خرید سیمان سفید بنوید به قیمت روز

دسته بندی:

سیمان سفید بنوید

سیمان یکی از پرکاربردترین محصولات ساختمانی مورد استفاده می باشد. این محصول انواع مختلفی داشته و در رنگبندی های مختلفی نیز به تولید می رسد. هر کدام از این انواع خاصیت های مختلفی را از آن خود نموده اند. یکی از انواع پرکاربرد سیمان، سیمان سفید بنوید می باشد. برای استعلام قیمت و خرید سیمان بنوید با شماره 09308424173 که مختص کارشناسان کارخانه سیمان سفید بنوید خوارزم سازه می باشد، تماس بگیرید.

سیمان سفید بنوید

یکی از مهم ترین و پر کاربردترین سیمان، سیمان سفید می باشد. در پرسه تولید سیمان سفید باید عناصر رنگی کلا حذف شوند از قبیل اکسید های، آهن ، مس ، کرم ، منگنز، می باشند. برای سفید شدن سیمان از سنگ آهک خالص و خاک کائولن که فاقد اکسید های رنگی آهن باشند استفاده می شود. اکسید های آهن گداز آور هستند و درجه حرارت پخت را پایین می آورند، در سیمان سفید اکسید آلومینیوم ، گچ، فلدسپات، شیشه و…. این نقش را عملی می کنند. استفاده از خالص این مواد هزینه زیادی دارد و به همین دلیل قیمت سیمان سفید ۲ برابر بقیه سیمان ها می باشد. و نرمی سیمان سفید بسیار بالاتر از بقیه سیمان ها است. بتن تهیه شده از سیمان سفید دارای مقاومت بالاتری نسبت به بتن معمولی می باشد.

از سیمان سفید بنوید در نماکاری ساختمان استفاده می شود با این که ۲ برابر بقیه سیمان ها قیمت دارد ولی از سنگ نما مناسب تر و مصرف این سیمان به عنوان نما مقرون به صرفه تر می باشد. بقیه کاربرد این سیمان در ساخت آجر موزائیک، کاشی کاری، کارهای هنری و همچنین درز های سرامیک و کاشی و… می باشد. در ساخت ملات سیمان سفید بنوید باید دقت بسیاری داشته باشید چون اگر ماده دیگری مخلوط شود جدا کردنش مشکل می باشد و در رنگ و مقاومتش تاثیر زیادی دارد. همچنین باید در ظرف و دستگاه تمیز تهیه شود تا تغییر رنگ نداشته باشد.

خرید سیمان بنوید

تعریف کلی و جامع برای سیمان بنوید

سیمان سفید همان سیمان معمولی می باشد با این تفاوت که اکسید های رنگی حذف شده اند و رویه تولیدش کمی پیچیدگی هایی دارد. همینطور کلینکر این سیمان و سوختش با بقیه سیمان ها فرق دارد. سنگ آهک معادن منطقه بنوید دارای خلوص بسیار بالا می باشد.

کنترل کیفی مدام با استفاده از دستگاه ها و تجهیزات مدرن آزمایشگاهی و نیروی انسانی متخصص و دوره دیده انجام می شود. این سیمان درجه یک می باشد و از لحاظ کیفیت و استاندار بودن در درجه یک قرار دارد. خرید سیمان بنوید را از کارخانه سیمان سفید بنوید با فروش بدون واسطه انجام دهید.

 

روش نگه داری سیمان سفید بنوید

سیمان به طور کلی باید خشک نگه داری شود و از ورود رطوبت و آب جلوگیری شود. حداکثر زمان انبار سیمان به موقعیت انبار و نحوه انبار کردن بستگی دارد. اگر سیمان در کیسه های سه لایه در شرایط مطلوب نگه دارای شوند تا ۴ هفته ویژگی های اولیه خود را دارند، و با گذشت از این زمان کم کم کارایی هایشان کمتر می شود. برای خرید سیمان بنوید، با کارشناسان کارخانه سیمان سفید بنوید در تهران، تماس بگیرید.

 

آزمایش هایی که روی سیمان انجام می شود

آزمایش های متعددی بر خواص فیزیکی سیمان صورت می گیرد مانند، نرمی سیمان، گیرش سیمان، سلامت سیمان ، مقاومت سیمان و … برای اینکه بهترین سیمان و با کیفیت ترین آن را به مشتری ارائه دهند.

 

کارخانه سیمان سفید بنوید

اولین قدم برای تولید سیمان سفید بنوید تولید کلینکر با کیفیت بالا می باشد که به آن کلینکر سفید نیز گفته می شود. در فرایند تولید مقدار آهن و منیزیم را به زیر ۸ در صد کاهش می دهند، در نتیجه این امر رنگ سفید ظاهر می شود. برای سفید تر شدن رنگ این سیمان از سنگ گچ و دیگر مواد استفاده می کنند. دستگاه پخت و حرارت سیمان سفید باید بدون دود باشد تا تغییری در رنگ این سیمان رخ ندهد از این سو باید از سوخت گاز استفاده شود. زمان و مقاومت گیرش این سیمان با سیمان معمولی تفاوتی ندارد. سیمان سفید انواع مختلفی دارد که در مقدار و نوع آهک با هم فرق دارند.

سیمان سفید نشان دهنده سیر تکامل بشر برای تولید محصول جدید و با کیفیت می باشد. سیمان خاکستری به دلیل وجود سولفات آهن و سولفات منیزیم رنگ تیره دارد که هیچ یک از این دو ماده در سیمان سفید استفاده نمی شود. در این کارخانه سیمان های سفید با توجه به استاندار های خاصی سنجیده می شوند و مورد آزمایش قرار میگیرند.

تولید سیمان سفید

در سیمان سفید بنوید، کلرود کالیم و یا کلرود کلسیم اضافه می شود تا در کوره سیمان پزی با اکسید آهن ترکیب شود و در نتیجه کلرود آهن تشکیل شود خاصیتش مانند گاز بوده و می پرد در نتیجه این امر رنگ سیمان سفید می شود. سیمان سفید نباید بیش از دو صدم درصد وزنش اکسید آهن داشته باشد، به همین دلیل ۸ در صد وزنش کلرور کالیم و کلرور کلسیم اضافه می کنند ،سپس کلینکر سیمان سفید را با گچ آسیاب کرده تا سیمان پرتلند سفید بنوید بدست آید، بسته بندی ۲۵ کیلوگرمی این سیمان بسیار قیمت بالایی دارد، که به عنوان ماده اصلی سیمان رنگی استفاده می شود. در کیسه های چند لایه پروپلین بسته بندی می شوند.

سیمان سفید توسط تولیدی های زیادی ساخته می شود روش و پرسه آنها ممکن است با هم فرق داشته باشند ولی اکثرا یکی می باشند. به دلیل اینکه افزودنی های یکسان به سیمان سفید جهت رنگش اضافه می کنند، کیفیت رنگی یکسانی دارند.

قیمت سیمان بنوید

روش تشخیص سیمان سفید مرغوب

 • در سیمان سفید نامرغوب از مقدار زیادی سنگ آهک استفاده می شود.
 • پودر سنگ به عنوان پر کننده می باشد.
 • و در سیمان سفید از پودر سنگی باید استفاده شود که رنگش را متمایل به سفید کند.
 • سیمان هایی که بعد از خشک شدن ترک می خورند دارای کیفیت پایین می باشند و ترجیحا نباید از این نوع سیمان ها خریداری کنید. این سیمان ها نام و نشان درستی ندارند و دارای پودر سنگ آهک زیادی می باشند که باعث پایین آمدن کیفیتشان شده است.
 • ویژگی سیمان سفید بنوید، دارای استحکام بالا، استفاده در تولید سیمان رنگی، ساخت نما و روسازی دیوارها، از همه مهم تر عدم وجود اکسید آهن در داخل سیمان سفید می باشد.

 

خط تولید سیمان 

 • استخراج مواد اولیه سیمان سفید از معادن
 • خرد کردن اولیه و مخلوط مواد خام سیمان سفید
 • آسیاب و خرد کردن مواد اولیه و انبار آنها
 • پخت مواد خام و تولید و انبار کلینکر
 • آسیاب و خرد کردن مواد کلینکر، تولید و انبار سیمان سفید
 • بسته بندی و بارگیری سیمان سفید
 • نمونه برداری از قسمت های مختلف پرسه تولید سیمان سفید
 • کنترل کیفی محصول نهایی و مطابقت سیمان سفید با استاندارد های تعیین شده

 

کاربرد و خرید سیمان بنوید

کاربرد اصلی و اعظم سیمان سفید در نما سازی می باشد ولی کاربرد های دیگری نظیر، نماسازی داخلی ساختمان، بند کشی درزهای سرامیک ها ،تولید پنل های سیمانی، استفاده برای تولید سیمان رنگی، روسازی دیوار ها، کارهای هنری و … می باشد. میتوان در ملات و بتن ریزی هم استفاده کرد ولی به دلیل قیمت بالا مقرون به صرفه نخواهد بود. به دلیل قیمت بالا کاربرد آن نسبت به سیمان خاکستری کمتر می باشد. کاربرد دیگر از سیمان سفید، برای ساخت موانع بزرگ راه ها و اهداف تزئینی و همچنین به طور گسترده برای ساخت سنگ های ریخته گری جذاب مورد استفاده قرار میگیرد.

برای استعلام قیمت و خرید سیمان بنوید، با کارشناسان کارخانه سیمان سفید بنوید در تهران، خوارزم سازه، تماس بگیرید.

 

کلینکر سفید چیست

در ابتدای تولید سیمان سفید بنوید کلینکر باید تولید گردد، این کلینکر از سنگ آهک و یک ماده سیلیکاته مانند کائولن و ماده دیگری مانند سیلیس مخلوط می شود، مواد مخلوط شده بسیار نرم می شود سپس توسط کوره دوار در مقابل حرارت قرار میگیرد در دمای ۶۰۰ درجه سانتی گراد پخته می شود در نتیجه کلینکر سیمان تولید می شود. به این کلینکر سنگ گچ نیز اضافه می شود.

کلینکر در واقع محصول خروجی مواد اولیه از کوره می باشد. کلینکر سیمان سفید با دیگر سیمان ها به دلیل رنگ و مواد اولیه اش متفاوت می باشد. از این رو کلینکر سفید گفته می شود.

 

ماشین آلات و تجهیزات مورد نیاز برای تولید سیمان بنوید

ماشین آلات و تجهیزات سیمان سفید شامل، سنگ شکن ، تجهیزات انبار مواد خام، تجهیزات انتقال مواد خام، آسیاب مواد خام، سیلوی مواد خام و مواد آماده برای کوره ، پخت و سوخت رسانی، انتقال و ذخیره کلینکر، سیستم تهویه و گردگیری، سیستم انتقال گچ، آسیاب سیمان ، سیلوهای سیمان، بارگیری و بسته بندی، عایق کاری ها و… می باشد. این تجهیزات اکثرا مال داخل کشور می باشد و زمانی که در داخل وجود نداشته باشد تجهیزات از کشور های دیگر وارد می شوند. سازندگان معروف این دستگاه ها اروپایی ها می باشند. زمین برای احداث کارخانه تولید سیمان سفید باید نزدیک به معدن مواد اولیه این سیمان باشد و همچنین در آن منطقه برق وجود داشته باشد.

کارخانه سیمان سفید بنوید

طرح تولید سیمان بنوید

سیمان گردی است بسیار نرم و قدرت جذب بالایی دارد و چسبندگی بین ذرات را ایجاد می کند. در نتیجه این امر جسمی یکنواخت با استحکام بالا تشکیل می شود. سیمان به طور کلی ترکیبی از اکسید کلسیم با سایر اکسید ها مانند اکسید آلومینیوم، اکسید سیلیسم ، اکسید آهن، اکسید منیزیم و سایر اکسید های قلیائی که قابلیت ترکیب با آب را دارند، و میتوانند در مجاورت هوا و در زیر آب سفت و سخت شود تا به مقاومت بالایی برسد. زمانی که ۲۸ روز زیر آب باشد به حداکثر مقاومت میرسد. سیمان انواع مختلفی دارد و تنوع سیمان بسیار زیاد می باشد.

عمل آوردن ملات سیمان سفید دقت و مهارت بسیار زیادی می خواهد. زیرا اگر در مرحله اول کار کثیف شود، تمیز کردن آن غیر ممکن می باشد. برای نگه داری ملات سیمان سفید در اوایل کار می توانید می توانید از ورقه های پلاستیک برای به عمل آوردن آن و دور کردن از گرد و غبار استفاده کنید.

 

خرید و قیمت سیمان بنوید

کارایی این سیمان نسبت به سیمان های معمولی کمتر است، به طور کلی قیمت  سیمان سفید گرانتر از سیمان معمولی می باشد به دلیل مواد اولیه که دارد و پرسه تولیدش پیچیده گی های زیادی دارد. کارخانه تولیدی خوارزم سازه خود به طور مستقیم این سیمان را از کارخانه برای مشتریانش ارسال می کند، قابل به ذکر می باشد که کیفیت سیمان بنوید بسیار بالا می باشد زیرا دارای استاندار های تعریف شده می باشد، قیمت سیمان ارسالی از خوارزم سازه بسیار پایین تر از جاهای دیگر خواهد بود.

به دلیل نوسانات ارز و قیمت های سیمان ثابت نمیماند و شما برای کسب اطلاع از قیمت این سیمان می توانید با کارشناسان خوارزم سازه در ارتباط باشید تا شما را در راستای خرید راهنمایی کنند. عرضه این سیمان با توجه و در خواست مشتری با هزینه کم ارسال می گردد.

 

به این پست امتیاز دهید

دیدگاه ها

اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مطالب مرتبط

مشاوره و تماس تلفنی
مشاوره و تماس تلفنی

برای مشاوره و استعلام قیمت جهت تخفیف ها از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید

تماس با کارشناس
لیست قیمت
ارسال لیست اقلام

برای مشاوره و استعلام قیمت جهت تخفیف ها از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید

ارسال لیست در واتس آپ
f

مزیتهای ما برای مشتریان

 • قیمت بهتر و مطمئن اطمینان شما افتخار ماست

 • ارسال به موقع سریعتر و ارزانتر

 • خرید مستقیم از کارخانه تضمین کیفیت متریال

 • تنوع محصول و برند هر آنچه شما میخواهید

مزیتهای ما برای تامین کنندگان

 • عرضه مستقیم به مصرف کننده

 • دیده شدن کنار رقبا باما بهتر دیده شوید

 • امکان سفارش 24 ساعته هر زمان که شما میخواهید

 • بازاریابی و ثبت نام تولید محتوای رایگان

تماس با کارشناس