نمایندگی فروش ایزوگام کیان گستر دلیجان به قیمت کارخانه

دسته بندی:

ایزوگام کیان گستر دلیجان

ایزوگام ‌کیان گستر دلیجان، نوعی عایق رطوبتی آماده می باشد که در انواع فویل دار به منظور جلوگیری از نم، رطوبت، آب باران، برف و … استفاده می شود. شرکت خوارزم سازه نماینده فروش مستقیم ایزوگام کیان گستر دلیجان به قیمت روز کارخانه می باشد. استفاده از عایق کیان گستر بسیار راحت می باشد. از مواد تشکیل دهنده ایزوگام ها می توان به قیر و الیاف مصنوعی اشاره کرد که تاثیر مستقیم بر طول عمر عایق دارند و متوسط عمر آن ها، ۱۰ سال می باشد.


‏ایزوگام های کیان گستر دلیجان نسبت به عایق های قدیمی مزایایی زیادی دارند از جمله:

● محافظت درمقابل رطوبت و نم
‏● آسان بودن در اجرا نسبت به عایق کاری های قدیمی
‏● حمل و نقل آسان
‏● جذب حرارت بالا

انواع ایزوگام کیان گستر

ایزوگام ها براساس ماده اصلی تشکیل دهنده، لایه های به کار رفته در آن ها و روکش شان انواع متفاوتی دارند.

 

 

کارخانه ایزوگام کیان گستر دلیجان

کارخانه ایزوگام کیان گستر دلیجان

 

ایزوگام پلیمری دلیجان:

این نوع از ایزوگام متشکل از حدود ۶۰_۷۰ ٪ قیر خالص می باشد و از طریق تقطیر نفت خام در پالایشگاه به دست می آید. مواد تشکیل دهنده ایزوگام پلیمری عبارتند از:
○ قیر خالص ۶۰_۷۰ درصد
○ پلی آستر
○ تیشو
○ لایه آلومینیم
○ فیلم پلی اتیلن
○ پودر تالک
○ مواد APP
○ پوشال گونی پلاستیکی

روش ساخت ایزوگام دلیجان:

مواد نام برده شده، درون دستگاه ساخت پلیمر میکس و پخته می شوند، سپس به مایع پلیمر یا در اصطلاح عامیانه “شیره ایزوگام” تبدیل می شوند و در خط تولید این پلیمر تبدیل به ایزوگام می شود .

 

ایزوگام دمیده دلیجان:

از مواد اصلی تشکیل دهنده این نوع عایق، قیر دمیده می باشد که برای تولید کردن آن، به یک مازوت یا نفت کوره ای هوا می دمند. قیر دمیده شده نسبت به قیر خالص دارای درجه نفوذ کمتر، حساسیت کمتر نسبت به تغییرات دما و درجه نرمی بیشتری دارد. در حالی که ایزوگام دمیده نسبت به ایزوگام پلیمری دارای کیفیت پایین تری می باشد. قیر دمیده در ساختن ورق های پوشش بام، باتری اتومبیل و اندود کاری به کار برده می شود.

انواع ایزوگام دلیجان بر اساس لایه های به کار برده شده در آن:

۱) ایزوگام تک لایه:
ایزوگام های تک لایه از پلی استر دوخته شده تولید و ساخته شده اند که از ظرافت و انعطاف بالایی برخوردار هستند.

۲) ایزوگام دو لایه:
ایزوگام دو لایه متشکل از تیشو و پلی استر ضخیم می باشد که دارای استحکام و مقاومت بسیار زیادی می باشد.

 

کارخانه ایزوگام کیان گستر دلیجان

کارخانه ایزوگام کیان گستر، عایق هایی که دارای پوشش های محکم و مقاومی متشکل از قیر و الیاف مصنوعی است را تولید می کند که این ایزوگام ها به واسطه گرما بر بستر بام مکان مورد نظر چسبانده می‌شوند و از نفوذ کردن آب، رطوبت و نم به محیط زیر خود جلوگیری می‌کنند.

 

 

نمایندگی ایزوگام گستر دلیجان

نمایندگی ایزوگام گستر دلیجان

نمایندگی ایزوگام کیان گستر دلیجان

این کارخانه، نمایندگی های در سراسر کشور دارد که ایزوگام های کیان گستر دلیجان را به فروش می رسانند و شما می توانید عایق مورد نظر خود را به قیمت کارخانه و یا با نصب و امکان خرید مستقیم از کارخانه را برای شما امکان پذیر می نماید. از جمله این نمایندگی ها، شرکت خوارزم سازه می باشد که ایزوگام کیان گستر را به قیمت کارخانه و با ضمانت در اختیار شما مصرف کنندگان محترم قرار می دهد.

عمر ایزوگام های کیان گستر دلیجان و کاربرد های آن

عمر ایزوگام ها به طور متوسط حدود ۱۰ سال می باشد. ایزوگام پدیده‌ای صنعتی و متکی به دانش و آزمودگی “تجربه” می باشد و در حقیقت نوآوری در راستای ایمن سازی سازه‌ ها در مقابل نم و رطوبت پیش آمده از بارش برف و باران می باشد. ایزوگام شامل انواع گوناگونی می باشد. بعد از گذر از آزمون‌ و خطا های گوناگون، در آزمایشگاه‌ های کارخانه‌ های فرآوری، ضریب پایداری‌ عایق را افزایش خواهند داد.

 

 

تولید ایزوگام کیان گستر توسط دستگاه خط تولید

عایق ها با توجه به نوع محصول “تک لایه یا دو لایه” تیشو و پلی استر وارد تشتک قیر می‌ شوند. پس از آن با مواد پرایمری یا قیر دمیده آغشته می‌گردد. ضخامت لایه نیز توسط مجرای خروجی تعبیه شده در بالای تشتک قیر تنظیم می­گردد. سپس ورق آلومینیم به لایه آغشته به مواد، چسبیده و به حوض آب وارد می شود. لایه بعد از گذشت از حوض آب و عبور از میان غلطک­ ها سرد می­ گردد.
در قسمت بعدی، پلاستیک پشته لایه به آن افزوده می شود و لایه ایزوگام به آسانسور ذخیره سازی وارد می­ گردد. آسانسور موجب ذخیره سازی موقت لایه ایزوگام در دستگاه، و جلوگیری از توقف تولید می­ شود. فن‌ های خشک کننده نیز، عملیات خشک کردن ایزوگام را بر عهده دارند. در مرحله پایانی ایزوگام وارد رول کن می‌ شود و به طول ۱۰ متر حول میله‌ ای مخروطی شکل، رول ” به اصطلاح توپ ” می­ گردد. بعد از رول شدن، لایه بریده و به واسطه پرتاب کننده به بیرون پرتاب می‌گردد.

 

مزایای ایزوگام کیان گستر دلیجان

ایزوگام‌ کیان گستر دلیجان از محصولات پرفروش و با کیفیت در بازار ایران برای عایق کاری سطوح بام و به عنوان محصولی استاندارد در بازار ایران شناخته می شود. این نوع عایق توسط کارخانه ایزوگام کیان گستر دلیجان و همچنین نمایندگی های فروش ایزوگان فویل دار، با استفاده از قیر دمیده درجه یک و نیز الیاف استاندارد تولید شده و به فروش می رسد.

چنانچه از قیر نا مرغوب در تولید ایزوگام استفاده شود، بعد از گذشت مدتی به ویژه در عایق کاری پشت بام، به علت تابش نور خورشید و قرار داشتن در مقابل باد و باران، ایزوگام حالتی خشک به خود می گیرد و خاصیت انعطاف پذیری خود را به مرور از دست می دهد و شکننده می شود. در شرایط پیش آمده، ایزوگام خاصیت عایق رطوبتی بودن خود را از دست می دهد.

ایزوگام کیان گستر دلیجان با داشتن نشان استاندارد ملی ایران و همچنین ضمانت نامه ۱۰ ساله پس از نصب، از بهترین عایق های ایزوگام در بازار ایران به شمار می رود. حدودا تعداد ۴۰۰ کارخانه سازنده ایزوگام استاندارد، در داخل ایران فعالیت می کنند که اکثر آن ها ایزوگامی با ضخامت ۴ میلی متر و وزن ۴۰ کیلوگرمی در بازار تولید می کنند. هر رول از ایزوگام کیان گستر دلیجان دارای ۱۰ متر طول می باشد و وزن آن چیزی در حدود ۴۰ کیلوگرم است که از این نظر دارای استاندارد ملی ایران به شماره ۳۸۸۵ ( مربوط به ورق انعطاف پذیر عایق رطوبتی و ورق های تقویت شده عایق رطوبتی سطوح ) می باشد.

از مهم ترین مسائلی که در هنگام خرید ایزوگام کیان گستر دلیجان باید به آن توجه کرد، مشاهده نشان استاندارد ملی ایران بر روی برچسب رول ایزوگام می باشد. متأسفانه بعضی افراد سودجو با کپی کاری از برند شرکت های تولیدکننده ایزوگام استاندارد و معتبر اقدام به فروش ایزوگام بی کیفیت و جعلی می کنند. به همین جهت توصیه می شود اگر قصد خرید ایزوگام کیان گستر دلیجان را دارید، آن رل از مراکز معتبر و یا شرکت های معتبری همچون خوارزم سازه که نمایندگی فروش محصول مورد نظر هستند، اقدام به خرید کنید.

 

قیمت روز ایزوگام کیان گستر دلیجان

قیمت روز ایزوگام کیان گستر دلیجان

 

قیمت روز ایزوگام کیان گستر دلیجان

ایزوگام های دلیجان در دو نوع فویل دار و بدون فویل تولید و به فروش می رسند. به طور معمول، قیمت ایزوگام کیان گستر دلیجان فویل دار در حدود ۵_۱۰٪ گران تر از انواع بدون فویل آن می باشد. ایزوگام فویل دار علاوه بر آن که عایق رطوبتی محسوب می شود، عایق حرارتی نیز می باشد و با انعکاس “اشعه uv خورشید” از انتقال گرمای خورشید که به سقف آخرین طبقه ساختمان از طریق پشت بام می تابد، نیز جلوگیری می کند. برای استعلام قیمت ها و همجنین مشاوره با کارشناسان مجرب ما، می توانید به سایت خوارزم سازه مراجعه کرده و یا با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

به این پست امتیاز دهید

دیدگاه ها

اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مطالب مرتبط

مشاوره و تماس تلفنی
مشاوره و تماس تلفنی

برای مشاوره و استعلام قیمت جهت تخفیف ها از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید

تماس با کارشناس
لیست قیمت
ارسال لیست اقلام

برای مشاوره و استعلام قیمت جهت تخفیف ها از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید

ارسال لیست در واتس آپ
f

مزیتهای ما برای مشتریان

  • قیمت بهتر و مطمئن اطمینان شما افتخار ماست

  • ارسال به موقع سریعتر و ارزانتر

  • خرید مستقیم از کارخانه تضمین کیفیت متریال

  • تنوع محصول و برند هر آنچه شما میخواهید

مزیتهای ما برای تامین کنندگان

  • عرضه مستقیم به مصرف کننده

  • دیده شدن کنار رقبا باما بهتر دیده شوید

  • امکان سفارش 24 ساعته هر زمان که شما میخواهید

  • بازاریابی و ثبت نام تولید محتوای رایگان

تماس با کارشناس