مرکز فروش قیر و قیرگونی در تهران

مرکز فروش قیر و گونی در تهران

ما در این مطلب قصد داریم، مرکز فروش قیر و گونی در تهران را به شما معرفی کنیم. قیر مهم‌ترین ماده‌ای است که در عایق کاری ساختمان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای عایق کاری باید از قیر استاندارد استفاده گردد؛ زیرا در غیر این صورت منجر به نشتی و رطوبت در ساختمان خواهد شد. اگر در انتخاب مرکز فروش قیر و گونی در تهران، دقت کافی را داشته باشید، هرگز مشکلات احتمالی ناشی از استفاده محصولات نامرغوب را تجربه نخواهید گرد. در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا از قیمت فروش بدون واسطه قیر ساختمانی درجه 1 ، قیمت بشکه قیر ساختمانی ، قیمت قیر ساختمانی درجه 1 ، قیمت قیر شل و قیمت قیر مخلوط ، اطلاعات کافی را بدست آورید.

 

 

برای کسب مشاوره جهت انتخاب بهترین مرکز فروش قیر و گونی در تهران ، با کارشناسان خوارزم سازه تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس: 46018960- (021)

09124712355

 

چگونه بهترین مرکز فروش قیر و گونی در تهران را انتخاب کنیم؟

برای استفاده از قیر لازم است به مراکز معتبر ارائه دهنده مراجعه نمایید. مراکز فروش قیر یا تولید کننده هستند و یا از کارخانه قیر را به مشتریان ارائه می‌دهند. برای تهیه قیر مرغوب لازم است، از ویژگی‌های آن اطلاعاتی را بدست آورید. به همین دلیل در ادامه اطلاعاتی را در رابطه با ویژگی‌های قیر، قیمت قیر ساختمانی درجه 1 و قیمت قیر شل و مخلوط، بررسی خواهیم کرد.

 

 

قیر چگونه تولید می‌شود؟

از تقطیر نفت خام ماده اصلی قیر بدست می‌آید؛ اما برای این که قابل استفاده در قیرگونی و عایق کاری باشد، لازم است یک سری فرایندهای دیگر نیز روی آن انجام گردد. این موارد شامل، گرفتن تست‌های متعددی می‌شود که استفاده از آن را در صنعت ساختمان سازی ممکن می‌کند. این آزمایش‌ها شامل، تست نفوذ، تست گرانروی(ویسکوزیته)، تست نقطه اشتعال، تست حلالیت، تست نقطه نرم شدن، تست انعطاف‌پذیری و… می‌شود.

همانطور که در موارد فوق اشاره گردید، قیر سفت نوعی از قیرهای تولیدی است ؛ اما این محصول به تنهایی برای استفاده در ساختمان سازی مناسب نیست؛ زیرا بسیار شکننده خواهد بود و باید با قیر شل ترکیب گردد.

 

 

قیمت بشکه قیر ساختمانی
قیمت بشکه قیر ساختمانی

 

 

قیر چیست؟ چگونه قیر ساختمانی درجه 1 را تشخیص دهیم؟

قیر یکی از مشتقات نفت است و در پالایشگاه تولید می‌شود. عمده‌ترین استفاده از قیر در عایق کاری و آسفالت می‌باشد. ساختار قیر به صورتی است که در دمای عادی حالت جامد دارد؛ اما با بالا رفتن دما، حالت خمیری گرفته و مایع می‌شود.

قیر دو ویژگی مهم دارد که آن را برای استفاده در عایق کاری محبوب کرده است، چسبندگی و نفوذ ناپذیری در برابر آب.

قیر به انواع مختلفی تقسیم می شود که شامل، قیر سفت، قیر شل و قیر مخلوط می شود. هر کدام از قیرها به دلیل داشتن ویژگی‌های متفاوت، قیمت‌های متفاوتی نیز دارند. در ادامه می‌توانید اطلاعات بیشتری از قیمت قیر شل و قیمت قیر مخلوط به دست آورید.

قیر ساختمانی، برای عایقکاری مورد استفاده قرار می‌گیرد، به همین دلیل قیر ساختمانی درجه 1، بهتر است از نوع قیر سفت یا قیر شل باشد. قیر مخلوط بیشتر برای راه‌ سازی، عایق‌بندی و سرویس‌های بهداشتی، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

 

قیمت فروش بدون واسطه قیر ساختمانی درجه 1 چقدر است؟

همانطور که در موارد فوق اشاره گردید، قیر از نفت بدست می‌آید. به همین دلیل قیمت آن تحت تاثیر قیمت نفت خام می‌باشد. البته بازار ارز نیز بر قیمت فروش بدون واسطه قیر ساختمانی درجه 1 بی تاثیر نخواهد بود. به دلیل نوسانات بازار ارز و قیمت نفت خام، بهتر است به صورت تلفنی از قیمت‌ها با خبر شوید.

 

 

قیمت قیر شل در مرکز فروش قیر و گونی در تهران ،چقدر است؟

اگر قصد خرید قیر شل را دارید و قیمت نیز برای شما مهم است، پیشنهاد می‌کنیم نمایندگی‌های معتبر را انتخاب نمایید. قیر شل یکی از محصولات پر تقاضا در بازار قیر است. گفته می‌شود، برای چسبناندن اولین لایه قیر بر روی سطح سیمان، بهتر است از این نوع قیر استفاده گردد. برای استعلام قیمت قیر شل، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

 

قیمت قیر مخلوط در مرکز فروش قیر و گونی در تهران ،چقدر است؟

قیر مخلوط حالتی ما بین شل و سفت را دارد. از این نوع قیر می‌توانیم در بسیاری از محیط‌ها استفاده کنیم. البته در مناطق خیلی سرد یا خیلی گرم باید نکات لازم جهت استفاده، در نظر گرفته شود. به طور مثال در مناطق خیلی سرد، لازم است این قیر با محصولات سفت ترکیب گردد. برای استعلام قیمت قیر مخلوط، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

 

قیمت بشکه قیر ساختمانی در مرکز فروش قیر و گونی در تهران ، چقدر است؟

قیمت بشکه قیر ساختمانی، بستگی به این دارد که از کدام قیر خریداری کرده باشید. به طور مثال قیمت قیر شل و قیمت قیر مخلوط، می‌تواند بالاتر از قیر سفت باشد. امروزه به دلیل نوسانات شدید بازار، امکان استعلام قیمت به صورت ثابت وجود ندارد. به همین دلیل توصیه می‌کنیم برای استعلام قیمت فروش بدون واسطه قیر ساختمانی درجه 1 به صورت تلفنی اقدام نمایید.

 

 

قیر موجود در مرکز فروش قیر و گونی در تهران ، چه ویژگی‌هایی دارد؟

قیر علاوه بر این که از راه‌های مصنوعی ساخته می‌شود، به صورت طبیعی نیز در محیط زیست وجود دارد. قیری که به صورت طبیعی وجود دارد، قیر خالص نامیده می‌شود. جالب است بدانید، طول عمر قیر طبیعی، بیشتر از قیر نفتی است. در ایران، دریاچه قیر بهبهان، قیر طبیعی تولید می‌کند.

 

ویژگی‌های قیر

  • قیر ماده‌ای غیرقابل نفوذ در برابر رطوبت و آب است.
  • قیر عایق الکتریکی است.
  • قابلیت ارتجاع دارد.
  • در برابر اسیدها و بازها می‌تواند پایداری متوسطی داشته باشد.
  • به سایر مصالح می‌چسبد.
  • در برابر دما تغییر حالت می‌دهد.
  • اگر دمای خیلی زیاد به آن وارد شود، تجزیه شده و می‌سوزد
  • علاوه بر گرما، در برابر فشار نیز تغییر شکل می‌دهد.

 

 

خلاصه مطلب

ما در این مطلب، انواع قیر، ویژگی‌های قیرهای مختلف، نحوه تولید قیر و قیمت فروش بدون واسطه قیر ساختمانی درجه 1 را بررسی کردیم. اگرچه تنها 10 درصد قیرهای تولیدی، برای مصارف ساختمانی است ؛ با این حال بهتر است برای انتخاب، مرکز فروش قیر و گونی در تهران دقت لازم را داشته باشید. با انتخاب مراکز معتبر، نه تنها محصولات با کیفیت را دریافت خواهید کرد، هزینه‌های‌‌تان نیز کمتر خواهد شد. در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتری در رابطه با قیمت بشکه قیر ساختمانی ، قیمت قیر ساختمانی درجه 1، قیمت قیر شل و قیمت قیر مخلوط دارید، می‌توانید با کارشناسان خوارزم سازه تماس بگیرید.

 

 

برای کسب مشاوره جهت انتخاب بهترین مرکز فروش قیر و گونی در تهران با کارشناسان خوارزم سازه تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس: 46018960- (021)

09124712355

 

 مطالب مرتبط

قیمت قیرگونی در تهران

ترمیم قیرگونی

مرکز فروش قیر و گونی در تهران

برای انتخاب بهترین مرکز فروش قیر و گونی در تهران، چه نکاتی را باید در نظر داشته باشیم؟

در مرحله اول باید توانایی تشخیق قیر مرغوب از نامرغوب را داشته باشید.

قیمت فروش بدون واسطه قیر ساختمانی درجه 1 چقدر است؟

قیمت بستگی به نوع قیر، مساحت مورد نظر برای قیرگونی و... دارد.

قیمت بشکه قیر ساختمانی چقدر است؟

برای عملیات ساختمانی می‌توان از قیر شل، سفت یا مخلوط استفاد کرد. قیمت با توجه به انتخاب هر یک متفاوت می‌باشد.

قیمت قیر ساختمانی درجه 1، قیمت قیر شل و قیمت قیر مخلوط چقدر است؟

به دلیل نوسانات بازار، نمی‌توان قیمت ثابتی را اعلام کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

تماس با مشاورین ما