طراحی بازسازی 3D رایگان منزل شما با ایده خاص و مدرن + هزینه 1402

دسته بندی:

طراحی بازسازی

در حال حاضر استقبال زیادی از طراحی بازسازی منزل می‌شود و بسیاری ترجیح می‌دهند در نمای داخلی و نمای بیرونی خانه از این نوع طراحی بهره ببرند. اجرای مراحل طراحی و بازسازی سه بعدی منزل باید توسط گروه معماری مجرب که با این نوع طراحی آشنایی دارند، انجام شود، چراکه هر کدام از مراحل باید با دقت خاصی انجام شود و نوع طراحی آن با روش‌های دیگر تفاوت دارد. 

اگر قصد طراحی سه بعدی بازسازی منزل یا طراحی بازسازی خانه های قدیمی به صورت 3D را دارید، می‌توانید صفر تا صد پروژه خود را به ما بسپارید. تیم متخصص و حرفه‌ای خوارزم سازه تمام اطلاعات را در ارتباط با انجام مراحل طراحی سه بعدی داخل و بیرونی در اختیار شما مشتریان گرامی قرار خواهند داد.

طراحی بازسازی سه بعدی رایگان منزل

از پروژه‌های طراحی بازسازی 3D برای بخش‌های مختلف ساختمان می‌توان استفاده کرد. مهم‌ترین کاربرد نقشه‌های 3D یا سه بعدی در حوزه  بازسازی خانه، حوزه املاک و بازسازی ویلا می‌باشد. به کمک این نقشه‌ها نه تنها می‌توان برای فضای منزل محیط ایده آلی را فراهم کرد، بلکه می‌توان برای چیدمان نیز از این طرح‌ها بهره برد.

طراحی بازسازی سه بعدی منزل توسط شرکت خوارزم سازه با داشتن تیم متخصص از معماران فرایند طراحی 3D منزل را به صورت رایگان انجام می‌دهند و ایده‌های بسیار خاص و مدرنی را به شما پیشنهاد خواهند کرد.

طراحی بازسازی سه بعدی رایگان منزل

مزایای طراحی بازسازی 3D قبل از اجرا توسط شرکت خوارزم سازه

زمانی که طراحی سه بعدی ساختمان صورت می‌گیرد، مشتری می‌تواند دید وسیع‌تری نسبت به پروژه و طرح آینده ساختمان داشته باشد. طراحی داخلی بازسازی می‌تواند مزایای زیادی برای مشتریان داشته باشد که از جمله آنها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • امکان تعویض المان‌های انتخاب شده و طراحی‌ مجدد
 • جلوگیری از اتلاف وقت و پرداخت هزینه‌های گزاف برای طراحی
 • قابلیت استفاده از اشیای از قبل طراحی شده
 • دریافت نمودن بهترین نتیجه از اجرای عملی ساخت و ساز، بازسازی و نوسازی منزل

طراحی بازسازی سه بعدی نمای بیرونی ساختمان

بازسازی و ترمیم نمای ساختمان بسیار اهمیت دارد، چرا که اولین بخشی که افراد برای مراجعه با آن مواجه می‌شوند، نمای بیرونی ساختمان است. بهترین راه برای ایجاد یک نمای بیرونی خاص، استفاده از تکنیک طراحی سه بعدی ساختمان است.

طراحی 3D امکان مشاهده نمونه طراحی‌های مختلف متناسب با سلیقه شما را ارائه خواهد داد. گروه خوارزم سازه می‌تواند بهترین نوع طرح از نمای طراحی سه بعدی و بازسازی نمای خارجی خانه را در اختیار شما قرار دهد.

 طراحی داخلی بازسازی ساختمان

یکی از مهمترین بخش‌های طراحی داخلی بازسازی مربوط به دکوراسیون داخلی منزل است. برای اینکه بتوانید از فضای داخلی محل سکونت خود لذت ببرید، قبل از هر چیزی باید طراحی سه بعدی بازسازی داخلی منزل را به درستی انجام دهید.

گروه معماری خوارزم سازه با داشتن سال‌ها تجربه در زمینه معماری خدمات بی‌نظیر و متفاوتی برای انواع پروژه‌های مسکونی به شما مشتریان گرامی ارائه می‌کنند. این مجموعه همراه با تیم مجرب خود می‌توانند در زمینه خدمات بازسازی آپارتمان، بازسازی، طراحی داخلی بازسازی رایگان و نظارت بر انواع پروژه‌های ساختمانی، ایده‌های خاص و مدرن را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

نکات طراحی بازسازی منزل قبل از اجرا

برای طراحی بازسازی منزل باید برای رسیدن به نتیجه مطلوب باید به نقشه اجرای طراحی پایبند باشید.

 • حتماً ایده‌های خاص و مدرن را در طراحی سه بعدی به کار ببرید.
 • استفاده از بهترین متریال ساختمانی بسیار اهمیت دارد.
 • توجه به هزینه و بودجه مالی در طراحی نمای داخلی و خارجی
 • رعایت تقارن و تناسب و تکرار در پیاده‌سازی نقشه
 • رعایت استانداردها و قوانین ساخت و ساز و دریافت مجوزها

 

نکات طراحی بازسازی منزل قبل از اجرا

مراحل طراحی بازسازی سه بعدی شرکت خوارزم سازه

شرکت خوارزم سازه برای شروع روند طراحی سه بعدی بازسازی منزل روند ثابتی را پیش رو دارد و معمولاً به شکل زیر این مراحل انجام می‌شود:

مرحله اول: اطلاع از متراژ ساختمان

 برای شروع کار باید اطلاعات دقیقی از متراژ زمین و خواسته‌های مشتری برای کوچک شدن، بزرگ شدن یا تغییر بخش‌های ضروری ساختمان دریافت شود.

مرحله دوم: مشاوره و مشخص شدن سبک اجرای ساختمان

در صورتی که خواسته‌های مشتری معقول باشد و مطابق با اصول مهندسی پیش برود، طراحی مورد نظر آماده اجرا خواهد بود، در غیر این صورت کارشناسان با دلایل موثق عدم امکان طراحی پروژه مدنظر کارفرما را ارائه می‌کند و گزینه‌های بهتری را پیشنهاد خواهند داد.

مرحله سوم: انجام طراحی سه بعدی داخلی و بیرونی

طراحی داخلی بازسازی ساختمان و نمای خارجی برای مشتریان، معماران و بازدیدکنندگان بسیار اهمیت دارد. از این رو پس از برگزاری جلسات مشاوره اولیه، اطلاعاتی در ارتباط با طراحی سه بعدی بازسازی برای نمای داخلی و بیرونی ارائه خواهد شد/

مرحله چهارم: توجه به تغییر با توجه به نظر کارفرما

در مرحله آخر بازبینی و ارزیابی نتایج طراحی سه بعدی ساختمان صورت می‌گیرد و در صورت داشتن هرگونه اشکال یا تغییر نظر اصلاحات انجام خواهد شد. چنانچه نقشه 3D بر اساس طرح خاص کارفرما باشد، فرایند نوسازی ساختمان به صورت عملی صورت خواهد گرفت.

طراحی بازسازی خانه‌ های قدیمی

خانه‌های قدیمی نسبت به نوع انواع دیگر مکان‌های مسکونی به دلیل قدمت و فرسوده بودن نیاز به تعمیرات و مرمت بیشتری دارند و گروه معماری باید توجه ویژه‌ای به بخش‌های مختلف ساختمان داشته باشید.

طراحی بازسازی خانه های قدیمی و برنامه‌ریزی معماران برای انتخاب نوع سبک، تهیه لوازم مورد نیاز برای بازسازی داخلی و نمای بیرونی ضروری است. از سوی دیگر دقت و ظرافت طراحی سازه باید توسط برنامه‌های مهندسی سه بعدی مورد توجه واقع شود.

در صورتی که بخواهید برای تغییر دکوراسیون خانه قدیمی نیز اقدام کنید و نمی‌دانید از کجا شروع کنید می توانید با شرکت خوارزم سازه با داشتن سال‌ها سابقه در امر طراحی بازسازی خانه های قدیمی در تماس باشید. تیم مجرب این مجموعه می‌توانند طراحی مدرنی را برای ایجاد فضای خاص در منزل ارائه کرده و بخش‌های مربوط به آشپزخانه، دکوراسیون داخلی، پذیرایی، اتاق خواب‌ها و ورودی و راهرو به شکل ویژه‌ای طراحی و ترمیم خواهد شد.

زمان اجرای طراحی سه بعدی بازسازی

زمان اجرای طراحی بازسازی سه بعدی منزل به عوامل مختلفی از جمله متراژ خانه، نوع سبک و طراحی انتخابی، تخصص معماران، ایام سفارش برای پروژه و زمان تعیین شده توسط کارفرما دارد. تهیه قرارداد معتبر و تعیین کردن شرایط طرفین برای طراحی داخلی بازسازی سه بعدی منزل سبب می‌شود که مهندسان برای جلوگیری از پرداخت جریمه در تاریخ تعیین شده، پروژه را به موقع به مشتریان تحویل دهند.

زمان اجرای طراحی سه بعدی بازسازی

سبک‌ های اجرایی برای طراحی بازسازی داخلی خانه

در حال حاضر در بخش‌های مختلف براساس علایق کارفرما از سبک‌ها و طراحی مختلف استفاده می‌شود و مشتریان می‌توانند بر اساس نیازهای خود انتخاب مناسبی داشته باشند.

سبک کلاسیک

در پروژه‌هایی که از کاغذ دیواری‌های های قدیمی، پرده‌های سلطنتی و صندلی‌های استیل و مزین به هنر منبت کاری استفاده می‌شود، معمولاً دارای سبک کلاسیک هستند.

سبک مدرن

سبک مدرن یکی دیگر از سبک‌هایی است که در طراحی بازسازی پیشنهاد می‌شود و دست شما در انتخاب مبلمان و استفاده از رنگ‌های خاص مانند سفید و طوسی باز است. از سوی دیگر این سبک را با سبک کلاسیک می‌توان تلفیق کرد و بهترین و بی‌نظیرترین فضا را طراحی کنید.

سبک نئوکلاسیک

یکی دیگر از راه‌های طراحی مدرن منزل، استفاده از سبک کلاسیک و مدرن است و شما می‌توانید از این سبک باشکوه برای طراحی داخلی منزل استفاده کنید. افرادی که میان دو سبک مدرن و کلاسیک قادر به انتخاب یکی از این دو نیستند، می‌توانند حد وسط را انتخاب کرده و هر دو سبک را پیاده سازی کنند.

برای دریافت خدمات بازسازی طراحی 3D بازسازی منزل می‌توانید با همکاران ما تماس بگیرید. خدمات طراحی از سوی شرکت خوارزم سازه به صورت رایگان انجام می‌شود و شما می‌توانید برای دریافت مشاوره بیشتر با همکاران ما در تماس باشید و اطلاعات لازم را دریافت کنید.

خلاصه مقاله طراحی بازسازی

طراحی بازسازی 3D رایگان منزل از خدماتی است که شرکت خوارزم سازه در اختیار مشتریان و کارفرمایان قرار می‌دهد. قبل از اجرای هر پروژه‌ داشتن طراحی خاص و منحصر به فرد از منزل باعث می‌شود دید وسیعی نسبت به تغییرات پروژه‌ داشته باشید.

 شرکت خوارزم سازه آماده ارائه خدمات طراحی رایگان بازسازی سه بعدی منزل مسکونی می‌باشد و شما می‌توانید برای دریافت مشاوره لازم در این زمینه با همکاران ما در ارتباط باشید تا اطلاعات لازم را در خصوص مراحل اجرای طراحی نمای داخلی و بیرونی ساختمان در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

 چنانچه قصد بازسازی خانه‌های کلنگی را داشته باشید، طراحی بازسازی خانه‌های قدیمی نیز توسط این شرکت انجام می‌شود و ایده‌های خاص و مدرن را در اختیار شما قرار خواهند داد.

برای دانلود pdf مقاله طراحی بازسازی کلیک کنید.

به این پست امتیاز دهید

دیدگاه ها

اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مطالب مرتبط

مشاوره و تماس تلفنی
مشاوره و تماس تلفنی

برای مشاوره و استعلام قیمت جهت تخفیف ها از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید

تماس با کارشناس
لیست قیمت
ارسال لیست اقلام

برای مشاوره و استعلام قیمت جهت تخفیف ها از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید

ارسال لیست در واتس آپ
f

مزیتهای ما برای مشتریان

 • قیمت بهتر و مطمئن اطمینان شما افتخار ماست

 • ارسال به موقع سریعتر و ارزانتر

 • خرید مستقیم از کارخانه تضمین کیفیت متریال

 • تنوع محصول و برند هر آنچه شما میخواهید

مزیتهای ما برای تامین کنندگان

 • عرضه مستقیم به مصرف کننده

 • دیده شدن کنار رقبا باما بهتر دیده شوید

 • امکان سفارش 24 ساعته هر زمان که شما میخواهید

 • بازاریابی و ثبت نام تولید محتوای رایگان

تماس با کارشناس