بازسازی خانه قدیمی ویلایی حیاط دار و کلنگی + نمونه و هزینه 1402

دسته بندی:

بازسازی خانه قدیمی

بازسازی خانه قدیمی یکی از پروژه‌هایی است که می‌تواند به شما اجازه دهد تا خانه قدیمی ویلایی و حیاط‌دار خود را به یک مکان مدرن و زیبا تبدیل کنید. فرآیند بازسازی منزل کلنگی شامل یک سری از مراحل مختلف است که باید به آن‌ها توجه کنید. اولین مرحله در بازسازی خانه های قدیمی ایرانی، برنامه‌ریزی است. باید تصمیم بگیرید که چه قسمت‌هایی از خانه را می‌خواهید بازسازی کنید و چه تغییراتی را می‌خواهید ایجاد کنید. ما در این مقاله چند نمونه بازسازی خانه ویلایی قدیمی را قرار می دهیم. برای اطلاع از هزینه بازسازی خانه کلنگی  تا انتهای مقاله ما را همراهی نمایید.

مراحل بازسازی خانه قدیمی ویلایی حیاط دار

در صورت تمایل به بازسازی خانه قدیمی، باید به نکات حیاتی توجه فرمایید. یکی از مهمترین این نکات، مرحله تخریب است که باید حتما از افراد متخصص و با تجربه در این زمینه استفاده گردد تا هیچ‌گونه خسارت مالی یا جانی به وقوع نیابد. در صورت عدم انجام صحیح مرحله تخریب، احتمال خرابی خانه‌های اطراف و پرداخت جریمه وجود دارد.

به منظور جلوگیری از خطرات تخریب غیراصولی، حتما این کار باید با استفاده از افراد ماهر و متخصص انجام شود. هنگام انجام کار تخریب، باید با احتیاط از ابزارهای مخصوص استفاده و توجه به حد تخریب و موقعیت لوله‌های آب و برق از کف و دیوارهای خانه داشت.

مراحل بازسازی خانه قدیمی ویلایی حیاط دار

جهت اطلاع از  اصلاح نقشه آپارتمان کلیک نمایید.

نقشه کلی و تعیین نیازها در بازسازی خانه های قدیمی ایرانی

در این مرحله، تعیین نقشه کلی و تعیین نیازها امری بسیار حیاتی است. می‌توانید تمام نیازها و اهداف خود را به صورت یک نقشه کلی روی کاغذ نقش‌بندی کنید و برای وارد کردن اعداد و ارقام و جایگاه قسمت‌های مختلف، دقت زیادی به خرج دهید تا مراحل بازسازی خانه قدیمی شما به سرعت و بدون سردرگمی یا اشتباه، انجام شود. اگر اطلاعات کافی ندارید، حتما با متخصصان و کارشناسان خوارزم سازه مشورت کنید.

تعیین هزینه‌های بازسازی خانه حیاط دار

تعیین هزینه‌های بازسازی منزل کلنگی پس از تعیین نقشه نهایی، ضروری است که قیمت بازسازی منزل کلنگی و بودجه‌بندی شما به صورت کاملا مشخص اعلام گردد تا افراد مسئول بازسازی خانه قدیمی بتوانند اطلاعات دقیقی در خصوص کیفیت و مقدار مورد استفاده از محصولات را دریافت کنند. این موضوع به‌ وسیله شما یا افراد متخصصی که در این زمینه فعالیت دارند، انجام می‌شود.

علاوه بر این، هزینه‌های مورد نیاز برای خرید مصالح و متریال‌ها و همچنین دستمزد افراد مختلفی که در این فرآیند شما را همراهی می‌کنند، باید به دقت محاسبه شود. در صورتی که هزینه‌های بازسازی منزل کلنگی  را به درستی برآورد نکنید، ممکن است کار شما به نیمه‌راه باقی‌بماند.

اما اگر مدیریت مناسبی داشته باشید، منزل شما به سرعت بازسازی و به یک منزل نوساز و دل‌پذیر تبدیل خواهد شد و این کار با صرفه اقتصادی انجام خواهد شد.

مراحل پیشگیری قبل از شروع عملیات بازسازی خانه قدیمی

پس از تعیین هدف و نقشه کلی ساختمان و برآورد هزینه‌های بازسازی خانه قدیمی، انجام مراحل پیشگیری قبل از شروع عملیات بازسازی خانه بسیار ضروری است. یکی از مراحل مهم این مراحل، دریافت مجوز بازسازی خانه است. همچنین، قبل از هر چیز باید از سالم بودن لوله‌کشی‌ها، شیرآلات و سیم‌کشی ساختمان اطمینان حاصل کرد و در صورت فرسودگی یا تخریب، لازم است آن‌ها را تعویض کرد.

اگر وظیفه بازسازی خانه قدیمی به متخصصان و پیمانکاران سپرده‌شده‌است، حتما باید قبل از شروع عملیات، یک قرارداد رسمی برای بازسازی خانه قدیمی تعیین و امضا شود تا تمام موارد توافق‌شده‌در قرارداد اجرا شود. همچنین، در صورتی که خانه دارای ساختار فرسوده و قدیمی است، لازم است افراد را از محل حضورشان منتقل کرده و خانه را تخلیه کرد تا از هرگونه آسیب و هزینه اضافی جلوگیری شود.

برای فراهم‌سازی مصالح و متریال مورد نیاز برای بازسازی خانه‌ها، اولویت‌بندی کیفیت را در اولویت قرار دهید و تا جایی که بودجه به اجازه می‌دهد، از مواد باکیفیت‌تر استفاده نمایید.

زیرا استفاده از مواد با کیفیت بالاتر، طول عمر سازه شما را بیشتر خواهد کرد. قبل از انجام بازسازی خانه قدیمی، اطلاعات کامل را در این زمینه کسب نموده و به قدر کافی مطالعه نمایید.

حتی اگر تصمیم دارید که برخی از بازسازی‌ها را به صورت جزئی توسط خود و اعضای خانواده انجام دهید، حتما با یک متخصص مشورت نمایید تا مشکلی در زمینه بازسازی خانه قدیمی به وجود نیاید. مرحلهبازسازی خانه قدیمی هم شامل انجام تمامی مواردی است که به آن اشاره کردیم.

مراحل پیشگیری قبل از شروع عملیات بازسازی خانه قدیمی

جهت اطلاع از بازسازی کف ساختمان کلیک نمایید.

نکات مهم در بازسازی منزل کلنگی

وقتی نوبت به بازسازی خانه کلنگی کوچک ویلایی و حیاط‌دار می‌رسد، مواجهه با یک خانه قدیمی ممکن است یک چالش منحصر به فرد باشد.

این مسئله بیشتر به عواملی مانند حاوی مواد شیمیایی بودن، سیستم‌های الکتریکی قدیمی و سقف‌های ضعیف بودن خانه‌های تاریخی و حتی خانه‌هایی که ۴۰ سال پیش ساخته شده‌اند، برمی‌گردد.

مشکلات مربوط به تغییر قوانین و استانداردهای ساخت و ساز یا به دلیل کهولت سن ساختمان ممکن است به وجود آید. اما اگر به بازسازی ساختمان یک خانه کلنگی کوچک ویلایی و حیاط‌دار می‌اندیشید، باید مسائلی را که باید قبل از شروع پروژه بدانید و کارهایی که می‌توانید در مورد نقاط مشکل‌دار انجام دهید، مورد بررسی قرار دهید.

💢 در حین بازسازی خانه قدیمی، دیوارها ممکن است حاوی مواد خطرناک باشند که در زمان ساخت آن‌ها مشخص نبوده است. این مواد ممکن است در هنگام تخریب یا بازسازی یا از طریق سطوح آسیب دیده منتشر شوند و به افراد صدمه بزنند. بنابراین، در صورت شکستن کاشی‌های قدیمی یا تخریب عایق‌ها، باید احتیاط کامل داشته باشید تا این مواد خطرناک منتشر نشوند و آسیبی به سلامتی شما و دیگران وارد نشود.

در صورتی که نیاز به بازسازی خانه قدیمیبا مواد شیمیایی سمی مانند آزبست و رنگ سرب دارید، بهتر است از کارشناسان متخصص در این زمینه کمک بگیرید تا از خطرات احتمالی جلوگیری شود. هرگونه آزمایش و حذف این مواد نیازمند تجهیزات ایمنی مناسب و دانش فنی است.

همچنین، در صورت مشاهده نشانه‌های خرابی یا آسیب دیدگی در دیوارها و سقف‌ها یا طاقچه‌ها/قاب‌های پنجره، باید با حرفه‌ای‌ها مشورت کنید تا برنامه مناسبی برای تعمیر و بازسازی ایجاد شود.

💢 درباره مشکل رطوبت و نم در حین بازسازی خانه کلنگی کوچک ویلایی

به دلیل نشتی‌های ناشناس و آسیب آب که هرگز به درستی رفع‌نشده‌است، خانه‌های کلنگی احتمالا مشکلات رطوبتی دارند. این مشکل ممکن است باعث رشد کپک یا نم شود، به ویژه در زیرزمین‌ها و فضاهای تاریک. اگر خانه‌ای که در حال بازسازی هستید در نزدیکی دریا یا در آب و هوای بسیار مرطوب باشد، احتمال مشکلات بیشتر است.

اگرچه خطر کمتری نسبت به سرب یا آزبست وجود دارد، اما کپک و نم می‌تواند به مشکلات سلامتی منجر شود، به ویژه برای افرادی که بیماری‌های تنفسی یا آلرژی دارند.

علاوه بر این، این مشکلات می‌تواند منجر به پوسیدگی شوند. بنابراین اگر در حین بازسازی خانه کلنگی کوچک ویلایی مشکلات مربوط به کپک یا نم مشاهده کردید، باید فورا اقدامات لازم را انجام دهید.

💢احتمال وجود دارد که سقف خانه کلنگی مطابق با قوانین ساختمان فعلی نباشد.

در صورت بازسازی خانه قدیمی تر، احتمال زیادی وجود دارد که نیاز به تعویض سقف داشته باشید. حتی سقف‌های با کیفیت نیز به‌طور متوسط ​​هر ۲۵ تا ۵۰ سال یکبار باید تعویض شوند. به علاوه، سقف خانه‌های قدیمی‌تر از کیفیت کمتری در ساخت بهرمند هستند.

بسته به سال ساخت خانه، احتمال وجود دارد که سقف برای مطابقت با قوانین ساختمانی فعلی، که مواد، ضخامت‌ها و شیوه‌های ساخت و ساز را برای اطمینان از ایمنی و دوام مشخص می‌کند، باید تعویض شود. سقف قدیمی ممکن است برای روز خود مناسب باشد، اما نه به آخرین قوانین.

به عنوان مثال، در برخی از مناطق که آتش سوزی‌های جنگلی اتفاق می‌افتد، سقف‌ها باید با زونا مقاوم در برابر آتش ساخته شوند. در مورد طراحی سقف نیز کدهایی وجود دارد: پیمانکاران موظفند یک زهکشی را در هر نقطه پایین سقف نصب کنند، مگر اینکه شیب سقف طوری طراحی‌شده‌باشد که از لبه‌های سقف تخلیه شود. داشتن سقفی به روز می‌تواند برای پوشش بیمه‌ای صاحبان خانه نیز مهم باشد.

 برای بازسازی سقف خانه کلنگی باید به یک پیمانکار واگذار شود. آن‌ها می‌توانند به شما کمک کنند تصمیم بگیرید چه نوع سقفی برای خانه شما بهترین است و مطمئن شوید که استانداردهای ساخت و ساز محلی شما را برآورده می‌کند. یا برای آب و هوای شما منطقی است. به عنوان مثال، اگر خانه در یک منطقه پر خطر طوفان واقع‌شده‌است، ممکن است تصمیم بگیرید که یک سقف فلزی نصب کنید که در برابر بادهای شدید مقاوم‌تر از زونا آسفالتی است.

نکات مهم در بازسازی منزل کلنگی

💢 بازسازی فونداسیون در خانه‌های کلنگی کوچک ویلایی

ترک‌های فونداسیون ممکن است در هر خانه‌ای رخ دهد، اما با افزایش اندازه خانه‌ها، احتمال آسیب دیدن فونداسیون بیشتر می‌شود. موارد مختلفی وجود دارد که می‌تواند منجر به ایجاد ترک شود، از جمله آب‌های زیرزمینی، ریشه درختان، ساخت و ساز ضعیف و مشکلات زهکشی.

علاوه بر این، بسیاری از خانه‌های قدیمی دارای پایه‌های آجری هستند که به اندازه پایه‌های جدیدتر که از بتن ساخته شده‌اند، قوی و مقاوم نیستند.

در صورت مشاهده ترک‌هایی در فونداسیون خانه‌تان که بزرگ‌تر از یک اینچ هستند یا دارای ترک‌هایی که به اندازه یک اینچ یا بزرگ‌تر می‌شوند، ممکن است نیاز به تعمیر آن‌ها در طول فرآیند بازسازی داشته باشید. همچنین باید توجه داشت که ترک‌های فونداسیون که با برآمدگی همراه است نیز نشان‌دهنده مشکل ساختاری جدی‌تری می‌باشند.

تعمیر ترک‌های کوچک (¼ اینچ یا کوچکتر) با استفاده از سیلر اپوکسی که از فروشگاه تهیه‌شده‌است، نسبتا آسان است. اما ترک‌های بزرگ‌تر که ½ اینچ طول یا بزرگ‌تر هستند، بهتر است توسط یک متخصص تعمیر شوند. این موضوع نیز در مورد دیوارهای فونداسیون که خارج از تراز یا برآمدگی دارند، صدق می‌کند.

💢 سیم کشی برق در بازسازی خانه قدیمی
بیش از یک قرن از رایج شدن برق در منازل می‌گذرد و روش‌ها و مقررات سیم کشی برق در آن زمان تغییر زیادی کرده است. در بازسازی خانه کلنگی کوچک ویلایی و حیاط‌دار باید نکات ایمنی مربوط به برق رعایت شود.

بسیاری از خانه‌های کلنگی قدیمی یا تاریخی دارای سیم کشی دستگیره و لوله هستند که تا دهه ۱۹۳۰ به‌طور گسترده مورد استفاده قرار می‌گرفت. این موضوع هنوز تحت قوانین برق امروزی قابل قبول است.

با این حال، سیم کشی دستگیره و لوله به عنوان سیستم برای استفاده معاصر مناسب نیست. مسیر زمینی ندارد، بنابراین احتمال آسیب رساندن به وسایل الکترونیکی بیشتر است. علاوه بر این، سیستم‌های الکتریکی دستگیره و لوله دارای پریزهای سه شاخه نیستند که امروزه بسیاری از وسایل به آن نیاز دارند. و پوشش سیم می‌تواند به خوبی در راه فرسودگی باشد. اگر این اتفاق بیفتد، یک سیم زنده را در معرض دید قرار می‌دهد (که می‌تواند باعث آتش سوزی الکتریکی شود).

همچنین سیم کشی دستگیره و لوله در مورد مرمت یک خانه تاریخی محدودیت‌هایی دارد. به عنوان مثال، شما نمی‌توانید عایق را روی یک سیستم الکتریکی دستگیره و لوله قرار دهید زیرا سیم‌ها به راحتی می‌توانند بیش از حد گرم شوند. بنابراین، اگر قصد عایق کاری یا عایق کاری مجدد خانه قدیمی خود را دارید، ممکن است چاره‌ای جز تعویض کل سیستم برق نداشته باشید.

💢 سیستم لوله کشی در بازسازی منزل کلنگی

اگر خانه شما از دوره ۱۹۶۰ میلادی ساخته‌شده‌است، پیشنهاد می‌شود که لوله‌های گالوانیزه را بررسی نمایید. لوله‌های گالوانیزه که از جنس فولاد ساخته‌شده‌اند، اولین جایگزینی برای لوله‌های سربی بودند. این لوله‌ها با پوشش روی، بسیار بادوام هستند، اما پوشش آن‌ها در طول زمان خراب می‌شود و باعث خوردگی و زنگ زدگی‌شده‌و در نهایت باعث نشتی و ترکیدگی می‌شود که می‌تواند به آب و خانه آسیب بزند.

لوله‌های گالوانیزه مانند سیستم‌های الکتریکی دستگیره و لوله نیازی به تعویض ندارند. اما اگر متوجه شدید که لوله‌های شما زنگ زده اند، فشار آب پایینی دارند یا آبی که از شیرهای شما خارج می‌شود تغییر رنگ داده است، پیشنهاد می‌شود که به تعویض سیستم لوله کشی فکر کنید.

با توجه به اندازه خانه شما، تعویض لوله‌های گالوانیزه ممکن است فرآیند طولانی‌ای باشد. اما بهتر است لوله‌ها را در مراحل اولیه بازسازی خانه قدیمی تعویض نمایید.

سیستم لوله کشی در بازسازی منزل کلنگی

جهت انجام مراحل بازسازی ویلا توسط شرکت خوارزم سازه وارد لینک شوید. 

هزینه بازسازی خانه کلنگی

یکی از اصلی‌ترین مسائل برای افرادی است که تمایل دارند خانه کلنگی خود را بازسازی کنند، هزینه بازسازی خانه کلنگی است. این امر به ویژه به دلیل محدودیت‌های مالی و نگرانی از نیمه کاره ماندن بازسازی، اهمیت دارد. در نظر گرفتن هزینه بازسازی خانه کلنگی باید به گونه‌ای باشد که کار با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت انجام شود. اگر شما نیز تصمیم به بازسازی خانه های قدیمی ایرانی خود دارید، باید برآورد هزینه‌ها را مطابق با تغییرات مورد نظر خود انجام دهید.

بازسازی خانه های قدیمی ایرانی شامل بخش‌های مختلفی از جمله  بازسازی سرویس بهداشتی، آشپزخانه، پذیرایی، اتاق‌ها و سایر بخش‌های خانه می‌شود.در این بخش از مقاله به بررسی این عوامل می‌پردازیم تا شما بتوانید برآورد هزینه بازسازی خانه کلنگی خود را به درستی انجام دهید.

عوامل موثر بر هزینه بازسازی خانه کلنگی

در این بخش، به بررسی عوامل تاثیرگذار بر هزینه بازسازی خانه‌های کلنگی می‌پردازیم. بازسازی منزل کلنگی با توجه به فرسوده بودن بافت تمامی قسمت‌های خانه با بازسازی سایر خانه‌ها متفاوت است.

✔️هزینه پیمانکار

هزینه پیمانکار در مرحله اول بازسازی خانه قدیمی، بسیار حیاتی است. زیرا بازسازی خانه قدیمی به دلیل فرسودگی زیاد باید زیر نظر پیمانکار انجام شود و مشکلی ایجاد نشود.

✔️ انتخاب نوع سبک و هزینه بازسازی خانه کلنگی

هزینه بازسازی منزل کلنگی با توجه به نوع سبک  انتخابی شما می تواند بازسازی های متفاوتی داشته باشد. به عنوان مثال بازسازی های مدرن امروزه بسیار طرفدار داشته و افراد در این بازسازی از المان و نقش های پیچیده استفاده نمیکند و ترجیح کار به سادگی آن است اما در سبک لاسیک این امر فرق داشته و افراد سعی در استفاده از طرح های پرنقش می باشند  به همین دلیل هزینه بازسازی خانه کلنگی با توجه به سبک متفاوت می باشد.

✔️ در بازسازی خانه های قدیمی ایرانی، هزینه تخریب نیز باید در نظر گرفته شود. بحاطر اینکه کل منزل فرسوده بوده و ممکن است تخریب شود و برای بازسازی خانه حیاط دار و قدیمی دقت بسیار بالایی انجام شود تا باعث هطرات و تخریب های حبران ناپذیری نگردد.

✔️ هزینه بازسازی آشپزخانه 

در هر خانه بخش مهمی از آن به حساب می‌آید و افراد خانواده بخش‌های مختلفی از روز را در آن سپری می‌کنند و بازسازی آن نیز نقش مهمی در جذابیت خانه دارد.   

 خدمات بازسازی آشپزخانه  شامل تعویض یا تغییر کابینت‌ها، کاشی‌ها، سرامیک کف، شیرآلات، سینک ظرفشویی، گچکاری، نقاشی و رنگ‌آمیزی سقف است و هزینه هر کدام نیز متفاوت است، زیرا هر فرد با توجه به سلیقه خود از متریال های متفاوتی استفاده می نماید. برای اطلاع از  بازسازی کابینت قدیمی با بهترین قیمت با متخصصین خوارزم سازه در ارتباط باشید.

✔️ هزینه بازسازی پذیرایی

هزینه بازسازی پذیرایی در برآورد بازسازی خانه های قدیمی ایرانی بخش کم هزینه‌ای است زیرا می‌توان آن را به صورت یکپارچه ساخت و با تزیینات اندکی زیبایی آن را افزایش داد. استفاده از کاغذ دیواری، نورپردازی‌های متعادل و مناسب، تعویض مبلمان و پرده‌ها و استفاده از کتابخانه و دکوری‌ها نقش بسزایی در بازسازی پذیرایی دارد. 

🔶 به‌طور کلی هزینه بازسازی خانه کلنگی متغیر است زیرا متراژ، متریال و تغییرات خانه‌ها متفاوت هستند. حهت اطلاع از هزینه هر بخش از منزل کلنگی می توانید با کارشناسان خوارزم سازه تماس رفته و هزینه بازسازی خانه کلنگی به صورت دقیق را دریافت نمایید.

عوامل موثر بر هزینه بازسازی خانه کلنگی

جهت کسب اطلاع بازسازی و ترمیم نمای ساختمان کلیک نمایید

جزئیات تاثیرگذار بر هزینه بازسازی خانه کلنگی

❇️ اهمیت نورپردازی در تمامی خانه‌ها اهمیت دارد چرا که زمانی که نور خانه به اندازه کافی باشد، زیبایی آن بیشتر‌شده‌و بزرگتر دیده می‌شود و در صورت نبود نور خورسید به اندازه کافی باید از لامپ های مناسب در این امر استفاده گردد.

❇️ اهمیت شلف شلف‌ها در مدل‌ها و طرح‌های مختلفی ساخته می‌شوند و زمانی که روی دیوار نصب می‌گردند، زیبایی خاصی به خانه می‌بخشند و در عین حال فضای کمی را اشغال می‌کنند. در بازسازی خانه های قدیمی ایرانی می‌توان این مورد را نیز اضافه نمود زیرا  هزینه بازسازی ساختمان را به میزان قابل‌توجهی افزایش نمی‌دهد.

❇️ اهمیت باغچه با استفاده از باغچه‌های گل و گیاه در ورودی ساختمان، جلوه ویژه‌ای به خانه بخشیده می‌شود و افرادی که وارد خانه می‌شوند حس خوبی دریافت می‌نمایند.

❇️ اهمیت آینه و لامپ‌های تزئینی آینه‌ها و لامپ‌های تزئینی قیمت بالایی ندارند اما سبب درخشش بیشتر خانه می‌شوند و می‌توان از آن‌ها در بخش‌های مختلف خانه متناسب با دکوراسیون انتخابی، بهره برد.

🔶 در واقع، نمی‌توان هزینه ثابتی را برای تمامی خانه‌ها در نظر گرفت. ابتدا باید تمامی فاکتورها را در نظر رفت و سپس بوجه خود را مشخص نمایید. اگر نیاز به راهنمایی و مشاره در این زمنیه دارید می تواند از مشاورین متخصص خوارزم سازه کمک گرفته و تمامی پرسش های خود را مطرح نمایید.

چه زمانی نیاز به مجوز بازسازی خانه کلنگی در ایران وجود دارد؟

بازسازی خانه کلنگی در ایران، به عنوان یک فرآیند پیچیده و حساس، نیازمند مطالعه دقیق و اخذ مجوزهای مرتبط است. مواردی که برای آن مجوز باید دریافت شوند در ادامه معرفی خواهند شد.

در صورت نیاز به تخریب یا جابجایی دیوارهای باربر در صورتی که نیاز به جابجایی یا تخریب دیوارهای باربر ساختمان وجود داشته باشد، مجوز تخریب یا جابجایی این دیوارها از مراجع مربوطه باید دریافت شود. 

در صورت نیاز به ساخت یا تغییر دیوارهای خارجی در صورتی که نقشه ساخت یا  بازسازی دیوار های حیاط، پارکینگ، یا بخش‌های دیگری از ملک مغایر با استانداردهای شهرداری باشد، باید مجوز رسمی از مراجع مربوطه درخواست شود.

در صورت نیاز به تغییر و جابجایی راه‌پله‌ها در صورتی که تغییر در ساختار راه‌پله‌ها نیاز باشد، مانند افزودن یا کاهش تعداد طبقات، لازم است مجوز مربوطه دریافت شود. توصیه می‌شود که پیش از شروع هر گونه عملیات بازسازی منزل کلنگی ، اطمینان حاصل کنید که چگونه می‌توانید مجوزهای لازم را دریافت کنید. این اقدام باعث جلوگیری از مشکلات احتمالی و اطمینان از رفع موارد قانونی مرتبط خواهد شد.

نمونه بازسازی خانه ویلایی قدیمی

بازسازی خانه قدیمی ویلایی حیاط‌دار و کلنگی می‌تواند یک فرآیند زمان بر و پیچیده باشد، اما با برنامه‌ریزی مناسب و استفاده از متخصصین می‌تواند به یک پروژه موفق و زیبا تبدیل شود. در ادامه یک نمونه از عکس  قبل و بعد بازسازی خانه حیاط دار سعادت آباد، منطقه ۲، تهران را مشاهده می نمایید.

نمونه بازسازی خانه ویلایی قدیمی

برای اطلاع از روش بازسازی ساختمان اداری کلیک کنید

بازسازی خانه قدیمی با بهره‌گیری از خدمات خوارزم سازه

بازسازی منزل کلنگی یک فرآیند حیاتی و حساس است که نیازمند تخصص و دقت فراوان است. خدمات ارائه‌شده‌توسط  خوارزم سازه که دارای بیش از ۱۵ سال تجربه در زمینه‌های معماری و دکوراسیون داخلی است، قادر به ارائه راهکارهایی مناسب و خلاقانه برای بازسازی خانه‌های کلنگی است.

خوارزم سازه به عنوان  بهترین شرکت بازسازی خانه در تهران  با بهره‌گیری از متخصصین مجرب و کارآمد، به بازسازی ساختمان‌ها با توجه به نیازها و سلیقه مخاطبان می‌پردازد.

خدمات ارائه‌شده‌توسط خوارزم سازه شامل بازسازی ساختمان، دکوراسیون داخلی، طراحی و اجرای ساختمان، طراحی و نقشه‌کشی ساختمان و طراحی و اجرای نما ساختمان است. جهت مشاوره و اطلاعات بیشتر با مشاورین این مجموعه در ارتباط باشید.

خلاصه مقاله بازسازی خانه قدیمی

بازسازی خانه‌ قدیمی، اصلاح و بازسازی منزل کلنگی، تجدید و بازسازی خانه های قدیمی ایرانی، از اهمیت فراوانی برخوردار می‌باشند. در صورت اقدام صحیح و مناسب نسبت به تعمیرات مختلف خانه در زمان مقرر، می‌توان هزینه بازسازی خانه کلنگی را کاهش داد.

در بعضی از قسمت‌های خانه، شخص می‌تواند خود به تعمیرات بپردازد، اما برخی تعمیرات دیگر نیازمند تخصص افراد حرفه‌ای و تکنسین‌های مربوطه می‌باشند.

یک برنامه‌ریزی دقیق می‌تواند به شما کمک کند تا بهترین ظاهر را در خانه، ویلا یا باغ خود ایجاد نمایید.  خوارزم سازه، دارای تجربه کافی در زمینه زیباسازی و محوطه‌سازی ویلا، خانه و باغ است و شما را در تنظیم برنامه بازسازی خانه حیاط دار می‌رساند. در صورت تمایل به استفاده از خدمات کارشناسان با تجربه و متخصص برای تعمیرات خانه یا ویلا، کافیست با این مجموعه ارتباط برقرار نمایید.

برای دانلود فایل پی دی اف مقاله بازسازی خانه قدیمی کلیک نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه ها

اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مطالب مرتبط

مشاوره و تماس تلفنی
مشاوره و تماس تلفنی

برای مشاوره و استعلام قیمت جهت تخفیف ها از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید

تماس با کارشناس
لیست قیمت
ارسال لیست اقلام

برای مشاوره و استعلام قیمت جهت تخفیف ها از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید

ارسال لیست در واتس آپ
f

مزیتهای ما برای مشتریان

  • قیمت بهتر و مطمئن اطمینان شما افتخار ماست

  • ارسال به موقع سریعتر و ارزانتر

  • خرید مستقیم از کارخانه تضمین کیفیت متریال

  • تنوع محصول و برند هر آنچه شما میخواهید

مزیتهای ما برای تامین کنندگان

  • عرضه مستقیم به مصرف کننده

  • دیده شدن کنار رقبا باما بهتر دیده شوید

  • امکان سفارش 24 ساعته هر زمان که شما میخواهید

  • بازاریابی و ثبت نام تولید محتوای رایگان

تماس با کارشناس