لیست قیمت ارزان‌ترین یونولیت سقفی

دسته بندی:

ارزان‌ترین یونولیت سقفی را می‌توانید در فروشگاه‌های مختلف کشور تهیه کنید. معمولا آن‌ها به دلیل سبک بودن کارایی زیادی دارند که یکی از آن‌ها استفاده در سقف خانه‌ها می‌باشد. از یونولیت‌های سقفی و محصولات مرتبط با آن برای بسته‌بندی کالا نیز استفاده می‌کنند. زیرا آن‌ها علاوه بر سبک بودن عایق رطوبت نیز می‌باشند و خاصیت ضربه‌گیری‌ دارند. بنابراین در بازار محصولات دیگری نیز از یونولیت‌ها تولید و عرضه می‌شوند.

اما در حال حاضر پرکاربردترین قسمت‌های یونولیت سقفی استفاده از آن‌ها در ساخت ساختمان‌ها و پروژه‌های مختلف عمرانی می‌باشد. ماهیت شیمیایی و فیزیکی آن‌ها باعث می‌شود تا عایق حرارتی خوبی باشند. به طوری که وزن سبک، حمل آسان، افزایش سرعت عمل و کاهش هزینه آن‌ها نظر مهندسان زیادی را به خود جلب کرده است. به همین دلیل بازار خرید و فروش فوم سقفی، یونولیت و محصولات مشابه آن در کشور از رونق خوبی برخوردار است. لذا در این بخش قصد داریم در مورد ارزان‌ترین یونولیت سقفی صحبت کنیم.

 

یونولیت یا فیبر سفید چیست؟

یونولیت یا فیبر سفید که همان پلی استایرن منبسط شده (EPS) می‌باشد، یکی از مصالح ساختمانی به شمار می‌آید. استفاده از آن، طراحی استاندارد ساختمان را به صورت چشمگیری تغییر می‌دهد. به طوری که ضمن حفظ کیفیت ساختمان وزن آن را به شدت کاهش می‌دهد. این ماده حدود 70 سال در بازارهای جهانی مطرح شده است و استفاده از آن در زمان و هزینه‌های ساخت‌وسازها صرفه‌جویی می‌کند. معمولا در حال حاضر یونولیت‌های سقفی در جهان با استاندارد 11108 تولید می‌شوند که مربوط به پلی استایرن‌های منبسط شده و محصولات مشابه می‌باشند. چگالی یونولیت‌های سقفی استاندارد بسیار پایین و در حد 12 کیلوگرم در هر متر مکعب است. در ساختمان‌سازی از یونولیت‌های استاندارد کند سوز با گرید E استفاده می‌کنند و از موارد دیگر آن برای محصولات مشابه بهره می‌برند.

ویژگی‌های یونولیت و محصولات مرتبط با آن

فوم سقفی یا یونولیت سقفی نوعی جسم سبک و سفید رنگی است که به صورت مکعب مستطیل می‌باشد. بافت آن معمولا در دو مدل ریز و درشت می‌باشد. آن‌ها معمولا عایق‌های خوبی در برابر حرارت و صدا می‌باشند. وزن یونولیت‌های سقفی بسیار سبک است. زیرا حدود 95 درصد حجم آن‌ها را هوا تشکیل می‌دهد. به همین دلیل آن‌ها عایق خوبی برای صوت و حرارت به شمار می‌آیند. لذا استفاده از یونولیت‌های سقفی در ساختمان‌های مختلف میزان مصرف انرژی را به شکل قابل توجهی کاهش می‌دهد.

فوم‌های سقفی با گذشت زمان خراب نمی‌شوند. لذا ماندگاری آن‌ها زیاد است. بنابراین شما هیچ‌گونه نگرانی در مورد تجزیه و فرسایش آن‌ها با گذشت زمان نداشته باشید. اما خوب است بدانید که این مواد پلیمری به شدت احتراق‌پذیر هستند. لذا آن‌ها در مجاورت آتش مستقیم قرار ندهید. البته خوب است بدانید که یونولیت‌ها بعد از استفاده قابل بازیافت می‌باشند و شما می‌توانید از آن‌ها در صنایع پلیمری کشور دوباره استفاده کنید.

 

نحوه تولید و ساخت فوم سقفی

معمولا در کشور ما به دلیل طرفداران زیاد یونولیت سقفی تولیدکنندگان زیادی وجود دارند. در کارخانه تولید یونولیت سقفی، پلی استایرن به عنوان مواد اولیه در آن به کار می‌رود. به طوری که گرانول‌های کروی شکل با  قطر 0.5 تا 1.5 میلی‌متری را جهت انبساط در محفظه قرار می‌دهند. سپس آن‌ها را تحت حرارت و فشار بالا ذوب می‌کنند. در نهایت نیز آن‌ها را وارد قالب‌های استاندارد می‌کنند تا به شکل نهایی خود تبدیل شوند. البته در تمام مراحل عملیات منبسط سازی آن ادامه دارد. سپس آن‌ها را خنک کرده و برای بررسی کیفیت در انتهای خط تولید قرار می‌دهند.

در واحد کنترل کیفیت کارخانه، یونولیت‌های سقفی را نیز از نظر پارامترهای مختلف مانند نفوذ رطوبت، دوام و استحکام فاکتور R، انعطاف‌پذیری و سایر خصوصیات فیزیکی مورد بررسی قرار می‌دهند. سپس اگر آن‌ها بتواند تمام مراحل بالا را با موفقیت پشت سر بگذارند، در این صورت مهر تایید استاندارد واحد کنترل کیفیت را دریافت کرده و وارد بازار می‌شوند.

خوب است بدانید که شرکت خوارزم سازه به عنوان یکی از فعال‌ترین شرکت‌های تامین مصالح ساختمانی کشور قادر است آن‌ها را از تولیدکنندگان یونولیت سقفی به صورت مستقیم تهیه کند. برای این کار تنها لازم است سفارش خرید یونولیت‌ها را به فروشندگان سایت خوارزم سازه ارائه دهید تا آن‌ها به قیمت درب کارخانه تولید یونولیت سقفی شما را فراهم کنند.

 

بازار فوم و یونولیت‌های سقفی

در حال حاضر در کشور ما به دلیل کاربرد زیادی فوم و یونولیت‌های سقفی بازار خرید و فروش آن بسیار پر رونق است. از فوم‌ها در بسته‌بندی مواد غذایی و کالاهای صنعتی، حمل دارو، خنک نگه‌داشتن مواد غذایی، ساخت ماکت و ارسال آن‌ها به بازار استفاده می‌کنند. به طوری که شما نمونه‌های مشابه زیادی از آن را در زندگی خود خواهید دید. فوم‌ها در مجاورت با مواد مختلف واکنش نشان نمی‌دهند. لذا آن‌ها گزینه خوبی برای استفاده در کنار تمام محصولات واکنش‌پذیر می‌باشند. به همین دلیل بازار خرید و فروش آن‌ها در کشور ما از رونق خوبی برخوردار است. البته شما جهت تهیه لیست قیمت و مشخصات انواع یونولیت‌های سقفی می‌توانید با کارشناسان سایت خوارزم سازه در ارتباط باشید. آن‌ها ضمن این که جدیدترین محصولات فوم و یونولیت‌های سقفی را در اختیار شما قرار می‌دهند. بلکه می‌توانند آن‌ها را با ارزان‌ترین قیمت عرضه کنند.

 

قیمت ارزان‌ترین یونولیت سقفی

قیمت یونولیت‌های سقفی با توجه به نوع و دانسیته آن‌ها متفاوت است. زیرا تولیدکنندگان یونولیت سقفی محصولات خود را با توجه به نیاز کاربران در مدل‌های مختلفی تولید می‌کنند. به طوری که هر کدام از آن‌ها کاربرد متفاوتی دارند. از طرف دیگر نیز دانسیته یونولیت‌های سقفی میزان دوام و کیفیت آن‌ها را نشان می‌دهد. هرچه دانسیته یونولیت‌ها زیاد باشد، آنگاه قیمت آن‌ها نیز بیشتر خواهد بود.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره یونولیت فشرده وارد شوید.

 

حال با توجه به این که شما به دنبال خرید ارزان‌ترین یونولیت سقفی هستید می‌توانید آن‌ها را با مراجعه به سایت خوارزم سازه تهیه کنید. این شرکت ضمن این که با تولیدکنندگان بزرگ انواع فوم و یونولیت سقفی در کشور همکاری می‌کند، می‌تواند تمام محصولات آن‌ها را با ارزان‌ترین قیمت در اختیار شما قرار دهد. برای این کار تنها کافی است با مراجعه به بخش مصالح ساختمانی خوارزم سازه لیست قیمت آن‌ها را مشاهده کنید. سپس با مقایسه آن‌ها یک یا چند نمونه از ارزان‌ترین یونولیت سقفی را سفارش دهید.

 

خرید ارزان‌ترین یونولیت سقفی در کشور

عده زیادی از خریداران به دنبال تهیه ارزان‌ترین یونولیت سقفی در کشور هستند. اما بهترین روش خرید یونولیت سقفی کدام است؟ چگونه می‌توان در کمترین زمان ممکن یونولیت‌های سقفی را به صورت عمده و جزئی خریداری کرد؟ لیست قیمت یونولیت سقفی را چگونه می‌توان تهیه کرد؟

در رابطه با جواب سوال‌های بالا می‌توان بیان کرد در حال حاضر تولیدکنندگان و فروشندگان زیادی در کشور وجود دارند که یونولیت‌های سقفی خود را با قیمت‌های متفاوتی عرضه می‌کنند. برخی از فروشندگان برای جلب مشتریان بیشتر محصولات یونولیت سقفی خود را با ارزان‌ترین قیمت عرضه می‌کنند. اما خوب است بدانید که قیمت ارزان همیشه تضمین کننده کیفیت کالا نیست. بنابراین برای تهیه ارزان‌ترین یونولیت سقفی با بهترین کیفیت بهتر است به سراغ فروشندگان معتبر بروید. آن‌ها می‌توانند ضمن ارائه تخفیف‌های ویژه در خریدهای شما لیست قیمت فروش روز انواع یونولیت‌های سقفی را در کشور عرضه کنند.

 خوب است بدانید که سایت خوارزم سازه به عنوان یکی از فعال‌ترین و معتبرترین شرکت‌های تولید، تامین و عرضه مصالح ساختمانی کشور می‌تواند در این راستا به شما کمک کند. در این شرکت انواع ارزان‌ترین یونولیت سقفی در ابعاد و اندازه‌های مختلفی عرضه می‌شوند که شما می‌توانید لیست قیمت آن‌ها را در بخش مصالح ساختمانی خوارزم سازه مشاهده کنید. البته صحبت با کارشناس‌های فروش آن نیز می‌تواند شما را در جهت به دست آوردن دقیق‌ترین اطلاعات روز قیمت یونولیت سقفی کمک کند. کافی است متراژ مورد نیاز خود را اعلام کنید تا فروشندگان خوارزم سازه با توجه به نیاز شما یونولیت‌های سقفی را فراهم کنند. هم‌چنین آن‌ها می‌توانند در انتخاب بهترین نوع یونولیت سقفی به شما کمک کنند. تنها کافی است در این خصوص با آن‌ها صحبت کنید.

 

ارسال و عرضه ارزان‌ترین یونولیت سقفی

یکی از دغدغه‌های خریداران بعد از سفارش خرید انواع یونولیت‌های سقفی، نحوه ارسال آن‌ها به محل ساخت و ساز می‌باشد. به طوری که برخی از آن‌ها همواره با مشکل جابجایی یونولیت‌ها درگیر هستند. خوب است بدانید که سایت خوارزم سازه می‌تواند در رابطه با ارسال یونولیت‌های سقفی به سراسر کشور با شما همکاری کند. برای این کار آدرس مدنظر خود را به آن‌ها اعلام کنید تا آن‌ها به کمک سرویس حمل و نقل کشوری خود بتوانند آن‌ها را به تمام نقاط کشور ارسال کنند.

البته ارسال آن‌ها به تهران و شهرستان‌های مجاور در کمتر از 24 ساعت زمان می‌برد. اما برای شهرستان‌هایی با مسافت بیشتر نیاز به زمان بیشتری خواهند بود. خوب است بدانید که شما در صورت لزوم می‌توانید سایر مصالح ساختمانی را نیز در این سایت تهیه کنید. برای این کار می‌توانید به بخش خدمات ساختمانی خوارزم سازه مراجعه کنید و با مشاهده لیست موجودی آن‌ها سایر مصالح ساختمانی مورد نیاز خود را در اسرع وقت با ارزان‌ترین قیمت تهیه کنید.

4.2/5 - (4 امتیاز)

دیدگاه ها

اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مطالب مرتبط

مشاوره و تماس تلفنی
مشاوره و تماس تلفنی

برای مشاوره و استعلام قیمت جهت تخفیف ها از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید

تماس با کارشناس
لیست قیمت
ارسال لیست اقلام

برای مشاوره و استعلام قیمت جهت تخفیف ها از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید

ارسال لیست در واتس آپ
f

مزیتهای ما برای مشتریان

  • قیمت بهتر و مطمئن اطمینان شما افتخار ماست

  • ارسال به موقع سریعتر و ارزانتر

  • خرید مستقیم از کارخانه تضمین کیفیت متریال

  • تنوع محصول و برند هر آنچه شما میخواهید

مزیتهای ما برای تامین کنندگان

  • عرضه مستقیم به مصرف کننده

  • دیده شدن کنار رقبا باما بهتر دیده شوید

  • امکان سفارش 24 ساعته هر زمان که شما میخواهید

  • بازاریابی و ثبت نام تولید محتوای رایگان