نمایندگی‌ پخش عمده قیر ساختمانی

پخش عمده قیر ساختمانی

کمترین قیمت فروش قیر بشکه ای در معتبرترین نمایندگی پخش عمده قیر ساختمانی در تهران را از ما بخواهید. افرادی که به دنبال خرید قیر هستند، می‌دانند قیمت عمده قیر ساختمانی در بازار بسیار متغیر است. به همین دلیل ما در این مطلب اطلاعاتی را در رابطه با کمترین قیمت فروش بدون واسطه قیر بشکه ای درجه 1 از کارخانه و همچنین نحوه انتخاب بهترین کارخانه قیر ساختمانی در تهران ، در اختیار شما قرار خواهیم داد. ما به عنوان نمایندگی معتبر فروش بدون واسطه قیر بشکه ای درجه 1 از کارخانه پاسخگوی تمامی سوالات شما به صورت تلفنی نیز خواهیم بود.

 

 

برای کسب مشاوره جهت پخش عمده قیر ساختمانی  با کارشناسان خوارزم سازه تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس: 46018960- (021)

09124712355

 

 

پخش عمده قیر ساختمانی

امروزه نمایندگان بسیاری هستند که به پخش عمده قیر ساختمانی می‌پردازند. برای انتخاب نمایندگی معتبر فروش بدون واسطه قیر بشکه ای درجه 1 از کارخانه، لازم است کمی با ویژگی‌های قیر و نحوه تشخیص قیر مرغوب از نامرغوب و قیمت عمده قیر ساختمانی اطلاعات داشته باشید.به همین دلیل در ادامه قصد داریم تعریفی دقیق از قیر ارائه دهیم و با ویژگی‌های این ماده سیاه رنگ پر کاربرد بیشتر آشنا شویم.

 

 

چگونه انواع قیر را بشناسیم؟

قیر ماده‌ای سیاه یا قهوه‌ای رنگ است. در حالت عادی جامد بوده ولی پس از حرارت دیدن، مایع می‌شود. دو خاصیت مهم قیر که آن را برای ساختمان‌سازی پرکاربرد کرده است، غیر قابل نفوذ بودن و چسبنده بودن آن است.

پخش عمده قیر ساختمانی و قیمت عمده فروش قیر بشکه‌ای، بستگی به این دارد که چه نوع قیری را برای خرید انتخاب کرده باشید.  در ادامه می‌توانید اطلاعات بیشتری در رابطه با انواع قیرها بدست آورید.

 

قیرخالص : قیری که در طبیعت وجود دارد و از نفت یا سنگ‌های معدنی استخراج می‌گرددف قیر خالص می‌نامیم و این نوع قیر براساس منشا تشکیل خود نیز به انواع مختلفی طبقه‌بندی می‌شود. قیر خالص قابل استفاده در ساختمان سازی نیست و روی آن باید یک سری فرایندهای دیگر انجام شود، تا قابل استفاده گردد. اگر به دنبال مرکز پخش عمده قیر ساختمانی با کیفیت مرغوب هستید، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

قیر نفتی : قیر نفتی همانطور که از نام آن پیداست، از تقطیر نفت خام بدست می‌آید. در واقع ماده‌ای که از تقطیر نفت بجا می‌ماند، قیر نفتی نامیده می‌شود.البته قیر نفتی که تولید می‌شود در هر پالایشگاه با پالایشگاه دیگر متفاوت است و این تفاوت از نوع قیر خام انتخابی سرچشمه می‌گیرد.

 

 قير قطرانی : این قیر حاصل سوزاندن مواد آلی طبیعی مانند چوب یا ذغال سنگ است. از این نوع قیر بیشتر در راهسازی و روکش لوله‌های ساختمانی استفاده می‌گردد. نقطه ضعف اصلی این نوع قیر نیز شامل حساسیت حرارتی بیش از حد می‌شود. اگر به دنبال خرید این محصول از مراکز پخش عمده قیر ساختمانی هستید، با ما تماس بگیرید.

 

چهار کاربرد قیر قطرانی:

۱-راهسازی

۲- خاکه ذغال قالبی

۳- الکترود ذغالی

۴- لعاب و روکش لوله ها

 

فروش قیر بشکه ای
فروش قیر بشکه ای

 

 چه آزمایش‌هایی برای تشخیص خصوصیات این ماده انجام می‌شود؟

‌قبل از خرید این محصول از پخش عمده قیر ساختمانی لازم است با آزمایش‌هایی که روی این محصول انجام می‌شود، آشنایی داشته باشید.

ازمایش‌های زیر خصوصیات قیر طبیعی را تعیین می‌کند:

 1. بررسی نقطه نرمی
 2. بررسی درجه نفوذ
 3. بررسی میزان کشش
 4. بررسی نقطه شکست
 5. بررسی اثر حرارت و هوا روی قیر
 6. ابررسی گرانروی
 7. وزن مخصوص
 8.  حلالیت یا درجه خلوص قیر
 9. بررسی نقطه اشتعال
 10. بررسی استقامت مخلوط‌های آسفالتی به روش مارشال
 11. تحلیل و بررسی غربالی مصالح معدنی
 12. بررسی قیر در مخلوط‌های آسفالتی

 

قیمت عمده قیر ساختمانی
قیمت عمده قیر ساختمانی

 

 

آشنایی با ویژگی‌های اصلی قیر

در ادامه قصد داریم اطلاعاتی را در رابطه با ویژگی‌های قیر در مراکز پخش عمده قیر ساختمانی بررسی کنیم.

 

درجه نفوذ قیر

درجه نفوذ، همان درجه سختی قیر است. برای تعیین درجه نفوذ یا درجه سختی قیر، از یک سوزن استاندارد استفاده می‌شود که در دمای 25 درجه داخل قیر نفوذ می‌کند. میزان نفوذ بر حسب دهم میلی متر درجه سختی قیر را نشان می‌دهد. طبیعی است که هر چه نفوذ کمتر باشد، قیر سخت‌تر و هرچه نفوذ بیشتر باشد، قیر نرم‌تر است.

 

گرانروی

دستگاهی به نام سی بولت فیورل وجود دارد که درجه گرانروی را نشان می‌دهد. این دستگاه به روش کینماتیکی این میزان را اندازه گیری می‌کند.

 

اشتعال

قیر در دماهای بالا خاصیت اشتعال زایی دارد؛ اما درجه آن در هر یک از انواع قیر می‌تواند متفاوت باشد.

 

افت وزن

در دماهای بسیار بالا به دلیل تبخیر شدن روغن و ترکیبات نفتی قیر، این ماده کاهش وزن پیدا می‌کند.

افت وزنی قیر در اُوِن  در دمای ۱۶۳ درجه سانتی گراد و در مدت ۵ ساعت (شرایط تقریبی پخت آسفالت) اندازه‌گیری می‌شود.

 

شکل پذیری

خاصیت شکل پذیری به ویژگی از قیر گفته می‌شود که در اثر کشیده شدن به خود می‌گیرد.

 

درجه خلوص

به صورت کلی برای یافتن درجه خلوص مواد، آن‌ها را در حلال‌های مخصوص حل می‌کنند، موادی که پس از حل شدن بجا می‌مانند، درجه خلوص نامیده می‌شوند. حلال‌های قیر، تتراکلرور کربن و سولفور کربن هستند که پس از حل شدن قیر در آن‌ها، میزان ناخالصی‌ها را نشان خواهند داد.

 

درجه نرمی

درجه نرمی دمایی است که قیر پس از رسیدن به آن از حالت جامد به مایع تغییر حالت پیدا می‌کند. هر چه درجه نرمی بالاتر باشد، یعنی قیر در مدت زمان بیشتری تغیر حالت می‌دهد و این یعنی حساسیت به دما کمتر است.

 

 

خلاصه مطلب

ما در این مطلب  ویژگی‌های قیر، آزمایش‌هایی که بر روی قیر انجام می‌شود، قیمت قیر و نحوه انتخاب بهترین نمایندگی برای پخش عمده قیر ساختمانی را بررسی کردیم. قیر در صنعت راهسازی و ساختمان سازی کاربردهای بسیاری دارد به همین دلیل تقاضا برای آن همیشه بالا بوده و هست. در صورتی که به دنبال خرید  بدون واسطه قیر بشکه ای درجه 1 از کارخانه هستید، می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. کارشناسان خوارزم سازه به تمامی سوالات شما در خصوص، پخش عمده قیر ساختمانی، کارخانه قیر ساختمانی در تهران و فروش قیر بشکه‌ای پاسخگو خواهند بود.

 

 

برای کسب مشاوره جهت پخش عمده قیر ساختمانی  با کارشناسان خوارزم سازه تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس: 46018960- (021)

09124712355

 

 

مطالب مرتبط

اجرای قیرگونی سرویس بهداشتی

اجرای قیرگونی پشت بام

قیمت قیرگونی در تهران

پخش عمده قیر ساختمانی

خوارزم سازه خدمات پخش عمده قیر ساختمانی را ارائه می‌دهد؟

بله، جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

قیمت عمده قیر ساختمانی چقدر است؟

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت عمده قیر با کارشناسان خوارزم سازه تماس بگیرید. زیرا قیمت ها هر روز در حال تغییر هستند.

فروش قیر بشکه ای در کدام کارخانه قیر ساختمانی در تهران، ارائه می‌شود؟

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با کارخانه‌های تولید قیر، تماس بگیرید.

آیا قیمت فروش قیر بشکه‌ای با قیر غیر عمده متفاوت است؟

بله هر چه حجم خرید شما در هنگام سفارش بیشتر باشد، قطعا قیمت کمتری را دریافت خواهید کرد.

مطالب مرتبط

تماس با مشاورین ما