قیمت نصب ایزوگام دلیجان اسفند 1400 + لیست برند ها

دسته بندی:

قیمت نصب ایزوگام با ضمانت کتبی

قیمت نصب ایزوگام دلیجان از جمله مواردی است که در زمان عایق سازی ساختمان اهمیت به سزا و زیادی دارد، افراد در فرایند عایق سازی ساختمان خود علاوه بر پرداخت هزینه های خرید این محصول باید هزینه های جداگانه ای هم برای اجرای این محصول پرداخت نمایند.

قیمت نصب ایزوگام دلیجان به موارد مختلف و متعددی بستگی دارد، اولین موردی که در زمان اجرای هرگونه ایزوگامی از جمله ایزوگام دلیجان حائز اهمیت می باشد مساحت محیطی است که باید عایق سازی گردد، هر مقداری که این مساحت بیشتر باشد هزینه نصب ایزوگام هم بیشتر خواهد بود.

علاوه بر این هزینه نصب ایزوگام دلیجان ارتباط مستقیمی هم با نوع محصول دارد، امروزه ایزوگام هایی که برای عایق سازی ساختمانی استفاده می گردند انواع مختلف اعم از طرح دار، سردسیری، گرمسیری و … دارند که نحوه نصب و اجرای هر کدام از این محصولات با دیگری متفاوت خواهد بود.

 

برای اطلاع از قیمت نصب انواع ایزوگام تولیدی در کارخانجات دلیجان با کارشناسان خوارزم سازه تماس حاصل فرمایید

شماره تماس: 46018960- (021)

09124712355

 

قیمت نصب ایزوگام دلیجان

یکی از موارد بسیار مهمی که مشتریان و خریداران انواع ایزوگام دلیجان باید به آن توجه لازم را مبذول دارند بحث قیمت نصب ایزوگام دلیجان است.

تقریباً تمامی مشتریان به دنبال نمایندگی با ارائه کمترین قیمت نصب عایق رطوبتی دلیجان هستند تا در هزینه های خود صرفه جویی کنند.

در هر حال آن ها باید بدانند که قیمت نصب ایزوگام دلیجان برای هر رول چقدر بوده و‌ آیا این قیمت در زمان خرید عمده و جزئی با یکدیگر فرق دارد یا خیر؟

اینجاست که استفاده از کمک مشاورانی خبره و حاضر در نمایندگی های معتبر خرید و فروش محصولات ایزوگام دلیجان می تواند بسیار کمک کننده باشد.

این مشاوران می توانند شما را از قیمت دقیق و به روز انواع ایزوگام دلیجان از جمله نوع چهار لایه، فویل دار و ساده مطلع کنند و حتی در زمان نصب عایق رطوبتی دلیجان کمترین قیمت نصب عایق رطوبتی دلیجان را به شما پیشنهاد دهند.

 

 

قیمت نصب ایزوگام دلیجان در تهران

شرکت خوارزم سازه علاوه بر فروش ایزوگام به مشتریان سراسر کشور اقدام به ارائه خدمات نصب در تهران نیز می کند، مشتریانی که از این شرکت اقدام به خرید ایزوگام کرده اند می توانند از خدمات نصاب های شرکت خوارزم سازه استفاده نمایند و کمترین هزینه را هم برای نصب عایق رطوبتی خود بپردازند.

 • علاوه بر مشتریانی که ایزوگام خود را از خوارزم سازه تهیه کرده اند افرادی که ایزوگام خود را از مرکز دیگری تهیه کرده اند اما از خدمات نصب بهره مند نشدند هم می توانند از خوارزم سازه کمک بگیرند.
 • قیمت نصب ایزوگام توسط متخصصین خوارزم را می توان پایین ترین هزینه برای اجرا و انجام این کار دانست.
 • علاوه بر این شرکت خوارزم سازه برای خدمات نصب ایزوگام اقدام به ارائه ضمانتنامه کتبی نیز می کند.

قیمت نصب ایزوگام دلیجان بر اساس متراژ

همانطور که در ابتدای این مقاله ذکر شد از جمله موارد تاثیر گذار بر هزینه نصب ایزوگام متراژ می باشد، قیمت نصب ایزوگام دلیجان بر اساس متراژ مشخص می گردد و هر چقدر که متراژ بالاتر باشد هزینه نصب هم به قطع بالاتر خواهد بود.

شما برای نصب ایزوگام دلیجان با مراجعه به مراجع مختلف می توانید قیمت های مختلفی را برای نصب ایزوگام خود بپردازید، به شما توصیه می کنیم برای کاهش هرچه بیشتر هزینه های خرید و نصب ایزوگام خود از فروشگاه مصالح ساختمانی خوارزم سازه استفاده نمایید، شما با خرید ایزوگام دلیجان به قیمت درب کارخانه و نصب آن با کمترین هزینه توسط متخصصین خوارزم سازه می توانید تا حد زیادی در هزینه های عایق سازی ساختمان خود صرفه جویی کنید.

هزینه نصب ایزوگام دلیجان در هر متر علاوه بر متراژ بسته به نوع ایزوگامی که مورد استفاده هم قرار می گیرد می تواند متغیر باشد، امروزه ایزوگام های مختلف با ویژگی های متفاوت و ضخامت متفاوت به بازار ارائه می شوند که هزینه نصب هر یک از آن ها متفاوت خواهد بود.

 

ابزار های مورد نیاز برای نصب ایزوگام

هر نصاب برای نصب عایق رطوبتی دلیجان به ابزارها و وسایلی نیازمند است. ابزارهایی که در صورت نبود حتی یک مورد از آن ها نمی توان برای نصب عایق رطوبتی دلیجان اقدامی کرد.

از میان این وسایل مهم برای نصب عایق رطوبتی تولید شده می توان از قرقره برای حمل هر یک از رول های ایزوگام به محل نصب، ماله، طناب، فندک جرقه ای، کپسول آتش نشانی، مشعلی چند شعله تا یک شعله، دستکش نسوز، کلاه و کفش مناسب، کاتر و جارو اشاره کرد.

 

 

برای اطلاع از قیمت خرید مستقیم از کارخانه ایزوگام در استان تهران بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

 

زمان مناسب برای نصب ایزوگام 

شاید این پرسش به ذهن شما مشتریان عزیز نیز برسد که بهترین زمان برای نصب عایق رطوبتی چه زمانی است؟

در پاسخ به این پرسش مهم باید خدمتتان عرض کنیم که در زمان نصب عایق رطوبتی دلیجان هر چه هوا گرم تر باشد بهتر است.

حتماً می پرسید چرا؟ در پاسخ باید بگوییم که در این صورت ایزوگام دلیجان مقاومت بیشتری از خود نشان می دهد و بیشتر از آن چه که در تصور شماست برایتان کار می کند.

پس حتماً‌ کار نصب عایق رطوبتی دلیجان را در ماه های گرم سال مانند تیر و یا مرداد انجام دهید.

البته روی شهریور و مهر ماه هم می توان حساب کرد اما باز هم هوا در آن زمان به اندازه دو ماه اول فصل تابستان گرم نیست.

 

 

قیمت نصب ایزوگام دلیجان

قیمت نصب ایزوگام دلیجان

 

 

 

قیمت نصب ایزوگام های تولیدی در کارخانجات شهرستان دلیجان براساس متراژ فضای مورد نظر برای نصب ایزوگام متفاوت است.

 

 

مراحل نصب ایزوگام

نصب عایق رطوبتی دلیجان طی مراحل و فرآیندهایی برای هر یک از مشتریان انجام می شود. در ادامه با ذکر مراحل نصب عایق رطوبتی دلیجان در خدمت شما دوستان و همراهان عزیز هستیم.

برای شروع کار نصب عایق رطوبتی دلیجان در ابتدا باید سطح زیرین کار را برای نصب عایق رطوبتی آماده کنید. به این معنا که در صورت کثیف بودن سطح آن را با جارو کاملاً تمیز کنید و تمام ایزوگام های کار شده قدیمی را بکنید.

پس از این کار نوبت به اندازه گیری تمام سطح مورد نظر برای نصب ایزوگام و همین طور شیب بندی آن ها می رسد.

دقت داشته باشید که برای نصب ایزوگام نباید از گوشه ها شروع کرد و از بالا به پایین کار را پیش برد. این کار نتیجه ای به جز شکل نامنظم و ناموزون گوشه ها نتیجه ای را در پی ندارد.

در نتیجه همواره از وسط کار برای نصب عایق رطوبتی دلیجان اقدام کنید تا در انتها مشتری کاری تمیز و بدون ایراد را از شما تحویل بگیرد.

در انتهای کار هم نوبت به هواگیری تمام سطح ایزوگام کاری شده و اطمینان از اتصال کامل ورقه های عایق رطوبتی به یکدیگر و همین طور تست کار و آب بندی آن می رسد.

 

 

برای اطلاع از قیمت نصب ایزوگام مصرفی در سرویس بهداشتی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

قیمت نصب ایزوگام دلیجان

قیمت نصب ایزوگام دلیجان

 

نکات حائز اهمیت در زمان نصب ایزوگام

در زمان نصب عایق رطوبتی دلیجان توجه به شماری از نکات بسیار مهم و ضروری به نظر می رسد. از میان مهم ترین این موارد می توان از لزوم تست ایزوگام و اطمینان از درجه انعطاف پذیری و مقاومت آن در برابر سرما و گرمای شدید نام برد.

مورد دیگر این که برای ایزوگام کاری پشت بام هرگز نباید از ایزوگام یک لایه که مقاومت چندانی در مقابل نوع دو لایه آن ندارد استفاده کرد.

در همان روزی که قصد نصب عایق رطوبتی دلیجان را دارید از وضعیت آب و هوا منطقه زندگی خود مطمئن شوید و سپس برای نصب اقدام کنید.

زیرا در زمان نصب عایق رطوبتی دلیجان الزاماً هوا باید آفتابی باشد و خبری از بارش باران یا برف نباشد.

مورد بسیار مهم دیگر برداشتن تمامی وسایل موجود در سطحی که قصد ایزوگام کاری آن را دارید است که در غیر این صورت نمی توان اقدامی برای نصب کرد و امکان پیشروی کار وجود ندارد.

 

 

نکات لازم برای طول عمر بیشتر ایزوگام پس از نصب

دوستان عزیز دقت داشته باشید که تنها خرید ایزوگام مرغوب دلیجان و نصب درست و دقیق آن تضمین کننده طول عمر بالای ایزوگام و کارکرد عالی آن نیست.

در واقع، بحث حفظ و نگهداری ایزوگام نصب شده هم دارای اهمیتی اساسی است.

اما در رابطه با این موضوع که چگونه می توان از ایزوگام نصب شده محافظت کرد باید عرض کنیم که همواره از ریختن آب با فشار بسیار بالا بر روی ایزوگام جداً خودداری کنید.

انجام این کار نتیجه ای به جز پارگی و خراب شدن ایزوگام را در پی ندارد.

مورد دیگر قرار ندادن ایزوگام در معرض شعله مستقیم آتش و همین طور صدمات شیمیایی مخرب است.

 

 

برای اطلاع از بهترین ایزوگام دیوار ساختمان بدون داربست بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

 

قیمت نصب ایزوگام دلیجان

قیمت نصب ایزوگام دلیجان

 

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بهترین برندهای معتبر ایزوگام وارد لینک شوید.

 

 

بهترین خدمات نصب ایزوگام دلیجان

خدمات نصب ارائه شده به وسیله نمایندگی معتبر ایزوگام دلیجان با بهترین کیفیت و کمترین قیمت نصب ایزوگام دلیجان برای مشتریان انجام می شود.

البته این خدمات به وسیله تیمی بسیار حرفه ای و مجرب و با ارائه بیمه نامه کتبی ارائه می شود.

البته در این زمان می توانید ضمانت نامه کتبی یا همان گارانتی سرویس را هم دریافت بفرمایید.

 

 

برای آشنایی با قیمت نصب ایزوگام دلیجان با کارشناسان خوارزم سازه تماس حاصل فرمایید

شماره تماس: 46018960- (021)

09124712355

 

 

کاربران گرامی، برای دانلود مطالب این صفحه به صورت پی دی اف کلیک کنید.

 

 

 

خلاصه مطلب

قیمت نصب ایزوگام دلیجان بعد از خرید این محصول اولین و اساسی ترین دغدغه مصرف کنندگان و مشتریان می باشد، همانطور که در این مقاله به بررسی آن پرداختیم قیمت نصب ایزوگام دلیجان می تواند به موارد مختلفی اعم از موارد زیر بستگی داشته باشد:

 • اولین موردی که می تواند تاثیر مستقیم و به سزایی روی قیمت نصب ایزوگام دلیجان داشته باشد نوع ایزوگامم خریداری شده می باشد، امروزه کارخانه های دلیجانی انواع مختلفی از ایزوگام را تحت عنوان ایزوگام های سردسیری، روف گاردن، گرمسیری و … را به بازار ارائه می دهند.
 • دومین مسئله تاثیر گذار بر هزینه های نصب ایزوگام دلیجان مساحت سطح می باشد که باید در آن عایق سازی گردد، از جایی که هزینه عایق سازی بر اساس متراژ می باشد این مسئله حائز اهمیت است.
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه ها

اشتراک در
اطلاع از
6 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

هزينه نصب ايزوگام چقدره؟

سلام، هزینه نصب ایزوگام ارتباط مستقیمی با متراژ و محل نصب دارد، به شما توصیه می کنیم برای استعلام آنلاین با شماره درج شده در وبسایت خوارزم سازه تماس حاصل فرمایید.

سلام، میخواستم بپرسم که آیا برای خدمات نصب ایزوگام در خوارزم سازه ضمانتنامه ارائه می شود؟

سلام، بله مستریان برای خرید ایزوگام با نصب می توانند به وبسایت خوارزم سازه مراجعه کنند.

سلام، هزینه نصب ایزوگام در خوارزم سازه برای ۱۰۰متر را چگونه میتوان استعلام گرفت؟

سلام، برای استعلام آنلاین هزینه نصب ایزوگام در تهران و کرج میتونید با شماره درج شده در وبسایت خوارزم سازه تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط

مشاوره و تماس تلفنی
مشاوره و تماس تلفنی

برای مشاوره و استعلام قیمت جهت تخفیف ها از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید

تماس با کارشناس
لیست قیمت
ارسال لیست اقلام

برای مشاوره و استعلام قیمت جهت تخفیف ها از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید

ارسال لیست در واتس آپ
f

مزیتهای ما برای مشتریان

 • قیمت بهتر و مطمئن اطمینان شما افتخار ماست

 • ارسال به موقع سریعتر و ارزانتر

 • خرید مستقیم از کارخانه تضمین کیفیت متریال

 • تنوع محصول و برند هر آنچه شما میخواهید

مزیتهای ما برای تامین کنندگان

 • عرضه مستقیم به مصرف کننده

 • دیده شدن کنار رقبا باما بهتر دیده شوید

 • امکان سفارش 24 ساعته هر زمان که شما میخواهید

 • بازاریابی و ثبت نام تولید محتوای رایگان