لیست قیمت سیمان سفید + 10% تخفیف

دسته بندی:

سیمان سفید

در این مقاله شما را با انواع سیمان های تولید شده که کاربردهای بسیار خاص و متفاوتی از هم دارند، آشنا نمودیم. یکی از پرفروش ترین و کاربردی ترین انواع سیمان ها، سیمان سفید می باشد. در ساخت و ساز خرید این سیمان بسیار به چشم می خورد. برای اطلاع از قیمت فروش سیمان سفید به صورت عمده با کارشناسان خوارزم سازه تماس گرفته و درخواست لیست قیمت نمایید. خرید سیمان سفید را از مجموعه ای با فعالیت بدون واسطه انجام دهید تا در این حالت هزینه کمتر و کیفیت بیشتری داشته باشید.

سیمان سفید چیست

یکی از پر کاربرد ترین و مهم ترین نوع سیمان می باشد. در هنگام تولید مواد رنگی باید در این سیمان وجود نداشته باشند مانند اکسید آهن، مس ، کرم ، منگنز باید استفاده از این مواد به صفر برسد. برای تولید این محصول از سنگ آهک خالص و خاک کائولن سفید که فاقد اکسید های رنگی و آهن باشد، استفاده می شود. اکسید آهن در سیمان نقش گداز آور را دارد و می تواند درجه حرارت پخت را پایین بیاورد. ولی چون در سیمان سفید این اکسید وجود ندارد اکسید آلومینیوم ، گچ، فلدسپات، شیشه، کرور منیزیم، این نقش را برعهده دارد.

استفاده از این مواد و همچنین استفاده از آسیاب های سرامیکی هزینه تولید این سیمان را ۲  برابر بیشتر از سیمان معمولی خواهد کرد. نرمی سیمان سفید بسیار بالاتر از بقیه سیمان ها می باشد. بتن حاصل از سیمان سفید عمده بسیار مقاوم تر از بتن سیمان های معمولی می باشد. از این محصول در نماسازی ، ساخت آجر موزائیک ، کاشی کاری ، کارهای هنری و کار ها بسیار دیگر است. زمان ساخت ملات با استفاده از این سیمان باید دقت بسیار زیادی شود. چون اگر در زمان اولیه گیرش، دچار آلودگی و کثیفی محیط شود، تمیز کردن آن بسیار دشوار و سخت می باشد.

سیمان سفید عمده

تعریف کلی تر

در حالت کلی اگر این محصول نبود باید همچنان از خانه های کاه گلی استفاده می کردید. با ملات و آجر باعث می شوید تا در برابر سرما و گرما در امان باشید و حریم منزلتان باشند. به طور کلی برای تعریف سیمان سفید میتوان گف که سیمان سفید همان سیمان معمولی می باشد با این تفاوت که تمام اجزای مواد رنگی اولیه در آن حذف شده است. این تعریف به طور کلی می باشد که جزییات بسیار زیادی وجود دارد. برای تولید این سیمان تمهیدات ویژه ای برای تولید کلینکر سفید و همچنین سوخت مورد استفاده برای این سیمان با بقیه سیمان ها متفاوت می باشد.

 

طرز تهیه ، مراحل ، روش و فرایند تولید در کارخانه

اولین موردی که در تولید سیمان سفید عمده بسیار مهم می باشد، تهیه کلینکر با کیفیت بالا است. کلینکر استفاده شده در تهیه سیمان سفید را کلینکر سفید می باشد. در فرایند تولید سیمان سفید مقدار اهن و منیزیم بسیار پایین و حتی کمتر از ۸ درصد می باشد . این عامل باعث می شود تا رنگ سیمان به سمت سفیدی رود. همچنین برای افزایش سفیدی سنگ گچ، سنگ آهک، سنگ هایی با رنگدانه های سفید، مانند سنگ های کائولین، وست ، فلدسپات استفاده می کنند. برای تولید سیمان های دیگر میتوان از سوخت های دود دار نیز استفاده کرد، برای تولید سیمان سفید باید از سوختی استفاده شود که کلا بدون دود باشد. سیمان سفید از آهک و خاک رس خالص ساخته می شود.

مقاومت و گیرش سیمان سفید همانند سیمان پرتلند می باشد. هنگام درست کردن سیمان سفید باید دقت کنید که ظرفی که در آن ملات تهیه می کنید تمیز باشد. قدرت چسبندگی این سیمان نیز مانند بقیه سیمان ها می باشد. سیمان سفید انواع مختلفی دارد که همه از آهک تشکیل شده اند. سیمان سفید سیر تکامل و فناوری انسان را نشان می دهد که موفق به تولید محصول جدید و با کیفیت شده اند. انواع مختلف سیمان پرسه تولید یکسانی دارند ولی روش تولید سیمان سفید کمی پیچیدگی هایی دارد. برای سفید کردن سیمان به مقدار کمی آهک نیاز است.

در حالت کلی سیمان از آهک و رس ساخته می شود و رنگ تیره و خاکستری سیمان ناشی از سولفات آهن و سولفات منیزیم می باشد و همچنین دود ناشی از سوخت عامل رنگ تیره سیمان می باشد . به همین منظور برای تولید سیمان سفید این دو را باید به کلی از پرسه تولید حذف کرد و از سوخت مناسب بدون دود مانند گاز استفاده کرد.

 

کاربرد سیمان سفید عمده

کاربرد این سیمان برای دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان می باشد، برخی از افراد به جای سیمان سیاه از سیمان سفید استفاده می کنند، ولی این قضیه بسیار هزینه بر خواهد بود زیرا سیمان سفید گرانتر از بقیه سیمان ها ومخصوصا سیمان معمولی می باشد.

 

کاربرد های این سیمان

 • طراحی فضای داخلی ساختمان
 • در نمای بیرونی ساختمان کاربرد دارد.
 • بند کشی درز های کاشی و سرامیک
 • برای سنگ های ریخته گری جذاب

در نمای ساختمان ها از این سیمان استفاده می شود با این که قیمت سیمان سفید بالاتر و تقریبا دو برابر سیمان معمولی است ولی نسبت به سنگ نما بسیار مقرون به صرفه تر می باشد.

فروش سیمان سفید

انواع نمای سیمان

 • نمای سیمان شسته
 • نمای سیمان سفید
 • نمای رومی سیمانی
 • نمای تیشه ای و با نمای چکشی
 • نمای خراشی

و… می باشد که تنوع نما ها با استفاده از این سیمان بسیار زیاد می باشد.

 

میزان سفیدی سیمان 

مهم ترین ویژگی این محصول سفید بودنش می باشد، درجه سفیدی اش از طریق آزمایش هایی که تعیین شده مشخص می شود.

 

قیمت و خرید سیمان سفید

شما می توانید این محصول را هم به صورت اینترنتی و هم تلفنی و حضور از تولید کنندگان معتبر خریداری کنید. یکی از تولیدی های معتبر در زمینه خرید سیمان مرکز فروش سیمان سفید خوارزم سازه می باشد. سیمان سفید به صورت پاکتی به فروش می رود، کیسه های سیمان ۲۵  و ۵۰ کیلوگرمی می باشند. برای خرید با کارشناسان این مجموعه در ارتباط باشید تا شما را راهنمایی کنند و شما از قیمت سیمان سفید با خبر شوید بعد از خرید تعداد درخواستی شما مشخص می شود و با کامیون برایتان ارسال خواهد شد.

 

اهک

برای تولید آهک به کربنات کلسیم و یا سنگ آهک حرارت داده می شود. کاربرد آهک ، در ساخت و ساز، ساخت پل و… بکار می رود. آهک به سه دسته چرب ، پر قوه، کم قوه و ابی تقسیم می شود. نوع پر قوه آهک در زمان برخورد با آب ۲.۵ برابر می شود. که به آن آهک هوایی گفته می شود. چون سرعت گیرش آن در تماس با گاز کربنیک افزایش پیدا می کند. آهک کم قوه سرعت گیرش بسیار پایینی دارد. و نوع آبی این محصول خاصیت خشک شدن در زیر آب را دارد.

 

ماسه

ماسه نوعی سنگ ریزه می باشد، که اندازه اش کوچک تر از شن است. سنگ های بزرگ زمانی که در مجاورت سرما و یا رطوبت قرار می گیرند خرد می شوند، این محصول در نوع های مختلف مانند ماسه شکسته ، خاکی ، بادی ، شسته و شسته دوباره شور است.

 

نحوه ترکیب سیمان سفید و پودر سنگ

ملات سیمان سفید و پودر سنگ  سرعت گیرش بسیار بالایی دارد، از این رو باید با توجه به مقدار نیاز درست شود، نکته مهم این است که برای تهیه ملات باشد از مخزن تمیز استفاده کنید. چون وجود هر گونه ماده اضافی رنگ و کیفیت ملات را خراب می کند. نسبت ترکیب پودر سنگ با سیمان بستگی به عملیاتی که میخواهید انجام دهید دارد. در صورت استفاده برای درزگیری مقدار هر دو باید یکسان باشد. در صورتی که بخواهید برای دیگر کارهای ساختمانی استفاده کنید به غیر از درز گیری ملات باید سفت و غلیظ باشد. سفتی ملات باعث استحکام بیشتر و بعد از خشک شدن از ترک خوردنش جلوگیری می کند. در صورت شل بودن این ملات می توان خاک سنگ اضافه کرد. و در صورت سفتی بیش از حد می توان آب اضافه کرد.

 

نکات مهم در هنگام درست کردن ملات

 • هنگام تهیه ملات سیمان سفید از مواد با کیفیت و با مقدار های مناسب استفاده شود تا اجزای آن از هم گسیخته نشوند.
 • ملات تشکیل شده باید از استحکام و چسبندگی مناسبی برخوردار باشد.
 • ملات مورد استفاده در ساختمان می تواند بر استحکام و مقاومت سازه بسیار تاثیر گذار باشد، به این دلیل واجب است قبل از اجرای کار توسط متخصص امتحان شود.
 • سیمان محصولی بی خطر به نظر میرسد ولی اینگونه نمی باشد و از پوست و ریه هنگام کار با این ماده باید محافظت کنید ، و در طول انجام کار تمامی موارد ایمنی باید رعایت شود، تا جایی از بدن دچار آسیب نشود.

 

ویژگی های سیمان

یک نوع از مصالح می باشد که در برابر آتش و حرارت مقاومت بسیار بالایی دارد به گونه ای که نه آتش از رویش عبور می کند و نه رویش تاثیر دارد، و در مقابل ضربه مقاومت بالایی دارد. در نتیجه هر محصولی که از سیمان درست می شود این قابلیت ها را دارد. ویژگی های سیمان باعث شده به یک نوع از مصالحی با مقاومت و استحکام بالا تبدیل شود. برای بالا بردن طول عمر سازه باید از سیمان استفاده شود. بدون سیمان نمیتوانید ساختمان های بزرگ و پروژه های عظیم داشته باشید. از این رو باید از سیمان باکیفیت استفاده کنید تا ایمنی سازه بالاتر رود.

برای اطلاع از قیمت و خرید سیمان سفید عمده به صورت عمده با شماره 09308424173 تماس بگیرید.

 

تولید سیمان 

سیمان جزو مصالحی نیست که بتوانید در کارگاه کوچک تولید کنید، تولید این محصول نیاز به انرژی بالایی دارد. همچنین سیمان جزو مصالح دوست دارد محیط زیست می باشد. ولی تولید آن باعث آلودگی محیط زیست می شود از این رو باید در بیرون از شهر صورت بگیرد. این کارخانه باید به مواد اولیه مانند سنگ آهک و خاک نزدیک باشد. و همچنین ظرفیت معدنی که مواد اولیه را استخراج می کنید مهم می باشد تا بتواند در دراز مدت نیاز کارخانه را تامین کند. که در ایران این کارخانه ها در حد فاصله دشت ها و کوه ها تاسیس می شوند.

پس از تولید سیمان آن را به سیلو های ذخیره انتقال می دهند ، از انجا به کارگاه منتقل می شوند. سیمان ها به صورت فله ای و یا پاکتی انتقال داده می شوند. در بسته بندی پاکتی سیمان را در بسته های ۲۵ و یا ۵۰ کیلویی بسته بندی می کنند. پاکت سیمان ها از دو لایه غیر نفوذ تشکیل شده است. در روش فله ای سیمان را با کامیون بارگیری و میکنند و به کارگاه انتقال می دهند.

 

سیمان سفید

پرسه تولید این سیمان متفاوت می باشد، و نباید در ماده اولیه آن اکسید آهن وجود داشته باشد. و همین طور هرچه خاک رس هم در ترکیب نباشد بهتر است. به دلیل اینکه اگر استفاده نکنند هزینه تولید این سیمان بسیار بالا تر می رود ، کارخانه ها این اصل را رعایت نمی کنند. سیمان سفید نباید بیشتر از ۲./. در صد اکسید آهن داشته باشد.

 

فروش سیمان سفید

فروش این سیمان نیز به صورت بسته ای صورت می گیرد، که قیمت سیمان سفید نسبت به بقیه سیمان ها تقریبا دو برابر بیشتر است، و مجموعه فروش سیمان سفید خوارزم سازه جزو تولید کنندگان و فروشندگان شناخته شده می باشند. شما می توانید از این گروه تولیدی خرید خود را انجام دهید قیمت تمام شده سیمان سفید بسیار پایین تر از مغازه  می باشد،  دلیل این امر حذف واسطه ها از میان می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و بهتر با ما در تماس باشید و سیمان مورد نظر خود را تهیه کنید هزینه ارسال این مجموعه بسیار پایین تر از بقیه است. 

خرید سیمان سفید

نکات لازم برای نگهداری در هنگام خرید سیمان

شاید در نظر شما این پودر هیچ وقت و تحت هیچ شرایطی خراب نمی شود. ولی تصورات همه اشتباه می باشد، امکان فاسد شدن و خراب شدن سیمان وجود دارد. از رو نیز باید از مرکز فروش سیمان سفید عمده خوارزم سازه خرید بکنید تا از کیفیت سیمان مطمئن باشید. به فاسد شدن سیمان کربناته هیدراته گفته می شود. اگر سیمان در اثر رطوبت فاسد شود هیدراته گفته می شود، و در صورتی که توسط جذب ماده خاصی فاسد شود کربناته گفته می شود. برای جلوگیری از فاسد شدن سیمان باید به طور کامل از رطوبت دور نگه داشته شود. در انبار کیسه های سیمان را روی تخته قرار دهید. همچنین هنگام جابه جایی مراقب پاره نشدنش باشید. در روش انتقال فله ای سطح تریلی و یا کامیون را با نایلون بپوشانید و زمانه دپو در انبار سرپوشیده باشد و یا روی آن را با نایلون بپوشانید.

 

نتیجه گیری 

سیمان سفید بسیار با ارزش و پر کاربرد می باشد که از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار است برای حفظ ویژگی هایش باید از مواد اولیه با کیفیت تولید شود و همچنین هنگام درست کردن ملات نکاتی باید رعایت شود تا مقاومتش پایین نیاید.

برای اینکه از نوع سیمان خود اطمینان داشته باشید باید از کارخانه بزرگ و‌مورد اعتماد خرید کنید زیرا در مواردی کاربرد دارد که بسیار حیاتی می باشند از این رو می توانید از تولیدی خوارزم سازه سیمان سفید عمده خود را خریداری کنید.

 

 

به این پست امتیاز دهید

دیدگاه ها

اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مطالب مرتبط

مشاوره و تماس تلفنی
مشاوره و تماس تلفنی

برای مشاوره و استعلام قیمت جهت تخفیف ها از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید

تماس با کارشناس
لیست قیمت
ارسال لیست اقلام

برای مشاوره و استعلام قیمت جهت تخفیف ها از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید

ارسال لیست در واتس آپ
f

مزیتهای ما برای مشتریان

 • قیمت بهتر و مطمئن اطمینان شما افتخار ماست

 • ارسال به موقع سریعتر و ارزانتر

 • خرید مستقیم از کارخانه تضمین کیفیت متریال

 • تنوع محصول و برند هر آنچه شما میخواهید

مزیتهای ما برای تامین کنندگان

 • عرضه مستقیم به مصرف کننده

 • دیده شدن کنار رقبا باما بهتر دیده شوید

 • امکان سفارش 24 ساعته هر زمان که شما میخواهید

 • بازاریابی و ثبت نام تولید محتوای رایگان

تماس با کارشناس