قیمت عمده خرید آجر + مستقیم کارخانه

دسته بندی:

خرید آجر

آجرها بلوك های مكعبي شكل هستند كه اكثرا ماده تشكيل دهنده آنها خاك رس است و با اندازه منظم و يك دست ساخته مي شوند. آجر جزو مهم ترين و پر كاربردترين مصالح ساختمانی است كه از گذشته تا الان با وجود پيدايش مصالح جديد هنوز جزو مصالح ضروري محسوب مي شود، كه هم در دكوراسيون داخلي و همچنين در نماي خارجي نيز استفاده مي شود. در این مقاله به توضیحاتی در رابطه با استعلام قیمت آجر و خرید عمده آجر پرداخته و شما را با بهترین کارخانه آجر سازی در تهران آشنا می نماییم.

پر استفاده ترين نوع آجر، آجر سفال، آجر فشاري و پرسي، آجر ماشيني، آجر لفتون و آجر نسوز، آجر ماسه آهكي نام برد. خواص فيزيكي بر قيمت آجر تاثيری زياد دارد.

خرید آجر

شما می توانید در صورت نیاز به خرید آجر به صورت عمده و با بهترین قیمت آجر به صورت روزانه ، با کارشناسان فروش کارخانه آجر سازی خوارزم سازه تماس بگیرید. این مجموعه که یکی از بزرگترین کارخانه آجر در تهران می باشد، پاسخ تمامی سوال های شما در رابطه با محصولات ساختمانی را در اختیارتان قرار می دهد.

کارخانه خوارزم سازه، یکی از بهترین مجموعه های ارائه دهنده خدمات ساختمانی می باشد. به همین دلیل با خیال راحت می توانید به خرید انواع آجر از کارخانه آجر سازی خوارزم سازه بپردازید.

کارخانه آجر سازی

مراحل ساخت آجر

 • كندن استخراج مواد خام
 • آماده سازي مواد اوليه براي ساخت آجر
 • قالب گيري و خشك كردن
 • تخليه و انبار كردن آجر ها

اكثر اين مراحل با دستگاه انجام مي شود . برای خرید آجر همین حالا با ما تماس بگیرید.

خرید آجر فشاري

آجر فشاري به صورت دست ساز توليد مي شود و در مرحله زير كاري و سفت كاري ساختمان مورد استفاده قرار مي گيرد. ولي بعضي وقت ها نيز از شكل سنتي آن در نماي ساختمان استفاده مي كنند .

آجرها را بر اساس كيفيت و متريال به كار برده شده در ساخت آجر، روش توليد، محل بكارگيري ، كاربرد و شكل ظاهري مي توان دسته بندي كرد. برای خرید عمده آجر همین حالا با ما تماس بگیرید.

انواع آجرها بر اساس كيفيت

آجر درجه يك

اين آجر ها سايز استاندارد داشته و رنگشان زرد يا قرمز است. خوب پخته مي شوند، همگن بوده و داراي بافت منظم هستند . آجرها همگي هم اندازه و هم شكل هستند. ١٠ درصد و كمتر ميزان جذب آب آجر استاندارد است. در سطح آجر استاندارد آهك و شوره زدگي وجود ندارد و ديده نمي شود. زماني كه آجر شبيه خودش و يا چكش را به آن بزنيد صداي شبيه سراميک می دهند. داراي سطح مقاوم بوده و با ناخن خراشيده شده و يا آسيب نمي بيند. شن و سنگ ريزه در داخل آن ديده نمي شود . كاربرد آن در ساختمان هايي با طول عمر بالا بوده است .

همچنين براي ساختمان هايي كه در شرايط آب و هوايي نا مناسب هستند استفاده از این نوع آجرها مناسب می باشد. خرید این آجر برای ساختمان هایی با شرایط سخت مناسب تر می باشند.

آجر درجه دو

آجر درجه دو نيز سايز استاندارد و رنگ زرد و قرمز يكنواخت دارد. این آجر خوب پخته مي شود و اندكي پختگي زياد را قبول مي كند. داراي فرم منظم بوده، درصد جذب آب در آجر درجه دو ١٠ درصد به بالا و از ١٥ درصد به پايين است. آجر درجه دو مثل آجر درجه يك زماني كه دو عدد از آن با هم برخورد كند صدايي شبيه سراميك مي دهند. همچنين سطح مقاوم دربرابر خراشيدگي با ناخن را دارد. براي ساختمان هايي با طول عمر پايين و يا موقتي بكار مي رود كه طول عمر آن بيش از ١٥ نيست.

آجر درجه سه

داراي شكل و سايز منظم نيستند و رنگ آنها قرمز كم رنگ می باشد. آجر درجه سه به خوبي حرارت نديده و درصد جذب آب در اين آجر ها ١٥ درصد به بالا است. بافت آجر ها همگن نبوده و هنگام برخورد دو آجر به هم صداي بم و خامي مي دهند. بر اثر ناخن خراشيده مي شوند و اثر ناخن بر روي آن باقي مي ماند .

انواع آجر بر اساس روش توليد : آجر اكسترودي، آجر پرسي و آجر دست ساز

انواع آجر بر اساس متريال: آجر رسي و يا سفالي، آجر شيل، آجر بتني، آجر نسوز

انواع آجر بر اساس محل استفاده از آنها: آجر توكار و آجر نما

انواع آجر بر اساس كاربرد:  خرید آجر مهندسي و آجر معمولي

انواع آجر بر اساس شكل آنها: آجر هره و آجر مجوف و آجر پخ

دسته بندی آجر ها بر اساس قیمت در ادامه مشخص می گردد

خرید آجر

توضيح برخي از انواع آجر ها

 آجر پرسی

در آجر پرسي خاك رس را با فشار زياد داخل قالب قرار داده و بعد پخته مي شود كه در ديوار چيني ، قالب چيني فنداسيون ، تيغه چيني ساده و گرده چيني استفاده مي شود.

 آجر ماشينی

داراي ٨ الي ١٠ سوارخ است كه كاربرد اين سوراخ ها براي اين است كه ملات سيمان در آنها قرار گيرد تا ديوار ساخته شده محكم و با مقاومت بالا باشد و دليل ديگر وجود سوراخ ها كمتر شدن وزن آجر است. عيب اين نوع آجرها ترك خوردن و شكننده بودن انهاست كه نمي توان در تيشه كاري از اين نوع آجر ها استفاده كرد . خرید آجر ماشینی برای تیشه کاری دیده نمی شود.

خرید آجر لعابی

آجر لعابي به دليل وجود يك لايه لعاب بر روي آن صيقلي و شفاف است و به دليل زيبايي كه دارد هم در ديزاين خانه و هم در نما ساختمان و كف حياط و غيره استفاده مي شود و شباهت زيادي به كاشي دارد .و از آجر نسوز ساخته مي شود و داراي رنگ هاي مختلف و شكل ها بداهه است. قیمت آجر لعابی به نسبت سایر آجر ها تقریبا بالا می باشد.

آجر سفالی

وزن بسيار كم و سطحي يكنواخت و يكپارچه دارد ، كه منجر به سبك سازي مي شود. آجر هاي سفالي آب كمتر جذب مي كنند و براي جذب ملات ٨ تا ١٠ سوراخ روي آن ايجاد مي كنند .

خرید آجر نسوز

آجر نسوز ساختاري متفاوت نسبت به بقيه آجر ها دارد، مواد اوليه تشكيل دهنده آجر نسوز ، كاني ها و پوكه هاي معدني نسوز است. ساختار مولكولي منظم و مقاوم دارد و چون در حرارت بسيار بالا پخته مي شوند، در دماي بالا متلاشي نمي شود و خاصيت فيزيكي و شيمياي خود را در درجه و حرارت بالا حفظ كند ، در نتيجه تحمل گرمايي بالايي دارد و قابليت جذب و ملات آن نيز بالا بوده و قيمت خرید آجر نسوز نسبت به بقيه آجر ها بالاتر بوده چون زيبايي و مقاومت بالايي دارد .

آجر آهكی

ماده اصلي تشكيل دهنده اين نوع آجر سيليكات كلسيم بوده، كه آجر ماسه آهكي تحت فشار و بخار توليد مي شود كه نبايد در مكان هايي كه مواد اسيدي و بازي وجود دارد استفاده شود ، معمولا از اين آجر در كرسي چيني و پي سازي استفاده ميكنند زيرا بعد از خشك شدن فشردگي در آن إيجاد ميشود كه نسبت به بقيه آجر ها آب بيشتر جذب ميكند .

آجر بتنی

از بتن ساخته مي شود و نسبت به بقيه آجرها كمتر از آن استفاده مي شود. مقاومت فشاري و كيفيت پاييني دارند ولي عايق خوبي در برابر صدا و حرارت هستند.

 

مزاياي خرید آجر

 • عايق در برابر حرارت و صدا در صورت جذب درست ملات
 • داراي رنگ هاي طبيعي و عدم تغيير رنگ آنها در براير اشعه خورشيد
 • توليد متناسب با سايز دلخواه و مورد نياز مشتري
 • داري تنوع رنگي
 • اكثرا داراي استحكام بالا بوده و در برابر خراشيدگي مقاوم هستند
 • جذب مقدار مناسب آب جهت چسبندگي بين ملات و آجر
 • نصب و اجراي آسان آجر، نياز به نيرو بسيار ماهر نبوده
 • قابل استفاده در جاهاي مختلف اعم از نماهاي خارجي و دكوراسيون داخلي ساختمان

 

خرید آجر مرغوب

به آجری گفته مي شود كه در برابر حرارت خوب پخته شود و آجر ها چون از خاك رس تشكيل شده اند بايد خاك رس آنها بر اثر حرارت خوب خميري شود تا دانه هاي سنگ و اجزاي خاك رس خوب بهم بچسبند. در نتيجه آجري يك دست داشته باشيم . رنگ اين آجر ها روشن و باز است و اگر دو آجر با كيفيت و مرغوب را به هم بزنيد بايد صداي زنگ مانند بدهد كه نشان دهنده كيفيت آجر است. نشانه ديگر اين است كه آجر هاي مرغوب تو پر بوده ولي آجر نامرغوب متراكم است و با اين وجود آجر مرغوب سنگين تر و تو پر تر بوده و ميزان خرابي و پرتي آنها نسبت به بقيه آجر ها بسيار كم است.

برای خرید آجر مرغوب و استعلام قیمت آجر همین حالا با شماره 09308424173 تماس بگیرید

 

نكات مهم قبل از خرید آجر

براي خريد آجر با كيفيت و مرغوب بايد به نكات پايين دقت كنيد:

 • وزن مخصوص آجر باكيفيت : وزن يك آجر مرغوب حدود ١٨٠٠ كيلوگرم بر متر مكعب بوده كه ممكن است با توجه به مصالحي كه در ساخت آن استفاده مي شود تغيير كند.
 • خاصيت جذب آب به اندازه آجر: بايد خاصيت مكندگي داشته باشد كه ١٥ درصد بايد باشد و اگر كمتر باشد باعث مي شود كه ملات به آجر نچسبد و در صورتي كه كمتر باشد آب ملات راجذب مي كند و مجال چسبيدن ملات به آجر را نمي دهد . در نتيجه ملات خراب مي شود.در خرید آجر به موارد ذکر شده دقت نمایید.
 • آجري كه در برخورد با آجر ديگر صداي زنگ حالت دهد نشانه كيفيت بالا و مقاوم بودن و همچنين تو پر بود آن است و ميزان جذب آب آن مناسب است. در صورتي كه باري از آجر تخليه مي شود بايد آجر ها پودر نشود كه اگر خرد شوند نشان دهنده نامرغوبيت آنهاست.
 • اگر رنگ آجر يكنواخت و يك دست بود نشانه مرغوب و خوب بودن آجر است و اين امر باعث مي شود در برابر حرارت و آتش سوزي مقاوم بوده و خميري شكل و آب نشود.
 • سختي آن بايد به گونه ای باشد كه با ناخن روي آن خط نيفتد و در روي آجر حفره وجود نداشته باشد .
 • آجر مرغوب : آجر خوب و مرغوب آجري بوده كه بتواند بارهاي سنگين ساختمان را تحمل كند و فرو نپاشد و نشكند. كه آزموني براي تعيين كيفيت وجود دارد كه بعضي از كارگاه ها انجام نمي دهند. در خرید آجر به موارد ذکر شده دقت نمایید

نام اجزای آجر

در آجر چيني ديوار هاي حمال براي اينكه بندهاي آجر در يك راستا قرار نگيرند، به دليل اينكه مقاومت ديوار آجري را در برابر نيروهاي كششي بالا ببرند. از قطعات كوچكتر در ديوار چيني استفاده مي شود كه هر كدام نام هايي دارند، آجر سرثد ٣/٤، آجر نيمه ١/٢ ، آجر كامل چارك١/٤ ، آجر كامل كلوك كوچكتر از ٣/٤ آجر كامل. در حالت كلي به قطعه هايي از آجر كه كوچكتر از آجر كامل باشد، كارگاهي پاره گفته مي شود.

قیمت آجر

معايب خرید آجر

به دليل اينكه در سايز هاي كوچك ساخته مي شود سرعت اجراي كار كم مي شود. در بعضي جاها عايق خوبي در برابر صدا حرارت نبوده اين دو امر باعث هزينه اضافي بعدي خواهد شد و وزن ساختمان زياد ميشود چون آجر سنگين است.

 

تاثیر كيفيت مصالح كاربردي در قیمت آجر

نكته قابل توجه اين است كه اگر روي آجر شوره بزند معلوم است كه از مصالح بي كيفيت در ساخت آن استفاده شده كه نشانه وجود زياد آهك و نمك است . در خرید آجر به کیفیت بالا و شکل ظاهری آن توجه بسیاری نمایید.

قيمت آجر

آجر در اندازه و سايز هاي مختلف ساخته و عرضه بازار مي شود و با توجه به مصالح كاربردي قيمت هاي متفاوت را دارد . کارخانه آجر سازی خوارزم سازه کارخانه آجر سازی در تهران می باشد که از این طریق می توانید به استعلام قیمت آجر ، خرید عمده آجر با كيفيت بپردازید. آجر هاي اين مجموعه استاندارهاي لازم را دارند. این محصولات داراي قيمت مناسب نسبت به بقيه توليد كنندگان می باشند.

خرید آجر از کارخانه آجر سازی خوارزم سازه با توجه به اینکه دست واسطه از ميان برداشته شده، بصورت مستقيم می باشد. پس از اين رو ميتوانيد با قيمت عمده مناسب و پايين نواع آجر را تهيه كنيد. جهت ثبت سفارش و اطلاع در مورد قيمت عمده آجر ها با كارشناسان خوارزم سازه در ارتباط باشيد.

خرید عمده آجر از مجموعه های تولیدی چون خوارزم سازه در اسرع وقت صورت می گیرد لذا پیشنهاد ما به شما این است که برای استعلام قیمت آجر، خرید عمده آجر از این مجموعه وقت را از دست ندهید.

 

 

به این پست امتیاز دهید

دیدگاه ها

اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مطالب مرتبط

مشاوره و تماس تلفنی
مشاوره و تماس تلفنی

برای مشاوره و استعلام قیمت جهت تخفیف ها از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید

تماس با کارشناس
لیست قیمت
ارسال لیست اقلام

برای مشاوره و استعلام قیمت جهت تخفیف ها از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید

ارسال لیست در واتس آپ
f

مزیتهای ما برای مشتریان

 • قیمت بهتر و مطمئن اطمینان شما افتخار ماست

 • ارسال به موقع سریعتر و ارزانتر

 • خرید مستقیم از کارخانه تضمین کیفیت متریال

 • تنوع محصول و برند هر آنچه شما میخواهید

مزیتهای ما برای تامین کنندگان

 • عرضه مستقیم به مصرف کننده

 • دیده شدن کنار رقبا باما بهتر دیده شوید

 • امکان سفارش 24 ساعته هر زمان که شما میخواهید

 • بازاریابی و ثبت نام تولید محتوای رایگان

تماس با کارشناس