12 نمونه بازسازی مطب و کلینیک پزشکی و دندانپزشکی + هزینه 1402

دسته بندی:

بازسازی مطب

بازسازی مطب برای ایجاد یک سری تغییرات در دکوراسیون داخلی انجام می‌شود و برای مطب‌هایی که زیبایی و استحکام خود را از دست داده‌اند، فرایند نوسازی و انجام تعمیرات امری ضروری است. بسیاری از پزشکان جهت نوسازی و تغییر فضای داخلی مطب خود هر چند سال یکبار به فکر بازسازی هستند تا با خلق یک فضای جدید باعث جذب بیماران شوند.

مراحل بازسازی کلینیک پزشکی و و بازسازی مطب دندانپزشک باید توسط استادکاران حرفه‌ای انجام شود. چنانچه نیازمند بازسازی مطب دندانپزشکی و مطب پزشکی هستید، می‌توانید برای استعلام هزینه با شرکت خوارزم سازه تماس بگیرید. همکاران ما در این مجموعه هزینه بازسازی مدرن مطب را در اختیار شما پزشکان و دندانپزشکان گرامی قرار خواهند داد.

بازسازی مطب دندانپزشک

مطب دندانپزشکی از مکان‌هایی است که پاکیزگی و تمیزی آن برای بیماران و مراجعه کنندگان بسیار اهمیت دارد. دندانپزشکان علاوه بر اینکه باید به کیفیت خدمات خود توجه ‌کنند، باید در انتخاب مدرن‌ترین دکوراسیون داخلی در مطب نیز دقت داشته باشند و علاوه بر دستگاه‌های مدرن باید محیطی پر از آرامش و همراه با استانداردهای پزشکی را برای بیماران فراهم نمایند.

بسیاری از افراد به دلیل ترس و اضطراب زیاد به سمت مطب‌های دندانپزشکی نمی‌رود، اما اگر یک طراحی زیبایی در محوطه داخلی مطب وجود داشته باشد، ترغیب می‌شوند تا کارهای پزشکی خود را انجام دهند.

بازسازی مطب با استفاده از بهترین سبک‌ها و استفاده از رنگ‌های آرامش بخش، باعث جذابیت و زیبایی مطب خواهد شد. برای کودکان این موضوع بسیار اهمیت دارد، چرا که وقتی وارد یک محیط می‌شوند، اگر حس خوبی در آنها به وجود آید، بیشتر مایلند که خدمات درمانی و زیبایی را انجام دهند.

برای دریافت خدمات بازسازی سقف خانه شرکت خوارزم سازه وارد لینک شوید. 

بازسازی مطب دندانپزشک

بازسازی کلینیک و مطب زیبایی

به روز بودن و زیبایی مطب یا کلینیک می‌تواند تأثیر زیادی در جذب مراجعه کنندگان داشته باشد، چرا که افراد با هدف‌های انجام خدمات زیبایی وارد این مکان‌ها می‌شوند و علاوه بر خدماتی که در این مطب‌ها به بیماران صورت می‌گیرد، زیبایی محیط نیز اهمیت دارد.

حتی در برخی مواقع اگر بیماران ببینند که کلینیک جذابیت زیادی دارد، آن را به دیگر مشتریان نیز معرفی می‌کند.در هنگام بازسازی کلینیک‌ها ، باید به پاکیزگی محیط توجه داشت، چرا که این موضوع برای مراجعه کنندگان بسیار مهم است و غلب به مطب‌هایی مراجعه می‌کنند که نکات بهداشت محیط در آن رعایت شده باشد.

چنانچه به فکر بازسازی مطب و کلینیک خود هستید، می‌توانید با همکاران ما در مجموعه خوارزم سازه در تماس باشید. مجموعه خوارزم سازه علاوه بر استفاده از متریال‌ها و المان‌های جدید، یک فضای لوکس و با تجهیزات مدرن را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

بازسازی کلینیک پزشکی

بازسازی کلینیک پزشکی یک فرایند بسیار مهم است که به بهبود خدمات بهداشتی و درمانی برای مراجعان بیشتر کمک می‌کند. پروژه بازسازی کلینیک پزشکی شامل موارد زیر است:

 • بروزرسانی تجهیزات
 • افزایش فضای مناسب برای پرسنل و بیماران
 • اصلاح کردن طراحی داخلی و بهبود سیستم‌های نگهداری سلامت

بازسازی کلینیک پزشکی می‌تواند باعث بهبود کیفیت خدمات پزشکی، رفاه حال بیماران و تاثیرگذاری مثبت روی اعتماد مراجعه کنندگان به مراکز درمانی باشد. شرکت‌هایی که کار بازسازی کلینیک پزشکی را انجام می‌دهند،  با ایجاد یک محیط آرام و دلپذیر موجب افزایش مراجعه کنندگان می‌شود و افراد ممکن است ترجیح دهند که این مطب را در اولویت خود قرار دهند.

قبل از اجرای پروژه سعی کنید چند نمونه بازسازی مطب پزشک را مشاهده کنید. برای دریافت خدمات مربوط به بازسازی مطب پزشکی می‌توانید با همکاران ما در شرکت خوارزم سازه تماس بگیرید تا هزینه بازسازی مدرن مطب را در اختیار شما قرار دهند.

جهت دریافت خدمات بازسازی راه پله ساختمان خوارزم سازه وارد لینک شوید. 

بازسازی کلینیک پزشکی

نکات مهم بازسازی مطب

زمانی که برای بازسازی مطب دندانپزشکی یا بازسازی کلینیک پزشکی اقدام می‌کنید، حتماً باید در کنار مشاهده نمونه بازسازی مطب پزشک، به موارد زیر توجه کنید:

 • توجه به اتصالات و لوله‌کشی‌ها
 • توجه به نورپردازی داخلی مطب
 • حذف المان‌های اضافه
 • طراحی کردن المان‌های کاربردی
 • ایجاد سقف کاذب برای مطب
 • بازسازی و تعمیر کفپوش
 • در رویت بودن قسمت پذیرش مطب
 • توجه به رنگ‌های آرامش بخش
 • سهولت رفت و آمد مراجعه کنندگان

بهترین شرکت بازسازی مطب در تهران

بازسازی مطب و کلینیک‌های پزشکی و دندانپزشکی از حساسیت زیاد برخوردار است، چرا که در کنار تجهیزات مورد استفاده ، فضای داخلی مطب باید فضای آرامش بخش و مدرنی باشد و این امر در جلب اعتماد مراجعه کنندگان بسیار اثرگذار است.

از آنجاکه به کار بردن رنگ‌ها و المان‌های مختلف در مطب دندانپزشکی و پزشکی نیازمند خلاقیت و طراحی است، باید تیمی پروژه بازسازی کلینیک پزشکی و دندانپزشکی را در دست بگیرند که با طراحی‌های روز و مدرن دنیا آشنا باشند و بتوانند پروژه را در سریع‌ترین زمان ممکن اجرا کنند.

مجموعه خوارزم سازه با داشتن سال‌ها سابقه در امر بازسازی اماکن تجاری، اداری و مسکونی و به عنوان بهترین شرکت بازسازی تهران دارای کادر مجرب از معماران و طراحان است که فرایند بازسازی مطب و کلینیک را با به کار بردن طراحی‌های مدرن و ایجاد فضای لوکس و شیک در داخل مطب انجام می‌دهند.

شرکت خوارزم سازه در قبال خدماتی که ارائه می‌دهد، بهترین هزینه بازسازی مدرن مطب و کلینیک دندانپزشکی و پزشکی را دریافت می‌کند. چنانچه مایل به بازسازی مطب دندانپزشک یا کلینیک پزشکی هستید، می‌توانید صفر تا صد پروژه خود را بدون هیچ نگرانی به تیم متخصص ما بسپارید. برای دریافت مشاوره در خصوص مراحل بازسازی و مشاهده نمونه بازسازی مطب پزشک کافی است با شماره‌های مندرج در صفحه اصلی تماس بگیرید تا همکاران ما پاسخگوی شما عزیزان باشند.

بهترین شرکت بازسازی مطب در تهران

هزینه بازسازی مدرن مطب

هزینه بازسازی مدرن مطب از مواردی است که باید با آن توجه کنید، چرا نقش اساسی در میزان تغییراتی که می‌خواهید در مطب دندانپزشکی یا مطب پزشکی به وجود آورید خواهد داشت.

هزینه بازسازی مدرن مطب براساس برخی از فاکتورها تعیین می‌شود. مثلاً ممکن است که دیوار مطب نیاز به بازسازی نداشته باشد، اما سقف آن کاملاً فرسوده باشد و نیاز به تعمیر داشته باشد. اما بعضی از مطب‌ها ممکن است که نیاز به بازسازی برخی از جزئیات نیز داشته باشند. بنابراین نمی‌توان برای بازسازی تمام مطب‌ها و کلینیک‌ها رقم ثابت و مشخصی را مشخص کرد.

اگر قصد بازسازی مطب دندانپزشک یا کلینیک پزشکی را دارید و  نگران هزینه‌های پروژه می‌باشید، می‌توانید از طریق شماره‌های مندرج در صفحه اصلی سایت با مشاوران ما تماس بگیرید تا هزینه‌های دقیق را بر اساس قیمت روز به شما عزیزان ارائه کنند.

معرفی 12 نمونه بازسازی مطب و کلینیک پزشکی و دندانپزشکی

قبل از اینکه پروژه بازسازی مطب را آغاز کنید و کار خود را به شرکت های فعال در امر بازسازی بسپارید، توصیه می کنیم حتما نمونه کارهای انجام شده را بررسی و مشاهده کنید تا طرح براساس ایده های شما اجرا شود. اگر قصد دارید پروژه خود را به مجموعه خوارزم سازه بسپارید کافی است با همکاران ما در تماس باشید تا نمونه کارهای بازسازی مطب پزشکی، دندانپزشکی و زیبایی را در اختیار شما قرار دهند. در ادامه نیز برخی از پروژه های بازسازی را ارائه کرده ایم. 

نمونه بازسازی مطب

نمونه بازسازی مطب

معرفی نمونه بازسازی مطب

نمونه بازسازی کلینیک

نمونه بازسازی کلینیک

 

نمونه بازسازی دندانپزشکی

نمونه بازسازی دندانپزشکی

 

نمونه بازسازی مطب زیبایی

نمونه بازسازی مطب زیبایی

نمونه بازسازی مطب پزشکی

نمونه بازسازی مطب پزشکی

خلاصه مقاله بازسازی مطب 

بازسازی مطب و اماکنی که با مراجعه کنندگانی که قصد دریافت خدمات پزشکی دارند، باید با حساسیت زیاد و توسط معماران با تجربه انجام شود، چرا که در این اماکن باید به نکات مربوط به زیبایی و طراحی مدرن توجه شود و از رنگ ها و المان هایی بهره برد که باعث جذب بیماران شود. برای بازسازی مطب دندانپزشک و بازسازی کلینیک پزشکی بهتر است کار خود را به مجموعه هایی بسپارید که در زمینه بازسازی و طراحی منحصر بفرد این دسته از مکان ها تخصص دارند. 

شرکت خوارزم سازه به عنوان بهترین شرکت بازسازی تهران، با بهره گیری از بهترین معماران و مهندسان که با روش های طراحی مدرن آشنایی دارند، می توانند به بهترین شکل پروژه بازسازی را به اتمام برسانند. برای دریافت مشاوره در ارتباط با هزینه بازسازی مدرن و کلینیک پزشکی و دندانپزشکی و دیدن نمونه بازسازی مطب پزشک، می توانید با مشاوران این مجموعه در ارتباط باشید. 

برای دانلود پی دی اف مقاله بازسازی مطب کلیک کنید

به این پست امتیاز دهید

دیدگاه ها

اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مطالب مرتبط

مشاوره و تماس تلفنی
مشاوره و تماس تلفنی

برای مشاوره و استعلام قیمت جهت تخفیف ها از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید

تماس با کارشناس
لیست قیمت
ارسال لیست اقلام

برای مشاوره و استعلام قیمت جهت تخفیف ها از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید

ارسال لیست در واتس آپ
f

مزیتهای ما برای مشتریان

 • قیمت بهتر و مطمئن اطمینان شما افتخار ماست

 • ارسال به موقع سریعتر و ارزانتر

 • خرید مستقیم از کارخانه تضمین کیفیت متریال

 • تنوع محصول و برند هر آنچه شما میخواهید

مزیتهای ما برای تامین کنندگان

 • عرضه مستقیم به مصرف کننده

 • دیده شدن کنار رقبا باما بهتر دیده شوید

 • امکان سفارش 24 ساعته هر زمان که شما میخواهید

 • بازاریابی و ثبت نام تولید محتوای رایگان

تماس با کارشناس