ایزوگام دلیجان

ایزوگام در واقع به نوعی به پوشش تشکیل شده از الیاف مصنوعی و قیر اطلاق می شود که چسباندن آن به وسیله گرما صورت می گیرد تا بدین وسیله مانع نفوذ رطوبت و آب به فضای زیرین خود شود. کارخانجات عایق های رطوبتی دلیجان با در اختیار داشتن بهترین مواد اقدام به تولید باکیفیت ترین و بهترین ایزوگام دلیجان می کنند و آن ها را در اختیار شما قرار می دهند.

 

این کارخانجات با داشتن دفتر نمایندگی فروش ایزوگام دلیجان در شهرهای مختلفی از جمله تهران محصولات خود را به شهرهای زیادی ارائه می کنند. حتی تولیدات برتر انواع کارخانجات شهرستان دلیجان با کیفیتی درجه یک و در انواع ایزوگام از جمله دو لایه و فویل دار به جز پر مصرف بودن در بازارهای داخلی روانه بازارهای مختلف جهانی در دنیا می شوند.

 

شرکت خوارزم سازه امکان خرید انواع برندهای ایزوگام شهرستان دلیجان را برای شما فراهم می کند. کافیست با مشاوران خوارزم سازه تماس حاصل فرمایید تا با اطلاع از لیست قیمت ایزوگام دلیجان خرید خود را از برند مورد نظر خود از شرکت خوارزم سازه به عنوان دفتر نمایندگی فروش ایزوگام دلیجان انجام دهید. حتی امکان خرید ایزوگام دلیجان درب کارخانه و نصب ایزوگام دلیجان نیز پس از اطلاع از لیست قیمت ایزوگام دلیجان نیز برایتان وجود دارد.

 

 

جهت خرید انواع ایزوگام های تولید شده در شهرستان دلیجان با کارشناسان خوارزم سازه تماس حاصل فرمایید

شماره تماس: 46018960- (021)

09124712355

 

 

بهترین ایزوگام دلیجان

 

 

انواع ایزوگام دلیجان کدام ها هستند؟

در اینجا باید خدمت شما عرض کنیم که انواع ایزوگام تولید شده در این شهرستان را می توان بر طبق روکش، لایه مورد استفاده در ساخت آن ها و همین طور مواد تشکیل دهنده آن ها به انواع مختلفی دسته بندی کرد. در این بخش انواع عایق رطوبتی دلیجان را برای شما عزیزان نام می بریم.

 

 

شرکت خوارزم سازه با فروش انواع ایزوگام ساخت کارخانه های دلیجان در خدمت شماست

 

عایق رطوبتی بدون روکش آلومینیومی

ایزوگام بدون روکش آلومینیومی از جمله انواع عایق های رطوبتی تولید شده در کارخانجات ایزوگام است. همان گونه که از نام این نوع عایق رطوبتی پیداست پوشش آلومینیومی در ساخت آن به کار نرفته است.

این نوع از عایق رطوبتی جهت عایق کاری انواع پی ها و سرویس های بهداشتی استفاده می شود.

 

 

عایق رطوبتی با روکش آلومینیومی

ایزوگام با روکش آلومینیومی بهترین ایزوگام دلیجان جهت استفاده در پشت بام است. بهترین گزینه ای که می توانید از آن به عنوان عایق رطوبتی جهت سقف شیبدار و تخت استفاده کنید.

این موضوع از آنروست که ایزوگام با روکش آلومینیومی دوام و استحکام بسیار بالایی دارد. وجود روکش آلومینیومی در این نوع از ایزوگام موجب انعکاس در حدود 85 درصد از نور خورشید می شود و در نتیجه از جمله مناسب ترین عایق های رطوبتی برای سرمای زمستان و گرمای تابستان به حساب می آید.

بعلاوه، وجود این روکش موجب ذوب شدن هر چه سریع تر یخ و برف موجود بر روی عایق می شود.

 

 

عایق رطوبتی دو لایه

ایزوگام دولایه یکی دیگر از انواع عایق های رطوبتی تولید شده در کارخانجات شهرستان است که از پلی استر و تیشو آن هم با استحکام و ضخامت بالا ساخته شده است.

 

 

عایق رطوبتی تک لایه

ایزوگام تک لایه ایزوگامی گفته می شود که از پلی استر دوخته شده ساخته شده است. از طرفی این نوع از ایزوگام انعطاف و ظرافت زیادی دارد.

 

 

عایق رطوبتی دمیده

اصلی ترین ماده اصلی این نوع عایق رطوبتی قیر دمیده شده است. قیری که به وسیله دمیدن هوا به نفت کوره ای و یا مازوت حاصل می شود و در مقایسه با ایزوگام پلیمری از عمر کم تر و کیفیت پایین تری برخوردار است.

بعلاوه، قیر دمیده شده در مقایسه با قیر خالص از درجه نرمی بیشتر و درجه حساسیت پایین تری برخوردار است.

از جمله موارد کاربرد عایق رطوبتی دمیده به عنوان یکی از عایق های رطوبتی تولید شده در کارخانجات دلیجان می توان به استفاده از در تهیه و اندودکاری، باتری اتومبیل و ورق های پوشش بام اشاره کرد.

 

 

عایق رطوبتی پلیمری

در تهیه عایق رطوبتی پلیمری از قیر خالص آن هم به میزان 60 الی 70 درصد استفاده می شود. ایزوگامی که به وسیله تقطیر نفت خام در پالایشگاه تولید می شود.

موارد مورد استفاده در ساخت ایزوگام پلیمری شامل مواردی همچون پودر تالک، فیلم پلی اتیلن، لایه آلومینیوم، تیشر و پلی استر است.

 

 

ایزوگام دلیجان درب کارخانه

 

 

یک ایزوگام استاندارد دلیجان چه ویژگی هایی دارد؟

از جمله سؤالاتی که ممکن است برای شما به عنوان یکی از خریداران انواع عایق های رطوبتی دلیجان از شرکت خوارزم سازه تحت عنوان دفتر نمایندگی فروش ایزوگام دلیجان مطرح شود این است که ایزوگام استاندارد چه ویژگی هایی می تواند داشته باشد؟

در این بخش با ذکر مواردی که به کمک آن می توان مرغوبیت انواع ایزوگام را به وسیله انجام آزمایشات معمولی تشخیص داد در خدمت شما هستیم.

. ایزوگام با کیفیت از نشان استاندارد ملی ایران برخوردار است.

تمامی ویژگی ها و مشخصات عایق رطوبتی بر روی هر کدام از لیبل های رول درج گردیده است.

. وزن هر کدام از رول های ایزوگام مرغوب و باکیفیت از 39 کیلوگرم بیشتر است.

. تمامی رول ها سالم هستند و شکستگی ندارند.

. ایزوگام مرغوب ضخامتی برابر با 3.8 الی 5 میلیمتر دارد.

. ایزوگام های استاندارد و درجه یک متشکل از دو لایه پلی استر و تیشر است.

. پس از نصب ایزوگام دلیجان شاهد حفظ ماندگاری و کیفیت آن هستیم.

. دقت داشته باشید که برای هر کدام از مناطق گرمسیر و یا سردسیر ایزوگام مخصوصی تولید می شود.

 

 

لیست قیمت ایزوگام دلیجان

باید اشاره کنیم که قیمت گذاری و تولید انواع ایزوگام رابطه ای کاملاً با یکدیگر دارند. دو عامل نوسان قیمت انواع مواد اولیه و کیفیت آن ها از جمله مواردی هستند که نقش زیادی در قیمت انواع عایق رطوبتی تولید شده توسط کارخانجات دلیجان از جمله ایزوگام دو لایه و فویل دار ایفا می کنند.

 کار قیمت گذاری انواع ایزوگام های تولید شده براساس موارد ذکر شده در زیر انجام می گیرد:

. متراژ سفارش شده و مورد تقاضا

. تراکم و کیفیت پلی استر

. سطح کیفی الیاف تیشو به کار رفته در ساخت ایزوگام که قیمت آن براساس نوسانات به وجود آمده در نرخ ارز دچار تغییراتی می وشد و اکثراً هم وارداتی هستند.

. دقت کنید که وزن هر کدام از رول های ایزوگام نقش و اهمیت زیادی در تعیین قیمت آن ها دارد. ( بر طبق استاندارد به هیچ وجه نباید یک رول از د.

. دقت کنید که وزن هر کدام از رول های ایزوگام نقش و اهمیت زیادی در تعیین قیمت آن ها دارد. ( بر طبق استاندارد به هیچ وجه نباید یک رول از 39 کیلوگرم پایین تر باشد.

. نوع عایق رطوبتی که بر طبق دو مورد تعداد لایه های تشکیل دهنده و روکش تعیین می گردد.

. این که در زمان تولید ایزوگام از چه نوع قیری استفاده می شود نقشی اساسی در قیمت تعیین شده برای ایزوگام خام دارد.

 

 

خوارزم سازه دفتر نمایندگی فروش ایزوگام دلیجان در تهران

شرکت خوارزم سازه به عنوان دفتر نمایندگی فروش ایزوگام دلیجان در تهران فعالیت می کند. شما دوستان می توانید بهترین ایزوگام دلیجان را با بهترین کیفیت و قیمت از این شرکت معتبر و با سابقه خریداری بفرمایید.

خرید ایزوگام در انواع فویل دار، یک لایه و دو لایه و غیره از شرکت خوارزم سازه با رضایت کامل از طرف شما مشتریان عزیز همراه است.

بعلاوه، پرسنل خوارزم سازه نیز کار نصب ایزوگام دلیجان را با بهترین قیمت ممکن برای شما انجام می دهند. پس با خیال آسوده کار نصب ایزوگام دلیجان را به تیم مجموعه ما بسپارید. 

 

 

جهت اطلاع از قیمت انواع ایزوگام های ساخت کارخانجات دلیجان با کارشناسان خوارزم سازه تماس حاصل فرمایید

شماره تماس: 46018960- (021)

09124712355

 

 

مطالب مرتبط

آسانسور کارگاهی پاپصیران 

اجاره آسانسور کارگاهی

آسانسور کارگاهی 

آسانسور کارگاهی سهندپاد

آسانسور کارگاهی gjj

لیست قیمت عمده گونی چتایی

قیمت ایزوگام سراپوش دلیجان

ایزوگام دلیجان

آیا امکان خرید انواع ایزوگام دلیجان از شرکت خوارزم سازه وجود دارد؟ 

بله. شرکت خوارزم سازه به عنوان دفتر نمایندگی فروش ایزوگام دلیجان در استان تهران فعالیت دارد و می تواند بهترین ایزوگام دلیجان را در اختیار شما قرار دهد.

چگونه می توانم از لیست قیمت ایزوگام دلیجان اطلاع پیدا کنم؟ 

از طریق تماس با مشاوران خبره شرکت خوارزم سازه می توانید از لیست قیمت ایزوگام دلیجان حتی قیمت ایزوگام دلیجان از درب کارخانه اطلاع پیدا کنید.

آیا امکان خرید انواع ایزوگام دلیجان از جمله نوع دو لایه، فویل دار از طریق شرکت خوارزم سازه امکان پذیر است؟

بله. شما می توانید انواع ایزوگام درجه یک تولید شده توسط کارخانجات شهرستان دلیجان را از شرکت خوارزم سازه خریداری کنید.

آیا شرکت خوارزم سازه در زمینه نصب ایزوگام دلیجان نیز فعالیت دارد؟ 

بله. پرسنل کارکشته خوارزم سازه در زمینه نصب ایزوگام دلیجان نیز می تواند خدماتی را به شما ارائه دهد.