لیست قیمت ارزان‌ترین یونولیت سقفی

دسته بندی:

ارزان‌ترین یونولیت سقفی

ارزان‌ترین یونولیت سقفی به سادگی در بازار های فروش مصالح ساختمانی در دسترس نیست. معمولا یونولیت های سقفی به دلیل سبک بودن و صرفه اقتصادی، کارایی زیادی دارند که یکی از آن‌ها استفاده در سقف خانه‌ها می‌باشد.

از مزایای دیگر یونولیت های سقفی ایمنی آن هاست. یونولیت علاوه بر سبک بودن، عایق رطوبت نیز می‌باشد و خاصیت ضربه‌گیری‌ دارد. بنابراین در بازار محصولات دیگری نیز از یونولیت‌ها تولید و عرضه می‌شوند.

در حال حاضر پرکاربردترین قسمت‌های یونولیت سقفی استفاده از آن‌ها در ساخت ساختمان‌ها و پروژه‌های مختلف عمرانی می‌باشد. ماهیت شیمیایی و فیزیکی آن‌ها باعث می‌شود تا عایق حرارتی خوبی باشند. به طوری که وزن سبک، حمل آسان، افزایش سرعت عمل و کاهش هزینه آن‌ها نظر مهندسان زیادی را به خود جلب کرده است. به همین دلیل بازار خرید و فروش فوم سقفی، یونولیت و محصولات مشابه آن در کشور از رونق خوبی برخوردار است.

برای خرید و یا استعلام قیمت یونولیت های سقفی از بهترین جنس ها تا ارزانترین یونولیت های حال حاضر بازار میتوانید با شماره  09123985197 تماس برقرار کرده و علاوه بر مشاوره خرید یونولیت از آخرین قیمت آن با خبر شوید.

 برای اطلاع از قیمت یونولیت فشرده روی لینک کلیک کنید.

قیمت ارزان‌ترین یونولیت سقفی

قیمت یونولیت‌های سقفی با توجه به نوع و دانسیته آن‌ها متفاوت است. زیرا تولیدکنندگان یونولیت سقفی محصولات خود را با توجه به نیاز کاربران در مدل‌های مختلفی تولید می‌کنند. به طوری که هر کدام از آن‌ها کاربرد متفاوتی دارند. از طرف دیگر نیز دانسیته یونولیت‌های سقفی میزان دوام و کیفیت آن‌ها را نشان می‌دهد. هرچه دانسیته یونولیت‌ها زیاد باشد، آنگاه قیمت آن‌ها نیز بیشتر خواهد بود.

حال با توجه به این که شما به دنبال خرید ارزان‌ترین یونولیت سقفی هستید می‌توانید آن‌ها را با مراجعه به سایت خوارزم سازه تهیه کنید. این شرکت ضمن این که با تولیدکنندگان بزرگ انواع فوم و یونولیت سقفی در کشور همکاری می‌کند، می‌تواند تمام محصولات آن‌ها را با ارزان‌ترین قیمت در اختیار شما قرار دهد. برای این کار تنها کافی است با مراجعه به بخش مصالح ساختمانی خوارزم سازه لیست قیمت آن‌ها را مشاهده کنید. سپس با مقایسه آن‌ها یک یا چند نمونه از ارزان‌ترین یونولیت سقفی را سفارش دهید.

برای مطالعه راهنما محاسبه تعداد یونولیت سقف روی لینک کلیک کنید.

قیمت ارزان‌ترین یونولیت سقفی

خرید ارزان‌ترین یونولیت سقفی در کشور

عده زیادی از خریداران به دنبال تهیه ارزان‌ترین یونولیت سقفی در کشور هستند. اما بهترین روش خرید یونولیت سقفی کدام است؟ چگونه می‌توان در کمترین زمان ممکن یونولیت‌های سقفی را به صورت عمده و جزئی خریداری کرد؟ لیست قیمت یونولیت سقفی را چگونه می‌توان تهیه کرد؟

در رابطه با جواب سوال‌های بالا می‌توان بیان کرد در حال حاضر تولیدکنندگان و فروشندگان زیادی در کشور وجود دارند که یونولیت‌های سقفی خود را با قیمت‌های متفاوتی عرضه می‌کنند. برخی از فروشندگان برای جلب مشتریان بیشتر محصولات یونولیت سقفی خود را با ارزان‌ترین قیمت عرضه می‌کنند.

 

بنر یونولیت دیواری

اما خوب است بدانید که قیمت ارزان همیشه تضمین کننده کیفیت کالا نیست. بنابراین برای تهیه ارزان‌ترین یونولیت سقفی با بهترین کیفیت بهتر است به سراغ فروشندگان معتبر بروید.

سایت خوارزم سازه به عنوان یکی از فعال‌ترین و معتبرترین شرکت‌های تولید، تامین و عرضه مصالح ساختمانی کشور می‌تواند در این راستا به شما کمک کند. در این شرکت انواع ارزان‌ترین یونولیت سقفی در ابعاد و اندازه‌های مختلفی عرضه می‌شوند که شما می‌توانید لیست قیمت آن‌ها را در بخش مصالح ساختمانی خوارزم سازه مشاهده کنید.

خرید ارزان‌ترین یونولیت سقفی در کشور

مشاوره با کارشناس‌های فروش نیز می‌تواند شما را در جهت به دست آوردن دقیق‌ترین اطلاعات روز قیمت یونولیت سقفی کمک کند. کافی است متراژ مورد نیاز خود را اعلام کنید تا فروشندگان خوارزم سازه با توجه به نیاز شما یونولیت‌های سقفی را فراهم کنند. هم‌چنین آن‌ها می‌توانند در انتخاب بهترین نوع یونولیت سقفی به شما کمک کنند. تنها کافی است در این خصوص با آن‌ها صحبت کنید.

برای کسب اطلاع و مشاهده لیست قیمت فوم سقفی با ما در خوارزم سازه همراه باشید.

ویژگی های یونولیت سقفی ارزان

یونولیت یا فیبر سفید که همان پلی استایرن منبسط شده (EPS) می‌باشد، یکی از مصالح ساختمانی به شمار می‌آید. استفاده از آن، طراحی استاندارد ساختمان را به صورت چشمگیری تغییر می‌دهد. به طوری که ضمن حفظ کیفیت ساختمان وزن آن را به شدت کاهش می‌دهد.

این ماده حدود 70 سال در بازارهای جهانی مطرح شده است و استفاده از آن در زمان و هزینه‌های ساخت‌وسازها صرفه‌جویی می‌کند. معمولا در حال حاضر یونولیت‌های سقفی در جهان با استاندارد 11108 تولید می‌شوند که مربوط به پلی استایرن‌های منبسط شده و محصولات مشابه می‌باشند.

با توجه به شناخت نسبی یونولیت حال به این مقوله میپردازیم که ارزان بودن یونولیت چه علت هایی میتواند داشته باشد.

فوم های سقفی معمولا عایق‌های خوبی در برابر حرارت و صدا می‌باشند. وزن یونولیت‌های سقفی بسیار سبک است. زیرا حدود 95 درصد حجم آن‌ها را هوا تشکیل می‌دهد. به همین دلیل آن‌ها عایق خوبی برای صوت و حرارت به شمار می‌آیند. لذا استفاده از یونولیت‌های سقفی در ساختمان‌های مختلف میزان مصرف انرژی را به شکل قابل توجهی کاهش می‌دهد.

ویژگی های یونولیت سقفی ارزان

فوم‌های سقفی با گذشت زمان خراب نمی‌شوند. لذا ماندگاری آن‌ها زیاد است. بنابراین شما هیچ‌گونه نگرانی در مورد تجزیه و فرسایش آن‌ها با گذشت زمان نداشته باشید. اما خوب است بدانید که این مواد پلیمری به شدت احتراق‌پذیر هستند. لذا آن‌ها در مجاورت آتش مستقیم قرار ندهید. البته خوب است بدانید که یونولیت‌ها بعد از استفاده قابل بازیافت می‌باشند و شما می‌توانید از آن‌ها در صنایع پلیمری کشور دوباره استفاده کنید.

مزایای یونولیت سقفی ارزان

همانطور که گفته شد یونولیت ها به طور کلی مزایای ویژه ای دارند و علاوه بر آن اگر از توزیع کننده معتمد خریداری شوند و از سلامت آن ها اطمینان حاصل شود میتوانند در سودآوری پروژه اثر به سزایی بگزارند. برخی از مزایای استفاده از یونولیت ارزان موارد زیر هستند:

 • 1️⃣ به صرفه بودن و تاثیر در قیمت نهایی

اصلی ترین عاملی که موجب جایگزینی یونولیت های سقفی با روش های سقف زدن سنتی شد قیمت به صرفه آن ها بود. حال باتوجه به اینکه این یونولیت ها به خودی خود به صرفه هستند پیدا کردن ارزان ترین یونولیت سقفی میتواند صرفه جویی در هزینه را دو چندان کند.

علاوه بر این در نظر داشته باشید شما با استفاده از یونولیت سقفی در مصرف آب، استفاده از میکسر های بتن، مصالح مورد نیاز برای روش های سقف سنتی و… صرفه جویی میکنید.

 • 2️⃣ حمل و نقل و بارگیری آسان

حمل و نقل یونولیت سقفی از آسان ترین هایی است که در هنگام خرید مصالح با آن بر میخورید. سرعت حمل و نقل و بارگیری این محصول از هر نوع مصالح دیگری سریع تر است و تخلیه آن به سادگی و بدون نیاز به استفاده از انواع جرثقیل ها قابل انجام است.

 • 3️⃣ مقاومت در برابر حریق

در صورتی که یونولیت ارزان مورد معامله شما از دانسیته مناسبی برخوردار باشد میتواند تا 20 دقیقه در برابر آتش مقاومت نشان دهد. هر چه چگالی یونولیت سقفی بیشتر باشد مقاومت آن بیشتر است. اما باز هم در نظر داشته باشید یکی از دلایلی که یونولیت هایی در بازار هستند که قیمتی پایین تر از حد معقول دارند این مورد است که آن ها چگالی کمی دارند و همین چگالی کم موجب میشود مقاومت آن در برابر آتش کمتر شود.

 • 4️⃣ عدم نیاز به رابیتس کاری

یا اولین نگاه به یونولیت های سقفی شیار های موازی را روی سطح زیرین این محصول مشاهده میکنید. این شیاز ها عملا شما را از دردسر های رابیتش کاری و ساخت بستر مناسب برای گچ کاری و نازک کاری میرهاند.

معایب یونولیت سقفی ارزان

 • 1️⃣ ترکیبات غیر استاندارد و با کیفیت پایین

بسیاری از سازندگان و فعالان حوزه صنعت که نیاز به این محصول دارند به فکر قیمت تمام شده پروژه خود هستند. از همین رو کارخانجاتی پدید آمده اند که این نیاز یعنی تهیه و توزیع یونولیت ارزان را سرلوحه کار خود قرار داده اند.

عموما یونولیت های ارزان قیمت از کیفیت متریال ساخت پایین تری برخوردارند و همین ترکیبات غلط موجب بروز مشکلاتی میشود که در ادامه به برخی از آن ها اشاره میشود.

 • 2️⃣ دانسیته پایین یونولیت های ارزان

دانسیته یونولیت سقفی در هنگام خرید یونولیت یکی از ارکان مهم در انتخاب آن است. این مقیاس که با واحد کیلوگرم بر متر مربع بیان میگردد میزان چگالی یونولیت را بیان میکند. دانسیته یونولیت سقفی نباید از 7 پایین تر باشد.

متاسفانه برخی تولید کنندگان اقدام به تولید یونولیت های غیر استاندارد سبک تر و با چگالی کمتر میکنند. چگالی کمتر موجب شکنندگی، مقاومت کمتر در برابر آتش، از بین رفتن یا ضعیف شدن خاصیت عایق و… میشود.

❌ هشدار: برخی از تولیدکنندگان یونولیت های سقفی با دانسیته پایین را به جای یونولیت های دانسیته بالا به فروش میرسانند. با توجه به ابعاد و وزن هر کدام از پنل های یونولیت سقفی میتوانید دانسیته آن را به دست آورید. از خرید یونولیت های سقفی با دانسیته زیر 7 خودداری کنید و در نظر داشته باشید مناسب ترین دانسیته برای سقف 12 است.

ارسال و عرضه ارزان‌ترین یونولیت سقفی

یکی از دغدغه‌های خریداران بعد از سفارش خرید انواع یونولیت‌های سقفی، نحوه ارسال آن‌ها به محل ساخت و ساز می‌باشد. به طوری که برخی از آن‌ها همواره با مشکل جابجایی یونولیت‌ها درگیر هستند. خوب است بدانید که سایت خوارزم سازه می‌تواند در رابطه با ارسال یونولیت‌های سقفی به سراسر کشور با شما همکاری کند. برای این کار آدرس مدنظر خود را به آن‌ها اعلام کنید تا آن‌ها به کمک سرویس حمل و نقل کشوری خود بتوانند آن‌ها را به تمام نقاط کشور ارسال کنند.

البته ارسال آن‌ها به تهران و شهرستان‌های مجاور در کمتر از 24 ساعت زمان می‌برد. اما برای شهرستان‌هایی با مسافت بیشتر نیاز به زمان بیشتری خواهند بود. خوب است بدانید که شما در صورت لزوم می‌توانید سایر مصالح ساختمانی را نیز در این سایت تهیه کنید. برای این کار می‌توانید به بخش خدمات ساختمانی خوارزم سازه مراجعه کنید و با مشاهده لیست موجودی آن‌ها سایر مصالح ساختمانی مورد نیاز خود را در اسرع وقت با ارزان‌ترین قیمت تهیه کنید.

خرید مستقیم یونولیت

خلاصه مطلب

ساخت و ساز ساختمان یکی از حساس ترین کار هاست. استفاده از مواد اولیه مناسب یکی از مواردی است که میتواند در صورت بروز بحران هایی نظیر زلزله، سیل، آتش سوزی و… حافظ جان ساکنین این ساختمان ها باشد.

خرید ارزانترین یونولیت سقفی نیز یکی از مواردی است که با دقت در خرید آن میتوانید علاوه بر اینکه در هزینه های ساخت صرفه جویی کرده ایمنی مناسبی را نیز ارائه کنید.

برای خرید ارزانترین یونولیت سقفی میتوانید پس از اخذ مشاوره با تیم مهندسی خوارزم سازه با تماس با شماره 09123985197 گرفته و   اقدام به ثبت سفارش کنید و بار خود را به سادگی در محل دلخواه تحویل بگیرید.

 

برای دریافت مقاله خرید ارزانترین یونولیت سقفی در قالب PDF روی لینک بزنید.

4.4/5 - (5 امتیاز)

دیدگاه ها

اشتراک در
اطلاع از

2 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

یونولیت ارزون با دانسیته بالا موجود دارید؟

یونولیتی که ارزون باشه حتما کیفیتش کمه یعنی؟

مطالب مرتبط

مشاوره و تماس تلفنی
مشاوره و تماس تلفنی

برای مشاوره و استعلام قیمت جهت تخفیف ها از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید

تماس با کارشناس
لیست قیمت
ارسال لیست اقلام

برای مشاوره و استعلام قیمت جهت تخفیف ها از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید

ارسال لیست در واتس آپ
f

مزیتهای ما برای مشتریان

 • قیمت بهتر و مطمئن اطمینان شما افتخار ماست

 • ارسال به موقع سریعتر و ارزانتر

 • خرید مستقیم از کارخانه تضمین کیفیت متریال

 • تنوع محصول و برند هر آنچه شما میخواهید

مزیتهای ما برای تامین کنندگان

 • عرضه مستقیم به مصرف کننده

 • دیده شدن کنار رقبا باما بهتر دیده شوید

 • امکان سفارش 24 ساعته هر زمان که شما میخواهید

 • بازاریابی و ثبت نام تولید محتوای رایگان

تماس با کارشناس