سیمان سیاه + خرید اینترنتی بدون واسطه

دسته بندی:

خرید اینترنتی سیمان سیاه

یکی از مصالح ساختمانی که به صورت عمده مورد استفاده قرار می گیرد و تمامی افراد از انواع مختلف آن در پروسه ساخت و ساز خود بهره می برند، سیمان می باشد. سیمان در انواع مختلف و رنگ های گوناگون به تولید می رسد و نوع سیاه آن را می توان پرکاربرد ترین نوع دانست. برای خرید اینترنتی این محصول از مرکز فروش سیمان سیاه به صورت عمده در تهران، با شماره تماس کارشناسان خوارزم سازه در ارتباط باشید.

خرید اینترنتی سیمان سیاه

یکی از پر مصرف ترین و پر کاربرد ترین مصالح ساختمانی می باشد که تقریبا در همه جا استفاده می شود هرجا که نگاه می کنید اثری از سیمان سیاه وجود دارد. ولی عمده مصرف این سیمان در بتن سازی می باشد.

سیمان ها ماده های چسبنده ای هستند که خاصیت آنها باعث می شود که آجر ها و بلوک ها به هم بچسبند تا تشکیل یک قطعه مستحکم را بدهند. حتی در نمونه ای از چسب ها هم بکار برده شده است  همچنین سیمان هایی وجود دارد که در دنداپزشکی نیز استفاده می شود. که تقریبا ریشه اساسی تمام آنها از آهک می باشد و جزو ماده اصلی در ساختار سیمان است.

سیمان ترکیبی از اکسید کلسیم با سایر اکسید ها مانند اکسید آلومینیوم ، اکسید سیلیسیم ، اکسید آهن ، اکسید منیزیم و اکسید های قلیایی دیگر که میل به ترکیب با آب را دارند و در مجاورت هوا در زیر آب به مرور سخت می شوند و مقاومت بالایی بدست می آورند، هست. سیمان می تواند ملات بسیار مقاومی باشد. این ملات از گذشته مورد استفاده عموم بوده است. در قدیم از آهک همراه خاکستر آتشفشان ها نوعی آهک آبی دست می آمد. شما می توانید خرید خود را از مرکز فروش سیمان سیاه در تهران، که به صورت مستقیم و بدون واسطه فعالیت می نماید تحت عنوان خوارزم سازه، انجام دهید.

فروش سیمان سیاه

مواد اولیه سیمان پرتلند

مواد اولیه و تشکیل دهنده سیمان سیاه و یا پرتلند آهک و خاک رس می باشد، در ترکیب سیمان از مواد خامی استفاده می شود که حاوی کربنات کلسیم و ترکیبات آلومینیوم سیلیکات است.

 

استخراج مواد اولیه

مواد اولیه سیمان که اهک است و به صورت سنگ آهک از معادن استخراج می شود زمان استخراج سنگ آهک و سنگ آهن و سنگ گچ نیز در هنگام انفجار معادن خارج می شوند. سپس سنگ های آهک را با کامیون به کارخانه برده و دپو می کنند و بعد برای خرد کردن با دستگاه های سنگ شکن متحرک و ثابت خرد میکنند. در مرحله بعد داخل سالنی ریخته می شوند تا با هم مخلوط و آماده آسیاب شدن شوند. که این سالن نقش انبار کردن خرده سنگ ها را هم دارد.

 

مرحله پودر کردن مواد اولیه

خرده سنگ ها باید در آسیاب هایی که شکل  گلوله ای و غلطکی هستند به صورت پودر در آیند و با هم مخلوط شوند تا برای ورود به کوره آماده شوند. که خوب مخلوط شدن آنها عامل بسیار مهمی در کیفیت سیمان می باشد. سپس به مرحله پیش گرم کن کوره های دوار وارد می شوند، که قسمت اصلی پخت در همین کوره ها انجام می شود. شکل کوره ها استوانه ای فلزی که طول و قطر آن متناسب با حجم مواد کارخانه تولیدی می باشد. ماده خروج شده را کلینکر می باشد. کلینکر خروجی از کوره ها دارای درجه ۱۰۰۰ تا ۱۲۰۰ می باشد .

برای اینکه جا به جا کردن این مواد با این درجه از حرارت کاری مشکل است باید سرد شود و عامل دیگری که باعث میشود تا کلینکر را سرد کنید، تکمیل و تشکیل کریستال های کلینکر و بالا رفتن کیفیت آن است.  قبل اینکه دوباره آسیاب شود انبار می شود سپس دوباره آسیاب می شود و به سیلو انتقال داده می شود برای تولید سیمان اصولا ۴ روش به کار گرفته می شود.

 • روش تر
 • روش نیمه تر
 • روش نیمه خشک
 • روش خشک

روش تر

در روش تر حوضچه ها را پر از آب می کنند، و سنگ آهک و خاک رس و دیگر موارد را به آن اضافه می کنند. و بازویی وجود دارد تا مواد را با هم مخلوط کند. و از ته نشین شدن مواد جلوگیری کند. ممکن است از زیر حوضچه هوا دمیده شود تا مواد ساکن نمانند. در این روش خاک رس در دستگاه دوغاب ساز تبدیل به دوغاب می گردد. سپس این دوغاب همرا سنگ آهک در آسیاب مواد خام مخلوط و نرم می شود و تبدیل به دوغاب با غلظت بالا می شود. سپس توسط آزمایشگاه موادش مورد تجزیه قرار میگیرد و کمبود مواد اولیه خاصی در آن مشخص می شود این دوغاب تبدیل به خوراک کوره مشهور است، مورد استفاده قرار میگیرد.

روش نیمه تر

در روش نیمه تر مواد خروجی از آسیاب به صورت دوغاب است. سپس قبل از ورود به کوره کاملا آب آن توسط فیلتر پرس گرفته می شود. و به صورت مواد کیک در میاید.

روش نیمه خشک

در روش نیمه خشک مواد اولیه سیمان سیاه را روی سینی های دواری به نام دستگاه گلوله ساز میریزند و ۴ الی ۵ در صد آب اضافه می کنند. حرارت و رطوبت دوارن سینی باعث می شود تا پودر مواد اولیه به هم پیوسته شوند و خوب با هم درامیخته شوند تا تشکیل گلوله ای به نام اماج شود، این گلوله ها خوراک کوره می باشند.

روش خشک

در این روش پودر سنگ و خاک زس و دیگر موارد به صورت خشک با هم مخلوط می شوند. تشکیل نمونه هایی را می دهند و این نمونه ها در مقابل اشعه x قرار میگیرند، هر ماده در معرض این اشعه بازتاب مخصوصی دارد. با تحلیل نمونه های حاصل از بازتاب میتوان درصد مواد گوناگون را تعیین و‌ نسبت به تنظیم انها اقداماتی صورت گیرد. مخلوط حاصله به همان حالت مورد استفاده در کوره قرار می گیرد.

در روش خشک سیمان سیاه، مواد به صورت خشک وارد آسیاب می شوند پودر خروجی از مواد آسیاب شده پس از تنظیم مانند ماده آماده برای کوره می باشد.

روش های مختلفی برای تولید سیمان وجود دارد. که بستگی به تکنولوژی مورد استفاده برای تولید و جنس سیمان دارد. این تکنولوژی روز به روز پیشرفته تر می شود. امروزه به روش خشک و به کمک سیستم اتوماتیک صورت می گیرد. روش تولید سیمان آلومینایی کاملا متفاوت است با نمونه سیمان پرتلند

خرید اینترنتی سیمان سیاه

کوره

هنگامی که خوراک کوره با هر کدام از آن ۴ تا روش انجام شود، باید در دمای ۱۴۰۰ درجه حرارت ببیند. تا فعل و انفعالات لازم صورت گرفته و برای این کار از دو کوره قائم و گردنده افقی استفاده می شود.

 

صنعت تولید سیمان سیاه دارای دو عیب بزرگ زیر می باشد

 • مصرف انرژی بسیار بالا
 • ایجاد آلودگی محیط زیست

از این رو‌ محققان در تلاش برای تغییر خط تولید سیمان هستند، تا معایب روش تولید را به حداقل برسانند. کارهایی که میتوان به این منظور انجام داد.

 • انتخاب محل مناسب برای احداث کارخانه
 • انتخاب محل مناسبی که به معادن سنگ آهک نزدیک باشد
 • ظرفیت معادن مواد اولیه پاسخگوی نیاز دراز مدت کارخانه تولیدی باشد.
 • کیفیت مواد اولیه در حد قابل قبول باشد.
 • کارخانه به قطبهای مصرف نزدیک باشد
 • بهتر از مکان کارخانه ها از شهر دورتر باشند
 • معدنی که برای تولید سیمان انتخاب می کنند باید بتواند ۱۰۰ تا ۱۵۰ سال نیاز مواد اولیه را تامین کند.

 

تشکیل سیمان پرتلند به طور خلاصه چگونه است

سیمان سیاه از مخلوط مواد غیر فراوری شده درست می شود، سنگ آهک و خاک رس ماده اصلی تشکیل دهنده این مصالح می باشد. که از پودر کردن کلینکر به دست می آید. معمولا دارای یک یا چند نوع سولفات کرسیم می باشد. تمام مواد باید به طور کامل آسیاب و مخلوط شوند و در کوره به صورت کامل پخته شوند.

 

ویژگی ظاهری سیمان سیاه

ویژگی کلینکر سیمان تولیدی ها باهم متفاوت می باشد. به همین دلیل برای اینکه کیفیت سیمان های تولیدی ها با هم زیاد متفاوت نباشند استاندارد هایی در نظر گرفته شده است. تا نتایج صورت گرفته از سیمان تولیدی های مختلف با هم یکسان باشند. تا خریدار از خرید اینترنتی سیمان سیاه خود راضی باشد.

 

عامل هایی که باعث از بین رفتن سیمان می شود

 • جذب رطوبت از محیط
 • جذب دی اکسید کربن از هوا

 

برای اینکه سیمان دچار فساد نشود باید نکاتی را رعایت کرد

 • در هنگام انتقال سیمان از کارخانه به کارگاه به صورت کیسه ای حتما باید سطح تریلی را از نایلون بپوشانید.
 • هنگام تخلیه و جابه جایی از پاره شدن کیسه ها باید جلوگیری شود.
 • کیسه های رسیده به انبار باید در محیط سرپوشیده نگهداری شوند و یا روی آنها را با پلاستیک خوب پوشاند.
 • نباید به هیچ عنوان کیسه ها را روی زمین چید، برای قرار دادن کیسه ها باید تخته چوبی روی زمین قرار داد و سپس سیمان ها را روی آن چید و تخته باید از زمین حداقل ۲۰ سانت فاصله داشته باشد.
 • حداکثر می توان ۱۲ عدد از این محصول را روی هم قرار داد.
 • هیچگاه نباید بیشتر از مقدار مورد نیاز ملات درست کرد.

 

مواردی که در آنها از سیمان سیاه استفاده می شود

این نوع سیمان تقریبا در تمام جاها استفاده می شود هرجایی را که نگاه می کنید اثری از سیمان را می بینید. از فنداسیون و ستون ها گرفته تا دیوارها و… حتی در نما ساختمان نیز کاربرد دارد.

از جمله جاهایی که مورد استفاده قرار می گیرد، بتن ریزی و چسباندن کاشی ها و سرامیک ، ساخت دیوار ، دیوار پیش ساخته شهری، پل ، ساخت لوله های انتقال آب، سد سازی، راه سازی، تونل و…. می باشد. سیمان علاوه بر کاربرد در همه مکان ها برای ساخت انواع چسب ها هم استفاده می شود مانند، چسب سیمان و چسب بتن می باشد.

سیمان سیاه

لیست قیمت انواع سیمان سیاه

سیمان از ترکیب مصالح مختلف مانند رس و آهک و سیلیس و اکسید های معدنی درست می شود. که با حرارت دادن به کلینکر تبدیل می شود، سیمان در انواع پرتلند و پوزولانی و تیپ های مختلف موجود می باشد. برای بدست آوردن انواع تیپ های مختلف، سیمان را با میزان متغیری سنگ گچ ترکیب می کنند. بزرگترین مرکز فروش سیمان سیاه، کارخانه خوارزم سازه یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان سیمان پرتلند است. این تولیدی تامین کننده انواع سیمان در تیپ های مختلف می باشد که با بهترین قیمت و کیفیت به مشتریان خود ارائه می دهد.

 

بررسی سیمان سیاه

در حالت کلی سیمان از آهک و رس ساخته می شود. رنگ تیره سیمان به دلیل وجود سولفات آهن و سولفات منیزیم می باشد. همچنین دود حاصل از حرارت و آتش هم در رنگ سیمان بی تاثیر نیست. و باعث تیره شدن رنگ سیمان می شود. حداقل مقاومت برای سیمان پرتلند ۲۸ روز می باشد.

 

خرید اینترنتی سیمان سیاه

به دلیل اینکه سیمان جزو مصالح پر مصرف می باشد، باید با کیفیت بالا تولید شود. تا سازه ساخته شده مقامت و استحکام خیلی بالایی داشته باشد. شما می توانید از بزرگترین مجموعه فروش سیمان سیاه در تهران، کارخانه خوارزم سازه ، انواع سیمان خود را تهیه کنید. مواد اولیه سیمان در این تولیدی بسیار با کیفیت اماده می شوند. برای خرید اینترنتی سیمان سیاه باید از تولیدی معتبری مثل خوارزم سازه خرید اینترنتی سیمان سیاه خود را انجام دهید. که باعث میشود قیمت تمام شده و نهایی بسیار پایین تر باشد. قیمت نهایی سیمان در این تولیدی بسیار پایین و مقرون به صرفه است.زیرا دست واسطه در میان نمی باشد. برای خرید اینترنتی سیمان سیاه و اطلاع از قیمت انواع سیمان ها با کارشناسان ما در رابطه باشید، تا شما را راهنمایی کنند.

 

فروش سیمان سیاه

کیفیت و مقاومت سیمان بسیار مهم و حیاتی می باشد زیرا در ساختمان سازی بیشترین نقش را دارد، در بتن ریزی ماده اصلی تشکیل دهنده بتن سیمان سیاه می باشد، همچنین در دیگر موارد ساخت کاربرد زیادی دارد. به همین دلایل باید از سیمان با کیفیت استفاده شود.از انجایی که قیمت این کالا بسیار در نوسان می باشد و پای گروهی سودجو در میان است از این رو توصیه می شود از تولیدی و یا کارخانه سیمان خود را تهیه کنید. قیمت فروش  سیمان سیاه در این تولیدی نسبت به کیفیتی که دارد بسیار مقرون به صرفه می باشد.

 

به این پست امتیاز دهید

دیدگاه ها

اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مطالب مرتبط

مشاوره و تماس تلفنی
مشاوره و تماس تلفنی

برای مشاوره و استعلام قیمت جهت تخفیف ها از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید

تماس با کارشناس
لیست قیمت
ارسال لیست اقلام

برای مشاوره و استعلام قیمت جهت تخفیف ها از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید

ارسال لیست در واتس آپ
f

مزیتهای ما برای مشتریان

 • قیمت بهتر و مطمئن اطمینان شما افتخار ماست

 • ارسال به موقع سریعتر و ارزانتر

 • خرید مستقیم از کارخانه تضمین کیفیت متریال

 • تنوع محصول و برند هر آنچه شما میخواهید

مزیتهای ما برای تامین کنندگان

 • عرضه مستقیم به مصرف کننده

 • دیده شدن کنار رقبا باما بهتر دیده شوید

 • امکان سفارش 24 ساعته هر زمان که شما میخواهید

 • بازاریابی و ثبت نام تولید محتوای رایگان

تماس با کارشناس