خرید تیرچه کرومیت بدون واسطه از کارخانه

دسته بندی:

خرید تیرچه کرومیت

تیرچه ها در دو نوع کرومیت و بتنی به تولید می رسند. نام دیگر تیرچه کرومیت تیرچه فلزی بوده و به این نام شناخته می شود. تیرچه کرومیت نوع خاصی از تیرچه بوده که در قسمت بال تحتانی به جای دو میلگرد و بتن، ورقی فولادی 3 یا 4 میل تعبیه شده است و در قسمت بال فوقانی آن نیز به جای 1 میلگرد از نبشی استفاده شده است. این تیرچه کاربردهای بسیار زیادی در صنعت داشته و در انوع مختلف به تولید رسیده و خرید و فروش می شود. در صورتی که قصد خرید تیرچه کرومیت را دارید با شماره کارشناسان بهترین کارخانه تیرچه کرومیت تهران، خوارزم سازه، تماس بگیرید. قیمت عمده تیرچه کرومیت تولیدی توسط این مجموعه به مراتب مناسب تر از انواع مشابه خود می باشد.

تیرچه های با جان باز در هنگامی که تمامی قسمت های آن ها از ورق و میلگرد ساخته شده باشد، تیرچه کرومیت یا همان فلزی نامیده می شود. این تیرچه ایستایی خوبی داشته و نیازی به شمع بندی از این بابت ندارد. سرعت اجرای سقف های تیرچه کرومیت بالا بوده و می توان در یک مرحله سقف را بتن ریزی کرد. 

 

خرید تیرچه کرومیت

از تيرچه كروميت براي ساخت سقف استفاده ميشود و سقف در سازه يكي از مهمترين عوامل تشكيل دهنده ساختمان است. تيرچه كروميت تيرچه از پيش ساخته شده فلزي مي باشد، كه در بال تحتاني تيرچه كروميت به جاي استفاده از دو عدد ميلگرد و بتن از ورق ٣يا ٤ ميل استفاده مي شود و همچنين در بال فوقاني به جاي يك عدد ميلگرد از نبشي استفاده مي شود.

تيرچه ها همانطور که قبل تر نیز ذکر شد در كل دو نوع می باشند :١: تيرچه كروميت ٢: تيرچه بتني

نام ديگر تيرچه كروميت تيرچه فلزي نيز است. تيرچه فلزي در انواع مختلف توليد مي گردد، به دليل استفاده متعدد و متفاوت در ساختمان سازي در انواع سايزها توليد مي شود، و اگر قصد خريد تيرچه كروميت را داريد ميتوانيد از کارخانه تیرچه کرومیت تهران که خوارزم سازه  می باشد، تهيه كنيد، چون قيمت مناسب تر تیرچه کرومیت و كيفيت بسيار بالايي نسبت به بقيه توليدي ها دارد. براي خريد با مشاوران و كارشناسان ما در ارتباط باشيد تا سفارش شما ثبت شود.

تيرچه فلزي كروميت از سه بخش تشكيل شده اند : 

 • فوقانی
 • میانی
 • تحتانی

قسمت تحتاني تیرچه کرومیت از يك ورق فولادي، قسمت فوقاني از يك ورق نرم به نام نبشي يا تسمه كه در داخل بتن قرار مي گيرد و قسمت مياني از ميلگردهايي به شكل زيگزاگ كه بين دو قسمت فوقاني و تحتاني جوشكاري شده است، تشكيل شده اند. از اين نوع تيرچه براي تكميل سقف تيرچه كروميت استفاده مي گردد، كه توانايي تحمل وزن خيس بتن و قالب ها و عوامل اجرايي سقف را دارد و از استحكام بالايي برخوردار است.

کارخانه تیرچه کرومیت تهران

مشخصه تیرچه کرومیت

تير هايي كه در ساخت سقف بكار مي رود اغلب در اندازه هاي ٦*٢ و ٤*٢ و ٨*٢ ساخته مي شوند. تيرچه بايد تحمل بار پيش بيني شده را در زمان طولاني داشته باشد. نصب و ساخت تمامي ابزارهاي ساخت از جمله تيرچه ها بايد طبق استانداردهاي از پيش تعيين شده باشد. عمق كلي تيرچه كروميت در پايداري كف و سقف و ايجاد سيستم ايمني نقش مهمي دارد كه هرچقد فاصله بين تيرچه ها بيشتر باشد این مقدار عميق تر است.

براي محاسبه تيرچه كروميت از جدول kDS  و يا جدولي كه براي كروميت تنظيم شده استفاده مي شود. ميزان فولاد مصرفي در قسمت بالايي تيرچه و قسمت پاييني تيرچه با توجه به مقدار بارداري با توجه به جدول تعیین شده و سپس ساخته مي شود.

بدين صورت كه براي بتن ريزي هاي مختلف مانند بتن ريزي با دست، بتن با پمپ، با پلي استايرن و بلوك سيماني تیرچه کرومیت بطور جداگانه طراحي مي شود. تيرچه هاي كروميت شباهت زيادي به تيرچه بلوك معمولي دارند.

 

مزاياي تیرچه کرومیت

 • با استفاده از اين تيرچه كروميت سرعت اجراي كار بالا مي رود. این تیرچه موجب می گردد كار در زمان بتن ريزي راحت تر و سريع تر پيش رود.
 • قیمت عمده تیرچه کرومیت از تيرچه بتني بیشتر است اما تيرچه بتني در هنگام بتن ريزي سطح كمتري را نسبت تيرچه كروميت پوشش ميدهد و با توجه به اين كه قيمت بتن که يكي از مهمترين مصالح ساختمان سازي است، حدود ٣٥ درصد كمتر مي شود، در آخر كار قيمت بتن مصرفي هزينه كل سقف تمام شده را كمتر مي كند.
 •  امكان بتن ريزي چند سقف ساختمان باهم به دليل عدم نياز به شمع بندي كه كار سريع تر پيش مي رود.
 • اجراي راحت داكتها يا همان بازشوها: تيرچه كروميت باعث اجراي راحت بازشوها جهت عبور لوله هاي تاسيسات و كانال ها، نصب راحت توالت ايراني شده و نيازي به قطع تيرچه كروميت برای این اجرائیات نيست.
 • باعث كاهش تنش در بتن مي شود.

سایر مزایا

 • به دليل استفاده كمتر از بتن در ساخت تيرچه كروميت وزن سقف كمتر مي شود.
 • باعث ايجاد يكپارچگي در سقف و اسكلت مي شود.
 • عدم نياز به شمع بندي در زير سقف : تيرچه كروميت به صورت ايستا بوده به اين دليل نيازي به شمع بندي در زير سقف نيست. ولي در سقف هاي تيرچه بلوك در زمان بتن ريزي نيروي زيادي بر روي سقفي كه در حال بتن ريزي است وارد مي شود از اين رو با شمع بندي اين نيرو را به سمت پايين منتقل مي كنند تا تنش در بتن به سمت پايين انتقال يابد. كه اگر سقف پاييني كاملا خشك نشده باشد و جك آن زود برداشته شده باشد، فرو مي ريزد و خراب مي شود.
 • قيمت سقف هايي كه از تيرچه كروميت ساخته مي شوند پايين تر است، به خصوص در مكان هايي با مساحت بالا و پروژههایی که بزرگ هستند استفاده از این تیرچه ها با صرفه تر است.

 

نكات مهم براي استفاده از تیرچه کرومیت براي سقف

تيرچه ها بايد قبل از نصب از همه لحاظ بررسي شوند تا اطمينان لازم از سلامت تيرچه ها حاصل شود. تيرچه بريده شده در يك قسمت از سقف را بصورت اصولي و درست ميتوان در قسمت ديگر بكار برد. در زمان بتن ريزي براي اينكه همه قسمت ها به صورت درست و مساوي از بتن پر شوند ،بايد از دستگاه ويبراتور استفاده شود. تا هواي بين بتن خارج شود. برای استعلام قیمت تیرچه کرومیت همین حالا با ما تماس بگیرید.

قیمت تیرچه کرومیت

قيمت خريد تيرچه كروميت

قيمت تيرچه كروميت به سايز و اندازه آن بستگي دارد، كه فروش تيرچه كروميت به صورت متر مربع بوده و از شاخص وزن در فروش اين تيرچه استفاده نمي شود. اين موضوع به اين دليل اهميت دارد كه اگر به اين ترتيب نبود بعضي از افراد سودجو براي بيشتر شدن وزن تيرچه از فولاد نامرغوب ( پرسي، نرمال و يا پرتي …) در ساخت تيرچه استفاده مي كردند كه باعث پايين آمدن كيفيت و بازدهي كار مي شود. به اين دليل است كه قيمت اين تيرچه بر حسب متر مربع محاسبه مي گردد.

تيرچه كروميت قيمت متفاوتي در بازه زماني دارد و این امر به دليل نوسانات موجود در بازار و وابستگی قيمت تيرچه به عواملي مانند انواع ميلگرد ( ميلگرد ساده، ميلگرد آجدار) و ساير آهن الات و سيمان و بتن و دستمزد نيروي كار بوده و قیمت عمده مصالح پایه تیرچه کرومیت دائما در حال نوسان می باشند. شما در صورت نیاز به خرید تیرچه کرومیت ميتوانيد با توليدي خوارزم سازه براي مشاوره و استعلام قيمت عمده تیرچه کرومیت و تهيه متناسب با بودجه خود در ارتباط باشيد و بدون هیچ واسطه ای به صورت مستقیم اين محصول را تهيه كنيد.

قيمت تیرچه کرومیت اعلام شده توسط کارخانه تیرچه کرومیت تهران، خوارزم سازه، مناسب تر بوده و به دليل معتبر بودن شركت خوارزم سازه محصولي با كيفيت بالا به دست شما مي رسد، از اين رو براي تماس با شركت توليدي خوارزم سازه با شماره 09308424173 تماس حاصل فرماييد و سوالات خود را نيز در خصوص خريد تيرچه كروميت از كارشناسان خوارزم سازه بپرسيد.

 

خريد تيرچه كروميت

به دليل اينكه قيمت تيرچه كروميت به عوامل مختلفی بستگي دارد كه در بالا ذكر شد. براي تهيه اين محصول در تهران با قيمت بهتر حتما بايد از کارخانه تیرچه کرومیت تهران خريد حاصل فرماييد. كه دست واسطه از ميان برداشته شود براي خرید تیرچه کرومیت به توليدي خوارزم سازه مراجعه فرماييد و با خيال راحت به خريد خود بپردازيد. به علت اینکه کارخانه خوارزم سازه خود تولید کننده انواع تیرچه ها و تیرچه کرومیت می باشد، برای شما قیمت عمده تیرچه کرومیت و خرید از این مجموعه طبیعتا مقرون به صرفه تر می باشد.

2.7/5 - (3 امتیاز)

دیدگاه ها

اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مطالب مرتبط

مشاوره و تماس تلفنی
مشاوره و تماس تلفنی

برای مشاوره و استعلام قیمت جهت تخفیف ها از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید

تماس با کارشناس
لیست قیمت
ارسال لیست اقلام

برای مشاوره و استعلام قیمت جهت تخفیف ها از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید

ارسال لیست در واتس آپ
f

مزیتهای ما برای مشتریان

 • قیمت بهتر و مطمئن اطمینان شما افتخار ماست

 • ارسال به موقع سریعتر و ارزانتر

 • خرید مستقیم از کارخانه تضمین کیفیت متریال

 • تنوع محصول و برند هر آنچه شما میخواهید

مزیتهای ما برای تامین کنندگان

 • عرضه مستقیم به مصرف کننده

 • دیده شدن کنار رقبا باما بهتر دیده شوید

 • امکان سفارش 24 ساعته هر زمان که شما میخواهید

 • بازاریابی و ثبت نام تولید محتوای رایگان

تماس با کارشناس