فروش عمده لوازم استخر بدون واسطه

دسته بندی:

فروش عمده لوازم استخر بدون واسطه

تجهیزات استخر و سونا و جکوزی دارای تنوع گسترده از انواع مختلفی می باشند. این لوازم تجهیزات استخری شامل تمامی پمپ ها، دستگاه های تصفیه استخری و ضدعفونی آب، تامین فشار و گردش آب در استخر، سیستم های گرمایشی و دیگر لوازم جانبی استخر و جکوزی و سونا می باشند. از انواع گرمکن های استخر می توان به هیترهای برقی و گازی اشاره کرد که نقش بسیار مهمی برای گرمایش استخرها دارند. تمامی انواع تجهیزات استخر را میتوانید از بزرگترین مرکز بورس، فروش و پخش لوازم و تجهیزات استخر در تهران و وارد کننده این محصولات خریداری کنید. به دلیل این که خوارزم سازه فروش عمده لوازم استخر بدون واسطه را ارائه میکند از این رو قیمت انواع لوازم استخر بسیار پایین و مقرون به صرفه می باشد.

انتخاب درست تجهیزات استخر

انتخاب درست تجهیزات استخری می تواند در رضایت افراد موثر باشد. قبل از اتمام کار ساخت استخر، افراد سازنده باید به فکر تجهیزات استخر باشند که این تجهیزات به طوری انتخاب شوند تا بتوانند نیاز به آب پاکیزه در استخر و دیگر عوامل را بر طرف کنند. پس از تکمیل کار ساخت استخر نوبت به نصب تجهیزات می باشد. برای نصب این تجهیزات نیاز به نقشه از قبل تعیین شده وجود دارد و نباید بدون نقشه اقدام به نصب کرد.

انتخاب درست تجهیزات استخر

از جمله تجهیزات بسیار مهم در استخر ها، پمپ استخر، فیلتر، مبدل استخر و… می باشد. همچنین قابل ذکر است که ترتیب قرار گیری لوازم و تجهیزات استخری بسیار مهم می باشد که باید رعایت شوند. در صورتی که به این موارد دقت نشود ممکن است سیستم گردش و تصفیه استخر با مشکل مواجه شود، و یا باعث سوختن هر یک از دستگاه ها شود. پیشنهاد می کنیم که قبل از انتخاب تجهیزات استخری متناسب با استخرتان و همچنین نصب آنها با کارشناس و متخصصین مشورت کنید تا بعدها دچار پشیمانی نشوید. برای دریافت اطلاعات می توانید با کارشناسان خبره مرکز فروش لوازم استخر خوارزم سازه با شماره تماس 0912398515197 در ارتباط باشید.

انواع تجهیزات استخری

در ذیل به انواع مهمی از تجهیزات استخری از جمله: پمپ استخر،فیلتر آب، موگیر، اسکیمر، تجهیزات گرمایشی، تجهیزات ضدعفونی استخر و … خواهیم پرداخت.

پمپ آب استخر

آب تمامی استخر های عمومی و خصوصی باید به طور مرتب ضدعفونی و تصفیه شوند.

پمپ استخر

برای به حرکت در آوردن آب و جلوگیری از راکد ماندن آن نیاز به پمپ تصفیه می باشد. در واقع پمپ تصفیه نیروی محرکه ای برای سیرکوله کردن آب استخر می باشد. این دستگاه دو عمل مکش و دهش را انجام می دهد. با استفاده از پمپ تصفیه آب استخر را از قسمت ورودی مکش کرده و از قسمت خروجی با فشار و سرعت زیاد دهش می کند.  باید در هنگام انتخاب پمپ تصفیه دقت بسیار زیادی داشته باشید تا پمپ بتواند عمل مکش و دهش آب را به صورت درست کامل انجام دهد. پمپ تصفیه جزو تجهیزاتی می باشد که در تمام استخر های شنا بسیار ضروری است. در هنگام انتخاب پمپ تصفیه مناسب باید به جنس بدنه و پوسته آن دقت بسیاری داشته باشید تا در برابر خوردگی و مواد شیمیایی مقاومت بالایی داشته باشد.

برای اطلاع از لیست قیمت خرید پمپ استخر داب DAB روی لینک مربوطه کلیک کنید.

جنس پوسته و یا بدنه پمپ تصفیه آب استخر

برای ساخت جنس بدنه پمپ تصفیه استخری باید از ماده ای استفاده شود تا مقاومت بسیار بالایی در برابر کلر و مواد شیمیایی دیگر داشته باشد. جنس بدنه چدنی دارای مقاومت پایین تری می باشد و مناسب بکارگیری برای بدنه پمپ نمی باشد. بهترین مواد برای ساخت بدنه پمپ تصفیه پلاستیک پلی اتیلن و چنین موادی می باشد. این مواد مقاومت بسیار بالایی در برابر کلر و مواد شیمیایی دارند. مشخصه مهم پمپ ها، خروجی آنها می باشد که بتوانند آب را با فشار بالا به داخل کاسه استخر پمپاژ کنند. پمپ های تصفیه از نوع سیرکوله زمینی می باشند.

فیلتر آب استخر 

برای تصفیه و خالص سازی آب استخر از هر گونه مواد ریز و درشت از فیلتر تصفیه استفاده می شود. معمولا در استخر ها برای تصفیه از فیلتر شنی استفاده می کنند. که دارای مخزنی بزرگ از جنس فایبرگلاس و فلز می باشد. این فیلتر دارای بستر بسیار ضخیمی از شن می باشد. و مانند دیگر تجهیزات استخری یکی از اساسی ترین لوازم مهم تصفیه استخری می باشد.  طرز کار فیلتر های شنی همانند رود خانه های طبیعی می باشد. و با عبور آب از قسمت های مختلف فیلتر تمام ذرات ریز درشت از آب استخر جدا می شود.

فیلتر آب استخر

باید همواره داخل محفظه فیلتر شنی چک شود چون در گذر زمان ممکن است منافذ بین شن ها از آلاینده های ریز و درشت موجود در آب استخر پر شود و ممکن است فشار آب خروجی از فیلتر کاهش پیدا کند. از این رو واجب است هر چند وقت یکبار فیلتر تصفیه را شستشو دهید.

فیلتر های تصفیه استخری به سه دسته تقسیم می شوند:

 • انواع فیلتر شنی
 • فیلتر کارتریجی
 • فیلتر دیاتومه

که ممکن است در برخی از استخر ها بجای فیلتر شنی از دوتای دیگر نام برده استفاده شود.

برای اطلاع از قیمت فیلتر شنی استخر هایوارد روی لینک کلیک کنید.

موگیر استخر

همان گونه که از نام این دستگاه مشخص می باشد برای جمع آوری مو و مواد مانند آن بکار می رود، این قطعه قبل از موتور پمپ نصب می گردد تا مواد ریز و آلاینده ها را از آب استخر جدا کند تا وارد موتور نشوند زیرا در صورت ورود به موتور باعث خراب شدن و از کار افتادن الکتروموتور می شوند.

اسکیمر استخر

این قطعه برای جمع آوری آلاینده ها و موارد موجود در سطح آب استخر طراحی شده است. که مانند سبدی می باشد و از ورود آلاینده هایی مانند شاخ و برگ درختان به موتور و پروانه جلوگیری می کند.

تجهیزات گرمایشی استخر

استاندارد برای درجه آب استخر تعیین شده است که دمای آب استخر طبق این استاندارد باید ۲۸ درجه سانتی گراد باشد.

تجهیزات گرمایشی استخر

برای اینکه بدن شناگر ها در آب استخر احساس خوبی داشته باشد باید آب استخر در این دمای تعیین شده باشد.

دمای آب در استخر های عمومی و خصوصی و کودکان و درمانی و… می تواند متغییر باشد . تجهیزاتی که به منظور گرم کردن آب استخر بکار می روند جزو تجهیزات مهم و اساسی گرمایشی می باشند.

مبدل حرارتی استخر

برای استخر هایی سیستم گرمایی در آنها مورد استفاده می باشد کاربرد دارد، معمولا جکوزی ها از مبدل حرارتی استفاده می کنند.

سایر تجهیزات استخر

تنوع تجهیزات استخری بسیار زیاد می باشد و بهترین راه برای انتخاب درست و مناسب تجهیزات برای استخرتان مشورت گرفتن از یک متخصص است. قابل ذکر است که سایر تجهیزات مانند، خط شنا، انواع چراغ های روشنایی، انواع کلرزن ها، نردبان ، تجهیزات مربوط به سونا، آبنما و … می باشند.

چراغ استخر و سونا

چراغ های استخری در دو نوع رو کار و توکار تولید و عرضه می شوند، که با استفاده از لامپ های هالوژنی که معمولا تک رنگ می باشند روشن می شوند. و همچنین لامپ های ال ای دی تک رنگ و چند رنگ نیز برای روشنایی استفاده می شود.

چراغ استخر و سونا

مزیت استفاده از این لامپ ها نسبت به لامپ های هالوژنی این است که حرارت زیادی از خود تولید نمی کند و عمر کارکرد طولانی تری نیز دارند و دارای تنوع رنگی بسیار زیادی می باشند و به همین دلایل بیشتر از این لامپ ها استفاده می شود.

تجهیزات ضدعفونی استخر

ضدعفونی و در حالت کلی گندزدایی آب استخر از راه کلر و با استفاده از دستگاه کلرزنی انجام می شود. این عمل کلرزنی به دو صورت ممکن خواهد بود. کلرزنی به روش نیمه اتوماتیک و کلرزنی دستی

تمامی انواع تجهیزات استخر را از بزرگترین مرکز بورس و فروش و پخش لوازم و تجهیزات استخر در تهران و وارد کننده این محصولات خریداری کنید.

سیستم تصفیه آب استخر

از آنجایی که ممکن است آب در استخر های عمومی و خصوصی آلوده شده و محل مناسبی برای رشد باکتری و قارچ ها باشد و ممکن است در اطراف استخر انواع لارو های حشرات رشد کند، داشتن آبی شفاف و پاکیزه در استخرهای شنا امری بسیار ضروری می باشد. زیرا استفاده از آب آلوده سلامت شناگر ها را به خطر می اندازد. و ممکن است دچار بیماری های پوستی شوند. به همین دلیل به گردش در آوردن آب استخر امری بسیار مهم می باشد، به طور دائمی پر و خالی کردن اب استخر می تواند هزینه بر و پر زحمت باشد. با تعویض کردن آب استخر به طور مداوم باعث به هدر رفتن مقدار بسیار زیادی آب می شوید. در این صورت استفاده از پمپ تصفیه استخری برای گندزدایی و ضدعفونی کردن آب استخر امری مهم و ضروری می باشد.

برای داشتن استخری شفاف و زلال استفاده از پمپ تصفیه استخری ضروری می باشد. سیستمی که برای تصفیه و گردش آب از آن استفاده می شود یک مدار کاملا بسته می باشد. منظور از بسته بودن این است که آب به صورت مداوم در آن در حال گردش می باشد. آب از طریق دریچه هایی که در کف استخر قرار داده شده توسط پمپ تصفیه استخری به داخل کشیده می شود و سپس با عبور از قسمت های مختلف آب تصفیه شده از طریق لوله کشی برگشت دوباره به کاسه استخر برگردانده می شوند. این چرخه به طور مداوم در حال اجرا می باشد.

گندزدایی آب استخر با استفاده از اشعه ماورا فرابنفش

شما می توانید برای کم کردن اثرات منفی کلر و همچنین عمل گندزدایی آب استخر از اشعه ماورا فرابنفش و یا UV استفاده کنید.

گندزدایی آب با استفاده از اشعه ماورا فرابنفش

این اشعه توانایی این را دارد که تمامی باکتری ها و قارچ ها و دیگر موارد مضرر را از بین ببرد. اشعه UV می تواند تمامی اثرات منفی کلر که ممکن است بر روی بدن شناگر برجا گذارد را از بین ببرد. بعد از بین بردن اثرات منفی کلر و آبی پاکیزه و عاری از هر گونه آلودگی خواهید داشت.

پکیج تصفیه آب استخر

با استفاده از این پکیج می توانید هم از راکد ماندن آب استخر جلوگیری کنید و هم می توانید تمامی ماده های موجود در آب استخر را جدا کنید. این پکیج ها عموما به سه دسته تقسیم می شوند.

پکیج تصفیه آب استخر

پکیج تصفیه آب استخر TPAKS

این پکیج تصفیه آب استخر شامل پمپ و فیلتر شنی بر روی یک سطح ثابت به همراه لوله های رابط و کیت اتصالات است. از این پکیج برای تصفیه و فیلتر کردن استخر های کوچک و جکوزی و حوضچه های آب سرد و یا استخر های آبی بادی موقت استفاده می شود.

پکیج تصفیه استخری دفنی

این پکیج می تواند جایگزین بسیار مناسبی برای موتور خانه در استخر های روباز و رو بسته تا حجم ۱۰۰ متر مکعب باشد.

پکیج تصفیه استخر TOP FILTER

این پکیج تصفیه طوری طراحی شده است که می تواند مناسب برای استخر هایی که هیچ گونه لوله کشی و مدار تصفیه در کف و سطح آنها در نظر گرفته نشده است مورد استفاده فرار گیرد. مانند حوضچه های بسیار بزرگی که شناگر ها از آنها استفاده می کنند.

کلرزن اتوماتیک استخر

در این روش آب استخر با استفاده از دستگاه کلرزنی مدام در حال بررسی می باشد. و در صورت کمبود کلر در آب به آن  کلر تزریق می کند. برای اینکه عمل کلرزنی در استخر ها موثر واقع شود می بایستی PH آب اندازه گیری شود و در حالت استاندارد باشد. تا کلرزنی مداوم موثر واقع شود. از آنجایی که شناگر ها در آب استخر همواره در حال شنا می باشند و آب قلیایی می باشد و برای رفع این مشکل باید مقداری اسید به آب استخر اضافه شود. این عمل عمدتا به دو صورت خواهد بود. به صورت دستی و یا با استفاده از پمپ تزریق.

برای اطلاع از دو روش ساده برای محاسبه پمپ استخر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

جاروی استخری

یکی دیگر از تجهیزات استخری برای تمیز نگه داشتن آب استخر جاروی استخری می باشد. کارکرد این جارو بدین صورت است که ضررات معلق بر روی آب و ذرات ته نشین شده را از آب استخر جدا کند. به طور کلی سه نوع جارو استخر وجود دارد.

جاروی استخر

جارو دستی استخر

این جارو دستی در دو مدل تولید و ساخته می شود، بدون فیلتر تصفیه ، به همراه فیلتر تصفیه می باشند.

جارو نیمه اتوماتیک استخر

این جارو به پمپ تصفیه و اسکیمر وصل می شود، و می توانید در کف استخر قرار دهید تا با استفاده از پمپ و نیروی محرکه آن جارو را در تمامی کف استخر به حرکت در آورد. می توان با استفاده از این روش تمامی موارد ته نشین شده در کف استخر را جدا کرده و در آخر جمع آوری کرد.

جارو رباتیک استخر

این جارو هوشمند می باشد و دارای موتور بسیار قوی و جنس بدنه سبک می باشد و همچنین قابل حمل است. و می تواند به صورت اتوماتیک روی سطوح عمودی و افقی استخر حرکت کند. طراحی این جارو بسیار خاص می باشد و از این رو محبوبیت زیادی دارد.

شما می توانید تمام تجهیزات استخری را از بورس تجهیزات استخر تهران خوارزم سازه خریداری کنید. بورس تجهیزات استخر تهران خوارزم سازه یکی از وارد کنندگان تجهیزات استخری می باشد که تمام محصولات موجود در این مجموعه دارای گارانتی و قیمت بسیار مناسب می باشند.

تجهیزات استخرهای باغی

یکی از فاکتور های مهم در هنگام خرید باغ استخر مجهز آن می باشد. از جمله تجهیزات استخر های باغی:

 • مدار گردش آب
 • فواره ها و آبنما
 • هیتر ها

و… می باشند.

مرکز فروش لوازم استخر

مرکز پخش تجهیزات استخر خوارزم سازه یکی از بزرگ ترین فروشگاه های تجهیزات استخری می باشد که این تجهیزات در این مجموعه به صورت عمده و خرده به فروش می رسد. شما می توانید با خرید از مرکز پخش تجهیزات استخر خوارزم سازه به طور مستقیم و بدون واسطه خرید کنید. که در نتیجه می توانید تجهیزات استخری را  با قیمت مناسب سفارش دهید.

می توانید انواع مختلف تجهیزات استخری و جکوزی و سونا و تجهیزات باغی با برند های معتبر و شناخته شده را از مجموعه خوارزم سازه خریداری کنید و برای انتخاب درست و مناسب با کارشناسان و مشاوران این مجموعه در ارتباط باشید. تمامی انواع تجهیزات استخر را از بزرگترین مرکز بورس و فروش و پخش لوازم و تجهیزات استخر در تهران و وارد کننده این محصولات خریداری کنید.

انواع تجهیزات استخری موجود در مرکز پخش تجهیزات استخر خوارزم سازه

 • فیلتر تصفیه:  کارتریجی ، شنی ، دیاتومه
 • پمپ تصفیه
 • دستگاه کلرزنی: شناور، خطی، نمکی
 • دستگاه اشعه ماورابنفش
 • مبدل حرارتی
 • هیتر گازی
 • هیتر برقی
 • پکیج گرمایشی
 • پکیج جاروی استخر: روباتیک، برگ گیر ، برس
 • دسته تلسکوپی
 • چراغ
 • نردبان
 • آبنما
 • اسکیمر
 • جت و نازل

و… می باشد که تعدادی از آنها در اینجا بیان شده است تمامی تجهیزات استخری و باغی در مرکز پخش تجهیزات استخر خوارزم سازه دارای برند معتبر و پر فروش همراه با گارانتی شرکتی می باشند. شما می توانید تمامی انواع تجهیزات استخر را از بزرگترین مرکز بورس و فروش و پخش لوازم و تجهیزات استخر در تهران و وارد کننده این محصولات خریداری کنید.

خلاصه مطلب: 

شرکت خوارزم سازه یکی از معتبر ترین فروشندگان تجهیزات استخری می باشد که در بورس تجهیزات استخر، تنوع دستگاه ها و لوازم بسیار بالاست. خوارزم سازه آماده ارائه تمامی تجهیزات استخر از جمله تجهیزات تصفیه، انواع تجهیزات ضدعفونی و هم چنین تجهیزات گرمایش استخری از سراسر تهران و سایر شهرها میباشد. هم چنین میتوانید برای انتخاب مناسب و صحیح تجهیزات استخری از کارشناسان و مشاوران این مجموعه راهنمایی لازم را دریافت نمایید.

برای دانلود این مطلب به صورت pdf روی لینک مربوطه کلیک کنید.

3.5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاه ها

اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مطالب مرتبط

مشاوره و تماس تلفنی
مشاوره و تماس تلفنی

برای مشاوره و استعلام قیمت جهت تخفیف ها از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید

تماس با کارشناس
لیست قیمت
ارسال لیست اقلام

برای مشاوره و استعلام قیمت جهت تخفیف ها از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید

ارسال لیست در واتس آپ
f

مزیتهای ما برای مشتریان

 • قیمت بهتر و مطمئن اطمینان شما افتخار ماست

 • ارسال به موقع سریعتر و ارزانتر

 • خرید مستقیم از کارخانه تضمین کیفیت متریال

 • تنوع محصول و برند هر آنچه شما میخواهید

مزیتهای ما برای تامین کنندگان

 • عرضه مستقیم به مصرف کننده

 • دیده شدن کنار رقبا باما بهتر دیده شوید

 • امکان سفارش 24 ساعته هر زمان که شما میخواهید

 • بازاریابی و ثبت نام تولید محتوای رایگان

تماس با کارشناس