قیمت نصب ایزوگام سرویس بهداشتی

با اجرای اصولی و حرفه‌ای ایزوگام حمام و دستشویی لازم نیست نگران نشتی و یا هر گونه نم در ساختمان باشید. امروز ایزوگام یک انتخاب نیست و یکی از ضروریات تمامی واحدهای ساختمانی محسوب می‌گردد. ما در این مطلب قصد داریم، قیمت نصب ایزوگام سرویس بهداشتی و عوامل موثر بر آن را بررسی کنیم. در صورتی که هر گونه سوال در رابطه با هزینه عایق کاری حمام، قیمت ایزوگام حمام و یا ایزوگام مناسب برای حمام دارید، می‌توانید با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما به صورت تلفنی برآورد هزینه عایق کاری دستشویی و حمام را ارائه می‌دهند.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با کمترین قیمت نصب ایزوگام سرویس بهداشتی ، با کارشناسان خوارزم سازه تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس: 46018960- (021)

09124712355

 

 

قیمت نصب ایزوگام سرویس بهداشتی

قبل از بررسی قیمت نصب ایزوگام سرویس بهداشتی، لازم است نکاتی را در رابطه با  اهمیت نصب ایزوگام مناسب برای حمام و دستشویی بدانید.

به صورت کلی ایزوگام نوعی عایق است که از نشت رطوبت ساختمان به قسمت‌های دیگر جلوگیری می‌کند.

حمام و سرویس بهداشتی نیز از آن جمله قسمت‌هایی است که میزان نم و رطوبت در آن‌ها بسیار زیاد است.

در نتیجه برای جلوگیری از وارد شدن خسارت‌های احتمالی به دیگر قسمت‌های ساختمان‌ها لازم است حتما از ایزوگام مناسب برای حمام و دستشویی استفاده نمایید.

قیمت نصب ایزوگام سرویس بهداشتی، بستگی به میزان کاری که فضای مورد نظر شما می‌برد، مساحت، نوع ایزوگام و تعداد نیرویی که به کار گرفته می‌شود، دارد. در صورتی که  قیمت نصب ایزوگام سرویس بهداشتی برای شما مهم است، پیشنهاد می کنیم برای برآورد هزینه عایق کاری دستشویی و حمام، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

 

چرا استفاده از ایزوگام مناسب برای حمام و سرویس بهداشتی، ضروری است؟

حمام و دستشویی اگر با استفاده از روش‌های مناسب، عایق‌بندی نشده باشند، مشکلات بسیاری را در ساختمان‌ها به وجود خواهند آورد. مزایای عایق‌بندی مناسب حمام و دستشویی را در ادامه بررسی می‌کنیم.

 

جلوگیری از قارچ و کپک با ایزوگام سرویس بهداشتی

بهترین محیط برای رشد قارچ‌ها، محیط‌های نم و مرطوب است. اگر حمام و سرویس را ایزوگام نکنید نه تنها به کاشی و سرامیک آسیب وارد می‌شود، بسیاری از بیماری‌های پوستی نیز به سراغ‌تان خواهد آمد.

گاهی در ساختمان‌های قدیمی با وجود ایزوگام، قارچ و کپک دیده می‌شود. در این حالت باید سیستم عایق کاری را دوباره اجرا کنید. البته ممکن است نیاز به زیرسازی و ترمیم سطح نیز وجود داشته باشد که در صورت قیمت نصب ایزوگام سرویس بهداشتی، بالاتر خواهد بود.

البته روش‌های جدیدتر دیگری نیز وجود دارند که بدون تخریب، تمامی فعالیت‌های لازم را برای شما ترتیب می‌دهند.

 

قبل از عایق کاری  چه کارهایی باید انجام شود؟

قبل از عایق کاری  و تعیین قیمت نصب ایزوگام سرویس بهداشتی، لازم است از یک سری مسائل مطمئن شوید.


برطرف کردن عیوب محل

قبل از هر گونه عایق کاری و ایزوگام، ابتدا عیوب محل مورد نظر برطرف می‌شود. یعنی درابتدا باید مطمئن شوید که دلیل نشتی، ایراد در عایق کاری است.

 

تشخیص نشتی

در صورتی که نشتی را در مکان‌های دیگری از جمله کف و سقف تشخیص دادید، لازم است به یک  تاسیساتی مراجعه نمایید.

کارشناسان تاسیسات با تشخیص ترکیدگی، می‌توانند دلیل نشتی در قسمت‌های مختلف را بیابند.

 

مشکلات لوله‌کشی

شایع‌ترین دلایل نشتی در ساختمان‌ها، خرابی آب بندی،خرابی لوله کشی و خرابی ایزوگام می‌یاشد. اگر مشکلی در لوله‌کشی و تعمیر عایق کاری وجود داشته باشد. ابتدا کف جمع و تخریب می‌شود.

در صورتی که ایراد از بندکشی باشد، نیازی به تخریب نیست و در نتیجه قیمت نصب ایزوگام سرویس بهداشتی و هزینه عایق کاری حمام کمتر در نظر گرفته می‌شود.

 

 

قیمت ایزوگام حمام
قیمت ایزوگام حمام

 

نحوه نصب ایزوگام چه تاثیری بر قیمت نصب ایزوگام سرویس بهداشتی خواهد داشت؟

نحوه نصب ایزوگام بر برآورد هزینه عایق کاری دستشویی و حمام تاثیر گذار خواهد بود. درادامه مراحل عمده‌ای را که برای نصب انجام می‌شود، بررسی می‌کنیم.

 

زیر سازی

زیرسازی، به معنای سیمان کاری کف می‌باشد. با استفاده از ملات ماسه و سیمان، عملیات زیرسازی انجام خواهد شد. برای جلوگیری از نفوذ سیمان به حفره‌های آب روی آن‌ها نیز پوشانده می‌شود. در نهایت پس از زیرسازی، باید به سیمان اجازه دهیم تا خشک شود. توجه داشته باشید که استفاده از وسایل گرمایشی برای خشک کردن سیمان، کاملا اشتباه است.

باید به سیمان اجازه دهیم در دمامی معمولی و هوای آزاد خشک گردد.

 

ایزوگام کردن دیواره‌ها و کف

پس از زیرسازی، لازم است ایزوگام دیوارها انجام شود. در صورتی که قیمت نصب ایزوگام سرویس بهداشتی، برای شما مهم است، پیشنهاد می‌کنیم دیوارها را تا بخشی از کابین دوش ایزوگام نمایید؛ زیرا هزینه، با ایزوگام کردن تمامی دیوارها، افزایش خواهد یافت.

در مرحله آخر نیز ایزوگام کف انجام می‌شود. ایزوگام کف باید روی ایزوگام دیوار قرار بگیرد.

 

 

نوع ایزوگام چه تاثیری بر قیمت نصب ایزوگام سرویس بهداشتی خواهد داشت؟

ایزوگام مناسب برای حمام و سرویس‌ بهداشتی، بهتر است از نوع قیرگونی دولایه باشد. قیرگونی به دلیل داشتن یکپارچگی  و انعطاف پذیری بیشتر برای ایزوگام سرویس بهداشتی و آشپزخانه توصیه می‌گردد. قیمت نصب ایزوگام سرویس بهداشتی، با انتخاب قیرگونی، بسیار مناسب‌تر خواهد بود.

 

 

کیفیت ایزوگام، چه تاثیری بر برآورد هزینه عایق کاری دستشویی و حمام دارد؟

این موضوع طبیعی است که هرچه کیفیت ایزوگام بیش‌تر باشد، هزینه عایق کاری حمام و سرویس بهداشتی بیش‌تر خواهد بود.

کیفیت ایزوگام به جنس مواد اولیه، نوع الیاف و قیر آن بستگی خواهد داشت. هرچه تعداد لایه‌های ایزوگام بیشتر باشد، ضخامت آن بیش‌تر بوده و در نتیجه ایزوگام مرغوب‌تر خواهد بود.

ایزوگام‌های نوع خوب موجود در بازار معمولا دارای دولایه الیاف می‌باشند.

 

 

چه مواردی بر قیمت نصب ایزوگام سرویس بهداشتی تاثیر گذار خواهند بود؟

برای استعلام هزینه عایق کاری لازم است، مواردی هم  چون تعداد رول، شرکت ارائه دهنده خدمات، دستمزد اجرت، هزینه حمل و کپسول را در نظر بگیرید.

تعیین قیمت نصب ایزوگام بسته به متراژ مساحت ایزوگام متغیر خواهد بود.

علاوه بر همه این موارد، هزینه‌های تعمیر و ترمیم را نیز باید در نظر داشته باشید.

 

 

خلاصه مطلب

قیمت نصب ایزوگام سرویس بهداشتی، یکی از موضوعاتی است که بسیاری قبل از خرید به دنبال آن هستند. برای برآورد هزینه عایق کاری دستشویی و حمام، لازم است موارد متعددی همچون، محل مورد نظر، زیرسازی، مساحت، کارمزد، اجرت و … در نظر گرفته شود که در این مطلب به آن‌ها اشاره گردید. در خصوص ایزوگام حمام نیز، ایزوگام مناسب برای حمام و قیمت ایزوگام حمام بررسی گردید. در صورتی که به دنبال کسب اطلاعات بیشتری در خصوص هزینه عایق کاری حمام و سرویس بهداشتی  هستید، می‌توانید با کارشناسان خوارزم سازه تماس بگیرید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با کمترین قیمت نصب ایزوگام سرویس بهداشتی ، با کارشناسان خوارزم سازه تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس: 46018960- (021)

09124712355

 

 

مطالب مرتبط

نصب ایزوگام سرویس بهداشتی

ترمیم قیرگونی

قیمت نصب ایزوگام سرویس بهداشتی

 

قیمت نصب ایزوگام سرویس بهداشتی چقدر است؟

قیمت نصب ایزوگام سرویس بهداشتی، به عوامل بسیاری بستگی دارد که در خوارزم سازه به صورت کاملا رقابتی تعیین می‌گردد.

برآورد هزینه عایق کاری دستشویی و حمام چگونه انجام می‌شود؟

برای برآورد هزینه، موارد متعددی در نظر گرفته می‌شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این مورد، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

هزینه عایق کاری حمام یا قیمت ایزوگام حمام چقدر است؟

هزینه عایق کاری حمام، بستگی به زیرسازی‌های مورد نیاز در محل، نوع ایزوگام، مساحت محل و... دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ایزوگام مناسب برای حمام چه ویژگی‌هایی دارد؟

به صورت کلی ایزوگام باید یک سری ویژگی‌های حداقلی را دارا باشد که شامل، مقاومت خوب، انعطاف‌پذیری خوب و مواد اولیه خوب می‌شود.