قیمت خرید عمده جت پمپ جکوزی

دسته بندی:

قیمت خرید عمده جت پمپ جکوزی

جکوزی وانی است همراه با آب گرم که دارای جت پمپ های با فشار بالا می باشد. برای داشتن یک جکوزی ایده آل استفاده از تجهیزات مربوط به آن واجب و اساسی است. اکثر جکوزی ها دارای ۲ عدد جت پمپ هستند که در برخی موارد ممکن است از این تعداد بیشتر هم باشد. برای استعلام قیمت خرید جت پمپ جکوزی خانگی میتوانید با شماره تماس درج شده در سایت که مختص کارشناسان مجموعه خوارزم سازه می باشد، تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

جت پمپ جکوزی

این تجهیز از تجهیزات مهم و اساسی در جکوزی است که آب را با فشار زیاد در جکوزی پمپاژ میکند.

جت پمپ جکوزی

در وضعیت اول از جت پمپ با سرعت بالا برای پمپاژ آب با فشار زیاد به داخل جکوزی استفاده می کنند. برای به گردش در آوردن آب به طور معمولی مانند فیلتر کردن و گرم کردن آب از انواع این محصول با سرعت کم استفاده می کنند.

در وضیعت دوم این محصول را برای فیلتر کردن آب از صافی، در مسیر عبور آب قرار می دهند. از مهم ترین برند های این تجهیز مناسب برای جکوزی میتوان به: ایمکس، پنتاکس، ابارا، سائر و بهار پمپ اشاره کرد که تمام این جت پمپ ها در خوارزم سازه موجود می باشد. محل نصب مکش جت پمپ ها بسیار مهم است و باید حتما در کف حوضچه جکوزی نصب شود. هم چنین به دلیل این که قدرت مکش جت پمپ بسیار قوی و زیاد است تعداد دریچه ها باید بیش از یک عدد باشد تا در صورت مسدود شدن یکی از آنها به پمپ فشار وارد نشود.

برای اطلاع از فروش عمده لوازم استخر بدون واسطه روی لینک مربوطه کلیک کنید.

وظیفه جت پمپ جکوزی

برای فرستادن آب با سرعت خیلی بالا به داخل جکوزی از جت پمپ های با سرعت بالا استفاده می کنند. وظیفه این پمپ ها آن است که آب را از طریق جت ها با فشار بالا به داخل وان جکوزی بپاشند. ولی برای گردش آب و فیلتر و گرم کردن آب از جت پمپ هایی با سرعت پایین استفاده می کنند.

علت استفاده از جت پمپ جکوزی

سالهای زیادی است که افراد بر این اعتقاد هستند که آب گرم موجب تسکین و بهبود درد های مفصلی می شود. آب گرم علاوه بر درمان بیماری های جسمی می تواند در حل مشکلات روحی و روانی نیز دخیل باشد. این جکوزی ها فقط برای درمان ساخته نشده اند. در مجموعه های ورزشی و استخر ها برای رفع مشکلات عضلانی و استراحت و آرامش شنا گر نیز می باشند. دمای مناسب در جکوزی ها بین ۳۸ تا ۴۲ درجه سانتی گراد است. این درجه می تواند آرامش مطلوبی را ایجاد کند. برای وارد شدن آب با فشار بالا به داخل جکوزی وارد شود، از جت پمپ با سرعت بالا استفاده می شود.

ویژگی های جت پمپ جکوزی

 • ۸۰ درصد الکتروموتور های جت پمپ های جکوزی به صورت سه فاز می باشند.
 • آبدهی و ارتفاع جت پمپ های جکوزی نسبت به قدرت پمپ دارای اهمیت پایین تری می باشد.
 • حداقل قدرت موتور این محصول حتی برای استخر های خانگی 3hp  است.
 • حداقل سایز خروجی جهش جت پمپ جکوزی ۳۲ میلیمتر است.
 • جت پمپ های جکوزی الزاما آب الکتروموتورهای ۲۹۰۰ دور کوپل می شوند.

نکات مهم در انتخاب جت پمپ جکوزی

 • مبنا محاسبه انتخاب جت پمپ جکوزی تعداد نازل های قرار گرفته در جکوزی است.
 • برای هر نفر اصولا دو عدد نازل در نظر گرفته می شود.
 • طبق استاندارهای طراحی شده برای استخر و جکوزی، برای هر نازل ۰.۵ hp قدرت پمپ در نظر می گیرند.
 • در انتخاب جت پمپ جکوزی، بعد مسافت و طول لوله کشی، ضریب کهنگی سیستم را هم لحاظ کنید.
 • برای هر جت قرار گرفته درون کاسه جکوزی باید ۱۵ تا ۲۰ GPM دبی پمپ جکوزی در نظر بگیرید.

نکات مهم هنگام نصب جت پمپ جکوزی

 • محل قرار گیری جت پمپ ها هم مانند دیگر تجهیزات استخری بسیار مهم می باشد. تا دخالت و خللی در بقیه تجهیزات ایجاد نکند. برای نصب این دستگاه ها باید نکاتی را در نظر داشته باشید.
 • پمپ ها نزدیک به کاسه استخر و زیر خط آب استخر باشند.
 • در تمام استخر های عمومی اصولا پمپ دوم و یا رزرو نیز نصب می کنند.

علت قرار دادن پمپ رزرو این است که، هنگام سرویس و یا تعمیر یکی از پمپ ها از کار نیوفتد و روند گردش آب ادامه داشته باشد. با وجود دو پمپ روند خالی کردن آب جکوزی بسیار راحت تر و سریع تر پیش می رود. برای جت پمپ ها باید استینر و موگیر نصب شود. این دو قطعه اعمالی شبیه سبد را انتخام می دهند که برای نظافت مورد استفاده قرار می گیرند. این سبد ها باید به گونه ای نصب شوند تا آب از داخل آنها عبور کند، همچنین علت نصب استینر هم همین موضوع است. که از پیچیدگی مو و پارچه به دور پروانه جلوگیری کند.

برای اطلاع از قیمت خرید عمده پمپ استخری پنتاکس روی لینک مربوطه کلیک کنید.

ملاحظات اجرایی مهم در نصب جت پمپ جکوزی

 • حتما مدار تصفیه جکوزی و مدار فشار جت موجود در جکوزی، باید توسط دو پمپ مجزا با خصوصیات متفاوت از هم باشند.
 • این محصول وظیفه تامین فشار نازل را بر عهده دارد، از این رو باید مستقیما به رینگ بالا و پایین نصب گردد.
 • جت پمپ های جکوزی به هیچ عنوان در تصفیه و گرمایش آب جکوزی دخالت ندارند.
 • محل صحیح نصب این جت پمپ ها بعد از مبدل حرارتی است.
 • توصیه می شود برای جکوزی های بزرگ و مجموعه های ورزشی از دو دستگاه جت پمپ برای رینگ بالا و پایین استفاده شود. برای مثال، پمپ جکوزی ۱۵ اسب را می توانید با دو پمپ ۷.۵ اسب جایگزین کنید.

اتصالات پلاستیکی مورد نیاز برای جت پمپ جکوزی

برای استفاده از اتصالات پلاستیکی مورد نیاز برای جت پمپ جکوزی باید به موارد زیر توجه کرد:

اتصالات پلاستیکی مورد نیاز برای جت پمپ جکوزی

 • این اتصالات باید قبل از بتن ریزی جانمایی شود.
 • پایه جت برای جهش پمپ جکوزی که در دو نوع کوتاه یا بلند میتواند از نوع استیل یا پلاستیکی.
 • استیمر برای جکوزی که وظیفه آن جمع آوری آلودگی های سطح آب است.
 • کفشور از نوع آنتی ورتکس که معمولا ۴ و یا ۶ اینچ استفاده می شود.
 • سرجت و یا گل جت برای اتصال به پایه جت ها که از نوع پلاستیکی فقط موجود است.

سیستم گردش آب در جکوزی ها و استفاده از جت پمپ

در جکوزی ها سیستم گردش آب به دو صورت می باشد. اولین روش، شبیه سیستم آب استخر ها است این در صورتی است که سیستم گرمایشی بر روی مدار تصفیه قرار داشته باشد. دومین روش، سیستم جت پمپ می باشد. برای تامین فشار مورد نیاز جکوزی از نازل های ماساژوری استفاده می شود و به ازای هر نفر حداقل ۲ تا ۴ جت نازل در نظر گرفته می شود.

برای اطلاع از قیمت خرید پمپ استخر لئو LEO  روی لینک مربوطه کلیک کنید.

در هنگام خرید پمپ جکوزی باید به چه مواردی دقت شود؟

جکوزی ها اکثرا عمق بین ۱۲۰ تا ۱۳۰ سانتی متر دارند. این جکوزی ها دارای سکو هایی برای استراحت شناگران می باشند. فاصله این سکو ها تا کف جکوزی ها ۶۰ سانتی متر است. هنگام انتخاب جت پمپ ها باید با اندازه و عمق جکوزی ها دقت کنید. همچنین محل قرار نازل نیز بسیار مهم می باشد. این جایگاه ها باید به صورتی باشد که برای هر شناگر دو نازل وجود داشته باشد یکی در پایین و پشت ساق پای شناگر و نازل بعدی در بالای سکو برای ماساژ کمر شناگر نصب شده است.

مشخصات استینر جت پمپ جکوزی

 • غیر قابل خوردگی
 • قطرسوراخ هایش نباید بیشتر از یک هشتم اینچ باشد.
 • برای اینکه افت فشار کاهش پیدا نکند، و همچنین مدت عملکرد موگیر افزایش پیدا کند، این مساحت را انتخاب می کنند.
 • اگر می خواهید جت پمپ ها در جایی باشند که صدایشان کمتر شود باید دور تا دورش را ارتعاش گیر صنعتی و با بالشتک چوپ پنبه ای بپوشانید.

نحوه انتخاب جت پمپ جکوزی خانگی

برای انتخاب مناسب ترین انواع این محصول باید، فاصله ی پمپ در موتور خانه تا جکوزی، ابعاد جکوزی، حجم آب و همچنین عوامل موثر بر کاهش فشار باید مورد بررسی قرار گیرد.

انواع جت پمپ های جکوزی

در این قسمت میخواهیم انواع برند های جت پمپ را مورد بررسی قرار دهبم.

جت پمپ شرکت بهار پمپ

این پمپ ها برند ایرانی و ساخت کشور می باشند که توانسته با استفاده از تاسیسات و فناوری و تجهیزات پیشرفته وارد بازار عرضه شود.

جت پمپ شرکت بهار پمپ

از جمله محصولات شرکت بهار، پمپ های سانتریفیوژ، پمپ های اتابلوک، پمپ های کف کش، لجن کش و پمپ های شناور است. برای خرید و اطلاع از قیمت جت پمپ جکوزی خانگی ایرانی بهار، می توانید با شماره های مجموعه خوارزم سازه تماس فرمایید. شرکت خوارزم سازی یکی از معتبر ترین فروشندگان انواع تجهیزات و پمپ های استخر و جکوزی می باشد که محصولات موجودش دارای کیفیت بالا و قیمت مناسب هستند، همچنین مشاوره رایگان برای انتخاب محصول مناسب دارند.

جت پمپ های پنتاکس

جت پمپ های پنتاکس ساخت کشور ایتالیا هستند که جزو باکیفیت ترین انواع جت پمپ به حساب می آیند.

جت پمپ های پنتاکس

جت پمپ های پنتاکس به دلیل خصوصیات خاص خودش بسیار مورد توجه قرار می گیرد که این خصوصیات شامل: مصرف بهینه محصولات و مقرون به صرفه بودنشان میباشد به صورتی که شما می توانید جنس با کیفیت را با پایین ترین قیمت نسبت به جت پمپ های دیگر خریداری کنید. تولید این محصولات به گونه ای است که بعد از تست کارایی عرضه می شود، همچنین دارای استاندارد های کیفی بروز می باشد، همه این ها به دلیل ارائه محصول با کیفیت و مرغوب به دست مشتری است.

پمپ های پنتاکس در، خودمکش، سانتریفیوژ طبقاتی، کف کش و لجن کش مورد استفاده قرار می گیرند و در مصارف خانگی، جهت افزایش فشار آب گرم و سرد در آپارتمان ها مورد استفاده قرار می گیرد. جهت کسب اطلاع از قیمت و خرید جت پمپ جکوزی خانگی نیز می توانید با مجموعه خوارزم سازه در ارتباط باشید.

جت پمپ ایمکس

صرفه جویی در مصرف انرژی، توان بالا آبدهی های متفاوت، اقتصادی بودن آن ها باعث شده است جزو جت پمپ های جکوزی  پرکاربرد شوند.

جت پمپ ایمکس

 

 • جنس بدنه چدن.
 • دارای توان ۵.۵ تا ۱۵ اسب بخار.
 • دارای پروانه ای از جنس استیلنس استیل.
 • دارای توان و ظرفیت بالا برای استفاده در استخر های عمومی بزرگ و همچنین برای جکوزی های بزرگ.
 • دارای استینر بزرگ برای جلوگیری از ورود آشغال و آلاینده ها به داخل پمپ.
 • سایز اتصالات ۳ تا ۴ اینچ.
 • میزان هد در محدوده ۸ تا ۱۸ متر.
 • محدوده دبی از ۴۲ تا ۱۳۷ متر مکعب بر ساعت.
 • ساخت کشور چین و تحت لیسانس استرالیا.
 • دارای یک سال گارانتی.
 • همچنین ۵ سال گارانتی خدمات پس از فروش دارند.

محصولات ایمکس ساخت کشور چین و تحت لیسانس استرالیا همچنین دارای گارانتی اصالت کالا می باشند. برای خرید و اطلاع از قیمت و خرید جت پمپ جکوزی خانگی ایمکس هم می توانید با مجموعه خوارزم سازه در ارتباط باشید تا کارشناسان ما در انتخاب مدل مناسب شما راهنمایی کنند.

جت پمپ های ابارا

پمپ های ابارا یکی از پر فروش ترین محصول شرکت ابارا است. ابارا محصولاتش را با بروز تربن تکنولوژی در ایتالیا تولید می کند. و جزو بزرگترین تولید کنندگان پمپ آب و سیستم آبرسانی هستند.

جت پمپ های ابارا

از پمپ ابارا با بدنه استیل برای انتقال آب با مواد خورنده استفاده می شود، زیرا جنس استیلش در برابر این عوامل مقاوم است. پمپ های ابارا دارای مدل های بسیار زیادی هستند. از این پمپ ها در، تصفیه آب، سیستم های تهویه، پمپاژ آب خانگی، و همچنین پمپاژ در مصارف صنعتی و کارخانه ها مورد استفاده قرار می گیرد. از انواع دیگر پمپ های ابارا، پمپ ابارا چدنی، پمپ بشقابی ابارا، پمپ دو پروانه ابارا، پمپ های جتی ابارا، پمپ طبقاتی ابارا و پمپ آب تک پروانه ابارا می توان نام برد.

قیمت جت پمپ جکوزی

همان طور که در بالا اشاره کردیم این محصول یکی از مهم ترین اجزای تجهیزات جکوزی است که تقریبا بدون آن جکوزی بلا استفاده است. بنابراین در هنگام انتخاب جت پمپ جکوزی خانگی باید بسیار دقت کرد و از نوع با کیفیت آن برای استفاده کرد. در صورت بروز مشکل باید سریعا برای رفع مشکلش اقدام کرد. برای همین بهتر است جت پمپ های جکوزی را از شرکت های معتبر فروش تجهیزات استخر همچون خوارزم سازه خریداری کنید.

خلاصه مطلب:

برای خرید جت پمپ جکوزی خانگی و همین طور سرجت جکوزی که آن هم در عملکرد جکوزی ها بسیار مهم می باشد به شما پیشنهاد می کنیم با مجموعه خوارزم سازه که تضمین قیمت و کیفیت دارند در تماس باشید تا کارشناسان این مجموعه شما را برای خرید جت پمپ مناسب راهنمایی کنند. شما می توانید بهترین تجهیزات استخر و جکوزی به خصوص جت پمپ ها را با استفاده از راهنمایی مشاوران ما خریداری کنید. برای اطلاعات بیشتر با مشاوران خوارزم سازه تماس حاصل فرمایید.

برای دانلود این مطلب به صورت PDF روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه ها

اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مطالب مرتبط

مشاوره و تماس تلفنی
مشاوره و تماس تلفنی

برای مشاوره و استعلام قیمت جهت تخفیف ها از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید

تماس با کارشناس
لیست قیمت
ارسال لیست اقلام

برای مشاوره و استعلام قیمت جهت تخفیف ها از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید

ارسال لیست در واتس آپ
f

مزیتهای ما برای مشتریان

 • قیمت بهتر و مطمئن اطمینان شما افتخار ماست

 • ارسال به موقع سریعتر و ارزانتر

 • خرید مستقیم از کارخانه تضمین کیفیت متریال

 • تنوع محصول و برند هر آنچه شما میخواهید

مزیتهای ما برای تامین کنندگان

 • عرضه مستقیم به مصرف کننده

 • دیده شدن کنار رقبا باما بهتر دیده شوید

 • امکان سفارش 24 ساعته هر زمان که شما میخواهید

 • بازاریابی و ثبت نام تولید محتوای رایگان

تماس با کارشناس