان

تماس با کارشناس