گونی چتایی بنگال | قیمت عمده + خرید مستقیم وارد کننده

دسته بندی:

گونی چتایی بنگال

گونی چتایی بنگال درجه ۱ و 2 با کیفیت عالی و با ارزان ترین قیمت بازار در شرکت خوارزم سازه به صورت عمده به فروش می رسند. قیمت گونی چتایی بنگال متری درجه یک، درجه دو و درجه سه متفاوت است.

فروش  عمده گونی چتایی بنگال با تراکم بالا و گارانتی معتبر جهت تثبیت مراحل عایق کاری ساختمان با بهترین قیمت کشور از طریق مرکز خوارزم سازه امکان پذیر است.

مهم ترین کشور های تولیدکننده گونی چتایی در آسیا، هند و بنگلادش هستند. قیمت گونی چتایی متری برای خرید عمده در هر یک از شرکت های ساختمانی متفاوت است. اما مرکز خوارزم سازه به عنوان یکی از اصلی ترین مجریان در حوزه ایزوگام و عایق کاری ساختمان، بهترین قیمت گونی چتایی را برای خریداران و مشتریان در نظر گرفته است.

جهت خرید گونی چتایی درجه ۱ و 2، گونی بنگلادشی و انواع ایزوگام درجه یک به همراه قیمت نصب با کارشناسان خوارزم سازه تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس: 46018960- (021)

09124712355

قیمت گونی بنگلادشی یا همان گونی چیتایی در بازار ایران بسته به رده کیفی آن دارد، چرا که امروزه این گونی های پر کاربرد در عایق سازی ساختمان در رده های کیفی مختلفی به بازار ایران ارائه می شوند.

گونی چیتایی که از مواد کاملا قابل بازیافت تولید می شود در کشور های بسیار زیادی تولید می گردد، اما رده بالاترین این محصول را می توان در کشور بنگلادش پیدا کرد، به طوری که انتخاب بسیاری از افراد در زمان خرید صرفا گونی چیتای بنگلادشی می باشد.

قیمت گونی بنگلادشی (چیتای) در ایران

گونی چیتای بنگلادشی در ساختمان سازی گزینه ای مناسب برای جلوگیری از ورود سرما و گرما می باشد، علاوه بر این جذب رطوبت در این نوع پارچه باعث افزایش کاربرد آن به عنوان یک عایق رطوبتی هم شده است.

این گونی کنفی بنگال در سه سطح کیفی به بازار ایران ارائه می شود که به طبع قیمت هر کدام از آن ها هم بسته به کیفیت متفاوت خواهد بود که در ادامه آن را بررسی خواهیم کرد.

 

سطح کیفی قیمت گونی بنگلادشی (متری)
درجه یک ۱۷۰۰۰ الی ۱۹۰۰۰ تومان
درجه دو ۱۵۵۰۰ الی ۱۶۵۰۰ تومان
درجه سه ۱۲۵۰۰ الی ۱۳۵۰۰ تومان

 

گونی چتایی بنگال

گونی چتایی بنگال

 

 

کارایی گونی چیتای بنگلادشی

تا به اینجا اشاره مختصری به کارایی گونی بنگلادشی داشته ایم، اصلی ترین کارایی این گونی ها در ساختمان سازی می باشد. این نوع از گونی ها تقریبا همان گونی های کنفی هستند که صرفا برای عایق سازی های ساختمان تولید می شوند.

این گونی های با قرار گیری در ما بین دیوار ها از عبور ساده سرما و گرما جلوگیری می کند، علاوه بر این وجود این گونی ها در دیوار ها و سقف از نم دادن زود هنگام ساختمان نیز جلوگیری می کند.

 

برای کسب اطلاع از شرایط و نحوه خرید گونی کنفی با ما در خوارزم سازه همراه باشید.

 

 

واردات گونی چیتای از بنگلادش و هند

این گونی ها در کشور های بسیاری تولید می شوند، اما زمانی که صحبت از استفاده از گونی ها در صنعت ساختمانی می شود انتخاب اغلب ساختمان ساز ها نوع بنگلادشی و یا هندی موجود در بازار می باشد.

اگر شما هم به هر علت به دنبال خرید گونی چیتای بنگلادشی هستید می توانید با مراجعه به وبسایت خوارزم سازه و تماس با متخصصین این مرکز اقدام به ثبت سفارش خود نمایید.

شرکت خوارزم سازه با سابقه ای درخشان از جمله وارد کنندگان و مراکز فروش عمده گونی چتایی بنگال در ایران می باشد که ساختمان ساز های گرامی می توانند اقدام به خرید از آن نمایند.

 

فروش عمده گونی بنگلادشی 

کارایی این نوع از گونی های چیتای در ساختمان سازی موجب شده تا متقاضی خرید عمده آن بسیار زیاد باشد، اگر شما هم به هر دلیلی متقاضی خرید عمده گونی بنگلادشی هستید می توانید خرید خود را از وبسایت خوارزم سازه انجام دهید.

شما با خرید گونی بنگلادشی از خوارزم سازه دست واسطه ها را از خرید خود کوتاه خواهید کرد و این به معنای آن است که شما با هزینه کمتری می توانید مقدار مورد نیاز محصول خود را تهیه نمایید. 

 

 

جهت مشاوره برای انتخاب بهترین مرکز فروش قیر و گونی در تهران بر روی لینک قرمز کلیک نمایید.

 

 

لیست آخرین قیمت گونی چتایی درجه یک

قیمت روز گونی چتایی بنگال با توجه به آخرین تعرفه های تعیین شده در بازار های کشور برای خریداران از طریق کارشناسان شرکت خوارزم سازه به صورت مستقیم قابل دریافت است.

انواع گونی چتایی با توجه به دارا بودن خاصیت ضد الکتریسیته و هم چنین مقاومت بالا امروزه در عایق کاری ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند.

قیمت گونی چتایی بنگال در مقایسه با هر یک از انواع ترکیبات دیگر جهت عایق کاری، بسیار رقابتی و مناسب است.

 

از طرفی دیگر بافت خاص و ابریشم مانند گونی چتایی شرایط نصب آن در قیرگونی را ساده تر می کند.

گونی چتایی درجه ۱ به جهت امکان نفوذ کامل قیر مذاب در مراحل قیرگونی، باعث استحکام و طول عمر عایق کاری می شود.

قیمت گونی بنگال بر اساس کیفیت محصول و میزان تراکم آن مشخص می شود. می توان گفت که انواع گونی چتایی درجه یک، درجه دو و درجه سه به ترتیب از میزان تراکم بیشتری برخوردار اند.

 

گونی چتایی عمده درجه ۱

گونی چتایی عمده درجه ۱

 

 

 

فروش بهترین و ارزان ترین گونی چتایی عمده درجه ۱

فروش ارزان ترین گونی چتایی عمده با بهترین کیفیت از طریق شرکت خوارزم سازه در سراسر کشور امکان پذیر است.

خرید گونی چتایی عمده با حاشیه سود بالا جهت عایق کاری تمامی سطوح ساختمان قطعا یک فرصت رقابتی برای خریداران به شمار می آید.

قیمت گونی چتایی درجه ۱ با توجه به نوع کارایی و تراکم بالا و هم چنین کیفیت رضایت بخش، قیمتی متفاوت برای خرید عمده است.

آخرین نرخ گونی چتایی عمده با توجه به روند صعود دلار به صورت لحظه ای و آنلاین قابل دریافت است.

خرید و فروش گونی چتایی عمده به عنوان یکی از اصلی ترین محصولات وارداتی در حوزه عایق کاری با توجه به نرخ دلار صورت می گیرد.

 

قیمت گونی چتایی متری درجه ۱ و درجه دو

آخرین قیمت گونی چتایی متری درجه یک و درجه دو در شرکت خوارزم سازه با توجه به فروش مستقیم و حذف تمامی واسطه ها برای خریداران با حاشیه سود بالایی همراه است.

اجرا عایق کاری ساختمان با گونی چتایی درجه ۱ باعث افزایش مقاومت عایق و در نتیجه عدم نیاز به تمدید یا تعمیر پس از یک دوره زمانی کوتاه می شود.

عرضه مستقیم ارزان ترین قیمت گونی چتایی متری، درجه دو و درجه سه طبق سفارش و درخواست مشتری در سریع ترین زمان ممکن از طریق شرکت خوارزم سازه امکان پذیر است.

قیمت گونی چتایی متری در دو نوع 11×45 و 10×40 متفاوت بوده و با توجه به کیفیت جهت عایق کاری هر یک از سطوح مورد استفاده قرار می گیرد.

 

فروش عمده ارزان ترین گونی چتایی درجه یک

قیمت گونی چتایی درجه ۱ برای قیرگونی و عایق کاری ساختمان با توجه به وارداتی بودن این محصول ارتباط مستقیمی با نرخ دلار و ارز دارد.

گونی چتایی درجه یک از جمله بهترین گزینه ها به منظور اجرا عایق کاری در ساختمان های مختلف و سطوح متفاوت به شمار می آید.

اطلاع از بهترین لیست قیمت گونی چتایی بنگال به صورت مستقیم از طریق مرکز خوارزم سازه یک فرصت تجاری برای خریداران عمده این محصول در بازار های کشور است.

مشاوره جهت دریافت قیمت گونی چتایی متری و هم چنین خرید مستقیم این محصول توسط کارشناسان خوارزم سازه ارائه می شود.

 

قیمت گونی چتایی درجه ۱

قیمت گونی چتایی درجه ۱

 

 

مرغوب ترین گونی چتایی درجه ۱ متری برای قیرگونی

گونی چتایی درجه یک به عنوان مرغوب ترین نوع این محصول جهت عایق کاری ساختمان شناخته می شود. این محصول با توجه به تراکم بالا می تواند نقش مهمی در افزایش طول عمر عایق کاری داشته باشد.

هم چنین عایق کاری ساختمان های قدیمی یا جدید با استفاده از روش قیرگونی علاوه بر هزینه مقرون به صرفه، در مدت زمان بسیار کوتاهی انجام می شود.

عدم نیاز به تجهیزات تخصصی و پیچیده از دیگر نکاتی است که امکان انجام این روش در هر یک از نقاط ساختمان را فراهم می کند.

گونی چتایی درجه یک از سوراخ های ریزتری در مقایسه با نمونه های درجه دو و سه برخوردار است. این موضوع امکان قیرگونی ساده تر با هزینه کم تر را ایجاد می کند.

 

 

جهت اطلاع از قیمت گونی کنفی و خرید گونی چتایی ارزان قیمت با بهترین کیفیت در بازار و گارانتی نامه کتبی 10 ساله بر روی لینک قرمز کلیک نمایید.

 

 

قیمت روز گونی چتایی عمده در تهران

قیمت روز بهترین و مرغوب ترین نوع گونی چتایی درجه ۱ برای خرید عمده در تهران به صورت آنلاین توسط کارشناسان خوارزم سازه ارائه می شود.

بررسی قیمت های روزانه برای خرید انواع گونی های چتایی می تواند شرایط سودآوری را برای خریداران به همراه داشته باشد.

بخش عمده ای از ترکیبات مورد نیاز جهت قیرگونی ساختمان های مسکونی و اداری جزء محصولات وارداتی به شمار می آیند.

گونی چتایی یکی از این محصولات است. نرخ واردات گونی چتایی در بازار های کشور بر اساس نرخ ارز و نوسانات موجود در بازار مشخص می شود.

این در حالی است که کارشناسان خوارزم سازه با حذف واسطه، شرایط ارائه لیست قیمت به صورت کاملا شفاف را برای متقاضیان فراهم کرده اند.

 

مرکز فروش گونی چتایی درجه ۱ بنگال در تهران

شرکت خوارزم سازی مجری و مرکز فروش مستقیم انواع گونی چتایی درجه ۱ با بهترین قیمت در تهران و حومه به صورت مستقیم و بی واسطه است.

حاشیه سود بالا در خرید گونی چتایی به صورت مستقیم از طریق خوارزم سازه موضوع بسیار مهمی است که قطعا می توان به عنوان یک پیشنهاد و فرصت عالی آن را مدنظر قرار داد.

 

جهت استعلام ارزان ترین قیمت قیرگونی ساختمان و اطلاع از قیمت آنلاین و خرید گونی بنگلادشی با کارشناسان خوارزم سازه تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس: 46018960- (021)

09124712355

 

کاربران گرامی، برای دانلود مطالب این صفحه به صورت پی دی اف کلیک کنید.

 

 

خلاصه مطلب

در این مقاله کارایی، قیمت و نحوه خرید گونی بنگلادشی را مورد بررسی قرار دادیم، اگر نتوانستید این مقاله را به طور کامل مطالعه نمایید در ادامه با بررسی نکات چشمگیر این مقاله با ما همراه باشید:

 • کارایی این نوع از پارچه ها در عایق سازی هوا و رطوبت در ساختمان می باشد.
 • این گونی ها در سه سطح کیفی به بازار ایران ارائه می شوند که بسته به بودجه خود هر کدام از آن ها را می توانید انتخاب نمایید.
 • برای خری و استعلام آنلاین قیمت این گونی ها می توانید اقدام به برقراری تماس با متخصصین خوارزم سازه نمایید.

 

3.5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاه ها

اشتراک در
اطلاع از

6 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

سلام، میخواستم بپرسم در صورت خرید عمده گونی چیتای بنگال نحوه ارسال سفارش از سوی خوارز سازه به چه شکل خواهد بود؟

سلام، پس از خرید گونی چیتای بنگال از خوارزم سازه با انجام هماهنگی های لازم سفارش شما در محل مشخص توسط باربری شرکت به شما ارائه داده می شود.

سلام، میخواستم بپرسم که خرید گونی چیتایی بنگال کدام کشور بهتر است؟

سلام بهترین گونی چیتایی جهان تولید کشور ها بنگلادش و هند می باشند.

سلام، قیمت خرید عمده گونی چیتای بنگال چقدره؟

سلام، قیمت خرید گونی چیتایی بنگال در خوارزم سازه به قیمت عمده درب کارخانه می باشد، برای کسب دقیق قیمت می تواند با شماره درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید.

مطالب مرتبط

مشاوره و تماس تلفنی
مشاوره و تماس تلفنی

برای مشاوره و استعلام قیمت جهت تخفیف ها از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید

تماس با کارشناس
لیست قیمت
ارسال لیست اقلام

برای مشاوره و استعلام قیمت جهت تخفیف ها از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید

ارسال لیست در واتس آپ
f

مزیتهای ما برای مشتریان

 • قیمت بهتر و مطمئن اطمینان شما افتخار ماست

 • ارسال به موقع سریعتر و ارزانتر

 • خرید مستقیم از کارخانه تضمین کیفیت متریال

 • تنوع محصول و برند هر آنچه شما میخواهید

مزیتهای ما برای تامین کنندگان

 • عرضه مستقیم به مصرف کننده

 • دیده شدن کنار رقبا باما بهتر دیده شوید

 • امکان سفارش 24 ساعته هر زمان که شما میخواهید

 • بازاریابی و ثبت نام تولید محتوای رایگان