خرید سیمان آبیک + استعلام قیمت

دسته بندی:

سیمان آبیک

سیمان از پرکاربردترین مصالح ساختمانی می باشد. از آن در تمامی انواع ساخت و ساز ها استفاده می شود. این محصول انواع مختلفی داشته و هر کدام کاربردهای مختلفی نیز دارند. یکی از بهترین انواع سیمان ها سیمان آبیک می باشد. برای استعلام قیمت و خرید سیمان آبیک از بهترین کارخانه و مرکز فروش سیمان آبیک با کارشناسان این مجموعه و شماره درج شده در سایت، تماس بگیرید.

سیمان آبیک

سیمان پودر بسیار نرمی می باشد که از خاک رس و سنگ آهک درست شده است. مخلوط این ماده با ماسه، شن و انواع سنگ ها و آب ، ملات و بتن به دست می آید. در ساختمان سازی بیشتر از سیمان استفاده می شود که  استفاده عمده از سیمان پرتلند و یا همان معمولی می باشد. در کارهای اجرایی و لایه های زیرین سطحی سازه استفاده می شود. سیمان معمولا در بسته های ۵۰ کیلوگرمی بسته بندی می شود.

کارخانه های بزرگ از این سیمان برای ساخت بتن برای قطعات پیش ساخته به صورت فله ای استفاده می کنند. که حمل آن توسط تانکر های خاصی انجام می شود. سیمان با توجه به واکنش های سخت شونده به دو دسته هیدرولیک و غیر هیدرولیک تقسیم می شوند. برای استعلام قیمت و خرید این سیمان آبیک از مرکز فروش سیمان آبیک در تهران اقدام نمایید.

سیمان هیدرولیک زمانی که با آب مخلوط شوند سفت و سخت می شوند. به دلیل تشابه رنگی سیمان معمولی با سنگ های جزیره پرتلند این نام را رویش گذاشته اند. خواص سیمان پرتلند، استحکام این سیمان به ترکیب و ظرافت آن در زمین بستگی دارد. مسئول سخت شونده در هفته اول تری کلسیم می باشد، و برای افزایش قدرت هفته بعدی دی کلسیم مسئول است و ترکیبات آلومینا و آهن که بسیار کم می باشند به همین دلیل تاثیر کمتری در تقویت سیمان دارند.

فروش سیمان آبیک

انواع سیمان و کاربرد آنها

سیمان های پرتلند از لحاظ خواص فیزیکی و شیمیایی و با توجه به درجه هیدراتاسیون و توانایی مقاومت در برابر حمله های سولفات ها به ۶ دسته زیر تقسیم می شوند. انواع سیمان پرتلند مورد تایید استاندارد در ایران هستند:

 • سیمان ‌پرتلند معمولی تیپ ۱
 • سیمان اصلاح شده و یا تیپ ۲
 • سیمان خیلی زودگیر و یا تیپ ۳
 • سیمان کم حرارت و یا سیمان تیپ ۴
 • سیمان ضد سولفات یا سیمان تیپ ۵
 • سیمان پورولانی

 

خرید سیمان آبیک پرتلند معمولی تیپ ۱

به این نوع سیمان سیمان پرتلند و یا معمولی می گویند. برای مصارف عمومی که مورد خاصی برای بتن در نظر گرفته نشده است کاربرد دارد. کاربرد این سیمان، ساخت پیاده رو ها ، روسازی جاده ها، پل های بتن مسلح، راه آهن، مخازن ، لوله های آب و ملات ساده برای بنایی می باشد. به طور کلی در مصارف معمولی مورد استفاده قرار می گیرد .

بهتر است در مواردی که نیاز به خواص خاصی از سیمان می باشد مانند استفاده در محیط های خورنده حاوی یون های مهاجم بتن استفاده نشود. استفاده از این بتن ساخته شده با سیمان پرتلند در محل هایی که در مقابل حملات شیمیایی نمی باشند توصیه می شود . از سیمان پرتلند بصورت بتن ساده و بتن آرمه از آن استفاده می کنند.

از مزایای استفاده از سیمان تیپ یک آبیک

در تمامی مصارف عمومی مورد استفاده قرار می گیرد

سیمان پرتلند معمولی مقاومت فشاری خوبی دارد به شرط اینکه در محیط های ملایم مورد استفاده قرار بگیرد.

استحکام فیزیکی و مکانیکی بسیار بالایی دارد.

رشد مقاومت مناسب در فواید گذر زمان از بتن ریزی، سرعت عمل بالا در اجرای بتن ریزی و باردهی

برای اجرای سقف و ستون های بتنی مناسب می باشد.

استاندارد هایی که برای این سیمان در نظر گرفته شده است، ۱-۵۲۵ ، ۱-۴۲۵ ، ۱-۳۲۵ که این تقسیم بندی استاندارد بر مبنای مقاومت ۲۸ روزه سیمان آبیک می باشد.

حداقل مقاومت ۲۸ روزه این سیمان ۱-۳۲۵

این سیمان طبق استاندارد تعیین شده در کارخانه تولید می شود.

سیمان ابیک در کیسه هایی از جنس پروپیلن ریخته می شود که هر کدام ۵۰ کیلوگرم وزن دارند.

این سیمان آبیک به صورت فله ای نیز قابل عرضه می باشد.

ارسال و خرید سیمان ابیک تیپ ۱

کارخانه سیمان آبیک خوارزم سازه این سیمان را مستقیم و با قیمت کارخانه به فروش می رساند که چون مستقیم و بدون واسطه فروش انجام می شود قیمت نهایی این

سیمان بسیار پایین تر از مغازه و با فروشگاه ها خواهد بود.

وزن ارسالی، کامیون تک ۲۴۰-۲۰۰ کیسه، کامیون جفت ۳۲۰-۳۰۰ کیسه- تریلی ۵۲۰- ۴۸۰ کیسه می باشد.

کارخانه سیمان آبیک خوارزم سازه این سیمان را به صورت فله ای نیز به فروش می رساند که ظرفیت حمل این سیمان با کامیون جفت ۱۶ تن و با تریلی ۲۵ تن می باشد.

 

خرید سیمان آبیک اصلاح شده تیپ ۲

از سیمان تیپ دو در مواردی که حملات سولفاتی در حد متوسط باشد و همچنین حرارت هیدراتاسیون در حد متوسط باشد استفاده می کنند. این سیمان از سیمان پرتلند معمولی مقاوم تر می باشد. به دلیل کم بودن محدودیت فاز آلومینات، و کمتر بودن فاز c3s باعث ایجاد خواصی در این سیمان می شود. مقاومت فشاری اولیه و نهایی این سیمان کمتر از سیمان تیپ ۱ و یا معمولی می باشد. این سیمان معمولا کند تر و دیر تر می گیرد. و در زمان گیرش حرارت کمتری تولید می کند. استفاده از این سیمان در ساختمان های حجیم می باشد. تا در هنگام گیرش بتواند حرارت کمتری ایجاد شود. و حجم بتن ریزی محدود نمی شود.

این سیمان در محیط های آبی و خاکی که نسبت یون سولفات در حد متوسط می باشد برای بتن ریزی در هوای بسیار گرم بالای ۳۲ درجه سانتی گراد، که خطر افزایش حرارت بتن وجود دارد، به کار برده می شود. در مواردی که نباید از این سیمان به عنوان بتن ریزی استفاده شود، محیط های حاوی یون کلر و و سولفات به طور هم زمان و همچنین در محیط های حاوی غلظت زیاد سولفات نمی توان استفاده کرد. و دیگر موردی که باید در انجا استفاده نشود، در هوای سرد نیز استفاده از این بتن توصیه نمی شود. گرمازدایی این سیمان هنگام آبگیری بسیار کمتر از سیمان معمولی می باشد و به همین دلیل در بتن ریزی های هوای گرم و بتن ریزی سطح حجیم مورد استفاده قرار می گیرد.

کاربرد سیمان آبیک تیپ دو

مصارف عمومی مانند ساخت ملات و بتن : مزیت استفاده از سیمان تیپ دو به دلیل مقاومت متوسط در برابر حمله سولفات ها برای ساخت لوله های بتنی، کانال های آب و فاضلاب، فنداسیون ها مورد استفاده قرار میگیرد.

در بتن ریزی نسبتا حجیم ، فنداسیون ها، بتن آماده : این سیمان طبق استاندارد تعیین شده تولید می شود. استفاده از این سیمان باعث می شود افزایش دوام بتن در شرایط نا مناسب محیطی شود. بسته بندی این سیمان در کیسه های پروپیلن ۵۰ کیلوگرم می باشد. این سیمان به صورت فله ای نیز به فروش می رسد.

ارسال و فروش سیمان آبیک

کارخانه سیمان آبیک خوارزم سازه این سیمان را به قیمت در به کارخانه و با همان کیفیت به تاریخ روز به فروش می رساند و از آنجایی که دست واسطه ای در میان نمی باشد قیمت در این تولیدی بسیار پایین تر از فروشگاه های دیگر می باشد.

ظرفیت قابل ارسال این سیمان نیز همانند تیپ یک ابیک که دربالا بیان شده می باشد.

خرید سیمان آبیک

خرید سیمان پرتلند مرکب آبیک

یکی از مهم ترین تولید سیمان آبیک ساخت سیمان مرکب پرتلند می باشد. که برای اولین بار در ایران این اتفاق بزرگ افتاده است. سیمان آبیک توانسته با ساخت این محصول خواص مهندسی جدید را نشان دهد. استفاده سنگ آهک ویژه همراه با پوزولان مرغوب در تولید این سیمان منجربه بهبود مقاومت های اولیه و نهایی سیمان های مرکب آبیک و قابلیت استفاده در هواهای گرم و یا سرد، متناسب با تغییر در نسبت اجرا ، کاهش نفوذ پذیری، بهبود دوام و کاهش گرمای هیدراسیون شده است. این محصول جزو برترین محصول R&D کشور انتخاب شده است.

مزایای استفاده از این سیمان مرکب آبیک
 • افزایش میزان مقاومتی سایشی سطوح سیمان ها
 • پایین بودن حرارت حاصل از واکنش سیمان با آب
 • افزایش چشمگیر میزان دوام ملات سیمان مرکب
 • نرم بودن سیمان مرکب آبیک

سیمان مرکب که همراه با سنگ آهک ویژه و پوزولان مرغوب تولید می شود، باعث ارتقا بخشی از مشخصات فنی این سیمان شده است. سیمان مرکب از لحاظ خواص فیزیکی بسیار نزدیک به سیمان پرتلند ۳۲۵-۱ و به لحاظ شیمیایی به سیمان پرتلند پوزولانی شبیه می باشد. همچنین موارد مشابه با این سیمان ها را دارد. سیمان مرکب نرمی بسیار بالایی دارد، این نرمی باعث جذب آب بیشتر و ایجاد شرایط مناسب تر برای افزایش مقاومت ملات سیمان می باشد. رشد مقاومتی این سیمان با شیب مناسبی آغاز می شود و پس از ۲۸ روز هم باز ادامه دارد، که با گذشت زمان به بالاترین مقاومت خود می رسد.

کاربرد سیمان مرکب آبیک

به دلیل نرمی سیمان مرکب پر شدن فضای بین شن و ماسه که در نتیجه حالت مورد نیاز تامین شده و موجب جلوگیری از ایجاد ترک عمقی و میکرو ترک در سطح سیمان می شود که این خاصیت باعث شده از نفوذ آب جلوگیری شود. سیمان مرکب پرتلند زمان مناسبی برای گیرش دارد که در نتیجه باعث ایجاد فرصت مناسبی جهت استفاده بهینه ملات سیمان را ایجاد می کند. به دلیل وجود سیلیس میزان مقاومتی سایشی سطوح سیمان افزایش پیدا می کند. که تاثیر مستقیم بر کاهش فرسایش فیزیکی و در نتیجه افزایش عمر قطعات سیمانی می شود.

به دلیل پایین بودن حرارت زمان مخلوط این سیمان با آب گرمای حاصله به تدریج با سفت و سخت شدن سیمان خارج می شود و از ترک خوردن سطوح قطعات سیمان جلوگیری می کند،

کاربرد این سیمان موجب رفع پدیده نا مطلوب شوره زدن در قطعه سیمانی و جلوگیری از کربناته شدن در بتن می شود. و همچنین باعث کاهش پدیده آب انداختگی و جمع شوندگی بتن می شود.

 

خرید و قیمت سیمان پوزولان آبیک

پوزولان جنسش از سیلیکات است که تقریبا شبیه سیمان می باشد. در سیمان پوزولان حداکثر از ۱۵ درصد  وزنش از ماده پوزولان استفاده شده و بقیه سیمان می باشد. این نوع سیمان برای مصارف عمومی مانند ساخت ملات و بتن به کار برده می شود.

سیمان پوزولانی با توجه به پوزولان مورد استفاده خواص و ویژگی های متفاوتی دارد. از جمله خواصی که این سیمان دارد و موجب استفاده در محیط های حاوی املاح خورنده می شود، پایین بودن حرارت هیدراسیون ، کاهش نفوذ پذیری بتن و ایجاد دوام قابل توجهی دارد. در مناطق گرمسیر و بتن ریزی در سطح حجیم ، محیط های حاوی یون سولفات و کلر از این سیمان استفاده می شود. در زمانی که سنگ دانه های بتن نامرغوب با شند و موجب واکنش با قلیایی می شوند توصیه به استفاده از این سیمان می شود.

قیمت سیمان آبیک

آزمایش و نمونه برداری از سیمان آبیک

به دلیل سنجش کیفیت سیمان در مراحل مختلف تولید از مواد تشکیل دهنده سیمان نمونه برداری می کنند. در تولید سیمان های آبیک تمام استاندارها رعایت می شود تا محصول متناسب با نیاز مشتری و با کیفیت بالا عرضه کنند . تمام آزمایش ها و نمونه برداری ها بر اساس استاندارد های تعریف شده انجام می شود. سیمان ابیک تلاش بر این موضوع دارد که سیمانی با کیفیت بالا دست مشتری دهد، همچنین انبار و دپو این سیمان در کارخانه طبق استاندارد های تعریف شده می باشد.

 

قیمت و خرید سیمان آبیک

قیمت سیمان و دیگر مصالح ساختمانی به دلیل نوسانات بسیار زیاد بازار ثابت نمی ماند و هر لحظه در تغییر می باشد. سیمان آبیک در چهار دسته تیپ یک، تیپ دو ، پوزولانی، سیمان مرکب قابل عرضه می باشد. برای اطلاعات بیشتر درباره این سیمان و همچنین نحوه استفاده و کاربردش می توانید با کارشناسان کارخانه سیمان آبیک خوارزم سازه در ارتباط باشید. این سیمان را از کارخانه سیمان آبیک خوارزم سازه می توانید با قیمت کارخانه و مناسب خریداری کنید. برای اطلاع از قیمت روز این سیمان با کارخانه سیمان آبیک خوارزم سازه تماس حاصل فرمایید.

3/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه ها

اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مطالب مرتبط

مشاوره و تماس تلفنی
مشاوره و تماس تلفنی

برای مشاوره و استعلام قیمت جهت تخفیف ها از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید

تماس با کارشناس
لیست قیمت
ارسال لیست اقلام

برای مشاوره و استعلام قیمت جهت تخفیف ها از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید

ارسال لیست در واتس آپ
f

مزیتهای ما برای مشتریان

 • قیمت بهتر و مطمئن اطمینان شما افتخار ماست

 • ارسال به موقع سریعتر و ارزانتر

 • خرید مستقیم از کارخانه تضمین کیفیت متریال

 • تنوع محصول و برند هر آنچه شما میخواهید

مزیتهای ما برای تامین کنندگان

 • عرضه مستقیم به مصرف کننده

 • دیده شدن کنار رقبا باما بهتر دیده شوید

 • امکان سفارش 24 ساعته هر زمان که شما میخواهید

 • بازاریابی و ثبت نام تولید محتوای رایگان

تماس با کارشناس