نصب ایزوگام دلیجان

دسته بندی:

نصب ایزوگام دلیجان

بعد از خرید ایزوگام دلیجان، اولین موردی که فکر خریدار را به خود مشغول می کند نصب ایزوگام دلیجان خواهد بود. مطرح ترین نوع ایزوگام موجود در بازار مصالح ساختمانی را می توان ایزوگام دلیجان دانست. اغلب فروشگاه هایی که اقدام به فروش ایزوگام می کنند خدماتی برای اجرای این عایق ساختمانی ندارند و همین امر باعث می شود تا افراد و خریداران برای نصب ایزوگام خود به دنبال مرجع به خصوصی باشند؛ شرکت خوارزم سازه علاوه بر فروش ایزوگام به همراه ضمانت و گارانتی خدمات اجرای ایزوگام دلیجان را هم به مشتریان خود ارائه می دهد.

بر خلاف تصور عموم مردم، خرید یک ایزوگام با کیفیت پایان راه نیست و کیفیت یک برند ایزوگام نمی تواند ضامن عایق سازی بهینه ساختمان شما باشد، در اصل موردی که اهمیت بسیار زیادی دارد نحوه نصب ایزوگام می باشد، چرا که هر برندی از ایزوگام در صورت نصب نادرست و غیر تخصصی می تواند منجر به نا کارآمدی محصول خریداری شده گردد.

لازم به ذکر است که در صورتی که اقدام به خرید ایزوگام دلیجان از شرکت خوارزم سازه نمایید، هزینه نصب ایزوگام دلیجان با تعرفه ای پایین تر از نسبت به باقی مراجع نصب برای شما احتساب خواهد شد؛ در ضمت خوارزم سازه بعد از نصب ایزوگام برای شما عزیزان برای کسب رضایت بیشتر شما اقدام به ارائه ضمانتنامه کتبی نیز خواهد کرد.

قیمت نصب ایزوگام دلیجان

👈 توازن میان کیفیت خدمات و هزینه عقلانی همواره برای هر مصرف کننده ای مهم بوده و هست. به همین جهت اگر به دنبال استفاده از خدمات نصب ایزوگام باشید، به دنبال گزینه ای خواهید رفت که بهترین کیفیت را با منصفانه ترین هزینه برای شما به ارمغان می آورد. قبل از اینکه به دنبال رقم دقیق و قیمت نصب ایزوگام دلیجان باشید، باید بدانید که این مورد تابع موارد متعدد و بسیاری است که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت:

✔️ مورد اولی که تاثیر مستقیم روی هزینه اجرای ایزوگام دارد، متراژ و مساحت سطحی است که قرار است عایق سازی شود.

✔️مورد دومی که آن هم تاثیر مستقیم روی هزینه نصب ایزوگام دارد نوع محصولی است که برای عایق سازی خریداری شده است، چرا که امروزه ایزوگام انواع مختلفی اعم از سردسیری، گرمسیری، طرحدار و … دارد که نصب هر کدام از آن ها ریزه کاری های خاص خود را دارند.

✔️علاوه بر موارد ذکر شده به این نکته توجه داشته باشید که منطقه زندگی شما بر اساس آب و هوا می تواند بر نحوه نصب تاثیر گذار باشد و طبیعتا این نکته هم روی هزینه اجرا تاثیر گذار خواهد بود.

 

اطلاعیه

کاربران گرامی، توجه داشته باشید در صورت خرید ایزوگام دلیجان از شرکت خوارزم سازه هزینه نصب و اجرا برای شما بهای پایین تری خواهد داشت و شامل تخفیف ویژه خواهد شد.

 

نحوه ثبت درخواست اجرای ایزوگام توسط متخصصین خوارزم سازه

👈بعد شناخت یک مرجع مناسب برای اجرا و نصب ایزوگام مهم ترین گامی که باید برداشت، برقراری ارتباط با آن مرجع و ثبت درخواست نصب ایزوگام در ساختمان مربوطه می باشد. برای ثبت درخواست خود در خوارزم سازه باید طق مراحل زیر اقدام نمایید:

✔️در گام اول وارد سایت خوارزم سازه شوید.

✔️در مرحله دوم با شماره درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

✔️بعد از برقراری ارتباط با اپراتور مربوطه نوع ایزوگامی که خریداری کرده اید به علاوه مساحت فضایی که قصد عایق سازی آن را دارید اعلام کنید تا کارشناسان ما هزینه حدودی را برای شما بیان کنند.

✔️بعد از کسب اطلاع از هزینه در صورت تمایل می توانید با اعلام آدرس و تنظیم زمان با کارشناسان ما اقدام به استفاده از خدمات ایزوگام دلیجان درخوارزم سازه نمایید.

نصب ایزوگام دلیجان در تهران و کرج

 

قیمت نصب ایزوگام دلیجان در تهران

👈شرکت خوارزم سازه علاوه بر فروش ایزوگام به مشتریان سراسر کشور اقدام به ارائه خدمات نصب در تهران نیز می کند. مشتریانی که از این شرکت اقدام به خرید ایزوگام کرده اند، می توانند از خدمات نصاب های شرکت خوارزم سازه استفاده نمایند و کمترین هزینه را هم برای نصب عایق رطوبتی خود بپردازند.

👈علاوه بر مشتریانی که ایزوگام خود را از خوارزم سازه تهیه کرده اند افرادی که ایزوگام خود را از مرکز دیگری تهیه کرده اند، اما از خدمات نصب بهره مند نشدند هم می توانند از خوارزم سازه کمک بگیرند.

👈قیمت نصب ایزوگام توسط متخصصین خوارزم را می توان پایین ترین هزینه برای اجرا و انجام این کار دانست.

👈علاوه بر این شرکت خوارزم سازه برای خدمات نصب ایزوگام اقدام به ارائه ضمانتنامه کتبی نیز می کند.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ایزوگام ورزیران وارد لینک شوید.

 

قیمت نصب ایزوگام دلیجان بر اساس متراژ

👈همانطور که در ابتدای این مقاله ذکر شد از جمله موارد تاثیر گذار بر هزینه نصب ایزوگام متراژ می باشد. قیمت نصب ایزوگام دلیجان بر اساس متراژ مشخص می گردد و هر چقدر که متراژ بالاتر باشد هزینه نصب هم به قطع بالاتر خواهد بود. شما برای نصب ایزوگام دلیجان با مراجعه به مراجع مختلف می توانید قیمت های مختلفی را برای نصب ایزوگام خود بپردازید.

👈به شما توصیه می کنیم برای کاهش هرچه بیشتر هزینه های خرید و نصب ایزوگام خود از فروشگاه مصالح ساختمانی خوارزم سازه استفاده نمایید. شما با خرید ایزوگام دلیجان به قیمت درب کارخانه و نصب آن با کمترین هزینه توسط متخصصین خوارزم سازه می توانید تا حد زیادی در هزینه های عایق سازی ساختمان خود صرفه جویی کنید.

👈هزینه نصب ایزوگام دلیجان در هر متر علاوه بر متراژ بسته به نوع ایزوگامی که مورد استفاده هم قرار می گیرد، می تواند متغیر باشد. امروزه ایزوگام های مختلف با ویژگی های متفاوت و ضخامت متفاوت به بازار ارائه می شوند که هزینه نصب هر یک از آن ها متفاوت خواهد بود.

برای کسب اطلاعات درباره نصب ایزوگام تهران وارد لینک شوید.

 

ضمانتنامه نصب ایزوگام دلیجان

👈همانطور که پیش تر از این گفته شد بخشی از اهمیت عایق سازی ساختمان به خرید ایزوگام با کیفیت و بخشی دیگر از اهمیت عایق سازی به نحوه درست نصب ایزوگام می باشد، چرا که نصب ایزوگام دلیجان به صورت غیر اصولی می توان زمینه های آسیب به عایق سازی سقف را فراهم نماید.

👈خدمات نصب ایزوگام دلیجان در خوارزم سازه توسط متخصصن ماهر انجام می شود، علاوه بر این شرکت خوارزم سازه برای احترام به حقوق مشتری برای خدمات اجرای ایزوگام خودت گارانتی به قید و شرط چند ساله را در نظر گرفته است، شما با استفاده از این گارانتی چند ساله در صورتی که مشکلی به خصوص به وجود آمد می توانید از خدمات ترمیم ایزوگام به صورت رایگان (در مهلت ذکر شده در گارانتی) بهره مند شوید.

خدمات نصب ایزوگام دلیجان

ابزار های مورد نیاز برای نصب ایزوگام دلیجان

👈هر نصاب برای نصب عایق رطوبتی دلیجان به ابزارها و وسایلی نیازمند است. ابزارهایی که در صورت نبود حتی یک مورد از آن ها نمی توان برای نصب عایق رطوبتی دلیجان اقدامی کرد. از میان این وسایل مهم برای نصب عایق رطوبتی تولید شده می توان از قرقره برای حمل هر یک از رول های ایزوگام به محل نصب، ماله، طناب، فندک جرقه ای، کپسول آتش نشانی، مشعلی چند شعله تا یک شعله، دستکش نسوز، کلاه و کفش مناسب، کاتر و جارو اشاره کرد.

 

برای اطلاع از قیمت خرید مستقیم از کارخانه ایزوگام در استان تهران بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

مناسب ترین زمان برای نصب ایزوگام دلیجان در طول سال

👈یکی از مواردی که مشتریان در زمان ایزوگام کردن سطوح ساختمانی به مانند سقف منازل خود به آن توجه می کنند این است که اصلا چه زمانی از سال اقدام به اجرای ایزوگام نمایند و تاثیر عایق سازی در چه فصلی از سال بیشتر است؟

👈توجه داشته باشید که در اصل ایزوگام یک فرآورده قیری است که در زمان نصب با ایجاد حرارت و آب شدن نصب می شود، هرچقدر که هوا گرم تر باشد و ایزوگام دیرتر به دمای معمول خود برسد، همبستگی ایجاد شده در زمان چسبیدن لایه زیرین ایزوگام به سطح سقف بیشتر خواهد بود و طبیعتا طول عمر مفید عایق به همین واسطه بالاتر می رود.

 

اطلاعیه

قیمت نصب ایزوگام های تولیدی در کارخانجات شهرستان دلیجان براساس متراژ فضای مورد نظر برای نصب ایزوگام متفاوت است.

 

مراحل نصب ایزوگام دلیجان

👈نصب عایق رطوبتی دلیجان طی مراحل و فرآیندهایی برای هر یک از مشتریان انجام می شود. در ادامه با ذکر مراحل نصب عایق رطوبتی دلیجان در خدمت شما دوستان و همراهان عزیز هستیم.

✔️برای شروع کار نصب عایق رطوبتی دلیجان در ابتدا باید سطح زیرین کار را برای نصب عایق رطوبتی آماده کنید. به این معنا که در صورت کثیف بودن سطح آن را با جارو کاملاً تمیز کنید و تمام ایزوگام های کار شده قدیمی را بکنید.

✔️پس از این کار نوبت به اندازه گیری تمام سطح مورد نظر برای نصب ایزوگام و همین طور شیب بندی آن ها می رسد.

✔️دقت داشته باشید که برای نصب ایزوگام نباید از گوشه ها شروع کرد و از بالا به پایین کار را پیش برد. این کار نتیجه ای به جز شکل نامنظم و ناموزون گوشه ها نتیجه ای را در پی ندارد.

✔️در نتیجه همواره از وسط کار برای نصب عایق رطوبتی دلیجان اقدام کنید تا در انتها مشتری کاری تمیز و بدون ایراد را از شما تحویل بگیرد.

✔️در انتهای کار هم نوبت به هواگیری تمام سطح ایزوگام کاری شده و اطمینان از اتصال کامل ورقه های عایق رطوبتی به یکدیگر و همین طور تست کار و آب بندی آن می رسد.

 

برای اطلاع از قیمت نصب ایزوگام مصرفی در سرویس بهداشتی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

هزینه نصب ایزوگام دلیجان

نکات مهم در زمان نصب ایزوگام دلیجان

👈همواره چند مورد در زمان نصب ایزوگام وجود دارد که توجه به آن ها قبل از اجرای عایق رطوبتی امری حساتی می باشد، در ادامه به تمامی مواردی که قبل از نصب ایزوگام دلیجان باید به آن توجه کنید را به شما گوشزد خواهیم کرد.

✔️از میان مهم ترین این موارد می توان از لزوم تست ایزوگام و اطمینان از درجه انعطاف پذیری و مقاومت آن در برابر سرما و گرمای شدید نام برد.

✔️مورد دیگر این که برای ایزوگام کاری پشت بام هرگز نباید از ایزوگام یک لایه که مقاومت چندانی در مقابل نوع دو لایه آن ندارد استفاده کرد.

✔️در همان روزی که قصد نصب عایق رطوبتی دلیجان را دارید از وضعیت آب و هوا منطقه زندگی خود مطمئن شوید و سپس برای نصب اقدام کنیدT زیرا در زمان نصب عایق رطوبتی دلیجان الزاماً هوا باید آفتابی باشد و خبری از بارش باران یا برف نباشد.

✔️مورد بسیار مهم دیگر برداشتن تمامی وسایل موجود در سطحی که قصد ایزوگام کاری آن را دارید است که در غیر این صورت نمی توان اقدامی برای نصب کرد و امکان پیشروی کار وجود ندارد.

 

برای اطلاع از بهترین ایزوگام دیوار ساختمان بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

نصب ایزوگام دلیجان چقدر زمان می برد؟

👈از دیگر مواردی که در زمان عایق سازی ساختمان می توان آن را حائز اهمیت دانست، مدت زمانی است که نصب ایزوگام دلیجان طول خواهد کشید. این مورد هم مانند هزینه نصب ایزوگام دلیجان تابع متغیرهای به خصوصی می باشد که شامل موارد زیر می باشند:

☑️ضخامت ایزوگام خریداری شده و نوع آن

☑️نوع سطحی که قصد عایق سازی آن را دارید.

☑️مساحت و مقدار ایزوگامی که باید روی سطح نصب شود.

 

بهترین خدمات نصب ایزوگام دلیجان

👈خدمات نصب ارائه شده به وسیله نمایندگی معتبر ایزوگام دلیجان با بهترین کیفیت و کمترین قیمت نصب ایزوگام دلیجان برای مشتریان انجام می شود. البته این خدمات به وسیله تیمی بسیار حرفه ای و مجرب و با ارائه بیمه نامه کتبی ارائه می شود. در این زمان می توانید ضمانت نامه کتبی یا همان گارانتی سرویس را هم دریافت کنید. برای بهره مندی از بهترین خدمات نصب ایزوگام دلیجان می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید. 

 

خلاصه مطلب

قیمت نصب ایزوگام دلیجان بعد از خرید این محصول اولین و اساسی ترین دغدغه مصرف کنندگان و مشتریان می باشد. همانطور که در این مقاله اشاره شد قیمت نصب ایزوگام دلیجان می تواند به موارد مختلفی بستگی داشته باشد. اولین موردی که می تواند تاثیر مستقیم و به سزایی روی قیمت نصب ایزوگام دلیجان داشته باشد، نوع ایزوگام خریداری شده می باشد. امروزه کارخانه های دلیجانی انواع مختلفی از ایزوگام را تحت عنوان ایزوگام های سردسیری، روف گاردن، گرمسیری و … را به بازار ارائه می دهند.

دومین مسئله تاثیر گذار بر هزینه های نصب ایزوگام دلیجان مساحت سطح می باشد که باید در آن عایق سازی گردد، از جایی که هزینه عایق سازی بر اساس متراژ می باشد این مسئله اهمیت بسزایی دارد. چنانچه در خصوص نصب ایزوگام دلیجان و هزینه آن نیاز به کسب اطلاعات بیشتر دارید، می توانید با کارشناسان خوارزم سازه تماس بگیرید تا بهترین راهنمایی را به شما عزیزان ارائه دهند. 

 

برای دانلود پی دی اف مطالب این صفحه کلیک کنید.

4/5 - (3 امتیاز)

دیدگاه ها

اشتراک در
اطلاع از

12 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

هزينه نصب ايزوگام چقدره؟

سلام، هزینه نصب ایزوگام ارتباط مستقیمی با متراژ و محل نصب دارد، به شما توصیه می کنیم برای استعلام آنلاین با شماره درج شده در وبسایت خوارزم سازه تماس حاصل فرمایید.

سلام، میخواستم بپرسم که آیا برای خدمات نصب ایزوگام در خوارزم سازه ضمانتنامه ارائه می شود؟

سلام، بله مستریان برای خرید ایزوگام با نصب می توانند به وبسایت خوارزم سازه مراجعه کنند.

سلام، هزینه نصب ایزوگام در خوارزم سازه برای ۱۰۰متر را چگونه میتوان استعلام گرفت؟

سلام، برای استعلام آنلاین هزینه نصب ایزوگام در تهران و کرج میتونید با شماره درج شده در وبسایت خوارزم سازه تماس حاصل فرمایید.

سلام برای نصب ایزوگام دلیجان گارانتی یا ضمانت نامه ای هم میدین؟

سلام بله؛ خدمات نصب ایزوگام دلیجان که از سوی شرکت خوارزم سازه ارائه می شود با ضمانتنامه کتی همراه خواهد بود.

سلام ما پشت بوم رو ایزوگام کردیم، نم داشت بعدش الان به مشکل خوردیم. شما میتونین درستش کنین؟ و این که برای نصب ایزوگام دلیجان توسط تیم شما چطوری باید هماهنگ کنیم؟

سلام بله؛ علاوه بر خدمات نصب خدمات ترمیم ایروگام هم در خوارزم سازه ارائه می شود؛ برای استفاده از خدمات نصب ایزوگام دلیجان کافیست تا با شماره درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

سلام ما برای اربعین نیاز به ایزوگام و نصبش داریم توی هیئت. هزینه نصب ایزوگام دلیجان برای 270 متر چه قدر میشه؟

سلام؛ برای کسب اطلاع از هزینه نصب ایزوگام دلیجان با شماره درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط

مشاوره و تماس تلفنی
مشاوره و تماس تلفنی

برای مشاوره و استعلام قیمت جهت تخفیف ها از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید

تماس با کارشناس
لیست قیمت
ارسال لیست اقلام

برای مشاوره و استعلام قیمت جهت تخفیف ها از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید

ارسال لیست در واتس آپ
f

مزیتهای ما برای مشتریان

  • قیمت بهتر و مطمئن اطمینان شما افتخار ماست

  • ارسال به موقع سریعتر و ارزانتر

  • خرید مستقیم از کارخانه تضمین کیفیت متریال

  • تنوع محصول و برند هر آنچه شما میخواهید

مزیتهای ما برای تامین کنندگان

  • عرضه مستقیم به مصرف کننده

  • دیده شدن کنار رقبا باما بهتر دیده شوید

  • امکان سفارش 24 ساعته هر زمان که شما میخواهید

  • بازاریابی و ثبت نام تولید محتوای رایگان

تماس با کارشناس