قیمت ایزوگام با نصب

دسته بندی:

قیمت ایزوگام با نصب

ایزوگام یک پوشش مقاوم و مستحکم است که از قیر و الیاف های مصنوعی، ساخته شده است. برای نصب ایزوگام، گرما و حرارت بسیار زیادی نیاز است که این حرارت توسط یک دستگاه مخصوص، ایجاد می شود و افراد برای استفاده از آن باید تخصص کافی داشته باشند. همین امر موجب شده است تا هر شخصی نتواند ایزوگام را نصب کند. به همین دلیل، نصب ایزوگام نیز بر عهده فروشنده می باشد که هزینه این کار نیز بر قیمت نهایی هر متر ایزوگام اضافه می شود. لازم به ذکر است تا بدانید که قیمت ایزوگام با نصب در برندهای مختلف متفاوت است که برای اطلاع از آن ها، می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید. 

لیست قیمت ایزوگام با نصب در تهران

در صورتی که ساکن شهر تهران و یا کرج هستید و قصد عایق سازی ساختمان خود را دارید اما نسبت به قیمت ایزوگام با نصب بی اطلاع هستید، به شما توصیه می کنیم در ادامه با لیست قیمت انواع ایزوگام در برند های مختلف به همراه اجرا با ما همراه باشید:

نام محصول مقیاس هزینه به تومان
بام گستر دلیجان فویلدار در هر متر مربع همراه با نصب 61000 تومان
سایبان شرق دلیجان در هر متر مربع همراه با نصب 60000 تومان
ستاره طلایی دلیجان در هر متر مربع همراه با نصب 61700 توامن
شرق تهران درجه یک در هر متر مربع همراه با نصب 60700 تومان
بام گستر دلیجان 117 در هر متر مربع همراه با نصب 65000 تومان
اصل تهران در هر متر مربع همراه با نصب 68000 تومان
مرجان دلیجان دولایه در هر متر مربع همراه با نصب 60700 تومان
 نمونه دلیجان در هر متر مربع همراه با نصب 58800 تومان
پشم شیشه ایران فویلدار در هر متر مربع همراه با نصب 68000 تومان
حفاظ بام اصل در هر متر مربع همراه با نصب 66000 تومان
غرب گستر دلیجان در هر متر مربع همراه با نصب 64000 تومان
سراپوش دلیجان کد 242 در هر متر مربع همراه با نصب 66000 تومان
بام گستر دلیجان در هر متر مربع همراه با نصب 62000 تومان
شرق مشهد 6736 در هر متر مربع همراه با نصب 68000 تومان
سپهر گستر دلیجان در هر متر مربع همراه با نصب 60000 تومان
شرق طلایی  در هر متر مربع همراه با نصب 59000 تومان
اصل دلیجان در هر متر مربع همراه با نصب 62000 تومان
پشم شیشه دلیجان در هر متر مربع همراه با نصب 62500 تومان
ورزیران در هر متر مربع همراه با نصب 62500 تومان
نمونه ایران در هر متر مربع همراه با نصب 61000 تومان
سینا بام دلیجان در هر متر مربع همراه با نصب 63000 تومان
سراپوش گستر دلیجان در هر متر مربع همراه با نصب 59800 تومان
گیتی گستر دلیجان در هر متر مربع همراه با نصب 64500 تومان
کیان گستر دلیجان در هر متر مربع همراه با نصب 61000 تومان
رضوان گستر دلیجان در هر متر مربع همراه با نصب 62400 تومان
پشم شیشه اصل در هر متر مربع همراه با نصب 60000 تومان
سامانه دلیجان در هر متر مربع همراه با نصب 64000 تومان
حفاظ بام دلیجان در هر متر مربع همراه با نصب 65000 تومان

 

قیمت ایزوگام با نصب در تهران

 

 

قیمت رول ایزوگام با نصب

اصلی ترین واحد فروش ایزوگام در حال حاضر رول ایزوگام است و در فروش عمده این محصول هم قیمت اعلامی به مصرف کننده بر اساس هر رول اعلام می شود؛ در صورت خرید ایزوگام عمده به جای خرید جزئی علاوه بر هزینه خرید، هزینه نصب هم تا حدود بسیار زیادی پایین تر خواهد بود؛ قیمت اجرا در صورت خرید و توافق خریدار و فروشنده می تواند بر اساس هر رول در نظر گرفته شود که در حجم بالا این موضوع تا حد بسیار زیادی به نفع خریدار می باشد.

 

جهت کسب اطلاع از قیمت رول ایزوگام عمده درب کارخانه روی لینک آبی رنگ کلیک کنید.

 

نمایندگی فروش و نصب ایزوگام

همواره مطمئن ترین نوع خرید و خدمات از سوی نمایندگی ها به مشتریان و مصرف کنندگان ارائه می شود و همین مسئله موجب شده است تا اغلب خریداران و مصرف کنندگان به دنبال استفاده از خدمات نمایندگی های نصب و فروش ایزوگام در شهر خود باشند. خوارزم سازه به عنوان یکی از قدیمی ترین و معتبر ترین نمایندگی های کارخانه های تولید کننده ایزوگام در شهر های مختلف در زمینه فروش و نصب ایزوگام فعالیت می کند و مشتریان در هر شهری که باشند می توانند با برقراری تماس با شماره 09308424173 اقدام به دریافت مشاوره، خرید و استفاده از خدمات نصب و اجرای ایزوگام نمایند.

 

خرید آنلاین ایزوگام

چنانچه هر یک از شما عزیزان نتوانستید با ما تماس بگیرید و یا به صورت حضوری برای خرید اقدام کنید، نگران نباشید. زیرا، می توانید به صورت آنلاین خرید خود را انجام دهید. در واقع، خرید اینترنتی ایزوگام یکی از روش هایی است که از طریق آن می توانید در کمترین زمان ممکن، محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و تهیه کنید. علاوه بر این، در خرید آنلاین ایزوگام، شما عزیزان می توانید کیفیت و قیمت ایزوگام ها را با یکدیگر مقایسه کرده و هر یک از آن ها را خریداری کند. اما، فراموش نکنید که به دلیل ارزان بودن، محصولی با کیفیت نامرغوب را خریداری نکنید. اگر می خواهید که با کیفیت ترین محصولات را با قیمتی مقرون به صرفه بخرید، می توانید به سایت ما در خوارزم سازه مراجعه نمایید.

 

 

جهت کسب اطلاع از خرید ایزوگام اینترنتی روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

 

لیست قیمت انواع ایزوگام با نصب

 

عوامل تاثیر گذار بر قیمت نهایی ایزوگام

بهتر است بدانید که عوامل زیادی وجود دارند که همگی بر قیمت نهایی ایزوگام تاثیر می گذارند. در واقع، این عوامل ممکن است گاهی سبب کاهش قیمت شوند و یا بلعکس، برخی اوقات موجب افزایش قیمت ایزوگام شوند. تعدادی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر قیمت ایزوگام، شامل موارد زیر می باشند:

 

 ابعاد ایزوگام و برند آن

متراژ یا در واقع مساحت فضای ایزوگام اولین و مهم ترین عامل تاثیر گذار بر قیمت آن است. زیرا، متخصصین فروش، قیمت گذاری ایزوگام را به صورت متری انجام می دهند. لذا، هر چه مساحت نصب ایزوگام بیشتر باشد و در متراژهای بزرگتر، قیمت نصب ایزوگام نیز بیشتر می‌ شود. البته، لازم به ذکر است تا بدانید که در متراژ های بزرگ، افراد تخفیف زیادی را اعمال می کنند که سبب می شود تا هزینه نهایی ایزوگام نسبت به محیط های کوجک، کمتر شود. قیمت تمامی محصولات موجود در بازار از جمله ایزوگام، به برند آن‌ ها بستگی دارد. لذا، برنید که شما انتخاب می کنید نیز تاثیر بسیار زیادی بر قیمت نهایی ایزوگام دارد. 

هزینه حمل و نقل 

عامل تاثیر گذار دیگر، هزینه حمل و نقل پوشش های ایزوگام و کپسول ‌ها و سایر لوازم مورد نیاز برای نصب به محل می باشند. به یاد داشته باشید که هزینه حمل و نقل، بر اسا محله های مختل، متفاوت می باشد. علاوه بر این، در داخل ساختمان هم هرچه رساندن مصالح و لوازم ایزوگام به محل مورد نظر سخت تر باشد، هزینه حمل و نقل افزایش خواهد یافت. همچنین، اگر محیط مورد نیاز، متراژ خیلی بالایی داشته ‌باشد به نحوی که برای حمل و نقل تجهیزات مورد نیاز، به دو الی سه ماشین نیاز باشد، طبیعتا هزینه جابه جایی افزایش پیدا خواهد کرد که این عامل سبب می شود تا مبلغ نهایی قیمت نصب ایزوگام هم بیشتر شود.

هزینه زیرسازی و شیب‌ بندی 

لازم به ذکر است تا بدانید که هدف اصلی از نصب ایزوگام، بالا بردن مقاومت در برابر نفوذ رطوبت می باشد. همواره مهم ترین مرحله پیش از نصب ایزوگام، آماده سازی و شیب دهی مناسب کف به سمت ناودان های خروجی آب می باشد. به همین دلیل، این محصول باید به نحوی نصب شود که در پشت بام ها، آب در یک مکان جمع نشود و با یک شیب ملایم از سقف ساختمان خارج شود. این عملیات، ممکن است به مصالح ساختمانی دیگری همچون: چسب نیاز داشته باشد که در این صورت قیمت چسب نیز باید محاسبه شود. لذا، می توان یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار بر قیمت نهایی ایزوگام را هزینه شیب بندی و زیرسازی آن بیان کرد. 

 

 

عوامل تاثیر گذار بر قیمت نهایی ایزوگام

 

 

آیا نصب ایزوگام با ضمانتنامه انجام می شود؟

اجرا و نصب ایزوگام به دلیل حساسیت زیادی که در تخصص اجرا دارد، همواره نیازمند ضمانتنامه طولانی مدت و بیمه نامه بوده و هست. چرا که نصب غیر اصولی و بی کیفیت ایزوگام بعد از چند سال نمایان می شود و موجب از بین رفت خاصیت عایق سازی ایزوگام در سقف منازل می شود. شما با استفاده از خدمات نصب و اجرای ایزوگام در خوارزم سازه از ضمانتنامه و گارانتی کتبی 10 ساله بهره مند خواهید شد و در صورت از بین رفتن کیفیت عایق رطوبتی شما خدمات ترمیم آن از سوی تیم خوارزم سازه برای شما انجام خواهد شد.

 

 

برای دانلود پی دی اف مقاله، کلیک کنید. 

 

 

خلاصه مطلب

عایق سازی ساختمان دارای دو بخش هزینه می باشد که بخش اول آن هزینه های خرید و بخش دوم هزینه نصب ایزوگام است، این مورد موجب شده تا خیلی از خریداران برای خرید به دنبال مرجعی باشند که  اقدام به ارائه قیمت ایزوگام با نصب نماید، خوارزم سازه به عنوان یکی از نمایندگان قدیمی و معتبر کارخانه های تولید ایزوگام اقدام به ارائه خدمات فروش و نصب ایزوگام به صورت همزمان می کند و شما می توانید علاوه بر خرید محصول مورد نظر خود از خدمات نصب ایزوگام توسط تیم خوارزم سازه هم بهره مند شوید. علاوه بر این، قیمت ایزوگام در شرکت مصالح ساختمانی خوارزم سازه به قیمت عمده درب کارخانه به مشتریان ارائه می شود. لذا، در صورتی که قصد استفاده از از خدمات نصب و اجرای ایزوگام از سوی شرکت خوارزم سازه را دارید می توانید با به صرفه ترین هزینه از خدمات تخصصی به همراه ضمانتنامه کتبی بهره مند شوید.

 

 

3/5 - (2 امتیاز)

دیدگاه ها

اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مطالب مرتبط

مشاوره و تماس تلفنی
مشاوره و تماس تلفنی

برای مشاوره و استعلام قیمت جهت تخفیف ها از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید

تماس با کارشناس
لیست قیمت
ارسال لیست اقلام

برای مشاوره و استعلام قیمت جهت تخفیف ها از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید

ارسال لیست در واتس آپ
f

مزیتهای ما برای مشتریان

  • قیمت بهتر و مطمئن اطمینان شما افتخار ماست

  • ارسال به موقع سریعتر و ارزانتر

  • خرید مستقیم از کارخانه تضمین کیفیت متریال

  • تنوع محصول و برند هر آنچه شما میخواهید

مزیتهای ما برای تامین کنندگان

  • عرضه مستقیم به مصرف کننده

  • دیده شدن کنار رقبا باما بهتر دیده شوید

  • امکان سفارش 24 ساعته هر زمان که شما میخواهید

  • بازاریابی و ثبت نام تولید محتوای رایگان

تماس با کارشناس