قیمت خرید کارخانه سیمان دیرگذار SLI

دسته بندی:

سیمان اچ H نسوز

سیمان ها انواع مختلفی داشته و سیمان اچ H نسوز یکی از پرکاربردترین انواع این سیمان ها می باشد. سیمان نسوز که نام دیگر آن سیم دیرگذار است مصارف مختلفی دارد. برای استعلام قیمت روز و خرید عمده سیمان نسوز، سیمان اچ H نسوز ، سیمان اس ال ای SLI با شماره کارشناسان خوارزم سازه تماس بگیرید.

سیمان اچ H نسوز

کاربرد سیمان اچ H نسوز در صنایع مختلفی می باشد از جمله( سیمان کوره و بتن دیرگداز) که در در جه حرارت بالا کاربرد دارند. کاربرد این سیمان در هر جایی که با حرارت بالا سر و کار دارد از این محصول و مواد نسوز استفاده می شود. امروزه هیچ کارخانه موفق و پر بازدهی تولید سیمان و فولادی نیست که از مواد دیر گداز استفاده نکند.

 

ویژگی سیمان نسوز ویا بتن دیر گداز

تکنولوژی سیمان اچ H نسوز را می توان در مقایسه با بتن معمولی و مواد نسوز نشان داد که تا چه اندازه پیشرفته می باشد ، برای تولید کنندگان بتن دیر گداز استفاده از پر کننده های خاص دارای مشخصات معین مهم می باشد. مانند استفاده از پر کننده های خیلی ریز مانند خاک نسوز و یا آلومینای و یا چسب های غیر معمول از ویژگی های این بتن می باشد. انحرافات در این سیمان بسیار پایین می باشد، که قابل بازگویی نیست.

بتن دیر گذار ویژگی های خاص خودش را در نحوه تولید و کاربرد دارد، عامل چسبندگی در این بتن چسب های هیدرولیکی که معمولا سیمان است و یا چسب های غیر هیدرولیکی مانند چسب شیشه است . تکنولوژی پیش ریخته گی بتن دیر گداز، تهیه مخلوط و به فرم دلخواه در آوردن با ریختن و لرزش و سخت کردن با پرس انجام می شود و در مدت زمان کوتاه خشک می شوند.

در نتیجه استحکام مورد نظر بدون پخت به دست می آید. و با استفاده از این تکنولوژی قادر به تولید شکل های پیچیده و مختلف می باشید. که بدون خطر ترک خوردن و تغییر فرم می باشد. اگر چه در مواردی به علت دما استفاده از این مواد را  محدود می کند. بتن های تولید شده با چسب های مخصوص در مقیاس های وسیع، قابل استفاده در دماهای خیلی بالا می باشند.

 

تقسیم بندی بتن دیر گداز

تقسیم بندی بر اساس درجه حرارت

 • بتن با دیر گدازی پایین کمتر از ۱۵۰۰
 • بتن با دیر گدازی متوسط ۱۷۹۰-۱۵۰۰
 • بتن با دیر گدازی بالا بیشتر از ۱۷۹۰

 

تقسیم بندی بر اساس نوع مواد پر کننده

 • بتن های دیر گداز با مواد پر کننده غیر مقاوم در برابر حرارت
 • بتن های دیر گداز با شاموت( خاک نسوز پخته)
 • بتن های دیر گداز با آلومینات بالا

سیمان SLI

تقسیم بندی بر اساس نوع اتصالات

 • بتن های دیر گداز ساخته شده از سیمان های سربار
 • بتن های دیر گداز ساخته شده از سیمان آلومینایی
 • بتن های دیر گداز با عوامل چسباننده چسب شیشه
 • بتن های دیر گداز با عوامل چسباننده ماگنزیا
 • بتن های دیر گداز با عامل اتصال هیدرولیکی
 • بتن های دیر گداز با عامل اتصال شیمیایی

 

کاربرد سیمان نسوز

از مهم ترین کاربرد سیمان نسوز، ساختن انواع دودکش ها می باشد، به طوری که استفاده از این سیمان در قطعات پیش ساخته بسیار زیاد می باشد. با استفاده از این روش در ساخت دودکش ها بسیار صرفه جویی می شود. درجه حرارتی که دودکش ها در مقابل آن قرار میگیرند از قدرت تحمل حرارت سیمان نسوز پایین تر می باشد. به همین دلیل عمر دودکش ها بالا می رود و در هزینه نهایی صرفه جویی می شود.

در کارخانه هایی که از این سیمان استفاده کرده اند جهت دودکش نشان دهنده موفقیت آمیز بودن آن می باشد. همچنین در کشور های دیگر هم مورد استفاده قرار گرفته شده است. به دلیل تغییراتی که گازهای خروجی در ابعاد دودکش ها می توانند ایجاد کنند از این رو استفاده از سیمان نسوز برای دودکش بهتر از مواد دیر گداز معمولی با فلز می باشد.

استفاده دیگر از این سیمان در سقف کوره های تولید کننده گاز می باشد، جنس بتنش از سیمان پرتلند و دیگر مواد افزودنی می باشد، که ماده مصرفی کمتر و دوام آستر بهتر از آجر نسوز می باشد، و از این بتن در ساخت مولد های حرارتی نیز استفاده می شود.

 

انواع سیمان اس ال ای SLI

این سیمان را با توجه به مواد اولیه به ۳ دسته تقسیم می کنند:

 • سیمان آلومینی
 • سیمان آلومینوسیلیکاتی
 • سیمان منیزیتی

هر یک از این سه دسته دارای انوع مختلف می باشند. با توجه به جایی که می خواهند مورد استفاده قرار گیرند انتخاب می شوند. شرکت خوارزم سازه توانایی تولید تمامی سیمان ها را دارد که در صنایع و سازه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. برای استعلام قیمت روز و خرید عمده سیمان نسوز، سیمان اچ H نسوز ، سیمان اس ال ای SLI با شماره کارشناسان خوارزم سازه تماس بگیرید.

با توجه به نوع استفاده به نمونه های زیر تقسیم بندی می شوند

 • ریختنی
 • کوبیدنی
 • پاشیدنی
 • پلاستیک

منظور از دیر گداز های ریختنی به بتن نسوز، سیمان نسوز کوره ، بتن سبک، سنگین نسوز گفته می شود. که به صورت خشک درست می شوند و در زمان مصرف با آب ترکیب می شوند. این مواد هم مانند بتن معمولی با ویبره و … ریخته می شوند. و روش های دیگر استفاده از آن ماله کشیدی ، تفنگ و یا نازک های فشاری، و در برخی اوقات به روش کوبیدنی نصب می شوند.

 

نام انواع آنها

بتن نسوز سبک، بتن نسوز کم سیمان، بتن نسوز پر سیمان، بتن نسوز سنگین.

این نوع محصولات نیز در محدوده ای از مواد دیر گداز هستند. اینها معمولا از یک ماده دیر گداز و افزودنی هایی برای هدف های خاص و اتصال دهنده و یا چسب سیمانی تشکیل می شوند.

جرم ریختنی باعث کاهش بسیاری از هزینه های مخازن نصب و اقتصادی  شده است. به راحتی در محل خود نصب می شوند و مراحل ترکیب کردن و حمل و نقل و کارگذاری آنها به صورت مکانیزه می باشد.

دسته بندی سیمان نسوز

 • گروه سنتی و یا معمول
 • گروه بسیار کم سیمان
 • گروه کم سیمان
 • گروه بدون سیمان و با آهک

 

بتن نسوز

بتن نسوز زمینه ای با اتصال سیمانی دارند. یک نوع سیمان کلسیم آلومینایی معمولا می تواند فضای بین مواد را پر کند. از این نوع دیر گداز های ریختنی به منظور جای گذاری در مواضعی که در آنها ریخته ، ویبره ، کوبیده و یا پاشیده می شوند به کار برده شود.

بتن سبک و سنگین کم سیمان، موادی با در صد پایین آهک می باشند که برای کم کردن آب مورد نیاز ریخته گری و بالا بردن استحکام و چگالی از طریق تراکم و انباشتگی دقیق ذارات و استفاده از افرودنی ها انجام می شود.

دیر گداز ریختنی بسیار کم سیمان، با در صد آهک بسیار پایین می باشند، مانند بتن های کم سیمان از ذرات دانه بندی شده تشکیل شده و تا باعث ایجاد ماکزیمم تراکم ذرات شوند.

 

مزایای بتن نسوز

علاوه بر آسان بودن نصب مزایای دیگر هم دارد. به دلیل طبیعت اتصال هیدرولیک این مواد و به دلیل اتصالات کمتر در دیوار ها و سقف و کف قالب نفوذ پذیری کمتری دارند. که می توانند به عنوان بهترین مواد برای آستر و مجاری ها و محفظه ها باشند. بتن نسوز مقاومت مناسبی در برابر ضربه و کاربرد ها  نا مناسب مکانیکی دارد.

اکثر آنها در محدوده مشخصی دمای حجمشان ثابت می باشد. توانایی کار دیرگدازی با توجه به مواد اولیه مانند، آلومینا، سلیکا، رس دیرگذار، و یا مواد کانی می توان اندازه گیری کرد. برای استعلام قیمت روز و خرید عمده سیمان نسوز، سیمان اچ H نسوز ، سیمان اس ال ای SLI با شماره کارشناسان خوارزم سازه تماس بگیرید.

 

ویژگی های سیمان نسوز

 • استحکام بالا در دماهای بالا
 • اقتصادی تر به نسبت آجر نسوز
 • تحمل تنش حرارتی
 • شکل دهی پیچیده بدون خطر ترک و تغییر فرم آن
 • حمل آسان
 • کاربرد آسان و فراوان

 

مزیت های سیمان اچ H نسوز

مصرف بتن نسوز با قالب فلزی باعث می شود که از پوشش تک لایه بتنی استفاده شود. تا از مصرف آجر چند لایه و پیچیده جلوگیری شود. و همچنین به علت سادگی کار صرفه جویی زیادی در زمان می شود. بتن سبک و سنگین نسوز مقاومت بسیار بالایی نسبت به مواد کوبیدنی و مخلوط آماده کار، حتی در حالت خام نیز دارد.

از این روش برای ساخت بدنه های کوره استفاده می شود که دلیلش مصرف قطعات پیش ساخته می باشد. با تولید قطعات پیش ساخته باعث افزایش راندمان تولید و همچنین مکانیزه شدن فرایند تولید در کارخانها می شوند. عواملی که باعث کاهش هزینه های تولید می شوند، کم شدن مدت پرسه خشک شدن، پختن و کم شدن تعداد کارگاه و وسایل لازم است.

برای مصرف کننده هم باعث کاهش هزینه می شود به دلیل، کاهش تعداد کارگر، کاهش زمان ساخت و تعمیر، صرفه جویی در هزینه و بهبود می باشد.

مصرف بتن سبک نسوز و بتن سنگین نسوز به دلیل سایش کم دارای مزایای اقتصادی بخصوص برای هر واحد تولیدی است. بتن نسوز در مقایسه با آجر نسوز اغلب در مقابل حملات شیمیایی مقاومت بالایی دارد. و همچنین سائیدگی و سیکل های حرارتی و سادگی مصرف باعث شده که امروزه  از این بتن بیشتر استفاده شود.

مزایای بتن نسوز بسیار زیاد می باشد و تنها موارد بیان شده نیست، دامنه وسیع استفاده از بتن، طول عمر بتن، آسان بودن کارو دیگر موارد نیز باعث میشوند تا از نظر اقتصادی مقرون به صرفه باشد.

 

فروش بتن نسوز

فروش سیمان کوره به دو صورت آزمایشگاهی و صنعتی وجود دارد. و همین طور برای اطمینان از کالای ارسالی مطابق به درخواست مشتری بهتر است با کارشناسان شرکت خوارزم سازه تماس حاصل گردد.

سیمان کوره در شرکت خوارزم سازه با گرید های مختلف قابل عرضه است که با توجه به نیاز مشتری می باشد.

 • بتن نسوز پر سیمان
 • بتن نسوز کم سیمان
 • بتن کوره

 

قیمت بتن نسوز

قیمت بتن نسوز و بسیاری از محصولات شرکت خوارزم سازه به این موضوع بستگی دارد که مشتری به چه گرید و کیفیتی از محصول نیاز دارد. محصولات این شرکت با توجه به نیاز مشتری ارسال می شود. فقط قبل از هر چیز مشتری باید کیفیتی که مد نظر دارد را مشخص کند سپس اقدام به خرید کند.

 

چرا نباید بتن نسوز کم کیفیت بخرید

اگر شما آگاهی کامل نسبت به خصوصیات و ویژگی های بتن نسوز دارید، و همچنین کاربرد هر کدام را می دانید. پس ریسک در خرید سیمان نسوز شما وجود ندارد. و عدم آگاهی کامل باعث استفاده از محصول بی کیفیت و در نتیجه باعث هدر رفتن سرمایه شما و همچنین پایین آمدن بازدهی کار می شود. پس جهت کسب اطلاعات می توانید با تولیدی ما در ارتباط باشید تا انتخاب نادرست انجام ندهید

 

سفارش و خرید سیمان اچ H نسوز

با توجه به این که تنوع بتن های نسوز بسیار زیاد می باشد و کاربرد های فراوانی دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر برای رسیدن به نیاز خود می توانید با شرکت خوارزم سازه تماس حاصل فرمایید تا با توجه به نیاز خود، باکیفیت ترین و مناسب ترین محصول را با قیمت بسیار پایین برایتان ارسال کنند.

 

خرید سیمان نسوز SLI

هم زمان با افزایش تولید این سیمان ، کشورهای صنعتی همچنین ایران نیز به تولید انبوه این سیمان می پردازند. استفاده از مواد در هر صنعتی که به مواد نسوز نیاز دارد مورد استفاده قرار میگیرد. در ساختمان های کوره نیز مورد استفاده قرار می گیرد. چون هم از لحاظ تکنیکی و هم از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه می باشد. و تولیدی خوارزم سازه مشغول به فروش سیمان نسوز با کیفیت بالا و تحمل حرارت ۱۳۰۰ درجه و به بالا، می باشد که قادر به ارسال نقاط مختلف ایران می باشد.

سیمان اس ال ای

سیمان اچ H نسوز چیست؟

به مخلوطی از سیمان ، انواع مواد پر کننده ، ذرات ریز و آب می گویند که در درجه حرارت معمولی گیرش دارد و سخت می شود. همان طور که از نامش معلوم می باشد یعنی در برابر حرارت بسیار بالا نمی سوزد. در صورتی که ساختمان آتش بگیرد خسارت بسیار کمی برجا خواهد گذاشت چون این سیمان نسوز می باشد.

سیمان در حالت کلی پودر نرمی می باشد که در صورت ترکیب با آب پس از گذشت چند ساعت تبدیل به ماده سفت و سخت یکدست می شود. دلیل سفت و سخت شدنش واکنش های شیمیایی بین ذرات آن است. که به این فرایند هیدراتاسیون گفته می شود. سیمان نسوز یکی از انواع سیمان ها می باشد که مقاومت بسیار بالایی در درجه حرارت بالا دارد. این سیمان خواص ماده نسوز را دارد و در برابر فرسایش و خوردگی مقاومت بسیار بالایی دارد.

 

کاربرد سیمان SLI و سیمان اچ H نسوز

از جمله پر کاربرد ترین مواردی که از این سیمان استفاده می شود.

 • خشک کن و پیش گرم کوره های سیمان
 • ساخت کوره های تناوبی و تونلی
 • ساخت کف و دیواره کوره
 • ساخت انواع دودکش
 • تجهیزات زباله سوز

 

قیمت و خرید سیمان اچ H نسوز

قیمت انواع سیمان ها و مصالح ساختمانی در نوسانات بسیار بالا بازار قرار دارد از این سو شما می توانید برای کسب اطلاع از قیمت سیمان نسوز با کارشناسان تولیدی خوارزم سازه در ارتباط باشید تا شما را راهنمایی کنند.

 

سیمان اچ H نسوز

سیمان اس ال ای SLI دیر گذار

برای مصارف، کوره های نفت و پتروشیمی، فولاد و آلومینیوم چینی و سرامیک و کاشی شومینه می باشد که شما می توانید این سیمان ها نسوز را از تولیدی خوارزم سازه جهت تعمیرات کوره تا ۱۳۰۰ درجه سانتی گراد ساخت چین خریداری کنید. برای استعلام قیمت روز و خرید عمده سیمان نسوز، سیمان اچ H نسوز ، سیمان اس ال ای SLI با شماره کارشناسان خوارزم سازه تماس بگیرید.

و همچنین می توانید سیمان نسوز فرانسوی تا درجه حرارت ۱۴۰۰ و بتن آماده ( سیمان نسوز با خاک نسوز کوره ۱۳۰۰ درجه  شاموت نسوز ۱۶۰۰ درجه خریداری کنید. شما می توانید از شرکت تولیدی خوارزم سازه انواع سیمان های نسوز ایرانی ، فرانسوی ، اروپایی را با قیمت متناسب و با کیفیت بالا خریداری کنید.

سیمان SLI را می توانید برای مصرف در کوره های صنعتی، دیگ های ذوب و بخار، شومینه و کباب پز های ذغالی و هیزمی از خوارزم سازه تهیه کنید. شما می توانید انواع سیمان های نسور و سیمان های دیر گذار را از تولیدی خوارزم سازه با قیمت مناسب و مقول خریداری کنید، چون پای واسطه در میان نخواهد بود از به همین دلیل قیمت مناسب است جهت اطلاعات درباره سیمان نسوز و سیمان دیر گداز با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه ها

اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مطالب مرتبط

مشاوره و تماس تلفنی
مشاوره و تماس تلفنی

برای مشاوره و استعلام قیمت جهت تخفیف ها از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید

تماس با کارشناس
لیست قیمت
ارسال لیست اقلام

برای مشاوره و استعلام قیمت جهت تخفیف ها از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید

ارسال لیست در واتس آپ
f

مزیتهای ما برای مشتریان

 • قیمت بهتر و مطمئن اطمینان شما افتخار ماست

 • ارسال به موقع سریعتر و ارزانتر

 • خرید مستقیم از کارخانه تضمین کیفیت متریال

 • تنوع محصول و برند هر آنچه شما میخواهید

مزیتهای ما برای تامین کنندگان

 • عرضه مستقیم به مصرف کننده

 • دیده شدن کنار رقبا باما بهتر دیده شوید

 • امکان سفارش 24 ساعته هر زمان که شما میخواهید

 • بازاریابی و ثبت نام تولید محتوای رایگان

تماس با کارشناس