قیمت خرید یونولیت دیواری از کارخانه

دسته بندی:

یونولیت دیواری یکی از محصولات یونولیت و فوم‌های ساختمانی به شمار می‌آید که برای عایق‌کاری و ایجاد استحکام بالا در ساختمان‌ها از آن استفاده می‌کنند. به طوری که در حال حاضر کارخانه یونولیت دیواری در ابعاد و ضخامت‌های مختلف آن‌ها را تولید می‌کنند تا پاسخگوی نیاز بازار باشند. مهندسان عمران نیز برای ساختمان‌های مختلف خود از یونولیت دیواری استفاده می‌کنند. زیرا مزایای آن‌ها نسبت به نمونه‌های مشابه خود زیاد است. در زیر قرار است در مورد یونولیت دیواری و قیمت خرید آن‌ها با شما صحبت کنیم. لذا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد اهمیت کاربرد یونولیت دیواری ما را همراهی کنید.

 

یونولیت دیواری چیست و چه ویژگی‌هایی دارد؟

یونولیت دیواری نوعی فوم است که در ورق‌های مختلف تولید می‌شوند. آن‌ها ممکن است در ضخامت‌های 2،3،5 و 8 میلی‌متری تا 10 سانتی‌متری ایجاد شوند. زیرا هر کدام از آن‌ها کاربرد متفاوتی در ساختمان‌سازی دارند. خوب است بدانید که 98 درصد یونولیت‌های دیواری را هوا و 2 درصد آن را مواد اولیه پلی استایرن تشکیل می‌دهد. بنابراین این ورق‌های فوم به عنوان عایق حرارت و صدا عمل می‌کنند.

استفاده از آن‌ها در شهرهای بزرگ با جمعیت و ترافیک بالا بسیار مفید است. زیرا ترافیک سنگین و شلوغی جمعیت در خیابان‌ها ممکن است برای ساکنان خانه مزاحمت ایجاد کند. یونولیت دیواری می‌تواند این صداها را عایق‌بندی کند تا شما در آسودگی کامل در داخل خانه خود به استراحت بپردازید. البته این کار می‌تواند برعکس نیز عمل کند. به طوری که در آن شلوغی و صداهای داخل ساختمان به بیرون از آن منتقل نشوند. لذا می‌توانید در داخل خانه خود با صدای بلند فیلم و موسیقی گوش دهید.

البته خوب است بدانید که یونولیت دیواری عایق حرارت نیز است. لذا از اتلاف انرژی در ساختمان‌ها جلوگیری می‌کنند. همان‌گونه که می‌دانید امروزه صرفه‌جویی در انرژی گرمایی و سرمایی یکی از مهم‌ترین اصول ساختمان‌سازی مدرن است. به همین دلیل استفاده از یونولیت دیواری می‌تواند مصرف انرژی در ساختمان‌ها را به صورت چشمگیری کاهش دهد. البته خوب است بدانید که یونولیت‌های دیواری بسیار سبک هستند و نصب آن‌ها آسان و راحت است. آن‌ها از پایداری ساختاری بالایی برخوردار هستند و قدرت و استحکام بالایی دارند. یونولیت‌های دیواری انعطاف‌پذیر می‌باشند. لذا امکان شکستن آن‌ها به هنگام جابجایی بسیار کم است. هم‌چنین آن‌ها در مجاورت با آب و مواد شیمیایی واکنش نشان نمی‌دهند. به همین دلیل می‌توانند در ایمنی و بهداشت ساختمان‌ها کمک کنند.

مزایا استفاده از یونولیت دیواری در ساختمان‌سازی

خوب بدانید که استفاده از فوم دیواری علاوه بر موارد ذکر شده در بالا مزایا دیگری نیز دارد. آن‌ها معمولا در طرح‌های مختلفی تولید می‌شوند. لذا می‌توانند در ساختمان‌سازی‌ها مورد استفاده قرار بگیرند. استفاده از فوم دیواری به شاتر کمی نیاز دارد و نصب آن‌ها به رعایت اصول ایمنی خاصی نیاز ندارد. خوب است بدانید که ساخت ساختمان‌هایی با پانل‌های یونولیت بسیار بهتر از ساختمان‌های آجری است. زیرا در آن سرعت عملکرد بسیار بالا می‌رود. استفاده از فوم دیواری مناسب تمام آب و هوای کشور است. لذا شما می‌توانید از آن‌ها در هر نقطه از کشور استفاده کنید. یکی از مزایا یونولیت دیواری این است که آن‌ها عاری از مواد CFC و HCFC هستند و بعد از استفاده قابل بازیافت می‌باشند. به همین دلیل از دور ریختن آن‌ها خودداری کنید.

 

برای کسب اطلاعات درباره قیمت کارخانه یونولیت وارد شوید.

 

استفاده از فوم دیواری هزینه ساختمان‌سازی را به شدت کاهش می‌دهد و در سبک‌سازی ساختمان‌های مرتفع نقش زیادی دارد. ولی خوب است بدانید که استفاده از یونولیت‌های دیواری برای زیرزمین و راه‌پله‌ها مناسب نیست. هم‌چنین سعی کنید در مرحله آخر ساخت و ساز خود از یونولیت‌ استفاده کنید. زیرا بعد از نصب یونولیت دیواری، اجرای اصلاحات ساخت و سازی در آن بسیار سخت است. در حال حاضر استفاده از این پانل یونولیت دیواری برای ساختمان‌های مسکونی، بیمارستان، نهادی، تجاری، انبار و غیره بسیار رایج است.

معمولا قیمت پانل یونولیت دیواری بسیار ارزان است. لذا شما می‌توانید از آن‌ها برای پیشبرد بهتر اهداف خود استفاده کنید. برای این کار می‌توانید با سایت خوارزم سازه در تماس باشید. آن‌ها ضمن این که در تهیه پانل یونولیت دیواری به شما کمک کنند، می‌توانند آن‌ها را با توجه به طراحی داخلی ساختمان در رنگ‌ها و اندازه‌های مختلفی عرضه کنند.

 

مصارف ساختمانی و صنعتی یونولیت‌های دیواری

ورق‌های یونولیت دیواری معمولا در شکل‌ها و اندازه‌های خاصی تولید می‌شوند. به طوری که ضخامت برخی از آن‌ها به 5 سانتی‌متر و 10 سانتی‌متر نیز می‌رسد. اما ابعاد آن‌ها 100*200 سانتی‌متر است. همان‌گونه که در مطالب قبلی اشاره کردیم فوم‌های دیواری ضریب انتقال حرارتی پایینی دارند. لذا از آن‌ها در ساخت ساختمان‌های مختلف استفاده می‌کنند. آن‌ها جایگزین خوبی برای بلوک‌های سیمانی با آجرهای مختلف هستند. به طوری که از آن‌ها فقط در ساختمان‌سازی استفاده نمی‌کنند. بلکه از فوم‌های دیواری در سردخانه‌ها و کانتینرهای حمل مواد غذایی نیز بهره می‌برند. استحکام بالای آن‌ها در برابر فشار و ضربه باعث شده تا از یونولیت دیواری برای بسته‌بندی قطعات وسایل الکتریکی، خانگی، خودرو غیره استفاده کنند.

هم‌چنین کاربرد یونولیت دیواری در سالن‌های ورزشی برای جلوگیری از مصدومیت ورزشکاران بسیار رایج است. بنابراین شما برای به دست آوردن اطلاعات جدیدی در مورد قیمت پانل یونولیت دیواری می‌توانید به بخش مصالح ساختمانی خوارزم سازه مراجعه کنید. در این بخش انواع بهترین و جدیدترین پانل و فوم‌های دیواری وجود دارند که شما ضمن مشاهده آن‌ها می‌توانید یک یا چند مورد آن‌ها را به قیمت کارخانه سفارش دهید.

کارخانه یونولیت دیواری در تهران و کرج

خوب است بدانید که در کشور ما استفاده از فوم دیواری به عنوان دیوارپوش فوم، فوم دیواری تزئینی، فوم دیوارپوش و بونولیت دیواری کاربرد زیادی دارد. به طوری که شما می‌توانید نمونه‌های زیادی از آن را در زندگی اجتماعی خود مشاهده کنید. به دلیل پرطرفدار بودن فوم دیواری در کشور ما کارخانه یونولیت دیواری زیادی وجود دارد که کارخانه تهران و کرج از جمله معروف‌ترین آن‌ها هستند. در این کارخانه شما می‌توانید انواع یونولیت و پانل دیواری را در ابعاد، رنگ‌ها و طرح‌های مختلفی مشاهده کنید. سپس آن‌ها را بر اساس نوع دکور و طراحی داخلی ساختمان خود سفارش دهید. کارخانه یونولیت دیواری تهران و کرج محصولات خود را در ضخامت‌های مختلف 2 میلی‌متری تا 10 سانتی‌متری تولید و روانه بازار می‌کنند. به طوری که هر کدام از آن‌ها در بخش‌های مختلفی از صنایع کاربرد دارند.

البته خوب است بدانید که این کارخانه برای عرضه بیشتر و بهتر محصولات خود با شرکت‌های فعالی در این زمینه مانند سایت خوارزم سازه همکاری می‌کند. لذا جدیدترین محصولات پانل یونولیت دیواری را می‌توانید در این شرکت‌ مشاهده کنید. هم‌چنین برای به دست آوردن اطلاعاتی در مورد لیست قیمت کارخانه یونولیت دیواری تهران و کرج می‌توانید با کارشناسان فروش این شرکت بازرگانی در تماس باشید. آن‌ها می‌توانند در کمترین زمان ممکن اطلاعات جامعی را در این خصوص به شما ارائه دهند.

 

قیمت عمده‌فروش یونولیت دیواری

امروزه فوم دیواری به دلیل زیباسازی ساختمان‌ها و طراحی مدرن آن‌ها بسیار پرکاربرد هستند. به طوری که تولیدکنندگان فوم دیواری آن‌ها را بر اساس استانداردهای بین‌المللی تولید می‌کنند. قیمت کم آن‌ها باعث شده تا هزینه ساخت و ساز به صورت چشم‌گیری کاهش یابد. هم‌چنین طراحی فوم دیواری در شکل‌های مختلف باعث شد تا از آن‌ها به عنوان یک معیار خوب برای دیوار ساختمان‌ها استفاده کنند. به همین دلیل انبوه‌سازان کشور معمولا آن‌ها را به صورت عمده خریداری می‌کنند. خوب است بدانید که قیمت عمده یونولیت دیواری در مقایسه با قیمت جزیی آن‌ها بسیار کمتر است. لذا اگر به دنبال خرید فوم دیواری با ارزان‌ترین قیمت و بیشترین کیفیت هستید می‌توانید به بخش خدمات ساختمانی خوارزم سازه مراجعه کنید. در این بخش ضمن مشورت با کارشناسان فروش آن می‌توانید اطلاعات زیادی را در مورد قیمت عمده یونولیت دیواری به دست بیاورید. هم‌چنین به آن‌ها بگویید که یونولیت‌های دیواری خود را بر اساس نوع چسب‌دار یا بدون چسب‌ عرضه کنند. زیرا برخی از یونولیت‌های دیواری بر اساس مدل‌های چسب‌دار عرضه می‌شوند که نصب آن‌ها بسیار راحت است.

عرضه و فروش فوم دیواری به سراسر کشور

یکی از بزرگ‌ترین مشکلات خریداران عمده یونولیت دیواری، جابجایی و حمل‌ونقل آن‌ها است. زیرا برخی از آن‌ها قصد دارند فوم دیواری را به قیمت کارخانه شهرستان‌های بزرگی مانند تهران و کرج تهیه کنند. حال در صورتی که آن‌ها جهت خرید فوم دیواری به قیمت کارخانه به سایت خوارزم سازه مراجعه کنند، هیچ‌گونه نگرانی در این خصوص نداشته باشند. زیرا این سایت به عنوان یکی از شرکت‌های فعال در سراسر کشور نمایندگی‌های فروش مستقیم فوم دیواری دارد. لذا شما با مراجعه به آن‌ها یا وب‌سایت‌ آنلاین این مجموعه می‌توانید فوم دیواری خود را در سراسر کشور به قیمت روز کارخانه تهیه کنید. فقط باید در نظر بگیرید که ممکن است جابجایی آن‌ها در کشور چند روز طول بکشد.

2.5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاه ها

اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مطالب مرتبط

مشاوره و تماس تلفنی
مشاوره و تماس تلفنی

برای مشاوره و استعلام قیمت جهت تخفیف ها از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید

تماس با کارشناس
لیست قیمت
ارسال لیست اقلام

برای مشاوره و استعلام قیمت جهت تخفیف ها از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید

ارسال لیست در واتس آپ
f

مزیتهای ما برای مشتریان

  • قیمت بهتر و مطمئن اطمینان شما افتخار ماست

  • ارسال به موقع سریعتر و ارزانتر

  • خرید مستقیم از کارخانه تضمین کیفیت متریال

  • تنوع محصول و برند هر آنچه شما میخواهید

مزیتهای ما برای تامین کنندگان

  • عرضه مستقیم به مصرف کننده

  • دیده شدن کنار رقبا باما بهتر دیده شوید

  • امکان سفارش 24 ساعته هر زمان که شما میخواهید

  • بازاریابی و ثبت نام تولید محتوای رایگان