قیمت فروش عمده ایزوگام جهان البرز دلیجان

دسته بندی:

ایزوگام جهان البرز دلیجان

ایزوگام جهان البرز دلیجان، نوعی عایق رطوبتی آماده، متشکل از قیر و الیاف مصنوعی می باشد که در فصل سرما و هنگام برف و باران، برای جلوگیری از نفوذ رطوبت به کار برده می شود. شرکت خوارزم سازه از جمله نمایندگی های معتبر فروش ایزوگام جهان البرز دلیجان به قیمت روز کارخانه و بدون واسطه در تهران می باشد.

کارخانه ایزوگام جهان البرز دلیجان

ایزوگام جهان البرز متشکل از قیر دمیده با کیفیت به همراه الیاف درجه یک و استاندارد می باشد که با همین ویژگی ها تولید می شوند و به فروش می رسند. کارخانه دلیجان دارای سابقه درخشانی در زمینه تولید عایق های با کیفیت در کشور به شمار می رود و توسط نمایندگی های معتبر خود در سراسر کشور، محصولات خود را به صورت عمده و به قیمت روز در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد.

چنانچه از قیر بی کیفیت و نامرغوب در تولید و ساخت ایزوگام دلیجان استفاده شود، پس از گذشت زمانی به ویژه در عایق کاری پشت بام ساختمان، به علت تابش شدید و مستقیم نور خورشید و همچنین در اثر باد و باران، ایزوگام حالت و جنس خشکی پیدا می کند و به همین جهت دیگر انعطاف پذیر نمی باشد که همین امر موجب شکنندگی عایق می گردد. در این حالت ایزوگام ویژگی رطوبتی بودن خود را از دست می دهد و دیگر کاربرد ندارد.

کارخانه ایزوگام جهان البرز دلیجان

کارخانه ایزوگام جهان البرز دلیجان

مزیت ایزوگام جهان البرز دلیجان

عمر متوسط ایزوگام های دلیجان، حدود ۱۰ سال می باشد و نسبت به عایق های قدیمی از مزیت های بیشتری برخوردارند از جمله:
● محافظت در برابر نفوذ رطوبت
● آسان بودن در نصب و اجرا
● حمل و نقل آسان
● جذب حرارت بالا

انواع ایزوگام پشت بام بر اساس شکل ظاهری

۱) ایزوگام معمولی: این ایزوگام که بیشتر برای مردم شناخته شده است از لایه های مختلف و روکش های متفاوت ساخته می شود. همچنین دارای یک متر عرض و رول های ۱۰ متری می باشد.

۲) ایزوگام برش خورده: این نوع از عایق ها، دارای برش های منظمی می‌باشند که به منظور عایق کردن سقف های شیروانی و زیبایی ظاهری به کار برده می شوند.

 

انواع ایزوگام دلیجان بر پایه ماده تشکیل دهنده:

■ ایزوگام‌ پلیمری دارای قیر خالص ۶۰_۷۰

ماده اصلی و اساسی در این مدل از ایزوگام، قیر خالص “۷۰-۶۰” می باشد که دارای کیفیت بسیار بالایی در مقایسه با ایزوگام دمیده است. قیر خالص “۷۰ -۶۰ ” از پالایش کردن نفت خام به وجود می آید. به دلیل حرارت دادن نفت خام، بنزین، حلال های نفتی، نفت چراغ، نفت گاز و سایر روغن های سبک، در برج های تقطیر پالایشگاه جدا شده و در گرمایی بیش از “۳۸۰ درجه” در فشار عادی قیر آن به جا می‌ماند که به حالت جامد یا نیمه جامد است. نام گذاری قیر های خالص، با میزان درجه نفوذشان انجام گرفته است. قیر ۶۰/۷۰ در آب‌ بندی بام مورد استفاده قرار می گیرد.

مواد تشکیل دهنده ایزوگام پلیمری عبارتند از:

◇ قیر خالص ۷۰-۶۰
◇ پلی آستر
◇ تیشو
◇ لایه آلومینیم ۱۴ الی ۱۶ میکرون
◇ پلاستیک پشت لایه ایزوگام
◇ پودر تالک
◇ مواد APP درجه ۱ و ۲
◇ پوشال گونی پلاستیکی

به منظور تولید این گونه ایزوگام، قیر خالص ۷۰-۶۰ و سایر مواد اولیه اشاره شده در بالا وارد میکسر ساخت پلیمر می شوند. در میکسر مواد ذکر شده میکس و پخته می‌شود. آنچه خروجی میکسر به ما می دهد، مایعی به نام پلیمر ایزوگام می‌باشد. پلیمر ایزوگام در دستگاه خط تولید به لایه ایزوگام تبدیل می شود.

 

■ ایزوگام دمیده توسط نفت کوره (مازوت)

ماده اساسی در این نوع از ایزوگام دلیجان، قیر دمیده است که از کیفیت پایین تر و عمر کمتر نسبت به ایزوگام پلیمری برخوردار است. قیر دمیده حاصل دمیده شدن هوای داغ به مازوت می باشد. در این فرآیند، هوای داغ با دمای “۲۰۰ الی۳۰۰ “درجه سانتی‌گراد به وسیله لوله‌ های سوراخ‌ دار به درون محفظه ای که مازوت در آن قرار دارد، دمیده می‌شود. در اثر انجام این فرآیند، اتم‌های هیدروژن موجود در مولکول‌ های هیدروکربورها، با اکسیژن هوا ترکیب می‌شود و با تشکیل آب، عمل بسپارش اتفاق می‌افتد.

قیر دمیده در مقایسه با قیر خالص دارای:

□ درجه نفوذ کمتر
□ درجه نرمی بیشتر
□ حساسیت کمتر نسبت به تغییرات دما

این نوع قیر بیشتر در ساختن ورق‌ های پوشش بام، باتری اتومبیل و اندودکاری مورد استفاده قرار می‌گیرد. علامت اختصاری قیر دمیده “R” می‌باشد. به عنوان مثال قیر” ۸۰/۲۵ R ” به معنای قیر دمیده با درجه نرمی ۸۰ و درجه نفوذ ۲۵ می‌باشد.

 

مواد تشکیل دهنده ایزوگام دمیده:

◇ قیر دمیده
◇ پلی آستر
◇ ‏تیشو
◇ ‏لایه آلومینیم ۱۴ الی ۱۶ میکرون
◇ ‏پلاستیک پشت لایه ایزوگام دلیجان
◇ ‏پودر تالک

‏به منظور تولید این نوع از ایزوگام، مازوت وارد برج تقطیر شده و پس از عمل بسپارش، به قیر دمیده تبدیل می‌گردد. لازم به ذکر است که قیر دمیده تولید شده نیاز به افزایش هیچ ماده‌ای ندارد و به طور مستقیم وارد دستگاه خط تولید ایزوگام می‌گردد.

عوامل موثر در تعیین قیمت ایزوگام

۱) قیمت نهایی محصول تحت تاثیر مستقیم قیمت ارز می باشد.
۲) نوع ایزوگام تولید شده
۳) نوع قیر به کار رفته در تولید ایزوگام
۴) نوع روکش به کار رفته در ایزوگام
۵) ضخامت و وزن هر رول ایزوگام استاندارد
۶) پلی استر و الیاف تیشو در هنگام تولید از عناصر مهم در تعیین کیفیت و قیمت ایزوگام

قیمت فروش عمده ایزوگام جهان البرز دلیجان

کاملا روشن است که قیمت عمده هر محصولی، از قیمت خرده آن ها به مراتب کمتر است، عایق رطوبتی جهان البرز دلیجان نیز از این قاعده مستثنی نیست و به همین جهت فروش عمده ایزوگام جهان البرز دلیجان از رونق خوبی برخوردار است. مراکز عمده فروشی این کالا، در سراسر کشور و تمامی شهرها، نمایندگی های فروش (حضوری و اینترنتی) را در دست دارند که توسط آن ها مشغول فعالیت و فروش می باشند.

نمایندگی ایزوگام جهان البرز

نمایندگی ایزوگام جهان البرز

نمایندگی فروش ایزوگام جهان البرز

با توجه به تنوع زیاد ایزوگام هایی که امروزه در بازار از نظر کیفیت و قیمت روز وجود دارد، مسئله ای که برای خرید ایزوگام جهان البرز دلیجان اهمیت دارد، کیفیت و همچنین قیمت آن می باشد. شرکت دلیجان در سراسر کشور نمایندگی های معتبری دارد که خرید عایق جهان البرز را به قیمت روز کارخانه و بدون واسطه امکان پذیر می کند. شرکت خوارزم سازه نیز نمایندگی ایزوگام دلیجان تهران می باشد.

لیست قیمت روز ایزوگام جهان البرز دلیجان

برای خرید ایزوگام اصل و مرغوب، می بایست به نمایندگی های فروش مجاز ایزوگام جهان البرز، از جمله شرکت خوارزم سازه مراجعه کنید و محصول مورد نظر خود را به قیمت کارخانه و با نشان استاندارد ملی دریافت نمایید. با توجه به نوسانات بازار و تغییر قیمت لحظه ای محصولات، برای استعلام قیمت ایزوگام جهان البرز دلیجان و همچنین مشاوره با کارشناسان مجرب مجموعه، می توانید به وبسایت خوارزم سازه مراجعه نمایید و یا با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

 

09308424173

kharazmsaze.com

به این پست امتیاز دهید

دیدگاه ها

اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مطالب مرتبط

مشاوره و تماس تلفنی
مشاوره و تماس تلفنی

برای مشاوره و استعلام قیمت جهت تخفیف ها از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید

تماس با کارشناس
لیست قیمت
ارسال لیست اقلام

برای مشاوره و استعلام قیمت جهت تخفیف ها از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید

ارسال لیست در واتس آپ
f

مزیتهای ما برای مشتریان

  • قیمت بهتر و مطمئن اطمینان شما افتخار ماست

  • ارسال به موقع سریعتر و ارزانتر

  • خرید مستقیم از کارخانه تضمین کیفیت متریال

  • تنوع محصول و برند هر آنچه شما میخواهید

مزیتهای ما برای تامین کنندگان

  • عرضه مستقیم به مصرف کننده

  • دیده شدن کنار رقبا باما بهتر دیده شوید

  • امکان سفارش 24 ساعته هر زمان که شما میخواهید

  • بازاریابی و ثبت نام تولید محتوای رایگان

تماس با کارشناس